Vuelta a Aragon

Vuelta a Aragon 1982 | Rit 3
28 May 1982
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Eddy Van Haerens BEL Safir
2 SPA Jesus Suarez Cueva SPA Reynolds
3 BEL Johan Louwet BEL Safir
Startlijst Vuelta a Aragon 1982
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Carlos Machin Rodriguez SPA 13 Mar 1958 1
Jan Jonkers NED 29 Aug 1955 1
José Teixeira Rodriguez SPA 06 Jul 1957 1
Reynolds NZL 2
Angel Arroyo Lanchas SPA 02 Aug 1956 Reynolds 1
Carlos Hernandez Bailo SPA 27 Dec 1958 Reynolds 2
Jesus Suarez Cueva SPA 10 Mar 1955 Reynolds 3
Julian Gorospe Artabe SPA 22 Mar 1960 Reynolds 1
Eddy Van Haerens BEL 23 Feb 1954 Safir 1
Johan Louwet BEL 23 Jan 1959 Safir 1
Ronny Van Holen BEL 09 Mar 1959 Safir 1
Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA 06 Nov 1958 ZOR - Helios 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2019 19.05 2.1 SPA Eduard Prades Reverter RUS Evgeny Shalunov EST Rein Taaramäe
2018 13.05 2.1 SPA Jaime Roson Garcia SPA Javier Moreno Bazan SPA Mikel Bizkarra Etxegibel
2005 17.04 2.1 SPA Ruben Plaza Molina SPA Luis Perez Rodriguez GBR Charles Wegelius
2004 18.04 2.2 ITA Stefano Garzelli RUS Denis Menchov ITA Leonardo Piepoli
2003 20.04 2.2 ITA Leonardo Piepoli ITA Gilberto Simoni SPA Manuel Beltran Martinez
2002 21.04 2.2 ITA Leonardo Piepoli KAZ Alexandr Shefer SPA Aitor Osa Eizaguirre
2001 22.04 2.2 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Roberto Heras Hernandez KAZ Alexandr Shefer
2000 16.04 2.2 ITA Leonardo Piepoli SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Bingen Fernandez Bustinza
1999 18.04 2.2 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA José Maria Jimenez Sastre ITA Leonardo Piepoli
1998 19.04 2.2 SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Daniel Clavero Sebastian SPA Iñigo Cuesta Lopez de Castro
1997 20.04 2.3 SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Mikel Zarrabeitia Uranga SPA Abraham Olano Manzano
1996 21.04 2.4 SPA Melcior Mauri Prat SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez
1995 16.04 2.4 SPA Fernando Escartin Coti SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Laudelino Cubino Gonzalez
1994 17.04 2.4 SPA Marino Alonso Monje SPA Melcior Mauri Prat SPA José Rodriguez Garcia
1993 18.04 2.4 SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez BEL Peter De Clercq SPA Melcior Mauri Prat
1992 23.04 2.4 COL Luis Alberto Herrera Herrera LAT Piotr Ugrumov FRA Laurent Bezault
1991 21.04 2.4 COL Edgar Corredor Alvarez ITA Giuseppe Petito ITA Andrea Chiurato
1990 27.05 2.3 BEL Nico Emonds SPA Inaki Gaston Crespi BEL Benny Van Brabant
1989 28.05 Cat 4 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Roberto Torres Toledano SPA Carlos Hernandez Bailo
1988 29.05 SPA Francisco Javier Mauleon Unsain BEL Luc Roosen NOR Janus Kuum
1987 31.05 SPA Anselmo Fuerte Abelenda SPA Angel Arroyo Lanchas DUI Raimund Dietzen
1986 01.06 ZWI Stephan Joho NED Mathieu Hermans ZWI Jörg Müller (ZWI)
1985 26.05 SPA José Recio Ariza SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Alvaro Fernandez Fernandez
1984 27.05 SPA José Recio Ariza SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Pello Ruiz Cabestany
1983 29.05 SPA Pedro Delgado Robledo SPA José Recio Ariza SPA Julian Gorospe Artabe
1982 30.05 SPA Carlos Hernandez Bailo BEL Eddy Van Haerens NED Jan Jonkers
1981 23.05 SPA Antonio Coll Pontanilla SPA Juan Fernandez Martin SPA Francisco Ramon Albelda Tormo
1980 25.05 SPA Faustino Fernandez Ovies SPA Isidro Juarez Moral SPA Angel Lopez del Alamo
1979 27.05 SPA Roque Moya Caballero SPA Jésus Hiniesto Sanchez SPA Francisco Javier Cedena Martinez
1978 25.05 SPA Jesus Suarez Cueva SPA Andres Oliva Sanchez SPA Felipe Yanez de la Torre
1977 28.05 SPA José Nazabal Mirendia SPA Felix Suarez Colome ZWI Meinrad Vögele
1976 30.05 SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA Jesus Manzaneque Sanchez BEL Roger Rosiers
1975 29.05 SPA Agustin Tamames Iglesias POR José Martins Freitas SPA Pedro Torres Cruces
1974 23.05 SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA Carlos Melero Garcia SPA Antonio Jimenez Lujan
1973 20.05 SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Vicente Lopez Carril SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia
1971 23.05 SPA Ramon Saez Manzo SPA Juan Silloniz Achabal SPA Antonio Gomez del Moral
1970 31.05 SPA Luis Pedro Santamarina Antonana SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA José Antonio Gonzalez Linares
1969 . SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA José Martinez Esterlich SPA Antonio Cerda Tarongi
1968 . SPA José Manuel Abelan SPA Enrique Sanchidrian Pacho SPA Eufrenio Enrique Sahagun Santos
1967 . SPA José Luis Uribezubia Velar FRA Alain Perrot SPA José Maria Bertran Panades
1966 . SPA Salvador Canet Garcia SPA José Gomez Lucas SPA Vicente Lopez Carril
1965 . SPA José Pujol FRA Bernard Labourdette SPA Ramon Pages
1954 . SPA Francisco Alomar Florit SPA Jesús Loroño Artega SPA Miguel Poblet Orriols
1939 22.10 SPA Antonio Andrès Sancho SPA Fermin Trueba Perez SPA Antonio Escuriet San Pedro
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Leonardo Piepoli ITA 2000 - 2003
2 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1999 - 2001
2 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1997 - 1998
2 José Recio Ariza SPA 1984 - 1985
2 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1976
2 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1969 - 1973
1 Eduard Prades Reverter SPA 2019 - 2019
1 Jaime Roson Garcia SPA 2018 - 2018
1 Ruben Plaza Molina SPA 2005 - 2005
1 Stefano Garzelli ITA 2004 - 2004
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 2004
5 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 2000
4 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1969 - 1976
3 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1996 - 2001
3 Melcior Mauri Prat SPA 1993 - 1996
3 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982 - 1989
3 José Recio Ariza SPA 1983 - 1985
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1976
2 Alexandr Shefer KAZ 2001 - 2002
2 Inaki Gaston Crespi SPA 1989 - 1990
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 2004
6 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 2001
4 Jesus Manzaneque Sanchez SPA 1969 - 1976
3 Fernando Escartin Coti SPA 1995 - 2001
3 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1996 - 2001
3 Melcior Mauri Prat SPA 1993 - 1996
3 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982 - 1989
3 José Recio Ariza SPA 1983 - 1985
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1976
2 Alexandr Shefer KAZ 2001 - 2002
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Erik Zabel DUI 1993 - 2002
7 Carlos Hernandez Bailo SPA 1981 - 1990
7 Noël Dejonckheere BEL 1979 - 1988
6 Leonardo Piepoli ITA 1999 - 2004
6 Mario Cipollini ITA 1996 - 2002
6 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1995 - 2001
5 Angel Edo Alsina SPA 1993 - 2004
5 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983 - 1993
5 Inaki Gaston Crespi SPA 1984 - 1990
5 José Recio Ariza SPA 1983 - 1988
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-002 Inaki Gaston Crespi SPA 1984
21-133 Alberto Contador Velasco SPA 2004
22-045 Antonio Coll Pontanilla SPA 1981
22-139 Santos Hernandez Calvo SPA 1989
22-240 Antonio Miguel Diaz Rodriguez SPA 1991
22-265 Stephan Joho ZWI 1986
22-280 Erik Zabel DUI 1993
22-328 Marc Somers BEL 1984
23-007 Inaki Gaston Crespi SPA 1986
23-041 Pedro Delgado Robledo SPA 1983
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-027 Mario Cipollini ITA 2001
32-250 Marcel Wust DUI 2000
32-241 Justin Jules FRA 2019
32-007 Olaf Ludwig DUI 1992
31-288 Erik Zabel DUI 2002
31-284 Eduard Prades Reverter SPA 2019
31-256 Marcel Wust DUI 1999
31-204 Leonardo Piepoli ITA 2003
31-152 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1993
31-151 Carlos Hernandez Bailo SPA 1990
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
8 Erik Zabel DUI 1994 - 2002
7 Alessandro Petacchi ITA 2003 - 2005
6 Mario Cipollini ITA 1996 - 2001
6 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1976
6 Agustin Tamames Iglesias SPA 1970 - 1975
5 Olaf Ludwig DUI 1992 - 1994
5 Jean-Paul van Poppel NED 1987 - 1993
5 Maximilian Sciandri ITA 1990 - 1990
5 José Recio Ariza SPA 1983 - 1988
5 Stephan Joho ZWI 1986 - 1987
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
14 Leonardo Piepoli ITA 2000 - 2003
14 José Recio Ariza SPA 1984 - 1988
11 Stephan Joho ZWI 1986 - 1987
9 Aitor Garmendia Arbilla SPA 1996 - 1998
9 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1976
7 Nico Emonds BEL 1990 - 1990
6 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1999 - 2001
6 Edgar Corredor Alvarez COL 1991 - 1991
6 Carlos Hernandez Bailo SPA 1982 - 1983
6 Pedro Delgado Robledo SPA 1983 - 1983
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-045 Antonio Coll Pontanilla SPA 1981
22-139 Santos Hernandez Calvo SPA 1989
22-265 Stephan Joho ZWI 1986
22-280 Erik Zabel DUI 1993
22-328 Marc Somers BEL 1984
23-041 Pedro Delgado Robledo SPA 1983
23-075 Jesus Suarez Cueva SPA 1978
23-077 Ronny Van Holen BEL 1982
23-096 Vladislav Bobrik RUS 1994
23-133 Vladimir Efimkin RUS 2005
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-027 Mario Cipollini ITA 2001
32-250 Marcel Wust DUI 2000
32-239 Justin Jules FRA 2019
32-007 Olaf Ludwig DUI 1992
31-284 Eduard Prades Reverter SPA 2019
31-253 Marcel Wust DUI 1999
31-204 Leonardo Piepoli ITA 2003
31-152 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1993
31-140 Ramon Saez Manzo SPA 1971
31-100 Alessandro Petacchi ITA 2005