Baan & Junioren: European Championship

Baan & Junioren: European Championship 2004 | Team Pursuit
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 UKR Igor Malikov UKR
1 UKR Oleksandr Polivoda UKR
1 UKR Sergiy Minashkin UKR
1 UKR Vitaliy Shchedov UKR
Baan & Junioren: European Championship 2004
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Team Sprint Denis Dmitriev
. Team Sprint Mikhail Shikhalev
. Team Sprint Stoyan Vasev
. Madison Jacopo Guarnieri
. Madison Daniele Menaspa
. Team Pursuit Igor Malikov
. Team Pursuit Oleksandr Polivoda
. Team Pursuit Sergiy Minashkin
. Team Pursuit Vitaliy Shchedov
. Keirin Matthew Crampton
. Sprint Matthew Crampton
. Points Race Pavel Korzh
. 3 km Pursuit Vitaliy Shchedov
. Scratch Alexey Bauer
. 1 km Time Trial Stoyan Vasev
Startlijst Baan & Junioren: European Championship 2004
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1 km Time Trial
2023 16.07 CCJ ITA Davide Stella
2022 15.07 CCJ CZE Matej Hytych DUI Kenneth Meng SPA Benat Pikabea Garaiar
2021 18.08 CCJ DUI Willy Leonard Weinrich GBR Harry Horn Ledingham GBR Tom Sharples
2020 09.10 CCJ BEL Noah Vandenbranden DUI Laurin Drescher DUI Willy Weinrich
2019 17.07 CCU GRE Konstantinos Livanos NED Daan Kool ITA Matteo Bianchi
2018 . CZE Jakub Stastny FRA Titouan Renvoisé POL Filip Prokopyszyn
2017 . RUS Pavel Perchuk DUI Carl Hinze CZE Jakub Stastny
2016 . BEL Ayrton De Pauw POL Dawid Czubak SPA Alejandro Martínez
2015 . RUS Aleksandr Vasyukhno RUS Maksim Piskunov NED Sam Ligtlee
2014 . CZE Jiri Janosek NED Sam Ligtlee DUI Aaron Reiss
2013 . RUS Alexander Dubchenko DUI Maximilian Dörnbach FRA Thomas Copponi
2012 . GBR Matthew Rotherham SPA Alexander Dubchenko CZE Jakub Vyvoda
2011 . DUI Benjamin Edelin SPA José Moreno Sánchez DUI Benjamin König
2010 . FRA Julien Palma ITA Rino Gasparrini DUI Robert Kanter
2009 . ITA Loris Paoli POL Krzysztof Maksel RUS Nikolay Zhurkin
2008 . FRA Quentin Lafargue FRA Thomas Bonafos ITA Loris Paoli
2007 . DUI Daniel Rackwitz SPA David Alonso Castillo POL Konrad Dąbkowski
2006 . GBR David Daniell GBR Jason Kenny SPA Hodei Mazquiarán
2005 . DUI Maximilian Levy POL Dawid Glowacki DUI David Wilken
2004 . RUS Stoyan Vasev DUI David Wilken ITA Francesco Kanda
2003 . CZE Filip Ditzel POL Kamil Kuczynski RUS Anton Rudoy
2002 . FRA François Pervis DUI Michael Seidenbecher FRA Mickaël Murat
2001 . CZE Aloïs Kankovsky SPA Ruben Donet RUS Alexei Tchounossov
3 km Pursuit
2023 16.07 CCJ ITA Luca Giaimi
2022 16.07 CCJ ITA Luca Gaimi DUI Ben Felix Jochum GBR Joshua Tarling
2021 19.08 CCJ ITA Samuele Bonetto DUI Benjamin Boss GBR Josh Charlton
2020 10.10 CCJ DUI Benjamin Boos DEN Carl-Frederik Bevort ITA Manlio Moro
2019 17.07 CCU DUI Nicolas Heinrich DUI Tobias Buck-Gramcko GBR Leo Hayter
2018 . ITA Samuele Manfredi GRE Panagiotis Karatsivis RUS Nikita Bersenev
2017 . RUS Ivan Smirnov IRL Xeno Young GBR Rhys Britton
2016 . GRE Georgios Stravakakis RUS Ivan Smirnov GBR Reece Wood
2015 . POL Daniel Staniszewski FRA Thomas Denis RUS Maksim Sukhov
2014 . POR Ivo Emanuel Alves Oliveira FRA Corentin Ermenault POL Daniel Staniszewski
2013 . RUS Pavel Chursin FRA Valentin Madouas FRA Corentin Ermenault
2012 . ZWI Tom Böhli DUI Nils Schomber GBR Jonathan Dibben
2011 . GBR Jonathan Dibben GBR Owain Doull FRA Kévin Lesellier
2010 . RUS Victor Manakov RUS Evgeny Shalunov ITA Filippo Ranzi
2009 . RUS Konstantin Kuperasov RUS Ivan Savitskiy GBR George Atkins
2008 . SPA Albert Torres Barcelo RUS Artur Ershov GBR Mark Christian
2007 . RUS Artur Ershov FRA Jérôme Cousin SPA Albert Torres Barcelo
2006 . ITA Marco Coledan RUS Ievgueni Kovalev FRA Alexandre Lemair
2005 . MDA Alexander Pliuschin UKR Vitaliy Shchedov RUS Ivan Rovny
2004 . UKR Vitaliy Shchedov RUS Ivan Kovalev DUI Michael Arends
2003 . RUS Alexander Khatuntsev NED Levi Heimans RUS Mikhail Ignatiev
2002 . RUS Nikolay Trusov RUS Mikhail Ignatiev UKR Vitaliy Kondrut
2001 . CZE Milan Behunek UKR Vitaliy Kondrut ZWI Martin Goldinger
Elimination Race
2023 16.07 CCJ ITA Davide Stella
2022 15.07 CCJ ITA Matteo Fiorin GBR Jed Smithson SLO Zak Erzen
2021 18.08 CCJ CZE Matyas Koblizek RUS Dmitri Dolzhikov POL Jedrzej Dominik Ratajczak
2020 09.10 CCJ DEN Tobias Aagaard Hansen POL Adam Wozniak ZWI Fabian Weiss
2019 17.07 CCU DUI Tim Torn Teutenberg GRE Panagiotis Karatsivis CZE Lubos Kominek
2018 . BEL Milan Fretin BLR Dzianis Mazur FRA Louis Brulé
2017 . ITA Michele Gazzoli IRL Jack Bernard Murphy SPA Unai Iribar Jauregi
Keirin
2023 16.07 CCJ GBR Pete-Collin Flemming
2022 18.07 CCJ ITA Matteo Predomo POL Marcin Marciniak ITA Stefano Minuta
2021 21.08 CCJ RUS Nikita Kalachnik RUS David Shekelashvili DUI Paul Gross
2020 12.10 CCJ UKR Bohdan Danylchuk DUI Paul Gross ZWI Damien Fortis
2019 17.07 CCU DUI Julien Jäger RUS Ivan Gladyshev NED Daan Kool
2018 . FRA Florian Grengbo POL Cezary Laczkowski CZE Jakub Stastny
2017 . RUS Pavel Perchuk POL Daniel Rochna POL Cezary Laczkowski
2016 . CZE Martin Cechman DUI Timo Bichler RUS Dmitrii Nesterov
2015 . RUS Alexey Nosov CZE Jiri Janosek FRA Sébastien Vigier
2014 . POL Patryk Rajkowski DUI Moritz Meissner CZE Jiri Fanta
2013 . RUS Alexander Dubchenko DUI Jan May BLR Uladzislau Novik
2012 . POL Mateusz Lipa GBR Matthew Rotherham DUI Johannes Keuchel
2011 . GBR John Paul DUI Max Niederlag FRA Julien Palma
2010 . FRA Benjamin Edelin FRA Kévin Guillot RUS Nikita Balunov
2009 . GRE Konstantinos Karageorgos DUI Alexander Reinelt FRA Kévin Guillot
2008 . FRA Charlie Conord GBR Steven Hill SPA Juan Peralta
2007 . ITA Andrea Guardini GBR Christian Lyte GBR David Daniell
2006 . GBR Jason Kenny RUS Vladimir Khozov CZE Denis Spicka
2005 . DUI David Wilken GRE Christos Volikakis CZE Denis Spicka
2004 . GBR Matthew Crampton ITA Francesco Kanda RUS Mikhail Shikhalev
2003 . RUS Mikhail Shikhalev FRA Grégory Bauge POL Michal Tokarz
Madison
2023 16.07 CCJ ITA Juan David Sierra
ITA Matteo Fiorin
2022 19.07 CCJ CZE Matyas Koblizek
CZE Milan Kadlec (2004)
NED Elmar Abma
NED Justus Willemsen
GBR Dylan Hicks
GBR Joshua Tarling
2021 22.08 CCJ GBR Josh Carlton
GBR Joshua Giddings
DUI Nicolas Zippan
DUI Malte Maschke
CZE Matyas Koblizek
CZE Milan Kadlec (2004)
2020 13.10 CCJ DEN Kasper Andersen
DEN Tobias Lund Andresen
SPA Francesc Bennassar Rossello
SPA Marc Terrasa Gual
DUI Benjamin Boos
DUI Tim Torn Teutenberg
2019 17.07 CCU RUS Ilia Shegolkov
RUS Vlas Shichkin
NED Casper van Uden
NED Enzo Leijnse
DUI Luca Dressler
DUI Tim Torn Teutenberg
2018 . BEL Nicolas Wernimont
BEL Fabio Van Den Bossche
DUI Calvin Dik
DUI Nils Weispfennig
POL Damian Papierski
POL Filip Prokopyszyn
2017 . BEL Nicolas Wernimont
BEL Fabio Van Den Bossche
CZE Daniel Ryvin
CZE Daniel Babor
GBR Jake Stewart
GBR Rhys Britton
2016 . GBR Matthew Walls
GBR Rhys Britton
BEL Gerben Thijssen
BEL Jules Hesters
RUS Aleksandr Smirnov
RUS Sergey Malnev
2015 . RUS Dmitrii Markov
RUS Maksim Piskunov
BEL Gerben Thijssen
BEL Robbe Ghys
DEN Mathias Dahl Pedersen
DEN Andreas Nielsen Stokbro
2014 . RUS Nikolai Ilichev
RUS Vitalii Ivshin
ZWI Patrick Müller
ZWI Nico Selenati
GBR Joe Holt
GBR Joe Evans
2013 . FRA Corentin Ermenault
FRA Jordan Levasseur
UKR Vladislav Kreminskyi
UKR Roman Gladysh
FRA Clément Barbeau
FRA Lucas Destang
2012 . ITA Matteo Alban
ITA Riccardo Donato
DEN Jonas Poulsen
DEN Mathias Krigbaum
DUI Domenic Weinstein
DUI Pascal Ackermann
2011 . ZWI Stefan Küng
ZWI Théry Schir
CZE Jan Kraus
CZE Frantisek Sisr
BEL Otto Vergarde
BEL Jonas Rickaert
2010 . UKR Andriy Sokolov
UKR Oleksandr Lobov
RUS Roman Ivlev
RUS Kiriil Sveshnikov
FRA Bryan Coquard
FRA Romain Le Roux
2009 . GBR Jon Mould
GBR Christopher Whorrall
ITA Michele Scartezzini
ITA Nicolo Rocchi
GBR Sam Harrison
GBR Daniel McLay
2008 . GBR Luke Rowe
GBR Mark Christian
DEN Niki Byrgesen
DEN Sebastian Lander
DUI Thomas Juhas
DUI Jakob Steigmiller
2007 . DUI Bastian Faltin
DUI Ralf Matzka
RUS Alexander Petrovskiy
RUS Evgeny Kovalev
ITA Elia Viviani
ITA Tomas Alberio
2006 . ITA Fabrizio Braggion
ITA Elia Viviani
DUI Bastian Faltin
DUI Mortiz Muller
ITA Andrea Guardini
ITA Tomas Alberio
2005 . RUS Alexandre Guschkin
RUS Andrei Klyuev
RUS Alexey Shiryaev
RUS Roman Maximov
ITA Stefano Castoldi
ITA Fabrizio Braggion
2004 . ITA Daniele Menaspa
ITA Jacopo Guarnieri
RUS Alexandre Guschkin
RUS Andrei Klyuev
ITA Enrico Biondi
ITA Daniel Oss
Omnium
2023 16.07 CCJ SPA Hector Alvarez
2022 17.07 CCJ NED Elmar Abma GBR Noah Hobbs UKR Daniil Yakovlev
2021 20.08 CCJ GBR Joshua Tarling ITA Dario Igor Belletta FRA Eddy Le Huitouze
2020 11.10 CCJ NED Loe van Belle DUI Tim Torn Teutenberg FRA Eddy Le Huitouze
2019 17.07 CCU NED Casper van Uden POL Szymon Potasznik SPA Javier Serrano Rodriguez
2018 . BEL Fabio Van Den Bossche DUI Calvin Dik ITA Tommaso Nencini
2017 . GBR Fred Wright ZWI Alex Vogel FRA Valentin Tabellion
2016 . POL Szymon Krawczyk GBR Ethan Hayter NED Bas Ottevanger
2015 . POL Dawid Czubak UKR Taras Shevchuk RUS Sergey Rostovtsev
2014 . SPA Xavier Canellas Sanchez ZWI Gino Mäder POR Rui Felipe Alves Oliveira
2013 . BEL Lindsay De Vylder ITA Riccardo Minali FRA Jordan Levasseur
2012 . DUI Pascal Ackermann BEL Jonas Rickaert GBR Jonathan Dibben
2011 . TUR Ahmet Örken BEL Jasper De Buyst GBR Owain Doull
2010 . ITA Paolo Simion DUI Lucas Liss RUS Victor Manakov
Points Race
2023 16.07 CCJ ITA Juan David Sierra
2022 19.07 CCJ GBR Ben Wiggins NED Justus Willemsen FRA Titouan Fontaine
2021 21.08 CCJ CZE Milan Kadlec (2004) FRA Gregory Pouvreault RUS Mihkail Postarnak
2020 12.10 CCJ DUI Moritz Kretschy ZWI Fabio Christen DEN Tobias Aagaard Hansen
2019 17.07 CCU RUS Vlas Shichkin NED Enzo Leijnse DUI Hannes Wilksch
2018 . NED Yanne Dorenbos GRE Panagiotis Karatsivis BLR Dzianis Mazur
2017 . UKR Oleg Kanaka BEL Fabio Van Den Bossche ZWI Mauro Schmid
2016 . POL Dawid Czubak ITA Matteo Donegà BEL Gerben Thijssen
2015 . GBR Joey Walker POL Szymon Krawczyk RUS Denis Nekrasov
2014 . FRA Corentin Ermenault IRL Mark Downey GBR Gabriel Cullaigh
2013 . RUS Pavel Chursin ITA Seid Lizde BEL Matthias Osei Vertez
2012 . FRA Thomas Boudat ZWI Tom Böhli FRA Maxime Piveteau
2011 . SPA Julio Amores ZWI Théry Schir GBR Joshua Papworth
2010 . ITA Michele Scartezzini RUS Kirill Sveshnikov RUS Roman Ivlev
2009 . ITA Elia Ongaretto RUS Matey Zubov GBR Timothy Kennaugh
2008 . IRL Sam Bennett SPA Alberto Torres Barcelo POL Michal Kwiatkowski
2007 . ITA Elia Viviani DUI Ralf Matzka FRA Rémi Badoc
2006 . RUS Maxim Pokidov UKR Alexey Shyryaev SPA Salvador Guardiola
2005 . RUS Pavel Korzh DUI Sebastian Forke RUS Alexey Shyryaev
2004 . RUS Pavel Korzh GBR Geraint Thomas BEL Tim Mertens
2003 . NED Wim Stroetinga BEL Kenny De Ketele CZE Jiri Hochmann
2002 . RUS Mikhail Ignatiev DUI Sebastian Frey NED Gideon de Jong
2001 . RUS Alexey Shmidt UKR Vitaliy Kondrut CZE Aloïs Kankovsky
Scratch
2023 16.07 CCJ ITA Davide Stella
2022 14.07 CCJ FRA Rafael Delhome ITA Lorenzo Anniballi GBR Jed Smithson
2021 17.08 CCJ DEN Philipp Mathiesen ITA Lorenzo Ursella POL Jakub Lewandoski
2020 08.10 CCJ NED Loe van Belle BEL Noah Vandenbranden DUI Laurin Drescher
2019 17.07 CCU RUS Denis Denisov OOS Tim Wafler SPA Raul Garcia Pierna
2018 . BEL Arthur Senrame POL Filip Prokopyszyn GRE Panagiotis Karatsivis
2017 . CZE Daniel Babor POL Filip Prokopyszyn ITA Michele Gazzoli
2016 . BEL Jules Hesters DUI Felix Happke UKR Oleksandr Krivich
2015 . ARM Edgar Stepanyan RUS Maksim Piskunov BLR Vitali Prakapchuk
2014 . ITA Attilio Viviani GBR Gabriel Cullaigh POR Rui Felipe Alves Oliveira
2013 . RUS Maxim Andreev POR Rui Felipe Alves Oliveira GRE Zísis Soúlios
2012 . ITA Francesco Castegnaro GBR Christopher Latham ITA Jakub Mareczko
2011 . FRA Yoän Vérardo FRA Marc Sarreau GBR Samuel Lowe
2010 . FRA Romain Le Roux ITA Michele Scartezzini FRA Bryan Coquard
2009 . FRA Bryan Coquard ITA Dario Sonda GBR Christopher Whorrall
2008 . ZWI Claudio Imhof RUS Konstantin Kuperasov RUS Vitaly Barbas
2007 . NED Michael Vingerling GBR Peter Kennaugh NED Roy Pieters
2006 . ITA Elia Viviani FRA Vincent Dauga NED Gerrit Peetoom
2005 . GBR Matthew Rowe CZE Filip Hanslian POL Jonasz Krysztofik
2004 . RUS Alexey Bauer DEN Kim Marius Nielsen ZWI Alain Lauener
2003 . UKR Dmytro Gabrovskyy CZE Filip Ditzel RUS Nikolay Trusov
Sprint
2023 16.07 CCJ GBR Pete-Collin Flemming
2022 17.07 CCJ ITA Matteo Predomo POL Marcin Marciniak DUI Danny Luca Werner
2021 20.08 CCJ RUS Nikita Kalachnik DUI Willy Leonard Weinrich GBR Harry Horn Ledingham
2020 11.10 CCJ DUI Willy Weinrich POL Konrad Burawski DUI Domenic Kruse
2019 17.07 CCU GRE Konstantinos Livanos DUI Julien Jäger NED Daan Kool
2018 . RUS Ivan Gladyshev FRA Florian Grengbo CZE Jakub Stastny
2017 . FRA Rayan Helal RUS Dmitry Nesterov RUS Pavel Perchuk
2016 . CZE Martin Cechman POL Mateusz Milek BEL Ayrton De Pauw
2015 . FRA Melvin Landerneau FRA Sébastien Vigier RUS Alexey Nosov
2014 . RUS Alexey Nosov RUS Sergey Gorlov POL Patryk Rajkowski
2013 . DUI Maximilian Dörnbach LTU Svajunas Jonauskas RUS Sergey Gorlov
2012 . DUI Richard Assmus GBR Matthew Rotherham CZE Jakub Vyvoda
2011 . GBR John Paul RUS Nikita Shurshin DUI Max Niederlag
2010 . FRA Julien Palma ITA Rino Gasparrini GBR Philip Hindes
2009 . RUS Sergey Litvinenko RUS Nikolay Zhurkin DUI Eric Engler
2008 . FRA Quentin Lafargue FRA Charlie Conord GBR Peter Mitchell
2007 . GBR David Daniell DUI Paul Kanzler RUS Kirill Filatov
2006 . GBR Jason Kenny SPA Hodei Mazquiarán GBR Christian Lyte
2005 . DUI Maximilian Levy FRA Kévin Sireau DUI René Enders
2004 . GBR Matthew Crampton DUI Mathias Stumpf POL Paweł Kosciecha
2003 . FRA Grégory Bauge CZE Filip Ditzel SPA Alfonso Gomez Sanchez
2002 . DUI Michael Seidenbecher FRA François Pervis FRA Mickaël Murat
2001 . FRA Mathieu Mandard ITA Samuele Marzoli RUS Sergey Borisov
Team Pursuit
2023 16.07 CCJ ITA Juan David Sierra
ITA Matteo Fioren
ITA Luca Giami
ITA Renato Favero
2022 15.07 CCJ ITA Luca Giami
ITA Renato Favero
ITA Alessio Delle Vedove
ITA Andrea Raccagni Noviero
ITA Dario Igor Belletta
DUI Bruno Keessler
DUI Jasper Schneider
DUI Tobias Muller
DUI Ben Felix Jochum
GBR Ben Wiggins
GBR Dylan Hicks
GBR Joshua Tarling
GBR Noah Hobbs
2021 18.08 CCJ GBR Josh Carlton
GBR Joshua Giddings
GBR Joshua Tarling
GBR Ross Birrell
FRA Emmanuel Houcou
FRA Gregory Pouvreault
FRA Alexandre Boxe
FRA Eddy Le Huitouze
RUS Mark Kryuchkov
RUS Daniil Zarakovskiy
RUS Grigorii Skorniakov
RUS Mikhail Postarnak
2020 08.10 CCJ RUS Mark Kryuchkov
RUS David Shekelashvili
RUS Daniil Valgonen
RUS Dmitrii Dolzhikov
DUI Benjamin Boos
DUI Luis-Joe Lührs
DUI Moritz Kretschy
DUI Maximilian Eisser
ITA Niccolo Galli
ITA Andrea D'Amato
ITA Lorenzo Balestra
ITA Manlio Moro
2019 17.07 CCU GBR Alfie George
GBR Oscar Nilsson-Julien
GBR Leo Hayter
GBR Max Rushby
GBR Samuel Watson
2018 . POL Kacper Walkowiak
POL Wiktor Richter
POL Damian Papierski
POL Michal Galka
ITA Diego Bosini
ITA Tommaso Nencini
ITA Samuele Manfredi
ITA Alessio Bonelli
ITA Davide Boscaro
2017 . RUS Dmitry Mukhomediarov
RUS Gleb Syritsa
RUS Lev Gonov
RUS Ivan Smirnov
2016 . GBR Ethan Hayter
GBR Fred Wright
GBR Matthew Walls
GBR Reece Wood
2015 . RUS Dmitrii Markov
RUS Maksim Sukhov
RUS Maksim Piskunov
RUS Sergey Rostovtsev
2014 . RUS Danil Babushkin
RUS Serafim Aleksyuk
RUS Andrey Prostokishin
RUS Nikolai Ilichev
2013 . RUS Andrey Prostokishin
RUS Timur Gizzatullin
RUS Sergey Mosin
RUS Dmitry Strakhov
2012 . DEN Elias Busk
DEN Mathias Moller Nielsen
DEN Jonas Poulsen
DEN Mathias Krigbaum
2011 . GBR Joshua Papworth
GBR Samuel Lowe
GBR Jonathan Dibben
GBR Owain Doull
2010 . RUS Pavel Karpenkov
RUS Roman Ivlev
RUS Evgeny Shalunov
RUS Kirill Sveshnikov
ITA Filippo Ranzi
ITA Liam Bertazzo
ITA Michele Scartezzini
ITA Paolo Simion
2009 . RUS Ivan Savitskiy
RUS Konstantin Kuperasov
RUS Matey Zubov
RUS Victor Manakov
2008 . FRA Erwan Teguel
FRA Emmanuel Keo
FRA Julien Duval
FRA Julien Morice
2007 . GBR Adam Blythe
GBR Luke Rowe
GBR Mark McNally
GBR Peter Kennaugh
2006 . GBR Adam Blythe
GBR Jonathan Bellis
GBR Peter Kennaugh
GBR Steven Burke
2005 . GBR Ross Sander
GBR Andrew Tennant
GBR Ian Stannard
GBR Steven Burke
2004 . UKR Igor Malikov
UKR Sergiy Minashkin
UKR Oleksandr Polivoda
UKR Vitaliy Shchedov
2003 . RUS Anton Mindlin
RUS Mikhail Ignatiev
RUS Nikolay Trusov
RUS Vladimir Isaychev
2002 . UKR Andriy Buchko
UKR Vadym Matsko
UKR Dmytro Gabrovskyy
UKR Vitaliy Kondrut
2001 . CZE Jan Kunta
CZE Tomas Macka
CZE Zdenek Zdimal
CZE Milan Behunek
ITA Loris Gobbi
ITA Flavio Lucchini
ITA Thomas Unari
ITA Davide Vigano
Team Sprint
2023 16.07 CCJ GBR Jakob Vogt
GBR Pete-Collin Flemming
GBR Colin Rudolph
2022 15.07 CCJ DUI Luca Spiegel
DUI Torben Osterheld
DUI Luca Danny Werner
POL Marcin Marciniak
POL Gracjan Dabrowski
POL Mateusz Przymusinski
ITA Mattia Predomo
ITA Milo Marcolli
ITA Stefano Minuta
2021 17.08 CCJ GBR Ed Lowe
GBR Marcus Hiley
GBR Harry Horn Ledingham
DUI Willy Leonard Weinrich
DUI Luca Spiegel
DUI Paul Gross
RUS Grigorii Skorniakov
RUS Nikita Kalachnik
RUS David Shekelashvili
2020 08.10 CCJ DUI Paul Schippert
DUI Domenic Kruse
DUI Willy Weinrich
POL Maciej Fak
POL Adam Janeczek
POL Tomasz Grzesiak
RUS Nikita Kalachnik
RUS Alexey Sherstenikin
RUS Alexander Popov
2019 17.07 CCU DUI Julien Jager
DUI Domenic Kruse
DUI Laurin Drescher
2018 . RUS Ivan Gladyshev
RUS Mikhail Smagin
RUS Daniil Komkov (2000)
RUS Danila Burlakov
2017 . RUS Dmitrii Nesterov
RUS Daniil Komkov (2000)
RUS Pavel Rostov
2016 . RUS Mikhail Dmitriev
RUS Dmitrii Nesterov
RUS Pavel Rostov
2015 . RUS Aleksandr Vasyukhno
RUS Sergey Isaev
RUS Alexey Nosov
2014 . RUS Sergey Gorlov
RUS Sergey Tabolin
RUS Alexey Nosov
2013 . DUI Maximilian Dörnbach
DUI Patryk Rahn
DUI Jan May
2012 . DUI Maximilian Dörnbach
DUI Richard Assmus
DUI Jan May
2011 . FRA Anthony Jacques
FRA Julien Palma
FRA Benjamin Edelin
2010 . FRA Kévin Guillot
FRA Benjamin Edelin
FRA Julien Palma
ITA Davide Ceci
ITA Mauro Catellini
ITA Rino Gasparrini
2009 . DUI Eric Engler
DUI Erik Balzer
DUI Alexander Reinelt
2008 . FRA Thierry Jollet
FRA Charlie Conord
FRA Quentin Lafargue
2007 . FRA Thierry Jollet
FRA Charlie Conord
FRA Quentin Lafargue
2006 . GBR David Daniell
GBR Christian Lyte
GBR Jason Kenny
2005 . FRA Alexandre Volant
FRA Kévin Sireau
FRA Michaël D'Almeida
2004 . RUS Stoyan Vasev
RUS Mikhail Shikhalev
RUS Denis Dmitriev
2003 . POL Pawel Kosciecha
POL Kamil Kuczynski
POL Michal Tokarz
2002 . DUI Michael Seidenbecher
DUI Robert Eichfeld
DUI Michael Spiess
2001 . FRA Mathieu Mandard
FRA Mickaël Murat
FRA François Pervis
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Quentin Lafargue FRA 2007 - 2008
3 Fabio Van Den Bossche BEL 2017 - 2018
3 Elia Viviani ITA 2006 - 2007
3 Jason Kenny GBR 2006 - 2006
2 Matyas Koblizek CZE 2021 - 2022
2 Milan Kadlec (2004) CZE 2021 - 2022
2 Joshua Giddings GBR 2021 - 2021
2 Joshua Tarling GBR 2021 - 2021
2 Loe van Belle NED 2020 - 2020
2 Fred Wright GBR 2016 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Joshua Tarling GBR 2021 - 2022
4 Tim Torn Teutenberg DUI 2019 - 2020
4 Fabio Van Den Bossche BEL 2017 - 2018
4 Filip Prokopyszyn POL 2017 - 2018
4 Corentin Ermenault FRA 2013 - 2014
4 Jonathan Dibben GBR 2011 - 2012
4 Michele Scartezzini ITA 2009 - 2010
4 Quentin Lafargue FRA 2007 - 2008
4 Elia Viviani ITA 2006 - 2007
4 Jason Kenny GBR 2006 - 2006
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Joshua Tarling GBR 2021 - 2022
4 Tim Torn Teutenberg DUI 2019 - 2020
4 Fabio Van Den Bossche BEL 2017 - 2018
4 Filip Prokopyszyn POL 2017 - 2018
4 Corentin Ermenault FRA 2013 - 2014
4 Jonathan Dibben GBR 2011 - 2012
4 Michele Scartezzini ITA 2009 - 2010
4 Quentin Lafargue FRA 2007 - 2008
4 Elia Viviani ITA 2006 - 2007
4 Jason Kenny GBR 2006 - 2006
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-028 Tim Torn Teutenberg DUI 2019
17-064 Benjamin Boos DUI 2020
17-075 Matyas Koblizek CZE 2021
17-116 Milan Kadlec (2004) CZE 2021
17-161 Laurin Drescher DUI 2019
17-185 Joshua Tarling GBR 2021
17-187 Joshua Tarling GBR 2021
17-227 Nicolas Heinrich DUI 2019
17-296 Samuel Watson GBR 2019
17-306 Ross Birrell GBR 2021
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-260 Loe van Belle NED 2020
18-257 Loe van Belle NED 2020
18-213 Tobias Aagaard Hansen DEN 2020
18-208 Samuele Bonetto ITA 2021
18-178 Max Rushby GBR 2019
18-171 Andrea Raccagni Noviero ITA 2022
18-170 Dario Igor Belletta ITA 2022
18-155 Alessio Delle Vedove ITA 2022
18-153 Moritz Kretschy DUI 2020
18-104 Kasper Andersen DEN 2020
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Dario Igor Belletta ITA 2021 - 2022
2 Joshua Tarling GBR 2021 - 2022
2 Matyas Koblizek CZE 2021 - 2022
2 Milan Kadlec (2004) CZE 2021 - 2022
2 Eddy Le Huitouze FRA 2020 - 2021
2 Laurin Drescher DUI 2019 - 2020
2 Tim Torn Teutenberg DUI 2019 - 2020
2 Fabio Van Den Bossche BEL 2017 - 2018
2 Filip Prokopyszyn POL 2017 - 2018
2 Fred Wright GBR 2016 - 2017
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
16-321 Carl-Frederik Bevort DEN 2020
17-028 Tim Torn Teutenberg DUI 2019
17-062 Benjamin Boos DUI 2020
17-075 Matyas Koblizek CZE 2021
17-116 Milan Kadlec (2004) CZE 2021
17-161 Laurin Drescher DUI 2019
17-170 Tim Wafler OOS 2019
17-185 Joshua Tarling GBR 2021
17-190 Luca Dressler DUI 2019
17-191 Eddy Le Huitouze FRA 2020
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-260 Loe van Belle NED 2020
18-245 Laurin Drescher DUI 2020
18-216 Tobias Aagaard Hansen DEN 2020
18-209 Lorenzo Ursella ITA 2021
18-208 Samuele Bonetto ITA 2021
18-207 Manlio Moro ITA 2020
18-197 Tobias Buck-Gramcko DUI 2019
18-190 Josh Charlton GBR 2021
18-181 Fabian Weiss ZWI 2020
18-178 Max Rushby GBR 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar