Vuelta a Burgos

Vuelta a Burgos 2003 | Rit 2
12 Aug 2003
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA José Vicente Garcia Acosta SPA iBanesto.com 31-008
2 BEL Dave Bruylandts BEL 27-031
3 SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA ONCE - Eroski 24-092
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 19.08 2.PS SLO Primoz Roglic RUS Aleksander Vlasov GBR Adam Yates
2022 06.08 2.PS FRA Pavel Sivakov POR João Pedro Gonçalves Almeida COL Miguel Angel Lopez Moreno
2021 07.08 2.PS SPA Mikel Landa Meana ITA Fabio Aru UKR Mark Padun
2020 01.08 2.PS BEL Remco Evenepoel SPA Mikel Landa Meana POR João Pedro Gonçalves Almeida
2019 17.08 2.HC COL Ivan Ramiro Sosa Cuervo SPA Oscar Rodriguez Garaicoechea ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro
2018 11.08 2.HC COL Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL Miguel Angel Lopez Moreno SPA David De La Cruz Melgarejo
2017 05.08 2.HC SPA Mikel Landa Meana SPA Enric Mas Nicolau SPA David De La Cruz Melgarejo
2016 06.08 2.HC SPA Alberto Contador Velasco BEL Ben Hermans SPA Sergio Pardilla Bellon
2015 08.08 2.HC EST Rein Taaramäe ITA Michele Scarponi SPA Daniel Moreno Fernandez
2014 17.08 2.HC COL Nairo Alexander Quintana Rojas SPA Daniel Moreno Fernandez SLO Janez Brajkovic
2013 11.08 2.HC COL Nairo Alexander Quintana Rojas SPA David Arroyo Duran ITA Vincenzo Nibali
2012 05.08 2.HC SPA Daniel Moreno Fernandez COL Sergio Luis Henao Montoya COL Jhoan Esteban Chaves Rubio
2011 07.08 2.HC SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Daniel Moreno Fernandez SPA Juan Jose Cobo Acebo
2010 08.08 2.HC SPA Samuel Sanchez Gonzalez SPA Ezequiel Mosquera Miguez ITA Vincenzo Nibali
2009 09.08 2.HC SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Xavier Tondo Volpini USA Thomas Danielson
2008 09.08 2.HC SPA Xavier Zandio Echaide SPA Iñigo Landaluze Intxaurraga COL Walter Fernando Pedraza Morales
2007 18.08 2.HC COL Juan Mauricio Soler Rodriguez SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Carlos Castaño Panadero
2006 10.08 2.HC SPA Iban Mayo Diez SPA Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA Daniel Moreno Fernandez
2005 11.08 2.HC SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Carlos Castaño Panadero
2004 05.08 2.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte RUS Denis Menchov ITA Leonardo Piepoli
2003 15.08 2.1 SPA Pablo Lastras Garcia SPA Oscar Pereiro Sio SPA Carlos Garcia Quesada
2002 16.08 2.1 SPA Francisco Mancebo Perez SPA Jose Luis Rubiera Vigil SPA Mikel Zarrabeitia Uranga
2001 24.08 2.1 SPA Juan Miguel Mercado Martin SPA Jose Luis Rubiera Vigil SPA Eladio Jimenez Sanchez
2000 10.08 2.1 ITA Leonardo Piepoli SPA Oscar Sevilla Ribera FRA Pascal Herve
1999 20.08 2.1 SPA Abraham Olano Manzano ITA Dario Frigo ZWI Laurent Dufaux
1998 21.08 2.1 SPA Abraham Olano Manzano ITA Leonardo Piepoli SPA Angel Luis Casero Moreno
1997 22.08 2.2 FRA Laurent Jalabert SPA Abraham Olano Manzano SPA Fernando Escartin Coti
1996 23.08 2.2 ZWI Tony Rominger SPA Miguel Indurain Larraya SPA Iñigo Cuesta Lopez de Castro
1995 10.08 2.2 ZWI Laurent Dufaux ITA Stefano Della Santa ITA Gabriele Colombo
1994 04.08 2.2 FRA Armand De Las Cuevas SPA Laudelino Cubino Gonzalez BEL Jim Van De Laer
1993 05.08 2.2 SPA Laudelino Cubino Gonzalez MEX Raul Alcala Gallegos ZWI Laurent Dufaux
1992 06.08 2.2 ZWI Alex Zülle MEX Raul Alcala Gallegos SPA Federico Echave Musatadi
1991 08.08 2.2 SPA Pedro Delgado Robledo ITA Gianni Bugno COL José Martin Farfan Pulido
1990 09.08 2.2 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Miguel Angel Martinez Torres SPA Miguel Indurain Larraya
1989 06.08 Cat 4 SPA Francisco José Antequera Alabau SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Pello Ruiz Cabestany
1988 07.08 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Enrique Alberto Aja Cagigas SPA Laudelino Cubino Gonzalez
1987 09.08 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Francisco José Antequera Alabau
1986 10.08 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Inaki Gaston Crespi SPA Anselmo Fuerte Abelenda
1985 11.08 SPA José Recio Ariza DUI Raimund Dietzen SPA Celestino Prieto Rodriguez
1984 12.08 SPA Federico Echave Musatadi SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Celestino Prieto Rodriguez
1983 02.10 SPA Angel De Las Heras Diaz SPA Felipe Yanez de la Torre SPA Eduardo Chozas Olmo
1982 03.10 SPA José Luis Laguia Martinez SPA Angel Ocana Perez SPA José Luis Navarro Martinez
1981 03.10 SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Eulalio Garcia Pereda SPA José Enrique Cima Prado
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1986 - 1990
2 Mikel Landa Meana SPA 2017 - 2021
2 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2019
2 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2013 - 2014
2 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2009
2 Abraham Olano Manzano SPA 1998 - 1999
1 Primoz Roglic SLO 2023 - 2023
1 Pavel Sivakov FRA 2022 - 2022
1 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2020
1 Alberto Contador Velasco SPA 2016 - 2016
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Daniel Moreno Fernandez SPA 2006 - 2015
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1986 - 1990
3 Mikel Landa Meana SPA 2017 - 2021
3 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2009
3 Leonardo Piepoli ITA 1998 - 2004
3 Abraham Olano Manzano SPA 1997 - 1999
3 Laurent Dufaux ZWI 1993 - 1999
3 Laudelino Cubino Gonzalez SPA 1988 - 1994
2 João Pedro Gonçalves Almeida POR 2020 - 2022
2 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2018 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2022
5 David De La Cruz Melgarejo SPA 2017 - 2021
5 Daniel Moreno Fernandez SPA 2006 - 2015
4 Urko Berrade Fernandez SPA 2020 - 2023
4 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2022
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1986 - 1990
3 Santiago Buitrago Sanchez COL 2021 - 2023
3 Jhoan Esteban Chaves Rubio COL 2012 - 2022
3 Vincenzo Nibali ITA 2010 - 2022
3 Mikel Landa Meana SPA 2017 - 2021
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-189 Remco Evenepoel BEL 2020
20-284 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
21-290 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2019
23-003 José Luis Laguia Martinez SPA 1982
23-047 Juan Miguel Mercado Martin SPA 2001
23-188 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2013
24-023 Federico Echave Musatadi SPA 1984
24-032 Alex Zülle ZWI 1992
24-102 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004
24-194 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2014
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-149 Tony Rominger ZWI 1996
34-120 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 2005
33-294 Primoz Roglic SLO 2023
33-243 Alberto Contador Velasco SPA 2016
33-087 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1990
32-184 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2010
32-087 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2011
31-237 Mikel Landa Meana SPA 2021
31-145 Xavier Zandio Echaide SPA 2008
31-115 Pedro Delgado Robledo SPA 1991
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983 - 1994
7 Daniel Moreno Fernandez SPA 2006 - 2015
7 Marcel Wust DUI 1990 - 1999
5 Jetse Bol NED 2019 - 2023
5 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2022
5 Jon Aberasturi Izaga SPA 2018 - 2022
5 David De La Cruz Melgarejo SPA 2017 - 2021
5 Mikel Landa Meana SPA 2011 - 2021
5 Andrei Tchmil UKR 1994 - 2000
5 Miguel Indurain Larraya SPA 1985 - 1996
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-039 Carlos Canal SPA 2021
20-063 José Luis Navarro Martinez SPA 1982
20-120 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
20-127 Bastien Tronchon FRA 2022
20-185 Remco Evenepoel BEL 2020
20-186 Carlos Rodriguez Cano SPA 2021
20-207 Luis-Joe Lührs DUI 2023
20-253 Steven Lammertink NED 2014
20-282 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
21-021 Miguel Indurain Larraya SPA 1985
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-103 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
40-098 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2020
39-269 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2023
39-018 Francesco Gavazzi ITA 2023
38-248 Domenico Pozzovivo ITA 2021
38-035 Marcus Burghardt DUI 2021
38-026 Daniel Navarro Garcia SPA 2021
37-265 Vincenzo Nibali ITA 2022
37-198 Andrei Tchmil BEL 2000
37-080 Robert Gesink NED 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984 - 1993
5 Marcel Wust DUI 1990 - 1999
4 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2020
4 Daniel Moreno Fernandez SPA 2011 - 2015
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2007
4 Andrei Tchmil UKR 1994 - 2000
4 Laurent Jalabert FRA 1992 - 1997
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1987 - 1990
3 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2021 - 2023
3 Carlos Barbero Cuesta SPA 2015 - 2018
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-128 Bastien Tronchon FRA 2022
20-187 Remco Evenepoel BEL 2020
20-284 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
21-064 José Luis Navarro Martinez SPA 1983
21-184 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2015
21-237 Mikel Landa Meana SPA 2011
21-288 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2019
21-290 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2019
21-359 Matteo Moschetti ITA 2018
22-099 Mikhail Ignatiev RUS 2007
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-198 Andrei Tchmil BEL 2000
35-211 Andrei Tchmil BEL 1998
35-148 Tony Rominger ZWI 1996
35-146 Tony Rominger ZWI 1996
35-105 Andrea Tafi ITA 2001
34-119 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 2005
34-006 Francesco Gavazzi ITA 2018
33-337 Daniel Moreno Fernandez SPA 2015
33-294 Primoz Roglic SLO 2023
33-292 Primoz Roglic SLO 2023
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
14 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1987 - 1990
10 Abraham Olano Manzano SPA 1998 - 1999
6 Mikel Landa Meana SPA 2017 - 2021
6 Francisco José Antequera Alabau SPA 1989 - 1989
5 Daniel Moreno Fernandez SPA 2012 - 2012
5 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2011
5 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2004 - 2009
5 Armand De Las Cuevas FRA 1994 - 1994
4 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2019
4 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2013 - 2014
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-187 Remco Evenepoel BEL 2020
20-284 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
21-184 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2015
21-288 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2019
22-099 Mikhail Ignatiev RUS 2007
22-187 Peter Pieters NED 1984
22-242 Celestino Prieto Rodriguez SPA 1983
22-311 Santiago Buitrago Sanchez COL 2022
23-007 Danny van Poppel NED 2016
23-044 Juan Miguel Mercado Martin SPA 2001
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-149 Tony Rominger ZWI 1996
35-105 Andrea Tafi ITA 2001
34-120 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 2005
34-006 Francesco Gavazzi ITA 2018
33-294 Primoz Roglic SLO 2023
33-243 Alberto Contador Velasco SPA 2016
33-179 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2011
33-087 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1990
32-198 Andrei Tchmil UKR 1995
32-184 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2010