G.P. del Rosso

G.P. del Rosso 2000
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Matteo Carrara ITA
G.P. del Rosso 2000
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Matteo Carrara
Startlijst G.P. del Rosso 2000
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2022 09.10 ITA Nicolo Buratti ITA Giacomo Garavaglia ITA Matteo Zurlo
2021 10.10 ITA Filippo Baroncini ITA Michele Gazzoli ITA Matteo Baseggio
2020 11.10 ITA Michele Gazzoli ITA Luca Rastelli ITA Filippo Baroncini
2019 . ITA Mattia Bais
2018 . ITA Giacomo Garavaglia
2017 . BLR Aliaksandr Riabushenko
2016 . ITA Umberto Orsini
2015 . ITA Stefano Verona
2014 . ITA Mirko Trosino
2013 . ITA Dario Mantelli
2012 . POL Pawel Poljanski
2011 . ITA Enrico Battaglin
2010 . BRA Rafael Andriato
2009 . ITA Tomas Alberio
2008 . ITA Emanuele Vona
2007 . ITA Mauro Finetto
2006 . RUS Boris Shpilevsky
2005 . ITA Daniele Callegarin
2004 . ITA Giovanni Visconti
2003 . UZB Sergey Lagutin
2002 . ITA Giairo Ermeti
2001 . ITA Antonio Quadranti
2000 . ITA Matteo Carrara
1999 . ITA Luca Paolini
1998 . ITA Luca Paolini
1997 . ITA Daniele Zerbetto
1996 . ITA Diego Ferrari
1995 . ITA Cristian Moreni
1994 . ITA Maurizio De Pasquale
1993 . ITA Riccardo Biagini
1992 . ITA Flavio Milan
1991 . ITA Paolo Fornaciari
1990 . ITA Francesco Casagrande
1989 . ITA Dario Bottaro
1988 . ITA Massimo Iannicello
1987 . ITA Stefano Della Santa
1986 . ITA Mario Austero
1985 . ITA Massimo Capocchi
1984 . ITA Marco Giovannetti
1983 . DEN Jens Veggerby
1982 . ITA Sauro Varocchi
1981 . ITA Walter Magnago
1980 . ITA Aniello Annunziata
1979 . ITA Remo Veltra
1978 . ITA Gino Tigli
1977 . ITA Cesare Sartini
1976 . AUS Kevin-Clyde Sefton
1975 . ITA Massimo Tremolada
1974 . GBR Phil Edwards
1973 . DEN Jörgen Marcussen
1972 . ITA Renato Marchetti
1971 . ITA Francesco Moser
1970 . ITA Mario Da Ros
1969 . ITA Bruno Lana
1968 . ITA Celestino Vercelli
1967 . ITA Pierfrancesco Vianelli
1966 . ITA Luciano Dalla Bona
1965 . ITA Sergio Tendalo
1964 . ITA Claudio Michelotto
1963 . ITA Dino Zandegu
1962 . ITA Renato Bongioni
1961 . ITA Pietro Partesotti
1960 . ITA Giuseppe Fezzardi
1959 . ITA Benito Venturini
1958 . ITA Romeo Venturelli
1957 . ITA Rizzardo Brenioli
1956 . ITA Angelo Miserocchi
1955 . ITA Dino Bruni
1954 . ITA Marcello Mannari
1953 . ITA Gino Cartacci
1952 . ITA Franco Giorgi
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Luca Paolini ITA 1998 - 1999
1 Nicolo Buratti ITA 2022 - 2022
1 Filippo Baroncini ITA 2021 - 2021
1 Michele Gazzoli ITA 2020 - 2020
1 Mattia Bais ITA 2019 - 2019
1 Giacomo Garavaglia ITA 2018 - 2018
1 Aliaksandr Riabushenko BLR 2017 - 2017
1 Umberto Orsini ITA 2016 - 2016
1 Mirko Trosino ITA 2014 - 2014
1 Pawel Poljanski POL 2012 - 2012
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Giacomo Garavaglia ITA 2018 - 2022
2 Filippo Baroncini ITA 2020 - 2021
2 Michele Gazzoli ITA 2020 - 2021
2 Luca Paolini ITA 1998 - 1999
1 Matteo Zurlo ITA 2022 - 2022
1 Nicolo Buratti ITA 2022 - 2022
1 Matteo Baseggio ITA 2021 - 2021
1 Luca Rastelli ITA 2020 - 2020
1 Mattia Bais ITA 2019 - 2019
1 Aliaksandr Riabushenko BLR 2017 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Giacomo Garavaglia ITA 2018 - 2022
2 Filippo Baroncini ITA 2020 - 2021
2 Michele Gazzoli ITA 2020 - 2021
2 Luca Paolini ITA 1998 - 1999
1 Matteo Zurlo ITA 2022 - 2022
1 Nicolo Buratti ITA 2022 - 2022
1 Matteo Baseggio ITA 2021 - 2021
1 Luca Rastelli ITA 2020 - 2020
1 Mattia Bais ITA 2019 - 2019
1 Aliaksandr Riabushenko BLR 2017 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-045 Filippo Baroncini ITA 2021
21-094 Nicolo Buratti ITA 2022
21-221 Michele Gazzoli ITA 2020
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-221 Michele Gazzoli ITA 2020
21-094 Nicolo Buratti ITA 2022
21-045 Filippo Baroncini ITA 2021
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Giacomo Garavaglia ITA 2018 - 2022
2 Filippo Baroncini ITA 2020 - 2021
2 Michele Gazzoli ITA 2020 - 2021
2 Luca Paolini ITA 1998 - 1999
1 Matteo Zurlo ITA 2022 - 2022
1 Nicolo Buratti ITA 2022 - 2022
1 Matteo Baseggio ITA 2021 - 2021
1 Luca Rastelli ITA 2020 - 2020
1 Mattia Bais ITA 2019 - 2019
1 Aliaksandr Riabushenko BLR 2017 - 2017
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-046 Filippo Baroncini ITA 2020
20-287 Luca Rastelli ITA 2020
21-045 Filippo Baroncini ITA 2021
21-094 Nicolo Buratti ITA 2022
21-221 Michele Gazzoli ITA 2020
22-220 Michele Gazzoli ITA 2021
23-114 Matteo Baseggio ITA 2021
24-069 Matteo Zurlo ITA 2022
26-098 Giacomo Garavaglia ITA 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
26-098 Giacomo Garavaglia ITA 2022
24-069 Matteo Zurlo ITA 2022
23-114 Matteo Baseggio ITA 2021
22-220 Michele Gazzoli ITA 2021
21-221 Michele Gazzoli ITA 2020
21-094 Nicolo Buratti ITA 2022
21-045 Filippo Baroncini ITA 2021
20-287 Luca Rastelli ITA 2020
20-046 Filippo Baroncini ITA 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar