Clasica San Sebastian

Clasica San Sebastian 2010
Clasica San Sebastian 2010
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
31.07 Eindstand Luis Leon Sanchez Gil
Startlijst Clasica San Sebastian 2010
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Carlos Sastre Candil SPA 22 Apr 1975 2
Nicolas Roche IRL 03 Jul 1984 AG2R - La Mondiale 1
Alexandre Vinokourov KAZ 16 Sep 1973 Astana 2
Samuel Sanchez Gonzalez SPA 05 Feb 1978 Euskaltel - Euskadi 3
Luis Leon Sanchez Gil SPA 24 Nov 1983 Caisse d'Epargne 1
Ryder Hesjedal CDN 09 Dec 1980 Garmin - Transitions 2
Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 12 May 1979 Katusha 2
Robert Gesink NED 31 May 1986 Rabobank 1
Haimar Zubeldia Agirre SPA 01 Apr 1977 RadioShack 4
Richie Porte AUS 30 Jan 1985 Saxo Bank 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 29.07 1.WT BEL Remco Evenepoel SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia RUS Aleksander Vlasov
2022 30.07 1.WT BEL Remco Evenepoel FRA Pavel Sivakov BEL Tiesj Benoot
2021 31.07 1.WT USA Neilson Powless SLO Matej Mohoric DEN Mikkel Frölich Honore
2019 03.08 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Greg Van Avermaet ZWI Marc Hirschi
2018 04.08 1.WT FRA Julian Alaphilippe NED Bauke Mollema FRA Anthony Roux
2017 29.07 1.WT POL Michal Kwiatkowski FRA Tony Gallopin NED Bauke Mollema
2016 30.07 1.WT NED Bauke Mollema FRA Tony Gallopin SPA Alejandro Valverde Belmonte
2015 01.08 1.WT GBR Adam Yates BEL Philippe Gilbert SPA Alejandro Valverde Belmonte
2014 02.08 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte NED Bauke Mollema SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2013 27.07 1.WT FRA Tony Gallopin SPA Alejandro Valverde Belmonte CZE Roman Kreuziger
2012 14.08 1.WT SPA Luis Leon Sanchez Gil AUS Simon Gerrans BEL Gianni Meersman
2011 30.07 1.WT BEL Philippe Gilbert SPA Carlos Barredo Llamazales BEL Greg Van Avermaet
2010 31.07 1.PT SPA Luis Leon Sanchez Gil KAZ Alexandre Vinokourov SPA Carlos Sastre Candil
2009 01.08 1.PT CZE Roman Kreuziger FRA Mickaël Delage SVK Peter Velits
2008 02.08 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte RUS Alexandr Kolobnev ITA Davide Rebellin
2007 04.08 1.PT ITA Leonardo Bertagnolli SPA Juan Manuel Garate Cepa SPA Alejandro Valverde Belmonte
2006 12.08 1.PT SPA Xavier Florencio Cabre ITA Stefano Garzelli KAZ Andrey Kashechkin
2005 13.08 1.PT SPA Constantino Zaballa Gutierrez SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Eddy Mazzoleni
2004 07.08 CDM SPA Miguel Angel Martin Perdiguero ITA Paolo Bettini ITA Davide Rebellin
2003 09.08 CDM ITA Paolo Bettini ITA Ivan Basso ITA Danilo Di Luca
2002 10.08 CDM FRA Laurent Jalabert SPA Igor Astarloa Askasibar ITA Gabriele Missaglia
2001 11.08 CDM FRA Laurent Jalabert ITA Francesco Casagrande ITA Davide Rebellin
2000 12.08 CDM NED Erik Dekker BEL Andrei Tchmil LAT Romans Vainsteins
1999 07.08 CDM ITA Francesco Casagrande BEL Rik Verbrugghe ITA Giuliano Figueras
1998 08.08 CDM ITA Francesco Casagrande BEL Axel Merckx ITA Leonardo Piepoli
1997 09.08 CDM ITA Davide Rebellin UKR Alexandre Gontchenkov ITA Stefano Colage
1996 10.08 CDM DUI Udo Bölts ITA Stefano Cattai ITA Massimo Podenzana
1995 12.08 CDM USA Lance Armstrong ITA Stefano Della Santa BEL Johan Museeuw
1994 06.08 CDM FRA Armand De Las Cuevas USA Lance Armstrong ITA Stefano Della Santa
1993 07.08 CDM ITA Claudio Chiappucci ITA Gianni Faresin ITA Alberto Volpi
1992 08.08 CDM MEX Raul Alcala Gallegos ITA Claudio Chiappucci NED Eddy Bouwmans
1991 10.08 CDM ITA Gianni Bugno SPA Pedro Delgado Robledo ITA Maurizio Fondriest
1990 11.08 CDM SPA Miguel Indurain Larraya FRA Laurent Jalabert IRL Sean Kelly
1989 12.08 CDM OOS Gerhard Zadrobilek SPA Francisco José Antequera Alabau ZWI Tony Rominger
1988 13.08 CDM NED Gert-Jan Theunisse SPA Enrique Alberto Aja Cagigas NED Steven Rooks
1987 12.08 Cat 1 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Federico Echave Musatadi
1986 13.08 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Juan Fernandez Martin
1985 16.08 NED Adri van der Poel SPA Inaki Gaston Crespi SPA Juan Fernandez Martin
1984 16.08 ZWI Niki Rüttimann DUI Raimund Dietzen SPA Celestino Prieto Rodriguez
1983 17.08 BEL Claude Criquielion SPA Antonio Coll Pontanilla DUI Raimund Dietzen
1982 12.08 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Pedro Delgado Robledo
1981 11.08 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga GBR Graham Jones SPA Faustino Ruperez Rincon
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2023
3 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1987
2 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2008 - 2014
2 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2010 - 2012
2 Laurent Jalabert FRA 2001 - 2002
2 Francesco Casagrande ITA 1998 - 1999
1 Neilson Powless USA 2021 - 2021
1 Julian Alaphilippe FRA 2018 - 2018
1 Michal Kwiatkowski POL 2017 - 2017
1 Bauke Mollema NED 2016 - 2016
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2007 - 2016
4 Bauke Mollema NED 2014 - 2018
4 Davide Rebellin ITA 1997 - 2008
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1987
3 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2023
3 Tony Gallopin FRA 2013 - 2017
3 Laurent Jalabert FRA 1990 - 2002
3 Francesco Casagrande ITA 1998 - 2001
2 Greg Van Avermaet BEL 2011 - 2019
2 Philippe Gilbert BEL 2011 - 2015
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
11 Bauke Mollema NED 2012 - 2023
8 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2019
7 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2005 - 2016
7 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1990
6 Greg Van Avermaet BEL 2011 - 2019
6 Haimar Zubeldia Agirre SPA 1999 - 2014
6 Davide Rebellin ITA 1997 - 2008
6 Paolo Bettini ITA 1999 - 2008
6 Francesco Casagrande ITA 1995 - 2003
6 Laurent Jalabert FRA 1990 - 2002
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-191 Remco Evenepoel BEL 2019
21-353 Niki Rüttimann ZWI 1984
22-187 Remco Evenepoel BEL 2022
22-359 Adam Yates GBR 2015
23-080 Inaki Gaston Crespi SPA 1986
23-087 Roman Kreuziger CZE 2009
23-186 Remco Evenepoel BEL 2023
23-329 Lance Armstrong USA 1995
24-089 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981
24-331 Neilson Powless USA 2021
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-099 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014
33-253 Laurent Jalabert FRA 2002
32-254 Laurent Jalabert FRA 2001
31-297 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2004
30-160 Claudio Chiappucci ITA 1993
30-090 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1987
30-000 Udo Bölts DUI 1996
29-356 Erik Dekker NED 2000
29-246 Bauke Mollema NED 2016
29-208 Leonardo Bertagnolli ITA 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
11 Bauke Mollema NED 2012 - 2023
9 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
7 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2005 - 2016
7 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1990
6 Greg Van Avermaet BEL 2011 - 2019
6 Haimar Zubeldia Agirre SPA 1999 - 2014
6 Davide Rebellin ITA 1997 - 2008
6 Paolo Bettini ITA 1999 - 2008
6 Francesco Casagrande ITA 1995 - 2003
6 Laurent Jalabert FRA 1990 - 2002
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-318 Juan Ayuso Pesquera SPA 2021
19-191 Remco Evenepoel BEL 2019
19-234 Igor Arrieta Lizarraga SPA 2022
19-317 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-348 Ivan Romeo Abad SPA 2023
20-158 Raul Garcia Pierna SPA 2021
20-179 Carlos Rodriguez Cano SPA 2021
20-189 Romain Grégoire FRA 2023
20-279 Frank Vandenbroucke BEL 1995
20-288 Kevin Vermaerke USA 2021
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-096 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
39-242 Domenico Pozzovivo ITA 2022
39-100 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
39-022 Daniel Navarro Garcia SPA 2022
38-362 Cameron James Wurf AUS 2022
38-310 Yukiya Arashiro JPN 2023
38-249 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2022
38-229 Mathieu Ladagnous FRA 2023
38-142 Stéphane Goubert FRA 2008
38-129 Jakob Fuglsang DEN 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar