G.P. Industrie del Marmo

G.P. Industrie del Marmo 2022
08 May 2022
G.P. Industrie del Marmo 2022
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
08.05 Eindstand Alessio Martinelli
Startlijst G.P. Industrie del Marmo 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Francesco Busatto ITA 01 Nov 2002 1
Alessio Martinelli ITA 26 Apr 2001 Bardiani - CSF - Faizane 1
Yaroslav Parashchak UKR 03 Oct 2000 Carnovali - Rime 1
Pirmin Benz DUI 26 Nov 2000 Rad-Net - Rose Team 1
Edoardo Zamperini ITA 19 Mar 2003 Zalf - Euromobil - Fior 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Christian Bagatin ITA 2023 - 2023
1 Alessio Martinelli ITA 2022 - 2022
1 Patrick Gamper OOS 2019 - 2019
1 Gregorio Ferri ITA 2018 - 2018
1 Michael Storer AUS 2017 - 2017
1 Damiano Cima ITA 2016 - 2016
1 Gianmarco Di Francesco ITA 2015 - 2015
1 Matej Mugerli SLO 2014 - 2014
1 Luca Benedetti ITA 2013 - 2013
1 Thomas Fiumana ITA 2012 - 2012
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Thomas Fiumana ITA 2012 - 2013
2 Rafael Andriato BRA 2010 - 2011
1 Filippo Turconi ITA 2024 - 2024
1 Manuel Oioli ITA 2024 - 2024
1 Christian Bagatin ITA 2023 - 2023
1 Marco Schrettl OOS 2023 - 2023
1 Simone Griggion ITA 2023 - 2023
1 Alessio Martinelli ITA 2022 - 2022
1 Francesco Busatto ITA 2022 - 2022
1 Pirmin Benz DUI 2022 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Thomas Fiumana ITA 2012 - 2013
2 Rafael Andriato BRA 2010 - 2011
1 Andrea Piras ITA 2024 - 2024
1 Davide Donati ITA 2024 - 2024
1 Diego Bracalente ITA 2024 - 2024
1 Domenico Cirlincione ITA 2024 - 2024
1 Filippo Turconi ITA 2024 - 2024
1 Giovanni Zordan ITA 2024 - 2024
1 Leonardo Volpato ITA 2024 - 2024
1 Luca Paletti ITA 2024 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-075 Michael Storer AUS 2017
20-086 Carlos Alexandre Manarelli BRA 2009
20-191 Gabriele Balducci ITA 1996
20-334 Christian Bagatin ITA 2023
20-339 Gregorio Ferri ITA 2018
21-012 Alessio Martinelli ITA 2022
21-039 Tomas Alberio ITA 2010
21-149 Alessio Signego ITA 2005
22-080 Patrick Gamper OOS 2019
22-116 Thomas Fiumana ITA 2012
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-314 Matej Mugerli SLO 2014
25-288 Gianmarco Di Francesco ITA 2015
24-310 Luca Benedetti ITA 2013
24-191 David Garbelli ITA 2006
23-201 Rafael Andriato BRA 2011
23-184 Tom Leaper AUS 1999
22-308 Simone Stortoni ITA 2008
22-244 Damiano Cima ITA 2016
22-150 Oscar Cavagnis ITA 1997
22-116 Thomas Fiumana ITA 2012
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Thomas Fiumana ITA 2012 - 2013
2 Rafael Andriato BRA 2010 - 2011
1 Andrea Piras ITA 2024 - 2024
1 Davide Donati ITA 2024 - 2024
1 Diego Bracalente ITA 2024 - 2024
1 Domenico Cirlincione ITA 2024 - 2024
1 Filippo Turconi ITA 2024 - 2024
1 Giovanni Zordan ITA 2024 - 2024
1 Leonardo Volpato ITA 2024 - 2024
1 Luca Paletti ITA 2024 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-204 Filippo Turconi ITA 2024
18-281 Vincenzo Garofalo ITA 2007
18-291 Caleb Ewan AUS 2013
18-296 Nicolas Milesi ITA 2023
19-034 Davide Donati ITA 2024
19-050 Edoardo Zamperini ITA 2022
19-149 Leonardo Volpato ITA 2024
19-157 Diego Bracalente ITA 2024
19-188 Francesco Busatto ITA 2022
19-246 Marco Schrettl OOS 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-314 Matej Mugerli SLO 2014
31-079 Matej Stare SLO 2009
26-081 Sergey Shilov RUS 2014
25-313 Gene Michael Bates AUS 2007
25-288 Gianmarco Di Francesco ITA 2015
25-053 Emanuele Vona ITA 2008
24-310 Luca Benedetti ITA 2013
24-251 Nicola Del Puppo ITA 2005
24-234 Gianluca Coletta ITA 2006
24-191 David Garbelli ITA 2006
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar