Memorial Henryka Lasaka

Memorial Henryka Lasaka 1999
24 Aug 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 POL Cezary Zamana POL 31-284
2 RUS Dmitri Sedun RUS 28-234
3 DUI Heiko Szonn DUI 23-062
Memorial Henryka Lasaka 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
24.08 Eindstand Cezary Zamana
Startlijst Memorial Henryka Lasaka 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Cezary Zamana POL 14 Nov 1967 1
Dmitri Sedun RUS 02 Jan 1971 1
Heiko Szonn DUI 23 Jun 1976 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 12.08 1.2 CZE Michael Kukrle POL Marcin Budzinski CZE Karel Camrda (2001)
2022 13.08 1.2 POL Tomasz Budzinski CZE Michael Boros CZE Matej Zahalka
2021 15.08 1.2 CZE Michael Kukrle POL Mateusz Grabis CZE Adam Toupalik
2019 17.08 1.2 EST Norman Vahtra POL Arthur Detko DUI Robert Jägeler
2018 11.08 1.2 POL Mateusz Grabis RUS Eduard Vorganov CZE Martin Boubal
2017 12.08 1.2 POL Alan Banaszek POL Sylwester Janiszewski POL Arthur Detko
2016 13.08 1.2 POL Pawel Franczak POL Sylwester Janiszewski POL Arthur Detko
2015 08.08 1.2 CZE Aloïs Kankovsky UKR Vitaliy Buts RUS Roman Maikin
2014 16.08 1.2 POL Maciej Paterski POL Pawel Franczak UKR Mykhaylo Kononenko
2013 10.08 1.2 FRA Florian Sénéchal POL Kamil Gradek POL Pawel Cieslik
2012 11.08 1.2 SLO Luka Mezgec POL Mieszko Bulik DUI Steffen Radochla
2011 13.08 1.2 SLO Luka Mezgec SLO Blaz Furdi POL Tomasz Marczynski
2010 14.08 1.2 POL Mariusz Witecki CZE Tomas Buchacek POL Marek Rutkiewicz
2009 15.08 1.2 DUI Stefan Schäfer POL Krzysztof Jezowski DUI Mathias Belka
2008 . POL Krzysztof Jezowski POL Blazej Janiaczyk EST Mart Ojavee
2007 12.08 1.1 POL Krzysztof Jezowski POL Mateusz Komar POL Daniel Czajkowski
2006 13.08 1.1 CZE Petr Bencik POL Marcin Sapa POL Bartlomiej Matysiak
2005 14.08 1.1 POL Marek Maciejewski CZE Ondrej Fadrny POL Marcin Osinski
2004 14.08 1.3 POL Robert Radosz CZE Petr Bencik POL Tomasz Lisowicz
2003 16.08 1.3 POL Cezary Zamana POL Robert Radosz CZE Lubor Tesar
2002 07.09 1.3 POL Cezary Zamana POL Dariusz Wojciechowski POL Kazimierz Stafiej
2001 23.08 1.4 POL Piotr Chmielewski POL Zbigniew Piatek POL Krzysztof Jezowski
2000 24.08 1.5 POL Jacek Mickiewicz POL Marcin Lewandowski POL Marcin Gebka
1999 24.08 1.5 POL Cezary Zamana RUS Dmitri Sedun DUI Heiko Szonn
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Cezary Zamana POL 1999 - 2003
2 Michael Kukrle CZE 2021 - 2023
2 Luka Mezgec SLO 2011 - 2012
1 Tomasz Budzinski POL 2022 - 2022
1 Norman Vahtra EST 2019 - 2019
1 Mateusz Grabis POL 2018 - 2018
1 Alan Banaszek POL 2017 - 2017
1 Pawel Franczak POL 2016 - 2016
1 Aloïs Kankovsky CZE 2015 - 2015
1 Maciej Paterski POL 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Krzysztof Jezowski POL 2001 - 2009
3 Arthur Detko POL 2016 - 2019
3 Cezary Zamana POL 1999 - 2003
2 Michael Kukrle CZE 2021 - 2023
2 Mateusz Grabis POL 2018 - 2021
2 Sylwester Janiszewski POL 2016 - 2017
2 Pawel Franczak POL 2014 - 2016
2 Luka Mezgec SLO 2011 - 2012
2 Petr Bencik CZE 2004 - 2006
2 Robert Radosz POL 2003 - 2004
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Krzysztof Jezowski POL 2001 - 2009
3 Michael Kukrle CZE 2021 - 2023
3 Mateusz Grabis POL 2018 - 2022
3 Arthur Detko POL 2016 - 2019
3 Cezary Zamana POL 1999 - 2003
2 Filip Reha CZE 2022 - 2023
2 Karel Camrda (2001) CZE 2022 - 2023
2 Marcin Budzinski POL 2021 - 2023
2 Piotr Pekala POL 2021 - 2023
2 Matej Zahalka CZE 2021 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-286 Alan Banaszek POL 2017
20-031 Florian Sénéchal FRA 2013
22-267 Norman Vahtra EST 2019
23-047 Luka Mezgec SLO 2011
23-221 Stefan Schäfer DUI 2009
23-352 Mateusz Grabis POL 2018
24-045 Luka Mezgec SLO 2012
24-111 Tomasz Budzinski POL 2022
24-311 Pawel Franczak POL 2016
26-271 Michael Kukrle CZE 2021
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-276 Cezary Zamana POL 2003
34-298 Cezary Zamana POL 2002
32-020 Aloïs Kankovsky CZE 2015
31-348 Krzysztof Jezowski POL 2007
31-284 Cezary Zamana POL 1999
30-339 Piotr Chmielewski POL 2001
30-197 Petr Bencik CZE 2006
30-129 Jacek Mickiewicz POL 2000
29-096 Mariusz Witecki POL 2010
29-037 Robert Radosz POL 2004
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Krzysztof Jezowski POL 2001 - 2009
3 Michael Kukrle CZE 2021 - 2023
3 Mateusz Grabis POL 2018 - 2022
3 Arthur Detko POL 2016 - 2019
3 Cezary Zamana POL 1999 - 2003
2 Filip Reha CZE 2022 - 2023
2 Karel Camrda (2001) CZE 2022 - 2023
2 Marcin Budzinski POL 2021 - 2023
2 Piotr Pekala POL 2021 - 2023
2 Matej Zahalka CZE 2021 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-286 Alan Banaszek POL 2017
20-031 Florian Sénéchal FRA 2013
20-102 Henrik Pakalski DUI 2019
21-027 Jakub Toupalik CZE 2022
21-066 Karel Camrda (2001) CZE 2022
21-154 Filip Reha CZE 2022
21-261 Marcin Osinski POL 2005
21-336 Bartlomiej Matysiak POL 2006
22-023 Mieszko Bulik POL 2012
22-025 Mateusz Komar POL 2007
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-180 Arthur Detko POL 2019
35-276 Cezary Zamana POL 2003
35-247 Eduard Vorganov RUS 2018
35-114 Zbigniew Piatek POL 2001
34-298 Cezary Zamana POL 2002
34-198 Kazimierz Stafiej POL 2002
34-175 Arthur Detko POL 2017
34-149 Martin Boubal CZE 2018
34-056 Dariusz Wojciechowski POL 2002
33-351 Krzysztof Jezowski POL 2009
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar