Trofeo Magaluf / Trofeo Calvia - Palmanova

Trofeo Magaluf / Trofeo Calvia - Palmanova 2020
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
30.01 Eindstand Matteo Moschetti
Startlijst Trofeo Magaluf / Trofeo Calvia - Palmanova 2020
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Enrique Sanz Unzue SPA 11 Sep 1989 1
Federico Burchio ITA 21 Mar 1996 1
Giacomo Garavaglia ITA 03 Jul 1996 1
Juan Jose Lobato Del Valle SPA 29 Dec 1988 1
Paolo Toto ITA 22 Jan 1991 1
Robin Froidevaux ZWI 17 Oct 1998 1
Vyacheslav Kuznetsov RUS 24 Jun 1989 1
Nacer Bouhanni FRA 25 Jul 1990 Arkéa - Samsic 1
Manuel Penalver SPA 10 Dec 1998 Burgos - BH 1
Giovanni Lonardi ITA 09 Nov 1996 Bardiani - CSF - Faizane 1
Vincenzo Albanese ITA 12 Nov 1996 Bardiani - CSF - Faizane 1
Jean-Pierre "Jempy" Drucker LUX 03 Sep 1986 BORA - Hansgrohe 1
Pascal Ackermann DUI 17 Jan 1994 BORA - Hansgrohe 1
Jon Aberasturi Izaga SPA 28 Mar 1989 Caja Rural - Seguros RGA 1
Xavier Canellas Sanchez SPA 16 Mar 1997 Caja Rural - Seguros RGA 1
Alfdan De Decker BEL 09 Sep 1996 Circus - Wanty Gobert 1
Andrea Pasqualon ITA 02 Jan 1988 Circus - Wanty Gobert 1
Tom Van Asbroeck BEL 19 Apr 1990 Israel Start-Up Nation 1
Emils Liepins LAT 29 Oct 1992 Trek - Segafredo 1
Matteo Moschetti ITA 14 Aug 1996 Trek - Segafredo 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 24.01 1.1 GBR Simon Carr RUS Aleksander Vlasov USA Brandon McNulty
2023 25.01 1.1 POR Rui Alberto Costa Faria BEL Louis Vervaeke IRL Ben Healy
2022 26.01 1.1 USA Brandon McNulty ZWI Joël Suter ITA Vincenzo Albanese
2021 13.05 1.1 ZAF Ryan Gibbons FRA Anthony Delaplace BEL Rune Herregodts
2020 30.01 1.1 ITA Matteo Moschetti DUI Pascal Ackermann SPA Jon Aberasturi Izaga
2011 10.02 1.1 BRA Murilo Antonio Fischer SPA Oscar Freire Gomez SPA José Joaquin Rojas Gil
2010 11.02 1.1 DUI André Greipel SPA Koldo Fernandez de Larrea POR Manuel Antonio Leal Cardoso
2009 12.02 1.1 DUI Gerald Ciolek NOR Edvald Boasson Hagen DUI Marcel Sieberg
2008 14.02 1.1 BEL Gert Steegmans LTU Tomas Vaitkus SPA Alejandro Valverde Belmonte
2007 15.02 1.1 VEN Unai Etxebarria Arana SPA Francisco Jose Ventoso Alberdi BRA Murilo Antonio Fischer
2006 09.02 1.1 DUI David Kopp ITA Lorenzo Bernucci SPA Iñaki Isasi Flores
2005 10.02 1.1 SPA Antonio Colom Mas SPA Jose Antonio Pecharroman Fabian SPA David De La Fuente Rasilla
2004 05.02 1.3 VEN Unai Etxebarria Arana NED Bram De Groot SPA Oscar Freire Gomez
2003 06.02 1.3 NED Remmert Wielinga SPA Gorka Gonzalez Larranaga SPA Juan Antonio Flecha Giannoni
2002 07.02 1.3 NED Erik Dekker NED Matthé Pronk SPA David Muñoz Bañon
2001 08.02 1.4 AUS Robbie McEwen DUI Erik Zabel DUI Sven Teutenberg
2000 10.02 1.4 ITA Elio Aggiano ITA Giuseppe Palumbo SPA Javier Otxoa Palacios
1999 11.02 1.4 SPA Francisco Cabello Luque NED Erik Dekker ITA Pietro Caucchioli
1998 12.02 1.4 BEL Tom Steels NED Leon van Bon BEL Peter Van Petegem
1997 13.02 1.4 BEL Tom Steels DUI Erik Zabel NED Erik Dekker
1995 09.02 Nat ZWI Beat Zberg ZWI Alex Zülle SPA Angel Edo Alsina
1994 06.02 Nat SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez FRA Laurent Jalabert UKR Oleg Chudja Petrovitch
1993 18.02 Nat SPA Federico Echave Musatadi SPA Pedro Delgado Robledo FRA Laurent Jalabert
1992 05.03 Nat AUS Anthony Neil Stephens SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Javier Murguialday Chasco
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Unai Etxebarria Arana VEN 2004 - 2007
2 Tom Steels BEL 1997 - 1998
1 Simon Carr GBR 2024 - 2024
1 Rui Alberto Costa Faria POR 2023 - 2023
1 Brandon McNulty USA 2022 - 2022
1 Ryan Gibbons ZAF 2021 - 2021
1 Matteo Moschetti ITA 2020 - 2020
1 Murilo Antonio Fischer BRA 2011 - 2011
1 André Greipel DUI 2010 - 2010
1 Gerald Ciolek DUI 2009 - 2009
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Erik Dekker NED 1997 - 2002
2 Brandon McNulty USA 2022 - 2024
2 Murilo Antonio Fischer BRA 2007 - 2011
2 Oscar Freire Gomez SPA 2004 - 2011
2 Unai Etxebarria Arana VEN 2004 - 2007
2 Erik Zabel DUI 1997 - 2001
2 Tom Steels BEL 1997 - 1998
2 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1994
1 Aleksander Vlasov RUS 2024 - 2024
1 Simon Carr GBR 2024 - 2024
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Rune Herregodts BEL 2021 - 2024
3 Erik Dekker NED 1997 - 2002
3 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1995
2 Antonio Soto SPA 2023 - 2024
2 Brandon McNulty USA 2022 - 2024
2 Carlos Canal SPA 2023 - 2024
2 Lukasz Owsian POL 2022 - 2024
2 Raul Garcia Pierna SPA 2022 - 2024
2 Rui Alberto Costa Faria POR 2023 - 2024
2 Ben Zwiehoff DUI 2022 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Rune Herregodts BEL 2021 - 2024
3 Erik Dekker NED 1997 - 2002
3 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1995
2 Antonio Soto SPA 2023 - 2024
2 Brandon McNulty USA 2022 - 2024
2 Carlos Canal SPA 2023 - 2024
2 Lukasz Owsian POL 2022 - 2024
2 Raul Garcia Pierna SPA 2022 - 2024
2 Rui Alberto Costa Faria POR 2023 - 2024
2 Ben Zwiehoff DUI 2022 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
24-080 Laurent Jalabert FRA 1993
26-219 Alex Zülle ZWI 1995
30-029 Javier Murguialday Chasco SPA 1992
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-029 Javier Murguialday Chasco SPA 1992
26-219 Alex Zülle ZWI 1995
24-080 Laurent Jalabert FRA 1993
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
1 Alex Zülle ZWI 1995 - 1995
1 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1993
1 Javier Murguialday Chasco SPA 1992 - 1992
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar