Giro del Piemonte

Giro del Piemonte 1938
19 Jun 1938
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Pietro Rimoldi ITA 26-227
2 ITA Severino Canavesi ITA 27-143
3 ITA Aldo Bini ITA 22-325
Giro del Piemonte 1938
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
19.06 Eindstand Pietro Rimoldi
Startlijst Giro del Piemonte 1938
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aldo Bini ITA 30 Jul 1915 2
Pietro Rimoldi ITA 05 Nov 1911 1
Severino Canavesi ITA 27 Jan 1911 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 05.10 1.PS ITA Andrea Bagioli ZWI Marc Hirschi SPA Alexander Aranburu Deba
2022 06.10 1.PS SPA Ivan Garcia Cortina SLO Matej Mohoric FRA Alexis Vuillermoz
2021 07.10 1.PS GBR Matthew Walls ITA Giacomo Nizzolo NED Olav Kooij
2020 12.08 1.PS NZL George Bennett ITA Diego Ulissi NED Mathieu van der Poel
2019 10.10 1.HC COL Egan Arley Bernal Gomez COL Ivan Ramiro Sosa Cuervo FRA Nans Peters
2018 11.10 1.HC ITA Sonny Colbrelli FRA Florian Sénéchal ITA Davide Ballerini
2016 29.09 1.HC ITA Giacomo Nizzolo COL Fernando Gaviria Rendon ITA Daniele Bennati
2015 02.10 1.HC BEL Jan Bakelants ITA Matteo Trentin ITA Sonny Colbrelli
2012 27.09 1.HC COL Rigoberto Uran Uran ITA Luca Paolini SPA Gorka Verdugo Marcotegui
2011 13.10 1.HC SPA Daniel Moreno Fernandez BEL Greg Van Avermaet ITA Luca Paolini
2010 14.10 1.HC BEL Philippe Gilbert ITA Leonardo Bertagnolli DEN Matti Breschel
2009 15.10 1.HC BEL Philippe Gilbert SPA Daniel Moreno Fernandez ITA Francesco Gavazzi
2008 16.10 1.HC ITA Daniele Bennati ITA Luca Paolini BLR Alexandre Usov
2006 12.10 1.HC ITA Daniele Bennati ZWI Grégory Rast AUS Gene Michael Bates
2005 13.10 1.HC BRA Murilo Antonio Fischer NED Steven de Jongh ITA Paride Grillo
2004 14.10 1.1 AUS Allan Davis ITA Alberto Ongarato ITA Francesco Chicchi
2003 16.10 1.1 ITA Alessandro Bertolini DUI Thomas Liese ITA Angelo Lopeboselli
2002 18.10 1.HC ITA Luca Paolini DUI Matthias Kessler ITA Gianluca Bortolami
2001 18.10 1.1 BEL Nico Mattan ITA Fabio Sacchi NED Matthé Pronk
1999 14.10 1.1 ITA Andrea Tafi ITA Marco Serpellini ITA Sergio Barbero
1998 15.10 1.1 ITA Marco Serpellini ITA Daniele Nardello ITA Stefano Colage
1997 16.10 1.2 ITA Gianluca Bortolami ITA Paolo Lanfranchi ITA Biagio Conte
1996 17.10 1.2 FRA Richard Virenque ITA Andrea Tafi ZWI Mauro Gianetti
1995 19.10 1.2 ITA Claudio Chiappucci ITA Stefano Zanini ITA Davide Cassani
1994 06.10 1.2 ITA Nicola Miceli ITA Roberto Petito DEN Peter Meinert-Nielsen
1993 07.10 1.2 ZWI Beat Zberg ZWI Laurent Dufaux ITA Fabrizio Bontempi
1992 15.10 1.2 NED Erik Breukink IRL Stephen Roche ZWI Alex Zülle
1991 17.10 1.2 Djamolidine Abduzhaparov FRA Frédéric Moncassin BEL Sammie Moreels
1990 18.10 1.2 ITA Franco Ballerini FRA Dante Rezze DEN Kim Andersen
1989 12.10 Cat 3 ITA Claudio Chiappucci DEN Sören Lilholt DEN Per Pedersen
1988 13.10 DUI Rolf Golz ITA Gianni Bugno ITA Marco Lietti
1987 15.10 Cat 1 NED Adri van der Poel BEL Eric Van Lancker ITA Adriano Baffi
1986 16.10 Cat 1 ITA Gianni Bugno ITA Enrico Grimani FRA Jean-François Bernard
1985 10.10 Cat 1 FRA Charly Mottet ZWI Urs Zimmermann GBR Robert Millar
1984 11.10 Cat 1 FRA Christian Jourdan POR Acacio Da Silva Mora NED Teun van Vliet
1983 12.10 Cat 1 ITA Guido Bontempi IRL Sean Kelly ITA Francesco Moser
1982 14.10 Cat 1 SPA Faustino Ruperez Rincon FRA Pascal Jules AUS Michael Wilson
1981 13.09 ITA Marino Amadori ZWI Bruno Wolfer ITA Luciano Rabottini
1980 14.09 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Wladimiro Panizza ITA Giovanni Battaglin
1979 02.09 ITA Silvano Contini ITA Wladimiro Panizza ITA Gianbattista Baronchelli
1978 03.09 ITA Gianbattista Baronchelli AUS Kevin-Clyde Sefton ITA Ricardo Magrini
1977 18.09 BEL Roger De Vlaeminck ITA Giuseppe Saronni ZWE Bernt Johansson
1974 31.08 ITA Francesco Moser ITA Costantino "Tino" Conti X
1973 08.09 ITA Felice Gimondi ITA Marcello Bergamo ITA Giancarlo Polidori
1972 09.09 BEL Eddy Merckx ITA Felice Gimondi ITA Wladimiro Panizza
1971 11.09 ITA Felice Gimondi ITA Gianni Motta ITA Giorgio Favaro
1970 30.07 ITA Italo Zilioli ITA Mauro Simonetti ITA Franco Balmamion
1969 03.03 ITA Marino Basso DEN Ole Ritter ITA Cesarino Carpanelli
1967 16.03 ITA Guido De Rosso ITA Roberto Ballini ITA Mario Di Toro
1966 18.03 DUI Rudi Altig ITA Franco Bitossi ITA Gianni Motta
1965 14.03 ITA Romeo Venturelli ITA Roberto Poggiali ITA Dino Zandegu
1964 15.03 BEL Willy Bocklant SPA Jaime Alomar Florit ITA Guido Carlesi
1963 21.07 ITA Adriano Durante ITA Italo Zilioli ITA Franco Cribiori
1962 25.04 ITA Vito Taccone ITA Franco Cribiori ITA Graziano Battistini
1961 07.05 ITA Angelo Conterno BEL Jos Hoevenaers ITA Giovanni Pettinati
1960 31.07 ITA Alfredo Sabbadin ITA Nello Fabbri ITA Carlo Brugnami
1959 05.09 ITA Silvano Ciampi ITA Aldo Moser ITA Arrigo Padovan
1958 22.06 ITA Nino Defilippis ITA Alessandro Fantini (1932) ITA Arrigo Padovan
1957 12.05 ITA Silvano Ciampi ITA Giuliano Michelon ITA Giacomo Fini
1956 16.05 ITA Fiorenzo Magni ITA Pasquale Fornara ITA Pietro Giudici
1955 26.06 ITA Giuseppe Minardi ITA Angelo Conterno ITA Adolfo Grosso
1954 09.05 ITA Nino Defilippis ITA Alfredo Martini ITA Angelo Conterno
1953 19.04 ITA Fiorenzo Magni ITA Loretto Petrucci ITA Giorgio Albani
1952 19.10 ITA Giorgio Albani ITA Luciano Maggini ITA Ettore Milano
1951 . ITA Gino Bartali ITA Pasquale Fornara ITA Vincenzo Rossello
1950 15.10 ITA Alfredo Martini ITA Sergio Pagliazzi ITA Loretto Petrucci
1949 03.04 ITA Adolfo Leoni ITA Fausto Coppi ITA Fiorenzo Magni
1948 . ITA Renzo Soldani ITA Dino Placido Ottusi ITA Andrea Carrea
1947 27.04 ITA Vito Ortelli ITA Aldo Ronconi ITA Mario Vicini
1946 15.09 ITA Sergio Maggini ITA Antonio Covolo ITA Antonio Bevilacqua (1918)
1945 . ITA Secondo Barisone ITA Carlo Rebella ITA Primo Volpi
1942 01.09 ITA Fiorenzo Magni ITA Gino Bartali ITA Pierino Favalli
1941 22.06 ITA Aldo Bini ITA Gino Bartali ITA Osvaldo Bailo
1940 02.05 ITA Cino Cinelli ITA Aldo Bini ITA Osvaldo Bailo
1939 04.06 ITA Gino Bartali ITA Cesare Del Cancia ITA Fausto Coppi
1938 19.06 ITA Pietro Rimoldi ITA Severino Canavesi ITA Aldo Bini
1937 10.10 ITA Gino Bartali ITA Faustino Montesi ITA Severino Canavesi
1936 28.06 ITA Aldo Bini ITA Giuseppe Olmo ITA Giovanni Cazzulani
1935 . ITA Aldo Bini ITA Domenico Piemontesi ITA Romeo Rossi
1934 . ITA Learco Guerra ITA Giuseppe Martano ITA Domenico Piemontesi
1933 . ITA Antonio Folco ITA Andrea Minasso ITA Battista Astrua
1932 . ITA Giuseppe Martano ITA Giuseppe Olmo ITA Felice Lessona
1931 . ITA Mario Cipriani ITA Guglielmo Marin ITA Giovanni Firpo
1930 . ITA Ambrogio Enrico Morelli ITA Aldo Canazza ITA Fabio Battesini
1929 . ITA Antonio Giuseppe Negrini ITA Alfredo Binda ITA Battista Giuntelli
1928 . ITA Marco Giuntelli ITA Battista Giuntelli ITA Amulio Viarengo
1927 . ITA Alfredo Binda ITA Battista Giuntelli ITA Antonio Giuseppe Negrini
1926 . ITA Alfredo Binda ITA Giovanni Brunero ITA Costante Girardengo
1925 . ITA Gaetano Belloni ITA Bartolomeo Aimo ITA Alfredo Binda
1924 . ITA Costante Girardengo ITA Federico Gay ITA Bartolomeo Aimo
1923 . ITA Bartolomeo Aimo ITA Camillo Arduino ITA Angelo Gremo
1922 . ITA Angelo Gremo ITA Bartolomeo Aimo ITA Costante Girardengo
1921 . ITA Giovanni Brunero ITA Giuseppe Azzini ITA Alfredo Sivocci
1920 . ITA Costante Girardengo ITA Alfredo Sivocci ITA Gaetano Belloni
1919 . ITA Costante Girardengo ITA Gaetano Belloni ITA Angelo Gremo
1918 . ITA Ugo Bianchi ITA Lorenzo Sinchetto ITA Giovanni Roncon
1917 . ITA Domenico Schierano ITA Francesco Cerutti ITA Ugo Ruggeri
1916 . ITA Francesco Cerutti ITA Pietro Ferraris ITA Giovanni Abellonio
1915 . ITA Natale Bosco ITA Giovanni Nuvola ITA Federico Gay
1914 . ITA Giuseppe Santhia ITA Angelo Gremo ITA Costante Girardengo
1913 . ITA Romolo Verde ITA Marcello Sussio ITA Giovanni Abellonio
1912 . ITA Costante Costa ITA Mario Innocenti (1912) ITA Pasquale Busso
1911 . ITA Mario Bruschera ITA Carlo Galetti ITA Giuseppe Santhia
1910 . ITA Vincenzo Borgarello ITA Pietro Aimo ITA Cesare Zanzottera
1908 . ITA Giovanni Gerbi ITA Luigi Chiodi ITA Carlo Galetti
1907 . ITA Giovanni Gerbi ITA Carlo Galetti ITA Mario Gaioni
1906 . ITA Giovanni Gerbi ITA Battista Danesi ITA Luigi Ganna
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Fiorenzo Magni ITA 1942 - 1956
3 Gino Bartali ITA 1937 - 1951
3 Aldo Bini ITA 1935 - 1941
3 Costante Girardengo ITA 1919 - 1924
3 Giovanni Gerbi ITA 1906 - 1908
2 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2010
2 Daniele Bennati ITA 2006 - 2008
2 Claudio Chiappucci ITA 1989 - 1995
2 Gianbattista Baronchelli ITA 1978 - 1980
2 Felice Gimondi ITA 1971 - 1973
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Costante Girardengo ITA 1914 - 1926
5 Gino Bartali ITA 1937 - 1951
5 Aldo Bini ITA 1935 - 1941
4 Luca Paolini ITA 2002 - 2012
4 Fiorenzo Magni ITA 1942 - 1956
4 Alfredo Binda ITA 1925 - 1929
4 Bartolomeo Aimo ITA 1922 - 1925
4 Angelo Gremo ITA 1914 - 1923
3 Daniele Bennati ITA 2006 - 2016
3 Gianbattista Baronchelli ITA 1978 - 1980
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Costante Girardengo ITA 1914 - 1926
5 Gino Bartali ITA 1937 - 1951
5 Aldo Bini ITA 1935 - 1941
4 Luca Paolini ITA 2002 - 2012
4 Fiorenzo Magni ITA 1942 - 1956
4 Alfredo Binda ITA 1925 - 1929
4 Bartolomeo Aimo ITA 1922 - 1925
4 Angelo Gremo ITA 1914 - 1923
3 Alexander Aranburu Deba SPA 2020 - 2023
3 Gianni Moscon ITA 2020 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-334 Aldo Bini ITA 1936
21-230 Silvano Contini ITA 1979
21-268 Fiorenzo Magni ITA 1942
21-354 Vito Taccone ITA 1962
22-049 Nino Defilippis ITA 1954
22-150 Beat Zberg ZWI 1993
22-245 Gianni Bugno ITA 1986
22-270 Egan Arley Bernal Gomez COL 2019
22-298 Charly Mottet FRA 1985
22-362 Adriano Durante ITA 1963
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-083 Angelo Conterno ITA 1961
35-160 Fiorenzo Magni ITA 1956
33-160 Andrea Tafi ITA 1999
32-233 Claudio Chiappucci ITA 1995
32-133 Fiorenzo Magni ITA 1953
32-081 Alessandro Bertolini ITA 2003
32-080 Adolfo Leoni ITA 1949
30-344 Felice Gimondi ITA 1973
30-127 George Bennett NZL 2020
30-093 Nico Mattan BEL 2001
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Costante Girardengo ITA 1914 - 1926
5 Gino Bartali ITA 1937 - 1951
5 Aldo Bini ITA 1935 - 1941
4 Luca Paolini ITA 2002 - 2012
4 Fiorenzo Magni ITA 1942 - 1956
4 Alfredo Binda ITA 1925 - 1929
4 Bartolomeo Aimo ITA 1922 - 1925
4 Angelo Gremo ITA 1914 - 1923
3 Alexander Aranburu Deba SPA 2020 - 2023
3 Gianni Moscon ITA 2020 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-128 Madis Mihkels EST 2022
19-263 Fausto Coppi ITA 1939
19-313 Leonardo Natale ITA 1978
19-355 Olav Kooij NED 2021
19-361 Giuseppe Saronni ITA 1977
20-012 Mathys Rondel FRA 2023
20-085 Alessandro Pinarello ITA 2023
20-204 Corrado Donadio ITA 1978
20-334 Aldo Bini ITA 1936
20-338 Francesco Busatto ITA 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-309 Domenico Pozzovivo ITA 2023
40-075 Dries Devenyns BEL 2023
39-065 Francesco Gavazzi ITA 2023
38-214 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2021
38-119 José Joaquin Rojas Gil SPA 2023
38-044 Reto Hollenstein ZWI 2023
37-349 Franco Bitossi ITA 1978
37-304 Daryl Impey ZAF 2022
37-206 Simon Geschke DUI 2023
37-021 Dries Devenyns BEL 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar