Tour Colombia

Startlijst Tour Colombia 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aldemar Reyes Ortega COL 22 Apr 1995 1
Byron Patrico Guama De La Cruz ECU 14 Jun 1985 1
Carlos Eduardo Alzate Escobar COL 23 Mar 1983 1
Cristian David Pita Bolanos ECU 06 Feb 1995 1
Danny Alberto Osorio Calle COL 24 Jun 1988 1
Dayer Uberney Quintana Rojas COL 10 Aug 1992 2
Didier Alonso Chaparro Lopez COL 07 Jul 1987 1
Diego Antonio Ochoa Camargo COL 05 Jun 1993 1
Dylan Page ZWI 05 Nov 1993 1
Edison Munoz Lopez COL 07 May 1995 1
Freddy Emir Montana Cadena COL 23 Nov 1982 1
Jairo Alonso Cano Salas COL 02 Jun 1984 1
Janier Alexis Acevedo Calle COL 06 Dec 1985 1
Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez ECU 02 Mar 1996 1
Jhojan Orlando Garcia Sosa COL 10 Jan 1998 1
Jhonathan Canaveral Vargas COL 02 Nov 1996 1
Jorge Camilo Castiblanco Cubides COL 24 Nov 1988 1
Juan Esteban Arango Carvajal COL 09 Oct 1986 1
Juan Felipe Osorio Arboleda COL 30 Jan 1995 1
Luca Pacioni ITA 13 Aug 1993 1
Martin Laas EST 15 Sep 1993 1
Miguel Angel Rubiano Chavez COL 03 Oct 1984 1
Oscar Adalberto Quiroz Ayala COL 03 Jul 1994 1
Oscar Sevilla Ribera SPA 29 Sep 1976 1
Sebastian Alexander Castano Munoz COL 12 May 1997 1
Weimar Alfonso Roldan Ortiz COL 17 May 1985 1
Wilmar Andres Paredes Zapata COL 27 Apr 1996 1
Daniel Felipe Munoz Giraldo COL 21 Nov 1996 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Miguel Eduardo Florez Lopez COL 21 Feb 1996 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Davide Villella ITA 27 Jun 1991 Astana 1
Miguel Angel Lopez Moreno COL 04 Feb 1994 Astana 1
Nikita Stalnov Umerbekov KAZ 14 Sep 1991 Astana 1
Rodrigo Contreras Pinzon COL 02 Jun 1994 Astana 1
Paolo Simion ITA 10 Oct 1992 Bardiani - CSF 1
Alvaro Hodeg Chagui COL 16 Sep 1996 Deceuninck - Quick Step 1
Bob Jungels LUX 22 Sep 1992 Deceuninck - Quick Step 1
Julian Alaphilippe FRA 11 Jun 1992 Deceuninck - Quick Step 2
Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 07 Mar 1983 Deceuninck - Quick Step 2
Daniel Felipe Martinez Poveda COL 25 Apr 1996 EF Education First 1
Lawson Craddock USA 20 Feb 1992 EF Education First 1
Rigoberto Uran Uran COL 26 Jan 1987 EF Education First 2
Edwin Alcibiades Avila Vanegas COL 21 Nov 1989 Israel Cycling Academy 1
Matteo Badilatti ZWI 30 Jul 1992 Israel Cycling Academy 1
Mihkel Räim EST 03 Jul 1993 Israel Cycling Academy 1
Nairo Alexander Quintana Rojas COL 04 Feb 1990 Movistar 2
Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 29 May 1993 Movistar 1
Winner Andrew Anacona Gomez COL 11 Aug 1988 Movistar 1
Alejandro Osorio Carvajal COL 28 May 1998 Nippo - Vini Fantini - Faizanè 1
Hideto Nakane JPN 02 May 1990 Nippo - Vini Fantini - Faizanè 1
Imerio Cima ITA 29 Oct 1997 Nippo - Vini Fantini - Faizanè 1
Egan Arley Bernal Gomez COL 13 Jan 1997 Team Sky / INEOS 2
Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 31 Oct 1997 Team Sky / INEOS 1
Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU 04 Mar 1997 Team Sky / INEOS 1
Juan Sebastian Molano Benavides COL 04 Nov 1994 UAE Team Emirates 2
Sergio Luis Henao Montoya COL 10 Dec 1987 UAE Team Emirates 2
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Rodrigo Contreras Pinzon COL 2024 - 2024
1 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2020 - 2020
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2019 - 2019
1 Egan Arley Bernal Gomez COL 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 2020 - 2024
2 Daniel Felipe Martinez Poveda COL 2019 - 2020
1 Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 2024 - 2024
1 Rodrigo Contreras Pinzon COL 2024 - 2024
1 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2020 - 2020
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2019 - 2019
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2019 - 2019
1 Rigoberto Uran Uran COL 2018 - 2018
1 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2018 - 2018
1 Egan Arley Bernal Gomez COL 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Egan Arley Bernal Gomez COL 2018 - 2024
3 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2018 - 2024
3 Rigoberto Uran Uran COL 2018 - 2024
3 Sergio Luis Henao Montoya COL 2019 - 2024
2 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2019 - 2024
2 Jhoan Esteban Chaves Rubio COL 2020 - 2024
2 Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 2020 - 2024
2 Miguel Eduardo Florez Lopez COL 2020 - 2024
2 Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 2019 - 2024
2 Rodrigo Contreras Pinzon COL 2019 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-029 Egan Arley Bernal Gomez COL 2018
22-199 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2020
25-013 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2019
29-254 Rodrigo Contreras Pinzon COL 2024
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
29-254 Rodrigo Contreras Pinzon COL 2024
25-013 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2019
22-199 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2020
21-029 Egan Arley Bernal Gomez COL 2018
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Egan Arley Bernal Gomez COL 2018 - 2024
4 Sergio Luis Henao Montoya COL 2018 - 2024
3 Aldemar Reyes Ortega COL 2019 - 2024
3 Byron Patrico Guama De La Cruz ECU 2019 - 2024
3 Danny Alberto Osorio Calle COL 2019 - 2024
3 Diego Antonio Ochoa Camargo COL 2019 - 2024
3 Miguel Eduardo Florez Lopez COL 2019 - 2024
3 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2018 - 2024
3 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019 - 2024
3 Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 2019 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-047 Diego Fernandez Pescador Castro COL 2024
19-131 Juan Francisco Rosales MEX 2020
19-315 Lauri Tamm EST 2024
19-365 Hugo Andres Rodriguez Aguilar COL 2024
20-037 Lev Gonov RUS 2020
20-143 Santiago Buitrago Sanchez COL 2020
20-259 Andres Camilo Ardila Ordonez COL 2020
20-262 Alejandro Osorio Carvajal COL 2019
20-264 Dmitrii Mukhomediarov RUS 2020
20-289 Idar Andersen NOR 2020
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
47-133 Oscar Sevilla Ribera SPA 2024
43-140 Oscar Sevilla Ribera SPA 2020
42-140 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
39-340 Robinson Eduardo Chalapud Gomez COL 2024
38-286 Michael Mörköv Christensen DEN 2024
38-266 Mark Cavendish GBR 2024
38-241 Byron Patrico Guama De La Cruz ECU 2024
37-245 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2024
37-085 Freddy Emir Montana Cadena COL 2020
37-016 Rigoberto Uran Uran COL 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Fernando Gaviria Rendon COL 2018 - 2024
4 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2019 - 2020
2 Julian Alaphilippe FRA 2018 - 2019
1 Mark Cavendish GBR 2024 - 2024
1 Alejandro Osorio Carvajal COL 2024 - 2024
1 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2024 - 2024
1 Harold Alfonso Tejada Canacue COL 2024 - 2024
1 Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 2024 - 2024
1 Daniel Felipe Martinez Poveda COL 2020 - 2020
1 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2020 - 2020
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-150 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
22-197 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2020
23-171 Fernando Gaviria Rendon COL 2018
23-172 Fernando Gaviria Rendon COL 2018
23-173 Fernando Gaviria Rendon COL 2018
23-297 Daniel Felipe Martinez Poveda COL 2020
24-102 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2019
25-100 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2020
25-101 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2020
25-103 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2020
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-264 Mark Cavendish GBR 2024
31-015 Rigoberto Uran Uran COL 2018
30-257 Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 2024
29-171 Fernando Gaviria Rendon COL 2024
29-075 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2024
29-013 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2019
26-286 Harold Alfonso Tejada Canacue COL 2024
26-250 Julian Alaphilippe FRA 2019
26-146 Bob Jungels LUX 2019
25-256 Alejandro Osorio Carvajal COL 2024
Meeste ritzeges in één jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Rodrigo Contreras Pinzon COL 2024 - 2024
4 Fernando Gaviria Rendon COL 2018 - 2024
3 Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 2020 - 2020
3 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2020 - 2020
2 Rigoberto Uran Uran COL 2019 - 2019
2 Julian Alaphilippe FRA 2018 - 2019
1 Harold Alfonso Tejada Canacue COL 2024 - 2024
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2019 - 2019
1 Bob Jungels LUX 2019 - 2019
1 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-029 Egan Arley Bernal Gomez COL 2018
22-150 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
22-197 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2020
23-171 Fernando Gaviria Rendon COL 2018
25-013 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2019
25-243 Julian Alaphilippe FRA 2018
26-146 Bob Jungels LUX 2019
26-250 Julian Alaphilippe FRA 2019
26-286 Harold Alfonso Tejada Canacue COL 2024
26-289 Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 2020
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-019 Rigoberto Uran Uran COL 2019
29-254 Rodrigo Contreras Pinzon COL 2024
29-171 Fernando Gaviria Rendon COL 2024
28-006 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2018
26-291 Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 2020
26-286 Harold Alfonso Tejada Canacue COL 2024
26-250 Julian Alaphilippe FRA 2019
26-146 Bob Jungels LUX 2019
25-243 Julian Alaphilippe FRA 2018
25-013 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2019