Trofeo Matteotti (Pescara)

Trofeo Matteotti (Pescara) 1968
28 Jul 1968
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DEN Ole Ritter DEN 26-333
2 ITA Michele Dancelli ITA 26-081
3 ITA Adriano Passuello ITA 25-267
Trofeo Matteotti (Pescara) 1968
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
28.07 Eindstand Ole Ritter
Startlijst Trofeo Matteotti (Pescara) 1968
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adriano Passuello ITA 03 Nov 1942 1
Michele Dancelli ITA 08 May 1942 2
Ole Ritter DEN 29 Aug 1941 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 17.09 1.1 NED Sjoerd Bax ITA Simone Velasco ITA Lorenzo Rota
2021 19.09 1.1 ITA Matteo Trentin COL Jhonatan Restrepo Valencia FRA Valentin Ferron
2020 29.08 1.1 ITA Valerio Conti SPA Diego Rubio Hernandez ITA Daniel Savini
2019 22.09 1.1 ITA Matteo Trentin CRC Andrey Amador Bikkazakova ITA Daniel Savini
2018 23.09 1.1 ITA Davide Ballerini ITA Giovanni Visconti ITA Marco Tizza
2017 16.07 1.1 RUS Sergey Shilov ITA Manuel Belletti ITA Marco Canola
2016 17.07 1.1 ITA Vincenzo Albanese ITA Manuel Belletti ITA Davide Vigano
2015 19.07 1.1 RUS Evgeny Shalunov ITA Andrea Pasqualon ITA Davide Vigano
2013 28.07 1.1 ZWI Sébastien Reichenbach ZWI Johann Tschopp ITA Enrico Battaglin
2012 29.07 1.1 ITA Pierpaolo De Negri SLO Marko Kump ITA Fabio Taborre
2011 31.07 1.1 ITA Oscar Gatto ITA Davide Rebellin COL Miguel Angel Rubiano Chavez
2010 01.08 1.1 ITA Riccardo Chiarini ITA Leonardo Bertagnolli COL Miguel Angel Rubiano Chavez
2008 20.07 1.1 ITA Paolo Bettini ITA Francesco Reda ITA Pasquale Muto
2007 12.08 1.1 ITA Filippo Pozzato ITA Alessandro Bertolini ITA Luca Mazzanti
2006 06.08 1.1 UKR Ruslan Pidgornyy ITA Pasquale Muto ITA Raffaele Ferrara
2005 03.07 1.1 ITA Ruggero Marzoli ITA Paolo Bailetti ITA Fortunato Baliani
2004 04.07 1.2 ITA Danilo Di Luca ITA Paolo Bossoni ZWI Oscar Camenzind
2003 06.07 1.2 ITA Filippo Pozzato ITA Alessandro Spezialetti ITA Claudio Bartoli
2002 07.07 1.2 ITA Salvatore Commesso ITA Fabio Sacchi ITA Matteo Tosatto
2001 08.07 1.2 ITA Gianni Faresin ITA Luca Mazzanti ITA Daniele De Paoli
2000 30.07 1.2 BLR Evgeni Seniouschkin ITA Massimo Donati ITA Luca Mazzanti
1999 01.08 1.2 ITA Francesco Casagrande ITA Ivan Basso ITA Fabio Sacchi
1998 02.08 1.3 ITA Francesco Casagrande ITA Stefano Cattai ITA Paolo Savoldelli
1997 03.08 1.3 BEL Frank Vandenbroucke ITA Daniele Nardello ITA Carlo Finco
1996 04.08 1.3 ITA Andrea Ferrigato ITA Alberto Elli ITA Massimo Podenzana
1995 25.06 ITA Gianni Bugno ITA Paolo Lanfranchi ITA Andrea Tafi
1994 31.07 1.3 DEN Rolf Sörensen ITA Gianluca Bortolami ITA Davide Cassani
1993 31.07 1.3 ITA Alberto Elli ITA Bruno Cenghialta ITA Marco Giovannetti
1992 02.08 1.3 ZWI Beat Zberg ITA Marco Lietti VEN Leonardo Sierra Sepulveda
1991 28.07 1.3 ZWI Daniel Steiger ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Stefano Giraldi
1990 22.07 1.3 ITA Mario Chiesa ITA Franco Ballerini ITA Stefano Giuliani
1989 23.07 Cat 4 ITA Roberto Pelliconi ITA Marco Vitali AUS Eddie Salas
1988 24.07 ITA Ennio Salvador DEN Jörgen Marcussen DEN Rolf Sörensen
1987 02.08 Cat 1 ITA Massimo Ghirotto ITA Tullio Cortinovis ITA Francesco Cesarini
1986 27.07 Cat 1 DEN Jörgen Marcussen ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Gianbattista Baronchelli
1985 21.07 Cat 1 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Palmiro Masciarelli ITA Claudio Corti
1984 29.07 Cat 1 AUS Michael Wilson ITA Daniele Ferrari ITA Stefano Giuliani
1983 24.07 Cat 1 ITA Marino Amadori ITA Claudio Torelli ITA Moreno Argentin
1982 24.07 Cat 1 ITA Moreno Argentin ITA Palmiro Masciarelli ITA Ennio Salvador
1981 14.06 ZWE Alf Segersall ITA Sergio Santimaria ITA Gianbattista Baronchelli
1980 27.07 ITA Silvano Contini ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Giovanni Battaglin
1979 29.07 ITA Giovanni Battaglin ITA Silvano Contini ITA Serge Parsani
1978 30.07 ITA Francesco Moser ITA Giovanni Battaglin ITA Mario Beccia
1977 31.07 ITA Wilmo Francioni ITA Carmelo Barone GBR Phil Edwards
1976 25.07 ITA Francesco Moser ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Enrico Paolini
1975 22.06 ITA Francesco Moser ITA Valerio Lualdi ITA Costantino "Tino" Conti
1974 28.07 ITA Franco Bitossi ITA Francesco Moser ITA Giovanni Battaglin
1973 29.07 BEL Roger De Vlaeminck ITA Marino Basso ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1972 13.08 ITA Davide Boifava ITA Michele Dancelli ITA Emmanuele Bergamo
1971 01.08 ITA Wilmo Francioni ITA Giancarlo Polidori BEL Georges Pintens
1970 02.08 ITA Felice Gimondi ITA Vittorio Urbani ITA Costantino "Tino" Conti
1969 03.08 ITA Marino Basso ITA Luigi Sgarbozza ITA Adriano Durante
1968 28.07 DEN Ole Ritter ITA Michele Dancelli ITA Adriano Passuello
1967 06.08 ITA Dino Zandegu ITA Luigi Sgarbozza ITA Michele Dancelli
1966 24.07 ITA Vito Taccone ITA Felice Gimondi ITA Adriano Durante
1965 25.07 ITA Guido De Rosso ITA Diego Ronchini ITA Ambrogio Portalupi
1964 09.08 ITA Guido De Rosso ITA Giovanni Fabbri ITA Giuseppe Sartore
1963 28.07 ITA Pierino Baffi ITA Rino Benedetti ITA Franco Cribiori
1962 05.08 ITA Pierino Baffi ITA Bruno Mealli ITA Silvano Ciampi
1961 06.08 ITA Angelo Conterno ITA Gastone Nencini BEL Gilbert Desmet (1931)
1960 07.08 ITA Oreste Magni ITA Italo Mazzacurati ITA Fernando Brandolini
1959 06.08 ITA Adriano Zamboni ITA Silvano Ciampi ITA Noè Conti
1958 20.08 ITA Ercole Baldini ITA Aldo Moser ITA Nello Fabbri
1957 . ITA Silvano Ciampi ITA Pierino Baffi ITA Dino Bruni
1956 . ITA Bruno Tognaccini ITA Roberto Falaschi ITA Waldemaro Bartolozzi
1955 16.10 ITA Giuseppe Minardi ITA Danilo Barozzi ITA Bruno Monti
1954 . ITA Giuliano Michelon ITA Luciano Ciancola ITA Livio Isotti
1953 . ITA Giuseppe Doni ITA Danilo Barozzi ITA Livio Isotti
1951 . ITA Elmio Brasola ITA Rinaldo Moresco ITA Remo Sabatini
1950 . ITA Dante Rivola ITA Fausto Marini ITA Giovanni Pinarello
1949 . ITA Giuseppe Minardi ITA Livio Isotti ITA Widmer Servadei
1948 . ITA Spartaco Rosati ITA Armando Barducci FRA José Beyaert
1947 . ITA Virgilio Salimbeni ITA Angelo Fumagalli ITA Augusto Bontempi
1946 . ITA Gino Bartali ITA Adolfo Leoni ITA Aldo Ronconi
1945 . ITA Mario Ricci ITA Sergio Maggini ITA Glauco Servadei
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Francesco Moser ITA 1975 - 1978
2 Matteo Trentin ITA 2019 - 2021
2 Filippo Pozzato ITA 2003 - 2007
2 Francesco Casagrande ITA 1998 - 1999
2 Wilmo Francioni ITA 1971 - 1977
2 Guido De Rosso ITA 1964 - 1965
2 Pierino Baffi ITA 1962 - 1963
1 Sjoerd Bax NED 2023 - 2023
1 Valerio Conti ITA 2020 - 2020
1 Davide Ballerini ITA 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1973 - 1991
4 Giovanni Battaglin ITA 1974 - 1980
4 Francesco Moser ITA 1974 - 1978
3 Luca Mazzanti ITA 2000 - 2007
3 Michele Dancelli ITA 1967 - 1972
3 Pierino Baffi ITA 1957 - 1963
3 Silvano Ciampi ITA 1957 - 1962
3 Livio Isotti ITA 1949 - 1954
2 Matteo Trentin ITA 2019 - 2021
2 Daniel Savini ITA 2019 - 2020
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1973 - 1991
5 Francesco Moser ITA 1974 - 1980
4 Giovanni Battaglin ITA 1974 - 1980
3 Simone Velasco ITA 2019 - 2023
3 Vincenzo Albanese ITA 2016 - 2023
3 Manuel Belletti ITA 2016 - 2019
3 Luca Mazzanti ITA 2000 - 2007
3 Massimo Donati ITA 1999 - 2001
3 Valerio Lualdi ITA 1975 - 1980
3 Michele Dancelli ITA 1967 - 1972
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-247 Vincenzo Albanese ITA 2016
21-084 Beat Zberg ZWI 1992
21-219 Moreno Argentin ITA 1982
21-299 Filippo Pozzato ITA 2003
22-193 Silvano Contini ITA 1980
22-266 Wilmo Francioni ITA 1971
22-270 Frank Vandenbroucke BEL 1997
23-103 Evgeni Seniouschkin BLR 2000
23-193 Evgeny Shalunov RUS 2015
23-247 Mario Chiesa ITA 1990
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-174 Angelo Conterno ITA 1961
36-073 Jörgen Marcussen DEN 1986
35-357 Gianni Faresin ITA 2001
34-229 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1985
34-110 Paolo Bettini ITA 2008
33-312 Franco Bitossi ITA 1974
32-316 Pierino Baffi ITA 1963
32-048 Matteo Trentin ITA 2021
31-324 Pierino Baffi ITA 1962
31-132 Gianni Bugno ITA 1995
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1973 - 1991
5 Francesco Moser ITA 1974 - 1980
4 Giovanni Battaglin ITA 1974 - 1980
3 Simone Velasco ITA 2019 - 2023
3 Vincenzo Albanese ITA 2016 - 2023
3 Manuel Belletti ITA 2016 - 2019
3 Luca Mazzanti ITA 2000 - 2007
3 Massimo Donati ITA 1999 - 2001
3 Valerio Lualdi ITA 1975 - 1980
3 Michele Dancelli ITA 1967 - 1972
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-288 Pavel Novak CZE 2023
19-247 Vincenzo Albanese ITA 2016
20-007 Ronan O'Connor IRL 2023
20-301 Abner Santiago Umba Lopez COL 2023
20-314 Szymon Tracz POL 2019
20-320 Francesco Busatto ITA 2023
21-012 Andrii Ponomar UKR 2023
21-031 Felix Engelhardt DUI 2021
21-071 Davide Piganzoli ITA 2023
21-073 Jefferson Armando Ruiz Acuna COL 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-236 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1991
39-357 Davide Rebellin ITA 2011
38-070 Jörgen Marcussen DEN 1988
38-003 Massimo Podenzana ITA 1999
37-348 Julien Simon FRA 2023
36-174 Angelo Conterno ITA 1961
36-073 Jörgen Marcussen DEN 1986
36-026 Gianluca Brambilla ITA 2023
36-016 Alessandro Bertolini ITA 2007
35-357 Gianni Faresin ITA 2001
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar