Giro della Toscana

Giro della Toscana 1935
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Mario Cipriani ITA
2 ITA Giuseppe Martano ITA
3 ITA Giuseppe Olmo ITA
Giro della Toscana 1935
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Mario Cipriani
Startlijst Giro della Toscana 1935
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 13.09 1.1 FRA Pavel Sivakov ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro OOS Felix Grossschartner
2022 14.09 1.1 ZWI Marc Hirschi ITA Lorenzo Rota COL Daniel Felipe Martinez Poveda
2021 15.09 1.1 DEN Michael Valgren Andersen ITA Alessandro De Marchi ITA Diego Ulissi
2020 16.09 1.1 COL Fernando Gaviria Rendon AUS Robert Stannard GBR Ethan Hayter
2019 18.09 1.1 ITA Giovanni Visconti COL Egan Arley Bernal Gomez RUS Nikolai Cherkasov
2018 19.09 1.1 ITA Gianni Moscon FRA Romain Bardet ITA Domenico Pozzovivo
2017 27.09 2.1 FRA Guillaume Martin ITA Giovanni Visconti ITA Mattia Cattaneo
2016 21.09 2.1 ITA Daniele Bennati ITA Sonny Colbrelli ITA Giovanni Visconti
2014 27.07 1.1 NED Pieter Weening BEL Jérôme Baugnies RUS Roman Maikin
2013 28.04 1.1 ITA Mattia Gavazzi RUS Ivan Rovny USA Taylor Phinney
2012 29.04 1.1 ITA Alessandro Ballan COL Carlos Alberto Betancur Gomez ITA Valerio Agnoli
2011 19.06 1.1 IRL Daniel Martin ITA Mauro Santambrogio COL Miguel Angel Rubiano Chavez
2010 26.09 1.1 ITA Daniele Bennati ITA Marco Marcato USA Caleb Fairly
2009 03.05 1.1 ITA Alessandro Petacchi ITA Manuel Belletti ITA Ruggero Marzoli
2008 04.05 1.1 ITA Mattia Gavazzi ITA Francesco Chicchi ITA Gabriele Balducci
2007 06.05 1.1 ITA Vincenzo Nibali ITA Matteo Priamo RUS Boris Shpilevsky
2006 30.04 1.1 POL Przemyslaw Niemiec ITA Giuliano Figueras UKR Vladimir Douma
2005 01.05 1.1 ITA Daniele Bennati UKR Mikhaylo Khalilov ITA Marco Velo
2004 02.05 1.3 ITA Matteo Tosatto ITA Alberto Ongarato RUS Dimitri Konyshev
2003 04.05 1.3 ITA Rinaldo Nocentini ITA Massimo Giunti SLO Tadej Valjavec
2002 05.05 1.3 KAZ Alexandr Shefer ITA Paolo Bettini ITA Giuseppe Palumbo
2001 06.05 1.3 SLO Gorazd Stangelj FRA Pascal Herve SPA Pablo Lastras Garcia
2000 30.04 1.3 MDA Ruslan Ivanov ITA Sergio Barbero ITA Gianluca Bortolami
1999 02.05 1.3 ITA Luca Scinto ITA Nicola Miceli ITA Alessandro Spezialetti
1998 03.05 1.3 ITA Francesco Secchiari ITA Stefano Faustini ITA Massimo Donati
1997 04.05 1.3 ITA Sergio Barbero ITA Michele Bartoli UKR Vladimir Pulnikov
1995 18.06 1.3 ITA Massimo Podenzana ITA Denis Zanette ITA Alberto Elli
1994 15.05 1.3 ITA Francesco Casagrande ZWI Pascal Richard ITA Massimo Ghirotto
1993 16.05 1.3 ITA Massimiliano Lelli VEN Leonardo Sierra Sepulveda ITA Stefano Della Santa
1992 17.05 1.3 ITA Giorgio Furlan VEN Leonardo Sierra Sepulveda ITA Gianni Faresin
1991 19.05 1.3 ITA Massimiliano Lelli VEN Leonardo Sierra Sepulveda ITA Giorgio Furlan
1990 12.05 1.2 ITA Marco Saligari ITA Marco Lietti ITA Roberto Pagnin
1989 13.05 Cat 4 ITA Maurizio Fondriest Dimitri Konyshev ITA Gianbattista Baronchelli
1988 14.05 USA Ron Kiefel ITA Silvano Contini ITA Daniele Pizzol
1987 16.05 Cat 1 ITA Renato Piccolo ITA Claudio Chiappucci ITA Roberto Pagnin
1986 . ITA Claudio Corti ITA Roberto Visentini ITA Massimo Ghirotto
1985 18.06 Cat 1 ITA Ezio Moroni ITA Giovanni Mantovani (1955) DEN Jens Veggerby
1984 25.04 Cat 1 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Bruno Leali ITA Giuliano Pavanello
1983 07.05 Cat 1 BEL Alfons De Wolf ITA Massimo Ghirotto ITA Ricardo Magrini
1982 08.05 Cat 1 ITA Francesco Moser ITA Gianbattista Baronchelli ITA Alfio Vandi
1981 01.08 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Francesco Moser
1980 19.06 ITA Nazzareno Berto ITA Giuseppe Saronni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1979 05.05 ITA Mario Noris ITA Giuseppe Fatato ITA Renato Laghi
1978 03.06 ITA Giuseppe Perletto ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Giuseppe Martinelli
1977 05.05 ITA Francesco Moser BEL Roger De Vlaeminck ITA Alfio Vandi
1976 08.05 ITA Francesco Moser ITA Walter Riccomi ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1975 10.05 ITA Costantino "Tino" Conti ITA Franco Bitossi BEL Roger De Vlaeminck
1974 04.05 ITA Francesco Moser ITA Franco Bitossi ITA Sigfrido Fontanelli
1973 05.05 BEL Roger De Vlaeminck ITA Roberto Poggiali ITA Fabrizio Fabbri
1972 29.04 ZWI Josef Fuchs BEL Georges Pintens ITA Giuseppe Perletto
1971 15.05 ITA Giancarlo Polidori BEL Antoine Houbrechts ITA Arturo Pecchielan
1970 05.04 ITA Gianfranco Bianchin ITA Ernesto Jotti ITA Romano Tumellero
1969 20.04 ITA Giorgio Favaro ITA Ernesto Jotti ITA Attilio Rota
1968 28.04 ITA Franco Bitossi ITA Adriano Durante ITA Marino Basso
1967 30.07 ITA Franco Balmamion ITA Michele Dancelli ITA Vittorio Adorni
1966 27.03 DUI Rudi Altig ITA Dino Zandegu ITA Felice Gimondi
1965 25.04 ITA Luciano Sambi ITA Imerio Massignan ITA Renzo Baldan
1964 25.04 ITA Giorgio Zancanaro ITA Roberto Poggiali ITA Aldo Moser
1963 24.03 ITA Vito Taccone ITA Vittorio Adorni ITA Imerio Massignan
1962 22.02 ITA Guido Carlesi ITA Diego Ronchini ITA Dino Liviero
1961 18.04 ITA Marino Fontana ITA Adriano Zamboni ITA Rino Benedetti
1960 19.06 ITA Nino Defilippis ITA Adriano Zamboni ITA Guido Carlesi
1959 21.06 ITA Adriano Zamboni ITA Angelo Conterno ITA Guido Boni
1958 16.03 BEL Willy Vannitsen ITA Guido Carlesi ITA Giorgio Albani
1957 23.06 ITA Alfredo Sabbadin ITA Emilio Bottecchia ITA Giorgio Albani
1956 24.06 ITA Nello Fabbri ITA Cleto Maule ITA Guido De Santi
1955 24.07 ITA Arrigo Padovan ITA Franco Aureggi ITA Tranquillo Scudellaro
1954 18.04 ITA Fiorenzo Magni ITA Armando Barducci ITA Pasquale Fornara
1953 24.06 ITA Gino Bartali ITA Elmio Brasola ITA Giovanni Pettinati
1952 30.03 ITA Rinaldo Moresco ITA Franco Giacchero ITA Angelo Conterno
1951 24.03 ITA Loretto Petrucci ITA Giuseppe Minardi ITA Franco Giacchero
1950 . ITA Gino Bartali ITA Primo Volpi ITA Giulio Bresci
1949 04.09 ITA Fiorenzo Magni ITA Danilo Barozzi ITA Leo Castellucci
1948 11.04 ITA Gino Bartali ITA Luciano Maggini ITA Sergio Maggini
1947 04.05 ITA Bruno Pasquini ITA Nedo Logli ITA Alfredo Martini
1946 . ITA Aldo Ronconi ITA Gino Bartali ITA Vito Ortelli
1943 25.04 ITA Olimpio Bizzi ITA Glauco Servadei ITA Gino Bartali
1942 03.05 ITA Vito Ortelli ITA Gino Bartali ITA Glauco Servadei
1941 06.04 ITA Fausto Coppi ITA Gino Bartali ITA Gino Fondi
1940 . ITA Gino Bartali ITA Mario Vicini ITA Sebastiano Torchio
1939 09.04 ITA Gino Bartali ITA Mario Vicini ITA Olimpio Bizzi
1938 10.04 ITA Mario Vicini ITA Learco Guerra ITA Ruggero Balli
1937 22.04 ITA Olimpio Bizzi ITA Glauco Servadei ITA Giovanni Valetti
1936 05.04 ITA Giovanni Cazzulani ITA Mario Cipriani ITA Giovanni Gotti
1935 . ITA Mario Cipriani ITA Giuseppe Martano ITA Giuseppe Olmo
1934 . ITA Mario Cipriani ITA Giuseppe Martano ITA Adriano Vignoli
1932 . ITA Learco Guerra ITA Luigi Giacobbe ITA Alfredo Binda
1930 . ITA Pio Caimmi ITA Alfredo Binda ITA Luigi Marchisio
1929 . ITA Leonida Frascarelli ITA Siro Magagnini ITA Marco Giuntelli
1928 . ITA Alessandro Catalani ITA Colombo Neri ITA Mario Pomposi
1927 . ITA Alfredo Binda ITA Domenico Piemontesi ITA Giovanni Brunero
1926 . ITA Alfredo Binda ITA Costante Girardengo ITA Domenico Piemontesi
1925 . ITA Nello Ciaccheri ITA Marco Giuntelli ITA Giovanni Del Taglio
1924 . ITA Costante Girardengo ITA Pietro Linari ITA Michele Gordini
1923 . ITA Costante Girardengo ITA Federico Gay ITA Giovanni Brunero
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Gino Bartali ITA 1939 - 1953
4 Francesco Moser ITA 1974 - 1982
3 Daniele Bennati ITA 2005 - 2016
2 Mattia Gavazzi ITA 2008 - 2013
2 Massimiliano Lelli ITA 1991 - 1993
2 Gianbattista Baronchelli ITA 1981 - 1984
2 Fiorenzo Magni ITA 1949 - 1954
2 Olimpio Bizzi ITA 1937 - 1943
2 Mario Cipriani ITA 1934 - 1935
2 Alfredo Binda ITA 1926 - 1927
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
9 Gino Bartali ITA 1939 - 1953
5 Francesco Moser ITA 1974 - 1982
4 Gianbattista Baronchelli ITA 1981 - 1989
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1976 - 1981
4 Alfredo Binda ITA 1926 - 1932
3 Giovanni Visconti ITA 2016 - 2019
3 Daniele Bennati ITA 2005 - 2016
3 Massimo Ghirotto ITA 1983 - 1994
3 Leonardo Sierra Sepulveda VEN 1991 - 1993
3 Roger De Vlaeminck BEL 1973 - 1977
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
9 Gino Bartali ITA 1939 - 1953
5 Francesco Moser ITA 1974 - 1982
4 Gianbattista Baronchelli ITA 1981 - 1989
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1976 - 1981
4 Alfredo Binda ITA 1926 - 1932
3 Guillaume Martin FRA 2017 - 2023
3 Giovanni Visconti ITA 2016 - 2019
3 Daniele Bennati ITA 2005 - 2016
3 Massimo Ghirotto ITA 1983 - 1994
3 Leonardo Sierra Sepulveda VEN 1991 - 1993
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-154 Mario Noris ITA 1979
20-264 Olimpio Bizzi ITA 1937
20-302 Vito Ortelli ITA 1942
21-155 Alfredo Sabbadin ITA 1957
21-204 Fausto Coppi ITA 1941
21-218 Loretto Petrucci ITA 1951
22-101 Nello Fabbri ITA 1956
22-173 Vincenzo Nibali ITA 2007
22-203 Luciano Sambi ITA 1965
22-320 Francesco Moser ITA 1974
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-341 Gino Bartali ITA 1953
36-248 Giovanni Visconti ITA 2019
35-362 Daniele Bennati ITA 2016
35-120 Alessandro Petacchi ITA 2009
33-324 Massimo Podenzana ITA 1995
33-267 Gino Bartali ITA 1948
33-132 Fiorenzo Magni ITA 1954
33-113 Pieter Weening NED 2014
32-175 Alessandro Ballan ITA 2012
32-162 Bruno Pasquini ITA 1947
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Gino Bartali ITA 1939 - 1953
5 Francesco Moser ITA 1974 - 1982
4 Gianbattista Baronchelli ITA 1981 - 1989
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1976 - 1981
4 Alfredo Binda ITA 1926 - 1932
3 Guillaume Martin FRA 2017 - 2023
3 Giovanni Visconti ITA 2016 - 2019
3 Daniele Bennati ITA 2005 - 2016
3 Massimo Ghirotto ITA 1983 - 1994
3 Leonardo Sierra Sepulveda VEN 1991 - 1993
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-284 Pavel Novak CZE 2023
19-144 Alexy Faure Prost FRA 2023
20-009 Andrii Ponomar UKR 2022
20-063 Alessandro Pinarello ITA 2023
20-154 Mario Noris ITA 1979
20-167 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
20-256 Egan Arley Bernal Gomez COL 2017
20-264 Olimpio Bizzi ITA 1937
20-297 Abner Santiago Umba Lopez COL 2023
20-302 Vito Ortelli ITA 1942
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-040 Manuele Mori ITA 2019
38-341 Gino Bartali ITA 1953
38-073 Dimitri Konyshev RUS 2004
37-184 Simon Geschke DUI 2023
36-297 Pascal Herve FRA 2001
36-248 Giovanni Visconti ITA 2019
36-191 Stephen Cummings GBR 2017
36-022 Gianluca Brambilla ITA 2023
35-362 Daniele Bennati ITA 2016
35-293 Domenico Pozzovivo ITA 2018
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Guillaume Martin FRA 2017 - 2017
1 Stephen Cummings GBR 2017 - 2017
1 Sam Bennett IRL 2016 - 2016
1 Giovanni Visconti ITA 2016 - 2016
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-110 Guillaume Martin FRA 2017
25-340 Sam Bennett IRL 2016
33-250 Giovanni Visconti ITA 2016
36-191 Stephen Cummings GBR 2017
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-191 Stephen Cummings GBR 2017
33-250 Giovanni Visconti ITA 2016
25-340 Sam Bennett IRL 2016
24-110 Guillaume Martin FRA 2017
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
1 Stephen Cummings GBR 2017 - 2017
1 Guillaume Martin FRA 2017 - 2017
1 Giovanni Visconti ITA 2016 - 2016
1 Daniele Bennati ITA 2016 - 2016
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-110 Guillaume Martin FRA 2017
33-250 Giovanni Visconti ITA 2016
35-362 Daniele Bennati ITA 2016
36-191 Stephen Cummings GBR 2017
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-191 Stephen Cummings GBR 2017
35-362 Daniele Bennati ITA 2016
33-250 Giovanni Visconti ITA 2016
24-110 Guillaume Martin FRA 2017