Liège - Bastogne - Liège

Liège - Bastogne - Liège 2021
25 Apr 2021
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SLO Tadej Pogacar SLO UAE Team Emirates 22-216
2 FRA Julian Alaphilippe FRA Deceuninck - Quick Step 28-318
3 FRA David Gaudu FRA Groupama - FDJ 24-197
4 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Movistar Team 41-000
5 CDN Michael Woods CDN Israel Start-Up Nation 34-195
6 ZWI Marc Hirschi ZWI UAE Team Emirates 22-244
7 BEL Tiesj Benoot BEL Team DSM 27-045
8 NED Bauke Mollema NED Trek - Segafredo 34-150
9 DUI Maximilian Schachmann DUI BORA - Hansgrohe 27-106
10 SLO Matej Mohoric SLO Bahrain Victorious 26-188
11 POL Michal Kwiatkowski POL INEOS Grenadiers 30-327
12 DEN Jakob Fuglsang DEN Astana - Premier Tech 36-034
13 SLO Primoz Roglic SLO Jumbo - Visma 31-178
14 COL Jhoan Esteban Chaves Rubio COL Team BikeExchange 31-098
15 FRA Guillaume Martin FRA Cofidis 27-320
16 ITA Davide Formolo ITA UAE Team Emirates 28-182
17 AUS Jack Haig AUS Bahrain Victorious 27-231
18 GBR Adam Yates GBR INEOS Grenadiers 28-261
19 AUS Michael Matthews AUS Team BikeExchange 30-211
20 OOS Patrick Konrad OOS BORA - Hansgrohe 29-195
21 SPA Alexander Aranburu Deba SPA Astana - Premier Tech 25-219
22 LAT Toms Skujins LAT Trek - Segafredo 29-315
23 FRA Aurélien Paret-Peintre FRA AG2R Citroën Team 25-058
24 BEL Tim Wellens BEL Lotto Soudal 29-351
25 LAT Krists Neilands LAT Israel Start-Up Nation 26-250
26 FRA Warren Barguil FRA Arkéa - Samsic 29-180
27 NED Wilco Kelderman NED BORA - Hansgrohe 30-031
28 DEN Jonas Vingegaard Hansen DEN Jumbo - Visma 24-136
29 SPA Omar Fraile Matarranz SPA Astana - Premier Tech 30-282
30 COL Sergio Andres Higuita Garcia COL EF Education - NIPPO 23-267
31 AUS Simon Clarke AUS Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 34-281
32 GBR James Knox GBR Deceuninck - Quick Step 25-173
33 BEL Dylan Teuns BEL Bahrain Victorious 29-055
34 GBR Tao Geoghegan Hart GBR INEOS Grenadiers 26-026
35 BEL Quinten Hermans BEL Intermarché - Wanty - Gobert 25-271
36 SPA Jesus Herrada Lopez SPA Cofidis 30-273
37 GBR Mark Donovan GBR Team DSM 22-022
38 DEN Alexander Kamp Egested DEN Trek - Segafredo 27-132
39 BEL Greg Van Avermaet BEL AG2R Citroën Team 35-343
40 FRA Julien Simon FRA Team TotalEnergies / Total Direct Energie 35-203
41 ITA Lorenzo Rota ITA Intermarché - Wanty - Gobert 25-338
42 FRA Laurent Pichon FRA Arkéa - Samsic 34-280
43 SPA Fernando Barcelo Aragon SPA Cofidis 25-110
44 ITA Nicola Conci ITA Trek - Segafredo 24-110
45 LUX Luc Wirtgen LUX Bingoal Pauwels Sauces WB 22-292
46 NED Robert Gesink NED Jumbo - Visma 34-329
47 FRA Benoît Cosnefroy FRA AG2R Citroën Team 25-191
48 NED Martijn Tusveld NED Team DSM 27-228
49 DEN Mikkel Frölich Honore DEN Deceuninck - Quick Step 24-094
50 ITA Kristian Sbaragli ITA Alpecin - Fenix 30-352
51 ITA Diego Rosa ITA Arkéa - Samsic 32-029
52 RUS Ilnur Zakarin RUS Gazprom - RusVelo 31-222
53 GBR Ben Tulett GBR Alpecin - Fenix 19-242
54 NED Ide Schelling NED BORA - Hansgrohe 23-078
55 USA Matteo Jorgenson USA Movistar Team 21-299
56 AUS Robert Power AUS Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 25-350
57 DEN Michael Valgren Andersen DEN EF Education - NIPPO 29-078
58 DUI Simon Geschke DUI Cofidis 35-043
59 ITA Domenico Pozzovivo ITA Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 38-146
60 ITA Fabio Aru ITA Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 30-296
61 FRA Rudy Molard FRA Groupama - FDJ 31-220
62 POR Rui Alberto Costa Faria POR UAE Team Emirates 34-202
63 FRA Valentin Ferron FRA Team TotalEnergies / Total Direct Energie 23-076
64 POR João Pedro Gonçalves Almeida POR Deceuninck - Quick Step 22-263
65 FRA Romain Seigle FRA Groupama - FDJ 26-196
66 SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Astana - Premier Tech 37-153
67 BEL Harm Vanhoucke BEL Lotto Soudal 23-312
68 AUS Chris Hamilton AUS Team DSM 25-343
69 ZAF Daryl Impey ZAF Israel Start-Up Nation 36-140
70 SPA Carlos Verona Quintanilla SPA Movistar Team 28-172
71 BEL Jelle Vanendert BEL Bingoal Pauwels Sauces WB 36-065
72 DEN Christopher Juul Jensen DEN Team BikeExchange 31-293
73 AUS Lucas Hamilton AUS Team BikeExchange 25-073
74 SPA Mikel Nieve Iturralde SPA Team BikeExchange 36-334
75 SPA Ruben Fernandez Andujar SPA Cofidis 30-055
76 COL Sergio Luis Henao Montoya COL Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 33-137
77 FRA Pierre-Roger Latour FRA Team TotalEnergies / Total Direct Energie 27-195
78 UKR Mark Padun UKR Bahrain Victorious 24-293
79 BEL Mauri Vansevenant BEL Deceuninck - Quick Step 21-329
80 BEL Jan Bakelants BEL Intermarché - Wanty - Gobert 35-070
81 POL Lukasz Owsian POL Arkéa - Samsic 31-060
82 FRA Valentin Madouas FRA Groupama - FDJ 24-287
83 BEL Rémy Mertz BEL Bingoal Pauwels Sauces WB 25-283
84 BEL Sylvain Moniquet BEL Lotto Soudal 23-101
85 FRA Dorian Godon FRA AG2R Citroën Team 24-335
86 FRA Julien Bernard FRA Trek - Segafredo 29-039
87 BEL Jimmy Janssens BEL Alpecin - Fenix 31-330
88 KAZ Alexey Lutsenko KAZ Astana - Premier Tech 28-230
89 RUS Sergey Chernetskiy RUS Gazprom - RusVelo 31-016
90 POL Tomasz Marczynski POL Lotto Soudal 37-050
91 BEL Loïc Vliegen BEL Intermarché - Wanty - Gobert 27-126
92 BEL Aaron Van Poucke BEL Sport Vlaanderen - Baloise 23-021
93 NED Sam Oomen NED Jumbo - Visma 25-254
94 FRA Mathieu Burgaudeau FRA Team TotalEnergies / Total Direct Energie 22-159
95 FRA Anthony Perez FRA Cofidis 30-003
96 ITA Simone Velasco ITA Gazprom - RusVelo 25-145
97 DUI Nikias Arndt DUI Team DSM 29-159
98 USA Alex Howes USA EF Education - NIPPO 33-115
99 ZAF Stefan De Bod ZAF Astana - Premier Tech 24-159
100 ISR Omer Goldstein ISR Israel Start-Up Nation 24-255
101 BEL Philippe Gilbert BEL Lotto Soudal 38-294
102 BEL Thomas Sprengers BEL Sport Vlaanderen - Baloise 31-079
103 USA Brent Bookwalter USA Team BikeExchange 37-069
104 FRA Mathieu Ladagnous FRA Groupama - FDJ 36-134
105 NED Maurits Lammertink NED Intermarché - Wanty - Gobert 30-237
106 ECU Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU EF Education - NIPPO 27-362
107 AUS Ben Alexander O'Connor AUS AG2R Citroën Team 25-152
108 NED Wout Poels NED Bahrain Victorious 33-207
109 BEL Sander Armée BEL Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 35-136
110 FRA Fabien Doubey FRA Team TotalEnergies / Total Direct Energie 27-186
111 EST Tanel Kangert EST Team BikeExchange 34-045
112 DEN Niklas Eg DEN Trek - Segafredo 26-109
113 FRA Kévin Ledanois FRA Arkéa - Samsic 27-286
114 POL Cesare Benedetti POL BORA - Hansgrohe 33-266
115 SPA Enric Mas Nicolau SPA Movistar Team 26-108
116 BEL Xandro Meurisse BEL Alpecin - Fenix 29-085
117 SPA Gonzalo Serrano Rodriguez SPA Movistar Team 26-251
118 ZWI Michael Schär ZWI AG2R Citroën Team 34-208
119 ZWI Reto Hollenstein ZWI Israel Start-Up Nation 35-246
120 FRA Fabien Grellier FRA Team TotalEnergies / Total Direct Energie 26-176
121 BEL Kenny Molly BEL Bingoal Pauwels Sauces WB 24-122
122 NED Mathijs Paasschens NED Bingoal Pauwels Sauces WB 25-038
123 IRL Edward "Eddie" Dunbar IRL INEOS Grenadiers 24-236
124 BEL Laurens Huys BEL Bingoal Pauwels Sauces WB 22-213
125 BEL Rune Herregodts BEL Sport Vlaanderen - Baloise 22-272
126 ITA Matteo Fabbro ITA BORA - Hansgrohe 26-015
127 BEL Julian Mertens BEL Sport Vlaanderen - Baloise 23-201
128 SPA Jorge Arcas Pena SPA Movistar Team 28-291
129 LUX Michel Ries LUX Trek - Segafredo 23-045
130 GBR Simon Carr GBR EF Education - NIPPO 22-239
131 NOR Vegard Stake Laengen NOR UAE Team Emirates 32-077
132 FRA Alan Riou FRA Arkéa - Samsic 24-023
133 GBR Luke Rowe GBR INEOS Grenadiers 31-046
134 POL Michal Golas POL INEOS Grenadiers 36-361
135 BEL Ruben Apers BEL Sport Vlaanderen - Baloise 22-243
136 FRA Thibault Guernalec FRA Arkéa - Samsic 23-268
137 BEL Pieter Serry BEL Deceuninck - Quick Step 32-155
138 USA Lawson Craddock USA EF Education - NIPPO 29-065
139 USA Kevin Vermaerke USA Team DSM 20-191
140 BEL Sébastien Grignard BEL Lotto Soudal 21-362
141 NED Lennard Hofstede NED Jumbo - Visma 26-117
142 FRA Rémy Rochas FRA Cofidis 24-345
143 RUS Dmitry Strakhov RUS Gazprom - RusVelo 25-344
144 USA Sean Bennett USA Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 25-025
145 BEL Tosh Van Der Sande BEL Lotto Soudal 30-148
146 BEL Alex Colman BEL Sport Vlaanderen - Baloise 22-277
DNF BEL Aaron Verwilst BEL Sport Vlaanderen - Baloise 23-358
DNF DUI Andreas Schillinger DUI BORA - Hansgrohe 37-287
DNF USA Brandon McNulty USA UAE Team Emirates 23-023
DNF FRA Bruno Armirail FRA Groupama - FDJ 27-014
DNF DUI Christoph Pfingsten DUI Jumbo - Visma 33-157
DNF SPA David De La Cruz Melgarejo SPA UAE Team Emirates 31-354
DNF BEL Dries Devenyns BEL Deceuninck - Quick Step 37-278
DNF ITA Eros Capecchi ITA Bahrain Victorious 34-316
DNF RUS Evgeny Shalunov RUS Gazprom - RusVelo 29-108
DNF CDN Guillaume Boivin CDN Israel Start-Up Nation 31-335
DNF ISR Guy Sagiv ISR Israel Start-Up Nation 26-141
DNF AUS Heinrich Friedrich Haussler AUS Bahrain Victorious 37-060
DNF JPN Hideto Nakane JPN EF Education - NIPPO 30-358
DNF CDN Hugo Houle CDN Astana - Premier Tech 30-210
DNF ZWI Joël Suter ZWI Bingoal Pauwels Sauces WB 22-182
DNF BEL Kevin Van Melsen BEL Intermarché - Wanty - Gobert 34-024
DNF SPA Lluis Mas Bonet SPA Movistar Team 32-100
DNF BEL Louis Vervaeke BEL Alpecin - Fenix 27-201
DNF BEL Ludwig De Winter BEL Intermarché - Wanty - Gobert 28-115
DNF FRA Marlon Gaillard FRA Team TotalEnergies / Total Direct Energie 24-351
DNF BEL Otto Vergaerde BEL Alpecin - Fenix 26-284
DNF DUI Paul Martens (DUI) DUI Jumbo - Visma 37-182
DNF RUS Petr Rikunov RUS Gazprom - RusVelo 24-060
DNF DUI Philipp Walsleben DUI Alpecin - Fenix 33-158
DNF ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU INEOS Grenadiers 27-331
DNF CZE Roman Kreuziger CZE Gazprom - RusVelo 34-354
DNF FRA Tony Gallopin FRA AG2R Citroën Team 32-336
DNF FRA William Bonnet FRA Groupama - FDJ 38-304
Liège - Bastogne - Liège 2021
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
25.04 Eindstand Tadej Pogacar
Startlijst Liège - Bastogne - Liège 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aurélien Paret-Peintre FRA 27 Feb 1996 AG2R Citroën Team 2
Ben Alexander O'Connor AUS 25 Nov 1995 AG2R Citroën Team 2
Benoît Cosnefroy FRA 17 Oct 1995 AG2R Citroën Team 4
Dorian Godon FRA 25 May 1996 AG2R Citroën Team 2
Greg Van Avermaet BEL 17 May 1985 AG2R Citroën Team 7
Michael Schär ZWI 29 Sep 1986 AG2R Citroën Team 3
Tony Gallopin FRA 24 May 1988 AG2R Citroën Team 6
Ben Tulett GBR 26 Aug 2001 Alpecin - Fenix 2
Jimmy Janssens BEL 30 May 1989 Alpecin - Fenix 1
Kristian Sbaragli ITA 08 May 1990 Alpecin - Fenix 2
Louis Vervaeke BEL 06 Oct 1993 Alpecin - Fenix 4
Otto Vergaerde BEL 15 Jul 1994 Alpecin - Fenix 5
Philipp Walsleben DUI 19 Nov 1987 Alpecin - Fenix 1
Xandro Meurisse BEL 31 Jan 1992 Alpecin - Fenix 4
Alexander Aranburu Deba SPA 19 Sep 1995 Astana - Premier Tech 1
Alexey Lutsenko KAZ 07 Sep 1992 Astana - Premier Tech 5
Hugo Houle CDN 27 Sep 1990 Astana - Premier Tech 3
Jakob Fuglsang DEN 22 Mar 1985 Astana - Premier Tech 9
Luis Leon Sanchez Gil SPA 24 Nov 1983 Astana - Premier Tech 8
Omar Fraile Matarranz SPA 17 Jul 1990 Astana - Premier Tech 6
Stefan De Bod ZAF 17 Nov 1996 Astana - Premier Tech 1
Alan Riou FRA 02 Apr 1997 Arkéa - Samsic 1
Diego Rosa ITA 27 Mar 1989 Arkéa - Samsic 3
Kévin Ledanois FRA 13 Jul 1993 Arkéa - Samsic 4
Laurent Pichon FRA 19 Jul 1986 Arkéa - Samsic 7
Lukasz Owsian POL 24 Feb 1990 Arkéa - Samsic 2
Thibault Guernalec FRA 31 Jul 1997 Arkéa - Samsic 1
Warren Barguil FRA 28 Oct 1991 Arkéa - Samsic 7
Brent Bookwalter USA 16 Feb 1984 Team BikeExchange 4
Christopher Juul Jensen DEN 06 Jul 1989 Team BikeExchange 5
Jhoan Esteban Chaves Rubio COL 17 Jan 1990 Team BikeExchange 2
Lucas Hamilton AUS 12 Feb 1996 Team BikeExchange 1
Michael Matthews AUS 26 Sep 1990 Team BikeExchange 5
Mikel Nieve Iturralde SPA 26 May 1984 Team BikeExchange 3
Tanel Kangert EST 11 Mar 1987 Team BikeExchange 7
Andreas Schillinger DUI 13 Jul 1983 BORA - Hansgrohe 1
Cesare Benedetti POL 03 Aug 1987 BORA - Hansgrohe 7
Ide Schelling NED 06 Feb 1998 BORA - Hansgrohe 2
Matteo Fabbro ITA 10 Apr 1995 BORA - Hansgrohe 1
Maximilian Schachmann DUI 09 Jan 1994 BORA - Hansgrohe 4
Patrick Konrad OOS 13 Oct 1991 BORA - Hansgrohe 6
Wilco Kelderman NED 25 Mar 1991 BORA - Hansgrohe 2
Jelle Vanendert BEL 19 Feb 1985 Bingoal Pauwels Sauces WB 11
Joël Suter ZWI 25 Oct 1998 Bingoal Pauwels Sauces WB 1
Kenny Molly BEL 24 Dec 1996 Bingoal Pauwels Sauces WB 3
Laurens Huys BEL 24 Sep 1998 Bingoal Pauwels Sauces WB 2
Luc Wirtgen LUX 07 Jul 1998 Bingoal Pauwels Sauces WB 1
Mathijs Paasschens NED 18 Mar 1996 Bingoal Pauwels Sauces WB 3
Rémy Mertz BEL 17 Jul 1995 Bingoal Pauwels Sauces WB 3
Anthony Perez FRA 22 Apr 1991 Cofidis 4
Fernando Barcelo Aragon SPA 06 Jan 1996 Cofidis 2
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Cofidis 6
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Cofidis 7
Rémy Rochas FRA 15 May 1996 Cofidis 1
Ruben Fernandez Andujar SPA 01 Mar 1991 Cofidis 2
Simon Geschke DUI 13 Mar 1986 Cofidis 9
Dries Devenyns BEL 22 Jul 1983 Deceuninck - Quick Step 6
James Knox GBR 04 Nov 1995 Deceuninck - Quick Step 1
João Pedro Gonçalves Almeida POR 05 Aug 1998 Deceuninck - Quick Step 1
Julian Alaphilippe FRA 11 Jun 1992 Deceuninck - Quick Step 6
Mauri Vansevenant BEL 01 Jun 1999 Deceuninck - Quick Step 2
Mikkel Frölich Honore DEN 21 Jan 1997 Deceuninck - Quick Step 1
Pieter Serry BEL 21 Nov 1988 Deceuninck - Quick Step 8
Chris Hamilton AUS 18 May 1995 Team DSM 3
Kevin Vermaerke USA 16 Oct 2000 Team DSM 1
Mark Donovan GBR 03 Apr 1999 Team DSM 2
Martijn Tusveld NED 09 Sep 1993 Team DSM 1
Nikias Arndt DUI 18 Nov 1991 Team DSM 1
Tiesj Benoot BEL 11 Mar 1994 Team DSM 3
Alex Howes USA 01 Jan 1988 EF Education - NIPPO 9
Hideto Nakane JPN 02 May 1990 EF Education - NIPPO 1
Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 28 Apr 1993 EF Education - NIPPO 1
Lawson Craddock USA 20 Feb 1992 EF Education - NIPPO 5
Michael Valgren Andersen DEN 07 Feb 1992 EF Education - NIPPO 7
Sergio Andres Higuita Garcia COL 01 Aug 1997 EF Education - NIPPO 1
Simon Carr GBR 29 Aug 1998 EF Education - NIPPO 1
Dmitry Strakhov RUS 17 May 1995 Gazprom - RusVelo 2
Evgeny Shalunov RUS 08 Jan 1992 Gazprom - RusVelo 1
Ilnur Zakarin RUS 15 Sep 1989 Gazprom - RusVelo 4
Petr Rikunov RUS 24 Feb 1997 Gazprom - RusVelo 1
Roman Kreuziger CZE 06 May 1986 Gazprom - RusVelo 10
Sergey Chernetskiy RUS 09 Apr 1990 Gazprom - RusVelo 1
Simone Velasco ITA 02 Dec 1995 Gazprom - RusVelo 1
Bruno Armirail FRA 11 Apr 1994 Groupama - FDJ 2
David Gaudu FRA 10 Oct 1996 Groupama - FDJ 3
Mathieu Ladagnous FRA 12 Dec 1984 Groupama - FDJ 2
Romain Seigle FRA 11 Oct 1994 Groupama - FDJ 4
Rudy Molard FRA 17 Sep 1989 Groupama - FDJ 8
Valentin Madouas FRA 12 Jul 1996 Groupama - FDJ 4
William Bonnet FRA 25 Jun 1982 Groupama - FDJ 3
Adam Yates GBR 07 Aug 1992 INEOS Grenadiers 5
Edward "Eddie" Dunbar IRL 01 Sep 1996 INEOS Grenadiers 3
Luke Rowe GBR 10 Mar 1990 INEOS Grenadiers 2
Michal Golas POL 29 Apr 1984 INEOS Grenadiers 7
Michal Kwiatkowski POL 02 Jun 1990 INEOS Grenadiers 10
Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 29 May 1993 INEOS Grenadiers 1
Tao Geoghegan Hart GBR 30 Mar 1995 INEOS Grenadiers 4
Daryl Impey ZAF 06 Dec 1984 Israel Start-Up Nation 9
Guillaume Boivin CDN 25 May 1989 Israel Start-Up Nation 1
Guy Sagiv ISR 05 Dec 1994 Israel Start-Up Nation 1
Krists Neilands LAT 18 Aug 1994 Israel Start-Up Nation 2
Michael Woods CDN 12 Oct 1986 Israel Start-Up Nation 6
Omer Goldstein ISR 13 Aug 1996 Israel Start-Up Nation 2
Reto Hollenstein ZWI 22 Aug 1985 Israel Start-Up Nation 5
Jan Bakelants BEL 14 Feb 1986 Intermarché - Wanty - Gobert 8
Kevin Van Melsen BEL 01 Apr 1987 Intermarché - Wanty - Gobert 4
Loïc Vliegen BEL 20 Dec 1993 Intermarché - Wanty - Gobert 5
Lorenzo Rota ITA 23 May 1995 Intermarché - Wanty - Gobert 1
Ludwig De Winter BEL 31 Dec 1992 Intermarché - Wanty - Gobert 1
Maurits Lammertink NED 31 Aug 1990 Intermarché - Wanty - Gobert 6
Quinten Hermans BEL 29 Jul 1995 Intermarché - Wanty - Gobert 1
Harm Vanhoucke BEL 17 Jun 1997 Lotto Soudal 1
Philippe Gilbert BEL 05 Jul 1982 Lotto Soudal 10
Sébastien Grignard BEL 29 Apr 1999 Lotto Soudal 1
Sylvain Moniquet BEL 14 Jan 1998 Lotto Soudal 1
Tim Wellens BEL 10 May 1991 Lotto Soudal 9
Tomasz Marczynski POL 06 Mar 1984 Lotto Soudal 6
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 Lotto Soudal 9
Alejandro Valverde Belmonte SPA 25 Apr 1980 Movistar Team 12
Carlos Verona Quintanilla SPA 04 Nov 1992 Movistar Team 6
Enric Mas Nicolau SPA 07 Jan 1995 Movistar Team 4
Gonzalo Serrano Rodriguez SPA 17 Aug 1994 Movistar Team 1
Jorge Arcas Pena SPA 08 Jul 1992 Movistar Team 2
Lluis Mas Bonet SPA 15 Jan 1989 Movistar Team 1
Matteo Jorgenson USA 01 Jul 1999 Movistar Team 2
Aaron Van Poucke BEL 04 Apr 1998 Sport Vlaanderen - Baloise 3
Aaron Verwilst BEL 02 May 1997 Sport Vlaanderen - Baloise 2
Alex Colman BEL 22 Jul 1998 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Julian Mertens BEL 06 Oct 1997 Sport Vlaanderen - Baloise 2
Ruben Apers BEL 25 Aug 1998 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Rune Herregodts BEL 27 Jul 1998 Sport Vlaanderen - Baloise 1
Thomas Sprengers BEL 05 Feb 1990 Sport Vlaanderen - Baloise 7
Dylan Teuns BEL 01 Mar 1992 Bahrain Victorious 7
Eros Capecchi ITA 13 Jun 1986 Bahrain Victorious 3
Heinrich Friedrich Haussler AUS 25 Feb 1984 Bahrain Victorious 1
Jack Haig AUS 06 Sep 1993 Bahrain Victorious 3
Mark Padun UKR 06 Jul 1996 Bahrain Victorious 1
Matej Mohoric SLO 19 Oct 1994 Bahrain Victorious 6
Wout Poels NED 01 Oct 1987 Bahrain Victorious 8
Fabien Doubey FRA 21 Oct 1993 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 5
Fabien Grellier FRA 31 Oct 1994 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 6
Julien Simon FRA 04 Oct 1985 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 9
Marlon Gaillard FRA 09 May 1996 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 2
Mathieu Burgaudeau FRA 17 Nov 1998 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 2
Pierre-Roger Latour FRA 12 Oct 1993 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 2
Valentin Ferron FRA 08 Feb 1998 Team TotalEnergies / Total Direct Energie 2
Alexander Kamp Egested DEN 14 Dec 1993 Trek - Segafredo 2
Bauke Mollema NED 26 Nov 1986 Trek - Segafredo 8
Julien Bernard FRA 17 Mar 1992 Trek - Segafredo 3
Michel Ries LUX 11 Mar 1998 Trek - Segafredo 2
Nicola Conci ITA 05 Jan 1997 Trek - Segafredo 2
Niklas Eg DEN 06 Jan 1995 Trek - Segafredo 1
Toms Skujins LAT 15 Jun 1991 Trek - Segafredo 6
Christoph Pfingsten DUI 20 Nov 1987 Jumbo - Visma 2
Jonas Vingegaard Hansen DEN 10 Dec 1996 Jumbo - Visma 2
Lennard Hofstede NED 29 Dec 1994 Jumbo - Visma 3
Paul Martens (DUI) DUI 26 Oct 1983 Jumbo - Visma 11
Primoz Roglic SLO 29 Oct 1989 Jumbo - Visma 2
Robert Gesink NED 31 May 1986 Jumbo - Visma 6
Sam Oomen NED 15 Aug 1995 Jumbo - Visma 4
Domenico Pozzovivo ITA 30 Nov 1982 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 6
Fabio Aru ITA 03 Jul 1990 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 1
Robert Power AUS 11 May 1995 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 3
Sander Armée BEL 10 Dec 1985 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 8
Sean Bennett USA 31 Mar 1996 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 1
Sergio Luis Henao Montoya COL 10 Dec 1987 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 8
Simon Clarke AUS 18 Jul 1986 Qhubeka Assos / Team Qhubeka NextHash 8
Brandon McNulty USA 02 Apr 1998 UAE Team Emirates 1
David De La Cruz Melgarejo SPA 06 May 1989 UAE Team Emirates 5
Davide Formolo ITA 25 Oct 1992 UAE Team Emirates 5
Marc Hirschi ZWI 24 Aug 1998 UAE Team Emirates 3
Rui Alberto Costa Faria POR 05 Oct 1986 UAE Team Emirates 11
Tadej Pogacar SLO 21 Sep 1998 UAE Team Emirates 3
Vegard Stake Laengen NOR 07 Feb 1989 UAE Team Emirates 3
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 23.04 1.WT BEL Remco Evenepoel GBR Thomas Pidcock COL Santiago Buitrago Sanchez
2022 24.04 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Quinten Hermans BEL Wout Van Aert
2021 25.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Julian Alaphilippe FRA David Gaudu
2020 04.10 1.WT SLO Primoz Roglic ZWI Marc Hirschi SLO Tadej Pogacar
2019 28.04 1.WT DEN Jakob Fuglsang ITA Davide Formolo DUI Maximilian Schachmann
2018 22.04 1.WT LUX Bob Jungels CDN Michael Woods FRA Romain Bardet
2017 23.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin POL Michal Kwiatkowski
2016 24.04 1.WT NED Wout Poels ZWI Michael Albasini POR Rui Alberto Costa Faria
2015 26.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Julian Alaphilippe SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2014 27.04 1.WT AUS Simon Gerrans SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Michal Kwiatkowski
2013 21.04 1.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 22.04 1.WT KAZ Maxim Iglinskiy ITA Vincenzo Nibali ITA Enrico Gasparotto
2011 24.04 1.WT BEL Philippe Gilbert LUX Fränk Schleck LUX Andy Schleck
2010 25.04 1.HIS KAZ Alexandre Vinokourov RUS Alexandr Kolobnev BEL Philippe Gilbert
2009 26.04 1.HIS LUX Andy Schleck SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Davide Rebellin
2008 27.04 1.HIS SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Rebellin LUX Fränk Schleck
2007 29.04 1.PT ITA Danilo Di Luca SPA Alejandro Valverde Belmonte LUX Fränk Schleck
2006 23.04 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Paolo Bettini ITA Damiano Cunego
2005 24.04 1.PT KAZ Alexandre Vinokourov DUI Jens Voigt NED Michael Boogerd
2004 25.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd KAZ Alexandre Vinokourov
2003 27.04 CDM USA Tyler Hamilton SPA Iban Mayo Diez NED Michael Boogerd
2002 21.04 CDM ITA Paolo Bettini ITA Stefano Garzelli ITA Ivan Basso
2001 22.04 CDM ZWI Oscar Camenzind ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
2000 16.04 CDM ITA Paolo Bettini SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1999 18.04 CDM BEL Frank Vandenbroucke NED Michael Boogerd NED Maarten den Bakker
1998 19.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Rodolfo Massi
1997 20.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Gabriele Colombo
1996 21.04 CDM ZWI Pascal Richard USA Lance Armstrong ZWI Mauro Gianetti
1995 16.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Gianni Bugno ITA Michele Bartoli
1994 17.04 CDM RUS Evgeni Berzin USA Lance Armstrong ITA Giorgio Furlan
1993 18.04 CDM DEN Rolf Sörensen ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest
1992 19.04 CDM BEL Dirk De Wolf NED Steven Rooks FRA Jean-François Bernard
1991 21.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion DEN Rolf Sörensen
1990 15.04 CDM BEL Eric Van Lancker FRA Jean-Claude Leclercq NED Steven Rooks
1989 16.04 CDM IRL Sean Kelly FRA Fabrice Philipot AUS Phil Anderson
1988 17.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Michel Dernies GBR Robert Millar
1987 19.04 HC ITA Moreno Argentin IRL Stephen Roche BEL Claude Criquielion
1986 20.04 HC ITA Moreno Argentin NED Adri van der Poel NOR Dag Erik Pedersen
1985 21.04 HC ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion IRL Stephen Roche
1984 15.04 HC IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson USA Greg Lemond
1983 17.04 HC NED Steven Rooks ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules
1982 11.04 HC ITA Silvano Contini BEL Alfons De Wolf ZWI Stefan Mutter
1981 19.04 ZWI Josef Fuchs ZWI Stefan Mutter X
1980 20.04 FRA Bernard Hinault NED Hennie Kuiper BEL Ronny Claes
1979 22.04 DUI Dietrich Thurau FRA Bernard Hinault BEL Daniël Willems
1978 23.04 BEL Joseph Bruyere DUI Dietrich Thurau ITA Francesco Moser
1977 24.04 FRA Bernard Hinault BEL Andre Dierickx DUI Dietrich Thurau
1976 18.04 BEL Joseph Bruyere BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1975 20.04 BEL Eddy Merckx FRA Bernard Thevenet BEL Walter Godefroot
1974 21.04 BEL Georges Pintens BEL Walter Planckaert X
1973 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1972 20.04 BEL Eddy Merckx NED Wim Schepers BEL Herman Vanspringel
1971 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Georges Pintens BEL Frans Verbeeck
1970 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck BEL Eddy Merckx
1969 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Victor Van Schil GBR Barry Hoban
1968 28.04 BEL Valère Van Sweevelt BEL Walter Godefroot FRA Raymond Poulidor
1967 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Monty
1966 02.05 FRA Jacques Anquetil BEL Victor Van Schil BEL Willy In 't Ven
1965 02.05 ITA Carmine Preziosi ITA Vittorio Adorni BEL Martin Van Den Bossche
1964 03.05 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo ITA Vittorio Adorni
1963 05.05 BEL Frans Melckenbeeck BEL Pino Cerami (1922) ITA Vittorio Adorni
1962 06.05 BEL Jozef Planckaert DUI Rolf Wolfshohl FRA Claude Colette
1961 15.05 BEL Rik Van Looy FRA Marcel Rohrbach BEL Armand Desmet
1960 08.05 NED Ab Geldermans FRA Pierre Everaert BEL Jozef Planckaert
1959 26.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Frans Schoubben BEL Frans De Mulder
1958 27.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Joseph Theuns
1957 05.05 BEL Frans Schoubben
BEL Germain Derijcke
BEL Marcel Buys
1956 06.05 BEL Alfred De Bruyne BEL Richard Van Genechten BEL Alex Close
1955 01.05 BEL Stan Ockers BEL Raymond Impanis BEL Jean Brankart
1954 09.05 LUX Marcel Ernzer BEL Raymond Impanis ZWI Ferdi Kübler
1953 03.05 BEL Alois De Hertog FRA Maurice Diot FRA Raoul Remy
1952 11.05 ZWI Ferdi Kübler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove FRA Jean Robic
1951 22.04 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke NED Wout Wagtmans
1950 23.04 BEL Prosper Depredomme BEL Jean Bogaerts BEL Edward Van Dijck
1949 01.05 FRA Camille Danguillaume BEL Adolf Verschueren BEL Roger Gyselinck (1920)
1948 02.05 BEL Maurice Mollin BEL Raymond Impanis FRA Louis Caput
1947 20.04 BEL Richard Depoorter BEL Raymond Impanis BEL Florent Mathieu
1946 05.05 BEL Prosper Depredomme BEL Albert Hendrickx BEL Triphon Verstraeten
1945 05.08 BEL Jean Engels BEL Edward Van Dijck BEL Joseph Moerenhout
1943 27.06 BEL Richard Depoorter BEL Joseph Didden BEL Stan Ockers
1939 14.05 BEL Albert Ritserveldt BEL Cyrille Van Overberghe BEL Edward Vissers
1938 15.05 BEL Alphonse Deloor BEL Marcel Kint BEL Félicien Vervaecke
1937 11.04 BEL Eloi Meulenberg BEL Gustave Deloor BEL Julien Heernaert
1936 26.04 BEL Albert Beckaert BEL Gilbert Levae BEL Jozef "Kemper" Horemans
1935 07.04 BEL Alfons Schepers BEL Frans Bonduel BEL Louis Hardiquest
1934 13.05 BEL Theo Herckenrath BEL Mathieu Cardeynaels BEL Joseph Moerenhout
1933 25.05 BEL François Gardier BEL Roger Dewolf BEL Albert Bolly
1932 05.05 BEL Maurice Houyoux BEL Leopold Roosemont BEL Gérard Lambrechts
1931 14.05 BEL Alfons Schepers BEL Maurice Houyoux BEL Jules Deschepper
1930 29.05 DUI Hermann Buse BEL Georges Laloup BEL François Gardier
1929 09.05 BEL Alfons Schepers BEL Gustave Hombroeckx BEL Maurits Raes
1928 13.05 BEL Ernest Mottard BEL Maurits Raes BEL Emile Van Bellen
1927 01.05 BEL Maurits Raes BEL Jean Hans BEL Joseph Siquet
1926 02.05 BEL Dieudonné Smets BEL Joseph Siquet BEL Alexis Macar
1925 14.06 BEL Georges Ronsse BEL Gustave Van Slembroucke BEL Lode Eelen
1924 10.08 BEL René Vermandel BEL Adelin Benoît BEL Jules-Richard Matton
1923 03.06 BEL René Vermandel BEL Jean Rossius BEL Félix Sellier
1922 07.05 BEL Louis Mottiat BEL Albert Jordens BEL Laurent Seret
1921 29.05 BEL Louis Mottiat BEL Marcel Lacour BEL Jean Rossius
1920 06.06 BEL Léon Scieur BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Jacques Coomans
1919 28.09 BEL Léon Devos BEL Henri Hanlet BEL Arthur Claerhout
1913 06.07 BEL Maurice Moritz BEL Alphonse Fonson BEL Hubert Noël
1912 . BEL Dieudonné Gauthy
BEL Jean Rossius
BEL Alfons Lauwers
1912 15.09 BEL Omer Verschoore BEL Jacques Coomans BEL André Blaise
1911 12.06 BEL Jos Van Daele BEL Armand Lenoir BEL Victor Kraenen
1909 16.05 BEL Victor Fastre BEL Eugene Charlier BEL Paul Deman
1908 30.08 FRA André Trousselier BEL Alfons Lauwers BEL François Dubois
1894 26.08 BEL Léon Houa BEL Louis Rasquinet BEL René Nulens
1893 28.05 BEL Léon Houa BEL Michel Borisowski BEL Charles Collette
1892 29.05 BEL Léon Houa BEL Leon Lhoest BEL Louis Rasquinet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Eddy Merckx BEL 1969 - 1975
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
3 Alfred De Bruyne BEL 1956 - 1959
3 Alfons Schepers BEL 1929 - 1935
3 Léon Houa BEL 1892 - 1894
2 Remco Evenepoel BEL 2022 - 2023
2 Alexandre Vinokourov KAZ 2005 - 2010
2 Paolo Bettini ITA 2000 - 2002
2 Michele Bartoli ITA 1997 - 1998
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
7 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
5 Davide Rebellin ITA 2000 - 2009
4 Michael Boogerd NED 1999 - 2005
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
4 Frans Verbeeck BEL 1970 - 1976
4 Walter Godefroot BEL 1967 - 1975
4 Raymond Impanis BEL 1947 - 1955
3 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2015
3 Fränk Schleck LUX 2007 - 2011
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mikaël Cherel FRA 2012 - 2023
11 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
10 Bauke Mollema NED 2011 - 2023
10 Rudy Molard FRA 2014 - 2023
10 Jakob Fuglsang DEN 2011 - 2022
10 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2022
10 Vincenzo Nibali ITA 2008 - 2022
10 Jelle Vanendert BEL 2011 - 2021
10 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2003 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
20-094 Maurits Raes BEL 1927
21-013 Valère Van Sweevelt BEL 1968
21-178 Jos Van Daele BEL 1911
21-256 Alfons Schepers BEL 1929
21-295 Theo Herckenrath BEL 1934
21-299 Carmine Preziosi ITA 1965
22-090 Remco Evenepoel BEL 2022
22-161 Bernard Hinault FRA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-363 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-221 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-088 Stan Ockers BEL 1955
35-001 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-037 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-346 Simon Gerrans AUS 2014
32-327 Sean Kelly IRL 1989
32-305 Louis Mottiat BEL 1922
32-292 Ferdi Kübler ZWI 1952
32-269 Josef Fuchs ZWI 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
12 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2023
12 Mikaël Cherel FRA 2011 - 2023
12 Rui Alberto Costa Faria POR 2011 - 2023
11 Daryl Impey ZAF 2012 - 2023
11 Simon Geschke DUI 2011 - 2023
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
11 Jelle Vanendert BEL 2011 - 2021
11 Paul Martens (DUI) DUI 2011 - 2021
10 Bauke Mollema NED 2011 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-194 Eugene Charlier BEL 1909
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-039 Ben Tulett GBR 2020
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
19-109 Charles Deruyter BEL 1909
19-190 Matej Mohoric SLO 2014
19-242 Ben Tulett GBR 2021
19-253 Jef Demuysere BEL 1927
19-286 Otto Vergaerde BEL 2014
19-317 Joseph Somers BEL 1937
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-364 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-038 Pino Cerami (1922) BEL 1963
41-000 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-218 Jens Voigt DUI 2012
40-182 Chris Horner USA 2012
40-097 Franco Pellizotti ITA 2018
40-010 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
40-003 Raymond Poulidor FRA 1976
39-293 Philippe Gilbert BEL 2022
39-288 Michael Albasini ZWI 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar