Paris - Tours

Paris - Tours 1999
03 Oct 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Marc Wauters BEL Rabobank 30-222
2 ITA Gianni Faresin ITA Mapei - Quickstep 34-079
3 EST Jaan Kirsipuu EST Casino 30-078
4 ITA Fabrizio Guidi ITA Team Polti 27-173
5 ITA Marco Serpellini ITA Lampre - Daikin - Colnago 27-050
6 BEL Ludovic Capelle BEL 23-219
7 ITA Fabio Baldato ITA 31-112
8 NED Leon van Bon NED Rabobank 27-269
9 BEL Andrei Tchmil BEL Lotto - Mobistar 36-254
10 NED Aart Vierhouten NED Rabobank 29-198
11 BEL Frank Vandenbroucke BEL Cofidis 24-331
12 DEN Nicolay Bo Larsen DEN 27-328
13 DEN Lars Michaelsen DEN La Française des Jeux 30-204
14 ITA Paolo Bettini ITA Mapei - Quickstep 25-185
15 ZWI Markus Zberg ZWI Rabobank 25-098
16 ZWI Oscar Camenzind ZWI Lampre - Daikin - Colnago 28-021
17 NED Erik Dekker NED Rabobank 29-043
18 BEL Peter Van Petegem BEL TVM - Farm Frites 29-258
19 POL Zbigniew Spruch POL Lampre - Daikin - Colnago 33-294
20 FRA Christophe Moreau FRA Festina - Lotus 28-174
21 NED Michael Boogerd NED Rabobank 27-128
22 BEL Mario Aerts BEL Lotto - Mobistar 24-276
23 NED Marc Lotz NED Rabobank 25-349
24 FRA Frédéric Guesdon FRA La Française des Jeux 28-262
25 BEL Johan Museeuw BEL Mapei - Quickstep 33-355
26 KAZ Andrei Kivilev KAZ Festina - Lotus 26-012
27 NED Maarten den Bakker NED Rabobank 30-250
28 BEL Chris Peers BEL Lotto - Mobistar 29-214
29 DUI Andreas Klier DUI TVM - Farm Frites 23-262
30 BEL Wilfried Peeters BEL Mapei - Quickstep 35-085
31 ITA Daniele Nardello ITA Mapei - Quickstep 27-062
32 FRA Pascal Herve FRA Festina - Lotus 35-082
33 LAT Romans Vainsteins LAT Vini Caldirola 26-214
34 FRA Jean-Cyril Robin FRA La Française des Jeux 30-037
35 ITA Giovanni Lombardi ITA Telekom - ARD 30-105
36 USA Fred Rodriguez USA Mapei - Quickstep 26-030
37 KAZ Alexandre Vinokourov KAZ Casino 26-017
38 RUS Piotr Ugrumov RUS 38-255
39 DUI André Korff DUI Festina - Lotus 26-121
40 NZL Christopher Jenner NZL Crédit Agricole 24-334
41 DEN Mikael Holst Kyneb DEN 27-212
42 FRA Stéphane Berges FRA 24-267
43 DEN Jesper Skibby DEN 35-135
44 FRA Nicolas Jalabert FRA Cofidis 26-173
45 FRA Stéphane Barthe FRA Casino 26-302
46 NED Servais Knaven NED TVM - Farm Frites 28-211
47 BEL Geert Van Bondt BEL TVM - Farm Frites 28-319
48 FRA Frédéric Finot FRA Crédit Agricole 22-197
49 BEL Nico Mattan BEL 28-078
50 BEL Karel Vereecke BEL 23-181
51 FRA Alexandre Chouffe FRA 25-031
52 OOS Harald Morscher OOS Saeco - Cannondale 27-103
53 ITA Massimiliano Napolitano ITA Mercatone Uno - Bianchi 26-204
54 FRA Laurent Brochard FRA Festina - Lotus 31-191
55 ITA Federico Colonna ITA 27-047
56 DEN Michael Blaudzun DEN 26-156
57 FRA Vincent Cali FRA 29-164
58 FRA Carlos Da Cruz FRA 24-287
59 SPA Oscar Freire Gomez SPA Vitalicio Seguros 23-231
60 DEN Michael Steen Nielsen DEN 24-230
61 ZWE Glenn Magnusson ZWE US Postal Service 30-090
62 FRA Olivier Perraudeau FRA Crédit Agricole 26-328
63 FRA Andy Flickinger FRA Casino 20-333
64 FRA Guillaume Auger FRA 23-196
65 ITA Denis Zanette ITA Team Polti 29-194
66 POL Grzegorz Gwiazdowski POL Cofidis 24-334
67 FRA Christophe Mengin FRA La Française des Jeux 31-030
68 ZWI Rolf Huser ZWI Festina - Lotus 28-120
69 ITA Samuele Schiavina ITA Vinavil - Riso Scotti 28-120
70 NED Remco van der Ven NED TVM - Farm Frites 24-101
71 DUI Dirk Baldinger DUI Telekom - ARD 28-037
72 RUS Dimitri Konyshev RUS Mercatone Uno - Bianchi 33-227
73 ITA Marco Artunghi ITA Mercatone Uno - Bianchi 30-083
74 FRA Cédric Vasseur FRA Crédit Agricole 29-046
75 BEL Stive Vermaut BEL 23-347
76 RUS Alexei Sivakov RUS 27-270
77 NED Max van Heeswijk NED Mapei - Quickstep 26-215
78 BEL Paul Van Hyfte BEL Lotto - Mobistar 27-258
79 FRA Christophe Agnolutto FRA Casino 29-301
80 DEN Frank Höj DEN US Postal Service 26-272
81 RUS Sergei Smetanine RUS Vitalicio Seguros 25-344
82 FRA Jean-Patrick Nazon FRA La Française des Jeux 22-258
83 ITA Francesco Casagrande ITA Vini Caldirola 29-019
84 BEL Geert Verheyen BEL Lotto - Mobistar 26-207
85 BEL Peter Farazijn BEL Cofidis 30-249
86 ITA Alain Turicchia ITA Vinavil - Riso Scotti 24-029
87 BEL Koen Beeckman BEL Lotto - Mobistar 26-031
88 BEL Davy Daniels BEL 23-083
89 NZL Julian Dean NZL US Postal Service 23-280
90 ITA Massimo Codol ITA Lampre - Daikin - Colnago 26-218
91 ITA Nicola Minali ITA Cantina Tollo - Alexia 29-327
92 BEL Johan Verstrepen BEL Lampre - Daikin - Colnago 31-348
93 DEN Bo Hamburger DEN Cantina Tollo - Alexia 29-132
94 SPA Inigo Gonzalez de Heredia SPA Vitalicio Seguros 28-202
95 ITA Ivan Basso ITA Vinavil - Riso Scotti 21-311
96 NED Tristan Hoffmann NED TVM - Farm Frites 29-275
97 FRA Pascal Lino FRA 33-051
98 UKR Alexandre Gontchenkov UKR 29-172
99 LAT Arvis Piziks LAT 30-021
Paris - Tours 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
03.10 Eindstand Marc Wauters
Startlijst Paris - Tours 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexandre Chouffe FRA 02 Sep 1974 1
Alexandre Gontchenkov UKR 14 Apr 1970 2
Alexei Sivakov RUS 07 Jan 1972 1
Arvis Piziks LAT 12 Sep 1969 1
Carlos Da Cruz FRA 20 Dec 1974 1
Davy Daniels BEL 12 Jul 1976 1
Fabio Baldato ITA 13 Jun 1968 1
Federico Colonna ITA 17 Aug 1972 1
Guillaume Auger FRA 21 Mar 1976 1
Jesper Skibby DEN 21 May 1964 1
Karel Vereecke BEL 05 Apr 1976 1
Ludovic Capelle BEL 27 Feb 1976 1
Michael Blaudzun DEN 30 Apr 1973 1
Michael Steen Nielsen DEN 15 Feb 1975 1
Mikael Holst Kyneb DEN 05 Mar 1972 1
Nico Mattan BEL 17 Jul 1971 1
Nicolay Bo Larsen DEN 10 Nov 1971 1
Pascal Lino FRA 13 Aug 1966 2
Piotr Ugrumov RUS 21 Jan 1961 1
Stéphane Berges FRA 09 Jan 1975 1
Stive Vermaut BEL 22 Oct 1975 1
Vincent Cali FRA 22 Apr 1970 1
Cédric Vasseur FRA 18 Aug 1970 Crédit Agricole 1
Christopher Jenner NZL 03 Nov 1974 Crédit Agricole 1
Frédéric Finot FRA 20 Mar 1977 Crédit Agricole 1
Olivier Perraudeau FRA 09 Nov 1972 Crédit Agricole 1
Frank Vandenbroucke BEL 06 Nov 1974 Cofidis 1
Grzegorz Gwiazdowski POL 03 Nov 1974 Cofidis 1
Nicolas Jalabert FRA 13 Apr 1973 Cofidis 1
Peter Farazijn BEL 27 Jan 1969 Cofidis 1
Alexandre Vinokourov KAZ 16 Sep 1973 Casino 1
Andy Flickinger FRA 04 Nov 1978 Casino 1
Christophe Agnolutto FRA 06 Dec 1969 Casino 1
Jaan Kirsipuu EST 17 Jul 1969 Casino 2
Stéphane Barthe FRA 05 Dec 1972 Casino 1
Bo Hamburger DEN 24 May 1970 Cantina Tollo - Alexia 1
Nicola Minali ITA 10 Nov 1969 Cantina Tollo - Alexia 3
Christophe Mengin FRA 03 Sep 1968 La Française des Jeux 1
Frédéric Guesdon FRA 14 Jan 1971 La Française des Jeux 1
Jean-Cyril Robin FRA 27 Aug 1969 La Française des Jeux 1
Jean-Patrick Nazon FRA 18 Jan 1977 La Française des Jeux 1
Lars Michaelsen DEN 13 Mar 1969 La Française des Jeux 2
André Korff DUI 04 Jun 1973 Festina - Lotus 1
Andrei Kivilev KAZ 21 Sep 1973 Festina - Lotus 1
Christophe Moreau FRA 12 Apr 1971 Festina - Lotus 1
Laurent Brochard FRA 26 Mar 1968 Festina - Lotus 1
Pascal Herve FRA 13 Jul 1964 Festina - Lotus 1
Rolf Huser ZWI 05 Jun 1971 Festina - Lotus 1
Johan Verstrepen BEL 21 Oct 1967 Lampre - Daikin - Colnago 1
Marco Serpellini ITA 14 Aug 1972 Lampre - Daikin - Colnago 1
Massimo Codol ITA 27 Feb 1973 Lampre - Daikin - Colnago 1
Oscar Camenzind ZWI 12 Sep 1971 Lampre - Daikin - Colnago 1
Zbigniew Spruch POL 13 Dec 1965 Lampre - Daikin - Colnago 2
Andrei Tchmil BEL 22 Jan 1963 Lotto - Mobistar 3
Chris Peers BEL 03 Mar 1970 Lotto - Mobistar 1
Geert Verheyen BEL 10 Mar 1973 Lotto - Mobistar 1
Koen Beeckman BEL 02 Sep 1973 Lotto - Mobistar 1
Mario Aerts BEL 31 Dec 1974 Lotto - Mobistar 1
Paul Van Hyfte BEL 19 Jan 1972 Lotto - Mobistar 1
Daniele Nardello ITA 02 Aug 1972 Mapei - Quickstep 1
Fred Rodriguez USA 03 Sep 1973 Mapei - Quickstep 1
Gianni Faresin ITA 16 Jul 1965 Mapei - Quickstep 1
Johan Museeuw BEL 13 Oct 1965 Mapei - Quickstep 4
Max van Heeswijk NED 02 Mar 1973 Mapei - Quickstep 2
Paolo Bettini ITA 01 Apr 1974 Mapei - Quickstep 1
Wilfried Peeters BEL 10 Jul 1964 Mapei - Quickstep 2
Dimitri Konyshev RUS 18 Feb 1966 Mercatone Uno - Bianchi 1
Marco Artunghi ITA 12 Jul 1969 Mercatone Uno - Bianchi 1
Massimiliano Napolitano ITA 13 Mar 1973 Mercatone Uno - Bianchi 1
Denis Zanette ITA 23 Mar 1970 Team Polti 1
Fabrizio Guidi ITA 13 Apr 1972 Team Polti 1
Aart Vierhouten NED 19 Mar 1970 Rabobank 1
Erik Dekker NED 21 Aug 1970 Rabobank 1
Leon van Bon NED 08 Jan 1972 Rabobank 1
Maarten den Bakker NED 26 Jan 1969 Rabobank 1
Marc Lotz NED 19 Oct 1973 Rabobank 1
Marc Wauters BEL 23 Feb 1969 Rabobank 1
Markus Zberg ZWI 27 Jun 1974 Rabobank 1
Michael Boogerd NED 28 May 1972 Rabobank 1
Harald Morscher OOS 22 Jun 1972 Saeco - Cannondale 1
Dirk Baldinger DUI 27 Aug 1971 Telekom - ARD 1
Giovanni Lombardi ITA 20 Jun 1969 Telekom - ARD 2
Andreas Klier DUI 15 Jan 1976 TVM - Farm Frites 1
Geert Van Bondt BEL 18 Nov 1970 TVM - Farm Frites 1
Peter Van Petegem BEL 18 Jan 1970 TVM - Farm Frites 1
Remco van der Ven NED 24 Jun 1975 TVM - Farm Frites 1
Servais Knaven NED 06 Mar 1971 TVM - Farm Frites 1
Tristan Hoffmann NED 01 Jan 1970 TVM - Farm Frites 1
Frank Höj DEN 04 Jan 1973 US Postal Service 1
Glenn Magnusson ZWE 05 Jul 1969 US Postal Service 1
Julian Dean NZL 28 Dec 1975 US Postal Service 1
Alain Turicchia ITA 04 Sep 1975 Vinavil - Riso Scotti 1
Ivan Basso ITA 26 Nov 1977 Vinavil - Riso Scotti 1
Samuele Schiavina ITA 05 Jun 1971 Vinavil - Riso Scotti 1
Francesco Casagrande ITA 14 Sep 1970 Vini Caldirola 1
Romans Vainsteins LAT 03 Mar 1973 Vini Caldirola 1
Inigo Gonzalez de Heredia SPA 15 Mar 1971 Vitalicio Seguros 1
Oscar Freire Gomez SPA 15 Feb 1976 Vitalicio Seguros 1
Sergei Smetanine RUS 24 Oct 1973 Vitalicio Seguros 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 08.10 1.PS USA Riley Sheehan GBR Lewis Askey NOR Tobias Halland Johannessen
2022 09.10 1.PS FRA Arnaud Démare BEL Edward Theuns IRL Sam Bennett
2021 10.10 1.PS FRA Arnaud Démare FRA Franck Bonnamour BEL Jasper Stuyven
2020 11.10 1.PS DEN Casper Phillip Pedersen FRA Benoît Cosnefroy NED Joris Nieuwenhuis
2019 13.10 1.HC BEL Jelle Wallays NED Niki Terpstra BEL Oliver Naesen
2018 07.10 1.HC DEN Sören Kragh Andersen NED Niki Terpstra FRA Benoît Cosnefroy
2017 08.10 1.HC ITA Matteo Trentin DEN Sören Kragh Andersen NED Niki Terpstra
2016 09.10 1.HC COL Fernando Gaviria Rendon FRA Arnaud Démare BEL Jonas Van Genechten
2015 11.10 1.HC ITA Matteo Trentin BEL Tosh Van Der Sande BEL Greg Van Avermaet
2014 12.10 1.HC BEL Jelle Wallays FRA Thomas Voeckler BEL Jens Debusschere
2013 13.10 1.HC DUI John Degenkolb DEN Michael Mörköv Christensen FRA Arnaud Démare
2012 07.10 1.HC ITA Marco Marcato BEL Laurens De Vreese NED Niki Terpstra
2011 09.10 1.HC BEL Greg Van Avermaet ITA Marco Marcato DEN Kasper Klostergaard Larsen
2010 10.10 1.HC SPA Oscar Freire Gomez ITA Angelo Furlan BEL Gert Steegmans
2009 11.10 1.HC BEL Philippe Gilbert BEL Tom Boonen SLO Borut Bozic
2008 12.10 1.HC BEL Philippe Gilbert BEL Jan Kuyckx FRA Sébastien Turgot
2007 14.10 1.PT ITA Alessandro Petacchi ITA Francesco Chicchi SPA Oscar Freire Gomez
2006 08.10 1.PT FRA Frédéric Guesdon NOR Kurt-Asle Arvesen AUS Stuart O'Grady
2005 09.10 1.PT DUI Erik Zabel ITA Daniele Bennati AUS Allan Davis
2004 10.10 CDM NED Erik Dekker DUI Danilo Hondo SPA Oscar Freire Gomez
2003 05.10 CDM DUI Erik Zabel ITA Alessandro Petacchi AUS Stuart O'Grady
2002 06.10 CDM DEN Jakob Piil Storm FRA Jacky Durand DUI Erik Zabel
2001 07.10 CDM FRA Richard Virenque SPA Oscar Freire Gomez DUI Erik Zabel
2000 08.10 CDM ITA Andrea Tafi BEL Andrei Tchmil ITA Daniele Nardello
1999 03.10 CDM BEL Marc Wauters ITA Gianni Faresin EST Jaan Kirsipuu
1998 04.10 CDM FRA Jacky Durand ITA Mirko Gualdi EST Jaan Kirsipuu
1997 05.10 CDM UKR Andrei Tchmil GBR Maximilian Sciandri AUS Henk Vogels (1973)
1996 06.10 CDM ITA Nicola Minali BEL Tom Steels ITA Giovanni Lombardi
1995 15.10 CDM ITA Nicola Minali UKR Andrei Tchmil DUI Sven Teutenberg
1994 02.10 CDM DUI Erik Zabel ITA Gianluca Bortolami POL Zbigniew Spruch
1993 03.10 CDM BEL Johan Museeuw ITA Maurizio Fondriest UKR Alexandre Gontchenkov
1992 11.10 CDM BEL Hendrik Redant DUI Christian Henn DUI Olaf Ludwig
1991 13.10 CDM BEL Johan Capiot DUI Olaf Ludwig NED Nico Verhoeven
1990 14.10 CDM DEN Rolf Sörensen AUS Phil Anderson ITA Maurizio Fondriest
1989 08.10 CDM NED Jelle Nijdam BEL Eric Vanderaerden BEL Johan Museeuw
1988 09.10 CDM NED Peter Pieters BEL Jan Goessens IRL Sean Kelly
1987 11.10 HC NED Adri van der Poel NED Teun van Vliet ITA Maurizio Fondriest
1986 12.10 HC AUS Phil Anderson FRA Jean-Louis Peillon FRA Charly Mottet
1985 06.10 HC BEL Ludo Peeters ITA Moreno Argentin IRL Sean Kelly
1984 07.10 HC IRL Sean Kelly NED Steven Rooks FRA Bruno Wojtinek
1983 09.10 HC BEL Ludo Peeters NED Adri van der Poel NED Jan Raas
1982 10.10 HC BEL Jean-Luc Vandenbroucke ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi BEL Alfons De Wolf
1981 11.10 NED Jan Raas BEL Ferdi Van Den Haute BEL Luc Colijn
1980 28.09 BEL Daniël Willems FRA Alain Vigneron BEL Eddy Van Haerens
1979 30.09 NED Joop Zoetemelk ITA Giuseppe Saronni NED Jan Raas
1978 01.10 NED Jan Raas BEL Joseph Jacobs BEL Guido Van Calster
1977 25.09 NED Joop Zoetemelk BEL Johan De Muynck NED Hennie Kuiper
1976 26.09 BEL Ronald De Witte FRA Raymond Poulidor FRA Robert Bouloux
1975 28.09 BEL Freddy Maertens BEL Frans Van Looy BEL Roger De Vlaeminck
1974 29.09 ITA Francesco Moser FRA Jean-Pierre Danguillaume X
1973 30.09 BEL Rik Van Linden BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck
1972 01.10 BEL Noël Vantyghem BEL Jozef Huysmans BEL Willy De Geest
1971 03.10 BEL Rik Van Linden ITA Marino Basso NED Gerben Karstens
1970 27.09 DUI Jürgen Tschan NED René Pijnen BEL Guido Reybrouck
1969 28.09 BEL Herman Vanspringel BEL Frans Verbeeck BEL Roger Jochmans
1968 06.10 BEL Guido Reybrouck BEL Walter Godefroot BEL Eric Leman
1967 08.10 BEL Rik Van Looy GBR Barry Hoban FRA José Samyn
1966 09.10 BEL Guido Reybrouck BEL Rik Van Looy FRA Paul Lemeteyer
1965 10.10 NED Gerben Karstens BEL Gustaaf Desmet BEL Fernand Deferm
1964 11.10 BEL Guido Reybrouck BEL Rik Van Looy BEL Gustaaf Desmet
1963 06.10 NED Jo de Roo GBR Tom Simpson FRA Raymond Poulidor
1962 07.10 NED Jo de Roo BEL Frans Melckenbeeck BEL Benoni Beheyt
1961 08.10 BEL Jos Wouters (1942) BEL Gilbert Desmet (1931) FRA Anatole Novak
1960 02.10 NED Jo De Haan NED Michel Stolker SPA Luis Otano
1959 11.10 BEL Rik Van Looy NED Coen Niesten BEL André Noyelle
1958 05.10 BEL Gilbert Desmet (1931) BEL Alfred De Bruyne FRA François Mahé
1957 06.10 BEL Alfred De Bruyne FRA Louison Bobet ITA Angelo Conterno
1956 07.10 FRA Albert Bouvet BEL Julien Schepens FRA Louison Bobet
1955 09.10 FRA Jacques Dupont BEL Alfred De Bruyne FRA Jean-Marie Cieleska
1954 10.10 FRA Gilbert Scodeller FRA Louison Bobet FRA Pierre Michel (1929)
1953 04.10 BEL Jozef Schils ZWI Ferdi Kübler FRA Georges Gilles
1952 05.10 FRA Raymond Guegan BEL Briek Schotte BEL Jan De Valck
1951 07.10 FRA Jacques Dupont ITA Alfredo Martini FRA Attilio Redolfi
1950 07.05 FRA André Mahé FRA Urbain Caffi FRA Guy Lapébie
1949 15.05 BEL Albert Ramon ITA Paolo "Paul" Neri BEL Jacques Geus
1948 25.04 FRA Louis Caput FRA Robert Mignat FRA Émile Idée
1947 04.05 BEL Briek Schotte FRA Émile Idée BEL Albert Sercu
1946 12.05 BEL Briek Schotte FRA Roger Prevotal FRA Maurice Demuer
1945 29.04 FRA Paul Maye FRA Joseph Goutorbe FRA Émile Idée
1944 07.05 FRA Lucien Teisseire FRA Louis Gauthier (1916) FRA Louis Thiétard
1943 30.05 FRA Gaby Gaudin BEL Achiel Buysse BEL Albert Hendrickx
1942 31.05 FRA Paul Maye FRA Gerard Virol ITA Jules Rossi
1941 11.05 FRA Paul Maye FRA Albert Goutal FRA Pierre-Marie Cloarec
1939 30.04 BEL Frans Bonduel BEL Lucien Storme BEL Théodore Pirmez
1938 08.05 ITA Jules Rossi BEL Albertin Disseaux FRA Paul Maye
1937 25.04 BEL Gustave Danneels BEL Frans Bonduel BEL Edgard De Caluwé
1936 03.05 BEL Gustave Danneels FRA Fernand Mithouard BEL Jules Coelaert
1935 05.05 FRA René Le Grevès FRA Roger Lapébie ITA Raffaele Di Paco
1934 29.04 BEL Gustave Danneels BEL Romain Gijssels BEL Félicien Vervaecke
1933 30.04 FRA Jules Merviel FRA Antonin Magne DUI Ludwig Geyer
1932 24.04 FRA Julien Moineau DUI Herbert Sieronski ITA Amulio Viarengo
1931 03.05 FRA André Leducq FRA Roger Parioleau BEL Alfred Hamerlinck
1930 04.05 FRA Jean Maréchal FRA Marcel Bidot BEL Frans Bonduel
1929 05.05 LUX Nicolas Frantz BEL Aimé Deolet BEL Georges Ronsse
1928 22.04 BEL Denis Verschueren FRA Charles Pélissier FRA Marius Gallotini
1927 01.05 ZWI Heiri Suter BEL Gustave Van Slembroucke BEL Georges Ronsse
1926 02.05 ZWI Heiri Suter ZWI Kastor Notter LUX Nicolas Frantz
1925 03.05 BEL Denis Verschueren BEL August Mortelmans FRA Jean Hilarion
1924 04.05 BEL Louis Mottiat LUX Nicolas Frantz BEL Juul Huyvaert
1923 13.05 BEL Paul Deman BEL Félix Sellier BEL Hector Tiberghien
1922 30.04 FRA Henri Pélissier ZWI Heiri Suter FRA Robert Jacquinot
1921 17.04 FRA Francis Pélissier BEL Louis Mottiat FRA Eugène Christophe
1920 02.05 FRA Eugène Christophe FRA Honoré Barthélémy BEL Albert De Jonghe
1919 08.06 BEL Hector Tiberghien FRA René Vandenhove BEL Jean Rossius
1918 . BEL Philippe Thys FRA Charles Mantelet FRA Georges Seres (1887)
1918 19.05 FRA Charles Mantelet ZWI Lucien Cazalis BEL Alexis Michiels
1917 . BEL Charles Deruyter BEL Hubert Noël BEL Charles Juseret
1917 06.05 BEL Philippe Thys FRA Marcel Godivier FRA Eugène Christophe
1914 19.04 ZWI Oscar Egg FRA Emile Engel BEL Philippe Thys
1913 06.04 FRA Charles Crupelandt FRA Georges Passerieu FRA Louis Luguet
1912 24.03 BEL Louis Heusghem BEL Charles Deruyter FRA Lucien Petit-Breton
1911 02.04 FRA Octave Lapize BEL Cyrille Van Hauwaert FRA Émile Georget
1910 25.09 LUX François Faber FRA Louis Trousselier FRA Emile Engel
1909 26.09 LUX François Faber FRA Jean Alavoine FRA Ernest Paul
1908 27.09 FRA Omer Beaugendre FRA Frédéric Saillot LUX François Faber
1907 22.09 FRA Georges Passerieu FRA André Pottier FRA Émile Georget
1906 30.09 FRA Lucien Petit-Breton FRA Louis Trousselier FRA Henri Cornet (1884)
1901 30.06 FRA Jean Fischer FRA Georges Lorgeou FRA Edouard Wattelier
1896 17.05 FRA Eugène Prevost FRA Emile Ouzou FRA Lucien Bouvet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Erik Zabel DUI 1994 - 2005
3 Guido Reybrouck BEL 1964 - 1968
3 Paul Maye FRA 1941 - 1945
3 Gustave Danneels BEL 1934 - 1937
2 Arnaud Démare FRA 2021 - 2022
2 Jelle Wallays BEL 2014 - 2019
2 Matteo Trentin ITA 2015 - 2017
2 Philippe Gilbert BEL 2008 - 2009
2 Nicola Minali ITA 1995 - 1996
2 Ludo Peeters BEL 1983 - 1985
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Erik Zabel DUI 1994 - 2005
4 Arnaud Démare FRA 2013 - 2022
4 Niki Terpstra NED 2012 - 2019
4 Oscar Freire Gomez SPA 2001 - 2010
4 Jan Raas NED 1978 - 1983
4 Guido Reybrouck BEL 1964 - 1970
4 Rik Van Looy BEL 1959 - 1967
4 Paul Maye FRA 1938 - 1945
3 Andrei Tchmil UKR 1995 - 2000
3 Maurizio Fondriest ITA 1987 - 1993
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Arnaud Démare FRA 2013 - 2023
5 Oscar Freire Gomez SPA 1999 - 2010
5 Erik Zabel DUI 1994 - 2005
5 Maurizio Fondriest ITA 1987 - 1995
5 Guido Reybrouck BEL 1964 - 1972
4 Niki Terpstra NED 2012 - 2019
4 Andrei Tchmil UKR 1995 - 2000
4 Johan Museeuw BEL 1989 - 1999
4 Phil Anderson AUS 1980 - 1990
4 Sean Kelly IRL 1984 - 1989
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-229 Jos Wouters (1942) BEL 1961
20-066 Jean Maréchal FRA 1930
20-235 Gustave Danneels BEL 1934
21-308 Georges Passerieu FRA 1907
22-030 Jozef Schils BEL 1953
22-051 Fernando Gaviria Rendon COL 2016
22-067 Rik Van Linden BEL 1971
22-239 Gustave Danneels BEL 1936
22-243 François Faber LUX 1909
22-290 Guido Reybrouck BEL 1964
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-267 Frédéric Guesdon FRA 2006
35-100 Eugène Christophe FRA 1920
35-094 Erik Zabel DUI 2005
34-302 Louis Mottiat BEL 1924
34-256 Andrei Tchmil UKR 1997
34-238 Oscar Freire Gomez SPA 2010
34-154 Andrea Tafi ITA 2000
34-050 Erik Dekker NED 2004
34-018 Paul Deman BEL 1923
33-292 Rik Van Looy BEL 1967
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Arnaud Démare FRA 2013 - 2023
5 Oscar Freire Gomez SPA 1999 - 2010
5 Erik Zabel DUI 1994 - 2005
5 Maurizio Fondriest ITA 1987 - 1995
5 Guido Reybrouck BEL 1964 - 1972
4 Niki Terpstra NED 2012 - 2019
4 Andrei Tchmil UKR 1995 - 2000
4 Johan Museeuw BEL 1989 - 1999
4 Phil Anderson AUS 1980 - 1990
4 Sean Kelly IRL 1984 - 1989
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-349 Georges Lorgeou FRA 1901
19-153 Enzo Briand FRA 2023
19-229 Jos Wouters (1942) BEL 1961
20-066 Jean Maréchal FRA 1930
20-090 Per Strand Hagenes NOR 2023
20-192 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
20-201 Louis Luguet FRA 1913
20-224 Enzo Boulet FRA 2023
20-235 Gustave Danneels BEL 1934
20-265 Alec Segaert BEL 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-164 Raymond Poulidor FRA 1976
39-271 Lars Ytting Bak DEN 2019
38-255 Piotr Ugrumov RUS 1999
38-232 Jos van Emden NED 2023
38-184 Jack Bauer NZL 2023
38-144 Greg Van Avermaet BEL 2023
38-047 Reto Hollenstein ZWI 2023
37-259 Andrei Tchmil BEL 2000
37-009 Michael Schär ZWI 2023
36-277 Pierre-Luc Périchon FRA 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar