Vuelta a Aragon

Vuelta a Aragon 1989
28 May 1989
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Kelme 26-003
2 SPA Roberto Torres Toledano SPA Zahor 24-272
3 SPA Carlos Hernandez Bailo SPA 30-152
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2019 19.05 2.1 SPA Eduard Prades Reverter RUS Evgeny Shalunov EST Rein Taaramäe
2018 13.05 2.1 SPA Jaime Roson Garcia SPA Javier Moreno Bazan SPA Mikel Bizkarra Etxegibel
2005 17.04 2.1 SPA Ruben Plaza Molina SPA Luis Perez Rodriguez GBR Charles Wegelius
2004 18.04 2.2 ITA Stefano Garzelli RUS Denis Menchov ITA Leonardo Piepoli
2003 20.04 2.2 ITA Leonardo Piepoli ITA Gilberto Simoni SPA Manuel Beltran Martinez
2002 21.04 2.2 ITA Leonardo Piepoli KAZ Alexandr Shefer SPA Aitor Osa Eizaguirre
2001 22.04 2.2 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Roberto Heras Hernandez KAZ Alexandr Shefer
2000 16.04 2.2 ITA Leonardo Piepoli SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Bingen Fernandez Bustinza
1999 18.04 2.2 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA José Maria Jimenez Sastre ITA Leonardo Piepoli
1998 19.04 2.2 SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Daniel Clavero Sebastian SPA Iñigo Cuesta Lopez de Castro
1997 20.04 2.3 SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Mikel Zarrabeitia Uranga SPA Abraham Olano Manzano
1996 21.04 2.4 SPA Melcior Mauri Prat SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez
1995 16.04 2.4 SPA Fernando Escartin Coti SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Laudelino Cubino Gonzalez
1994 17.04 2.4 SPA Marino Alonso Monje SPA Melcior Mauri Prat SPA José Rodriguez Garcia
1993 18.04 2.4 SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez BEL Peter De Clercq SPA Melcior Mauri Prat
1992 23.04 2.4 COL Luis Alberto Herrera Herrera LAT Piotr Ugrumov FRA Laurent Bezault
1991 21.04 2.4 COL Edgar Corredor Alvarez ITA Giuseppe Petito ITA Andrea Chiurato
1990 27.05 2.3 BEL Nico Emonds SPA Inaki Gaston Crespi BEL Benny Van Brabant
1989 28.05 Cat 4 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Roberto Torres Toledano SPA Carlos Hernandez Bailo
1988 29.05 SPA Francisco Javier Mauleon Unsain BEL Luc Roosen NOR Janus Kuum
1987 31.05 SPA Anselmo Fuerte Abelenda SPA Angel Arroyo Lanchas DUI Raimund Dietzen
1986 01.06 ZWI Stephan Joho NED Mathieu Hermans ZWI Jörg Müller (ZWI)
1985 26.05 SPA José Recio Ariza SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Alvaro Fernandez Fernandez
1984 27.05 SPA José Recio Ariza SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Pello Ruiz Cabestany
1983 29.05 SPA Pedro Delgado Robledo SPA José Recio Ariza SPA Julian Gorospe Artabe
1982 30.05 SPA Carlos Hernandez Bailo BEL Eddy Van Haerens NED Jan Jonkers
1981 23.05 SPA Antonio Coll Pontanilla SPA Juan Fernandez Martin SPA Francisco Ramon Albelda Tormo
1980 25.05 SPA Faustino Fernandez Ovies SPA Isidro Juarez Moral SPA Angel Lopez del Alamo
1979 27.05 SPA Roque Moya Caballero SPA Jésus Hiniesto Sanchez SPA Francisco Javier Cedena Martinez
1978 25.05 SPA Jesus Suarez Cueva SPA Andres Oliva Sanchez SPA Felipe Yanez de la Torre
1977 28.05 SPA José Nazabal Mirendia SPA Felix Suarez Colome ZWI Meinrad Vögele
1976 30.05 SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA Jesus Manzaneque Sanchez BEL Roger Rosiers
1975 29.05 SPA Agustin Tamames Iglesias POR José Martins Freitas SPA Pedro Torres Cruces
1974 23.05 SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA Carlos Melero Garcia SPA Antonio Jimenez Lujan
1973 20.05 SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Vicente Lopez Carril SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia
1971 23.05 SPA Ramon Saez Manzo SPA Juan Silloniz Achabal SPA Antonio Gomez del Moral
1970 31.05 SPA Luis Pedro Santamarina Antonana SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA José Antonio Gonzalez Linares
1969 . SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA José Martinez Esterlich SPA Antonio Cerda Tarongi
1968 . SPA José Manuel Abelan SPA Enrique Sanchidrian Pacho SPA Eufrenio Enrique Sahagun Santos
1967 . SPA José Luis Uribezubia Velar FRA Alain Perrot SPA José Maria Bertran Panades
1966 . SPA Salvador Canet Garcia SPA José Gomez Lucas SPA Vicente Lopez Carril
1965 . SPA José Pujol FRA Bernard Labourdette SPA Ramon Pages
1954 . SPA Francisco Alomar Florit SPA Jesús Loroño Artega SPA Miguel Poblet Orriols
1939 22.10 SPA Antonio Andrès Sancho SPA Fermin Trueba Perez SPA Antonio Escuriet San Pedro
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Leonardo Piepoli ITA 2000 - 2003
2 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1999 - 2001
2 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1997 - 1998
2 José Recio Ariza SPA 1984 - 1985
2 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1976
2 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1969 - 1973
1 Eduard Prades Reverter SPA 2019 - 2019
1 Jaime Roson Garcia SPA 2018 - 2018
1 Ruben Plaza Molina SPA 2005 - 2005
1 Stefano Garzelli ITA 2004 - 2004
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 2004
5 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 2000
4 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1969 - 1976
3 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1996 - 2001
3 Melcior Mauri Prat SPA 1993 - 1996
3 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982 - 1989
3 José Recio Ariza SPA 1983 - 1985
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1976
2 Alexandr Shefer KAZ 2001 - 2002
2 Inaki Gaston Crespi SPA 1989 - 1990
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 2004
5 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 2000
4 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1969 - 1976
3 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1996 - 2001
3 Melcior Mauri Prat SPA 1993 - 1996
3 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982 - 1989
3 José Recio Ariza SPA 1983 - 1985
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1976
2 Alexandr Shefer KAZ 2001 - 2002
2 Francisco Javier Mauleon Unsain SPA 1988 - 1995
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-047 Antonio Coll Pontanilla SPA 1981
22-255 Francisco Javier Mauleon Unsain SPA 1988
22-271 Stephan Joho ZWI 1986
23-044 Pedro Delgado Robledo SPA 1983
23-076 Jesus Suarez Cueva SPA 1978
23-154 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982
25-048 Ruben Plaza Molina SPA 2005
25-120 Jaime Roson Garcia SPA 2018
25-124 Anselmo Fuerte Abelenda SPA 1987
25-332 José Nazabal Mirendia SPA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-284 Eduard Prades Reverter SPA 2019
31-204 Leonardo Piepoli ITA 2003
31-152 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1993
31-140 Ramon Saez Manzo SPA 1971
31-057 Edgar Corredor Alvarez COL 1991
30-354 Luis Alberto Herrera Herrera COL 1992
30-276 Stefano Garzelli ITA 2004
30-222 Agustin Tamames Iglesias SPA 1975
30-205 Leonardo Piepoli ITA 2002
30-139 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1973
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Erik Zabel DUI 1993 - 2002
6 Mario Cipollini ITA 1996 - 2002
6 Carlos Hernandez Bailo SPA 1981 - 1990
6 Noël Dejonckheere BEL 1979 - 1987
5 Angel Edo Alsina SPA 1993 - 2004
5 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 2004
5 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 2000
5 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983 - 1993
5 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1990
5 José Recio Ariza SPA 1983 - 1988
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-026 Danny Vanderaerden BEL 1986
20-019 Antonio Puppio ITA 2019
20-227 Jesus Hernandez Ubeda SPA 1980
21-002 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-044 Joao Sampaio POR 1975
21-129 Stefano Oldani ITA 2019
21-133 Alberto Contador Velasco SPA 2004
21-156 Noël Szostek BEL 1988
21-163 Danny Nelissen NED 1992
21-167 Francisco Xavier Galdeano Portillo SPA 1971
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-362 Ferdinand Bracke BEL 1978
38-175 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1989
37-360 Fabiano Fontanelli ITA 2003
35-172 Vicente Lopez Carril SPA 1978
35-168 Antonio Escuriet San Pedro SPA 1939
35-085 Marnix Lameire BEL 1990
35-047 Bert De Backer BEL 2019
35-038 Arsenio Gonzalez Gutierrez SPA 1995
35-027 Mario Cipollini ITA 2002
34-304 Javier Moreno Bazan SPA 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
8 Erik Zabel DUI 1994 - 2002
7 Alessandro Petacchi ITA 2003 - 2005
6 Mario Cipollini ITA 1996 - 2001
6 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1976
6 Agustin Tamames Iglesias SPA 1970 - 1975
5 Olaf Ludwig DUI 1992 - 1994
5 Jean-Paul van Poppel NED 1987 - 1993
5 Maximilian Sciandri ITA 1990 - 1990
5 José Recio Ariza SPA 1983 - 1988
5 Stephan Joho ZWI 1986 - 1987
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-002 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-163 Danny Nelissen NED 1992
21-167 Francisco Xavier Galdeano Portillo SPA 1971
21-283 Dominique Sanders FRA 1979
22-012 Julian Cuevas Gonzalez SPA 1970
22-033 Franky Van Oyen BEL 1984
22-067 Julian Gorospe Artabe SPA 1982
22-080 Rudy Matthys BEL 1981
22-139 Santos Hernandez Calvo SPA 1989
22-187 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1984
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-086 Marnix Lameire BEL 1989
34-082 Marnix Lameire BEL 1989
34-056 Jonathan Hivert FRA 2019
34-031 Mario Cipollini ITA 2001
34-027 Mario Cipollini ITA 2001
34-004 Olaf Ludwig DUI 1994
33-296 Davide Bramati ITA 2002
33-000 Olaf Ludwig DUI 1993
32-305 Giovanni Lombardi ITA 2002
32-250 Marcel Wust DUI 2000
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
14 Leonardo Piepoli ITA 2000 - 2003
14 José Recio Ariza SPA 1984 - 1988
11 Stephan Joho ZWI 1986 - 1987
9 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1996 - 1998
9 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1976
7 Nico Emonds BEL 1990 - 1990
6 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1999 - 2001
6 Edgar Corredor Alvarez COL 1991 - 1991
6 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982 - 1983
6 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1983
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-045 Antonio Coll Pontanilla SPA 1981
22-139 Santos Hernandez Calvo SPA 1989
22-265 Stephan Joho ZWI 1986
22-280 Erik Zabel DUI 1993
22-328 Marc Somers BEL 1984
23-041 Pedro Delgado Robledo SPA 1983
23-075 Jesus Suarez Cueva SPA 1978
23-077 Ronny Van Holen BEL 1982
23-096 Vladislav Bobrik RUS 1994
23-133 Vladimir Efimkin RUS 2005
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-027 Mario Cipollini ITA 2001
32-250 Marcel Wust DUI 2000
32-239 Justin Jules FRA 2019
32-007 Olaf Ludwig DUI 1992
31-284 Eduard Prades Reverter SPA 2019
31-253 Marcel Wust DUI 1999
31-204 Leonardo Piepoli ITA 2003
31-152 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1993
31-140 Ramon Saez Manzo SPA 1971
31-100 Alessandro Petacchi ITA 2005