Adriatica Ionica Race

Startlijst Adriatica Ionica Race 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Nicholas Dlamini ZAF 12 Aug 1995 1
Jan Stöckli ZWI 08 Jan 1999 Amore e Vita - Obor - Kibag 1
Antonio Nibali ITA 23 Sep 1992 Astana Qazaqstan Team 1
Manuele Boaro ITA 03 Dec 1987 Astana Qazaqstan Team 1
Michele Gazzoli ITA 04 Mar 1999 Astana Qazaqstan Team 2
Vadim Pronskiy KAZ 04 Jun 1998 Astana Qazaqstan Team 2
Henok Mulueberhan ERI 11 Nov 1999 Bike Aid 1
Enrico Battaglin ITA 17 Nov 1989 Bardiani - CSF - Faizane 1
Filippo Fiorelli ITA 19 Nov 1994 Bardiani - CSF - Faizane 2
Filippo Zana ITA 18 Mar 1999 Bardiani - CSF - Faizane 2
Luca Covili ITA 10 Feb 1997 Bardiani - CSF - Faizane 2
Sacha Modolo ITA 19 Jun 1987 Bardiani - CSF - Faizane 2
Samuele Zoccarato ITA 09 Jan 1998 Bardiani - CSF - Faizane 1
Thomas Pesenti ITA 16 Oct 1999 Beltrami TSA - Tre Colli 1
Giulio Masotto ITA 14 May 1999 Team Corratec 2
Marco Murgano ITA 29 Mar 1998 Team Corratec 1
Veljko Stojnic SRB 04 Feb 1999 Team Corratec 1
Davide Persico ITA 01 Apr 2001 Team Colpack - Ballan 2
Edoardo Sandri ITA 01 Aug 2001 Cycling Team Friuli ASD 1
Oliver Stockwell GBR 07 Jun 2002 Cycling Team Friuli ASD 1
Abner Santiago Umba Lopez COL 20 Nov 2002 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Edoardo Zardini ITA 02 Nov 1989 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Eduardo Sepulveda ARG 13 Jun 1991 Drone Hopper - Androni Giocattoli 2
Jefferson Alexander Cepeda Ortiz ECU 16 Jun 1998 Drone Hopper - Androni Giocattoli 1
Luca Chirico ITA 16 Jul 1992 Drone Hopper - Androni Giocattoli 2
Natnael Tesfatsion ERI 23 May 1999 Drone Hopper - Androni Giocattoli 2
Alex Jaime Fernandez SPA 29 Sep 1998 Equipo Kern Pharma 1
Diego Lopez Fuentes SPA 09 Dec 1997 Equipo Kern Pharma 1
Pau Miquel Delgado SPA 20 Aug 2000 Equipo Kern Pharma 1
Raul Garcia Pierna SPA 23 Feb 2001 Equipo Kern Pharma 1
Alessandro Fancellu ITA 24 Apr 2000 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Alex Martin Gutierrez SPA 25 Jan 2000 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Diego Pablo Sevilla Lopez SPA 04 Mar 1996 Eolo - Kometa Cycling Team 2
Giovanni Lonardi ITA 09 Nov 1996 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Lorenzo Fortunato ITA 09 May 1996 Eolo - Kometa Cycling Team 2
Marton Dina HUN 11 Apr 1996 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Joan Bou Company SPA 16 Jan 1997 Euskaltel - Euskadi 1
Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 21 Aug 1989 Euskaltel - Euskadi 1
Mikel Iturria Segurola SPA 16 Mar 1992 Euskaltel - Euskadi 1
Cristian Scaroni ITA 16 Oct 1997 Gazprom - RusVelo 1
Giovanni Carboni ITA 31 Aug 1995 Gazprom - RusVelo 2
Matteo Malucelli ITA 20 Oct 1993 Gazprom - RusVelo 2
Alessandro Monaco ITA 04 Feb 1998 Giotti Victoria - Savini Due 2
Emil Dima ROU 22 Feb 1997 Giotti Victoria - Savini Due 1
Nicolas Dalla Valle ITA 13 Sep 1997 Giotti Victoria - Savini Due 1
Davide Rebellin ITA 09 Aug 1971 Work Service - Vitalcare - Dynatek 2
Giacomo Garavaglia ITA 03 Jul 1996 Work Service - Vitalcare - Dynatek 1
Raul Colombo ITA 19 Aug 1996 Work Service - Vitalcare - Dynatek 1
Riccardo Lucca ITA 24 Feb 1997 Work Service - Vitalcare - Dynatek 2
Samuele Zambelli ITA 02 Apr 1998 Work Service - Vitalcare - Dynatek 2
Francesco Carollo ITA 17 Aug 2000 MG.Kvis - Colors for Peace - VPM 1
Paul Double GBR 25 Jun 1996 MG.Kvis - Colors for Peace - VPM 1
Paul Wright NZL 03 Feb 1998 MG.Kvis - Colors for Peace - VPM 1
Negasi Haylu Abreha ETH 09 May 2000 Team Qhubeka 1
Andrea Peron (1988) ITA 28 Oct 1988 Team Novo Nordisk 1
Edoardo Faresin ITA 11 Mar 1998 Zalf - Euromobil - Fior 1
Manlio Moro ITA 17 Mar 2002 Zalf - Euromobil - Fior 1
Riccardo Verza ITA 22 Aug 1997 Zalf - Euromobil - Fior 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Filippo Zana ITA 2022 - 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Mark Padun UKR 2019 - 2019
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Vadim Pronskiy KAZ 2021 - 2022
1 Filippo Zana ITA 2022 - 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022 - 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2021 - 2021
1 Ben Hermans BEL 2019 - 2019
1 Mark Padun UKR 2019 - 2019
1 James Knox GBR 2019 - 2019
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
1 Ildar Arslanov RUS 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide Rebellin ITA 2021 - 2022
2 Filippo Zana ITA 2021 - 2022
2 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2022
2 Luca Covili ITA 2021 - 2022
2 Vadim Pronskiy KAZ 2021 - 2022
1 Edoardo Sandri ITA 2022 - 2022
1 Jefferson Alexander Cepeda Ortiz ECU 2022 - 2022
1 Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 2022 - 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022 - 2022
1 Oliver Stockwell GBR 2022 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-236 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
23-022 Mark Padun UKR 2019
23-082 Filippo Zana ITA 2022
25-039 Lorenzo Fortunato ITA 2021
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-039 Lorenzo Fortunato ITA 2021
23-082 Filippo Zana ITA 2022
23-022 Mark Padun UKR 2019
20-236 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Alessandro Monaco ITA 2021 - 2022
2 Davide Persico ITA 2021 - 2022
2 Davide Rebellin ITA 2021 - 2022
2 Diego Pablo Sevilla Lopez SPA 2021 - 2022
2 Eduardo Sepulveda ARG 2021 - 2022
2 Filippo Fiorelli ITA 2019 - 2022
2 Filippo Zana ITA 2021 - 2022
2 Giovanni Carboni ITA 2021 - 2022
2 Giulio Masotto ITA 2021 - 2022
2 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-213 Andrea D'Amato ITA 2021
18-350 Brandon Alejandro Rojas Vega COL 2021
19-061 Samuel Quaranta ITA 2021
19-141 Filippo Dignani ITA 2021
19-183 Remco Evenepoel BEL 2019
19-196 Abner Santiago Umba Lopez COL 2022
19-351 Robbe Ceurens BEL 2021
19-362 Oliver Stockwell GBR 2022
20-075 Davide Persico ITA 2021
20-083 Manlio Moro ITA 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
50-304 Davide Rebellin ITA 2022
49-313 Davide Rebellin ITA 2021
37-022 Philippe Gilbert BEL 2019
35-151 Heinrich Friedrich Haussler AUS 2019
34-351 Sacha Modolo ITA 2022
34-188 Manuele Boaro ITA 2022
33-335 Danilo Wyss ZWI 2019
33-219 Andrea Peron (1988) ITA 2022
33-134 Dmitriy Gruzdev KAZ 2019
33-050 Ben Hermans BEL 2019
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Elia Viviani ITA 2018 - 2021
2 Cristian Scaroni ITA 2022 - 2022
2 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019 - 2019
1 Giovanni Carboni ITA 2022 - 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022 - 2022
1 Riccardo Lucca ITA 2022 - 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2019
1 Phil Bauhaus DUI 2019 - 2019
1 Mark Padun UKR 2019 - 2019
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-184 Remco Evenepoel BEL 2019
20-234 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
22-312 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
22-315 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
23-013 Natnael Tesfatsion ERI 2022
23-020 Mark Padun UKR 2019
24-231 Cristian Scaroni ITA 2022
24-235 Cristian Scaroni ITA 2022
25-016 Phil Bauhaus DUI 2019
25-038 Lorenzo Fortunato ITA 2021
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-130 Elia Viviani ITA 2021
32-128 Elia Viviani ITA 2021
29-137 Elia Viviani ITA 2018
29-136 Elia Viviani ITA 2018
29-134 Elia Viviani ITA 2018
26-280 Giovanni Carboni ITA 2022
25-103 Riccardo Lucca ITA 2022
25-038 Lorenzo Fortunato ITA 2021
25-016 Phil Bauhaus DUI 2019
24-235 Cristian Scaroni ITA 2022
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 Elia Viviani ITA 2018
2 Cristian Scaroni ITA 2022
2 Elia Viviani ITA 2021
2 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
1 Giovanni Carboni ITA 2022
1 Natnael Tesfatsion ERI 2022
1 Riccardo Lucca ITA 2022
1 Lorenzo Fortunato ITA 2021
1 Remco Evenepoel BEL 2019
1 Phil Bauhaus DUI 2019
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Filippo Zana ITA 2022 - 2022
3 Elia Viviani ITA 2018 - 2021
3 Mark Padun UKR 2019 - 2019
3 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018 - 2018
2 Lorenzo Fortunato ITA 2021 - 2021
1 Cristian Scaroni ITA 2022 - 2022
1 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-234 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
22-312 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
23-020 Mark Padun UKR 2019
23-079 Filippo Zana ITA 2022
24-231 Cristian Scaroni ITA 2022
25-038 Lorenzo Fortunato ITA 2021
29-133 Elia Viviani ITA 2018
32-128 Elia Viviani ITA 2021
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-128 Elia Viviani ITA 2021
29-134 Elia Viviani ITA 2018
25-039 Lorenzo Fortunato ITA 2021
24-231 Cristian Scaroni ITA 2022
23-082 Filippo Zana ITA 2022
23-022 Mark Padun UKR 2019
22-312 Alvaro Hodeg Chagui COL 2019
20-236 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018