Tour d'Egypte

Tour d'Egypte 2019 | Rit 3
25 Mar 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DUI Heiko Homrighausen DUI
2 MAR Adil El Arbaoui MAR
3 ALG Islam Mansouri ALG 21-245
Startlijst Tour d'Egypte 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Georgios Bouglas GRE 17 Nov 1990 1
Igor Alberto Secundino Silva ANG 22 Oct 1984 1
Islam Mansouri ALG 23 Jul 1997 1
Nassim Saïdi ALG 09 Dec 1994 1
Polychronis Tzortzakis GRE 03 Jan 1989 1
Stylianos Farantakis GRE 25 May 1995 1
Yousif Mirza Al-Hammadi UAE 08 Oct 1988 UAE Team Emirates 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2019 26.03 2.2 GRE Polychronis Tzortzakis UAE Yousif Mirza Al-Hammadi ANG Igor Alberto Secundino Silva
2015 18.01 2.2 SPA Francisco Mancebo Perez MAR Soufiane Haddi ITA Andrea Palini
2015 02.01 2.2 MAR Mounir Makhchoun NED Adne van Engelen NED Pascal Aandewiel
2009 15.02 2.2 DUI Christoph Springer EGY Amr Ahmed TUR Mustafa Guler
2008 17.02 2.2 ZAF Jay Robert Thomson TUN Ayman Ben Hassine KAZ Pavel Nevdakh
2007 14.02 2.2 ZAF Waylon Woolcock SVK Jan Sipeky ZAF Daniel Spence
2006 17.02 2.2 KAZ Ilya Chernyshov ZAF Shaun Davel KAZ Valeriy Dimitriyev
2005 24.02 2.2 KAZ Serguei Tretyakov KAZ Sergey Lavrenenko ZAF James Ball
2004 11.03 2.5 SVK Maros Kovac KAZ Serguei Tretyakov KAZ Pavel Nevdakh
2003 27.02 2.5 ZAF Tiaan Kannemeyer SVK Maros Kovac SVK Jan Sipeky
2002 14.02 2.5 SVK Radovan Husar EGY Ahmed Rashad KAZ Vadim Kravchenko
2001 28.02 2.5 EGY Amer El Nadi EGY Mohamed Abdel Fattah KAZ Vadim Kravchenko
2000 12.03 2.5 LTU Remigius Lupeikis Mikos Rnjakovic POL Piotr Wadecki
1999 12.03 2.5 EGY Amer El Nadi EGY Mohamed Abdel Fattah EGY Ahmed Mohamed Khaled
1997 15.03 2.5 UKR Sergei Sinyukov UKR Aleksandr Araakeljan UKR Leonid Timitshenkov
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Polychronis Tzortzakis GRE 2019 - 2019
1 Mounir Makhchoun MAR 2015 - 2015
1 Francisco Mancebo Perez SPA 2015 - 2015
1 Christoph Springer DUI 2009 - 2009
1 Jay Robert Thomson ZAF 2008 - 2008
1 Waylon Woolcock ZAF 2007 - 2007
1 Ilya Chernyshov KAZ 2006 - 2006
1 Serguei Tretyakov KAZ 2005 - 2005
1 Maros Kovac SVK 2004 - 2004
1 Tiaan Kannemeyer ZAF 2003 - 2003
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Pavel Nevdakh KAZ 2004 - 2008
2 Jan Sipeky SVK 2003 - 2007
2 Serguei Tretyakov KAZ 2004 - 2005
2 Maros Kovac SVK 2003 - 2004
2 Vadim Kravchenko KAZ 2001 - 2002
1 Igor Alberto Secundino Silva ANG 2019 - 2019
1 Polychronis Tzortzakis GRE 2019 - 2019
1 Yousif Mirza Al-Hammadi UAE 2019 - 2019
1 Francisco Mancebo Perez SPA 2015 - 2015
1 Andrea Palini ITA 2015 - 2015
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Jan Sipeky SVK 1999 - 2007
2 Pavel Nevdakh KAZ 2004 - 2008
2 Serguei Tretyakov KAZ 2004 - 2005
2 Maros Kovac SVK 2003 - 2004
2 Vadim Kravchenko KAZ 2001 - 2002
1 Igor Alberto Secundino Silva ANG 2019 - 2019
1 Polychronis Tzortzakis GRE 2019 - 2019
1 Yousif Mirza Al-Hammadi UAE 2019 - 2019
1 Andrea Palini ITA 2015 - 2015
1 Francisco Mancebo Perez SPA 2015 - 2015
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-164 Ilya Chernyshov KAZ 2006
21-117 Mounir Makhchoun MAR 2015
21-311 Jay Robert Thomson ZAF 2008
23-108 Christoph Springer DUI 2009
24-075 Tiaan Kannemeyer ZAF 2003
24-221 Waylon Woolcock ZAF 2007
26-334 Maros Kovac SVK 2004
27-023 Serguei Tretyakov KAZ 2005
30-082 Polychronis Tzortzakis GRE 2019
31-172 Remigius Lupeikis LTU 2000
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-315 Francisco Mancebo Perez SPA 2015
31-172 Remigius Lupeikis LTU 2000
30-082 Polychronis Tzortzakis GRE 2019
27-023 Serguei Tretyakov KAZ 2005
26-334 Maros Kovac SVK 2004
24-221 Waylon Woolcock ZAF 2007
24-075 Tiaan Kannemeyer ZAF 2003
23-108 Christoph Springer DUI 2009
21-311 Jay Robert Thomson ZAF 2008
21-117 Mounir Makhchoun MAR 2015
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Maros Kovac SVK 2002 - 2007
4 Ayman Ben Hassine TUN 2004 - 2008
4 Jan Sipeky SVK 1999 - 2007
3 Omar Hasanin SYR 2001 - 2008
3 Pavel Nevdakh KAZ 2004 - 2008
2 Yousif Mirza Al-Hammadi UAE 2015 - 2019
2 Mirac Kal TUR 2006 - 2009
2 Juan Van Heerden ZAF 2007 - 2008
2 Rafaâ Chtioui TUN 2007 - 2008
2 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2006 - 2008
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-201 Matej Jurco SVK 2003
18-224 Mirac Kal TUR 2006
19-013 Martin Velits SVK 2004
19-133 Aliaksandr Kuchynski BLR 1999
19-151 Patrik Tybor SVK 2007
19-193 Alexandre Kozlov BLR 1999
19-246 Alexey Zaitsev KAZ 2006
19-304 Nolan Hoffmann ZAF 2005
20-047 Pieter Seyffert ZAF 2007
20-137 Soufiane Sahbaoui MAR 2015
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-315 Francisco Mancebo Perez SPA 2015
36-311 Mikos Rnjakovic YUG 2001
35-327 Mikos Rnjakovic YUG 2000
34-198 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2008
34-155 Igor Alberto Secundino Silva ANG 2019
34-074 Florian Smits NED 2015
34-043 Jan Sipeky SVK 2007
32-362 Mirko Brkovic YUG 2001
32-286 Vadim Kravchenko KAZ 2002
32-196 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2006
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
9 Maros Kovac SVK 2002 - 2007
5 Ayman Ben Hassine TUN 2004 - 2008
3 Rupert Rheeder ZAF 2006 - 2006
3 Hassan Maleki Mizan IRI 2001 - 2002
3 Sasa Gajicic YUG 1999 - 2002
3 Piotr Wadecki POL 2000 - 2000
3 Remigius Lupeikis LTU 2000 - 2000
2 Andrea Palini ITA 2015 - 2015
2 Freqalsi Debesay Abrha ERI 2009 - 2009
2 Jay Robert Thomson ZAF 2008 - 2008
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-201 Matej Jurco SVK 2003
19-246 Alexey Zaitsev KAZ 2006
20-137 Soufiane Sahbaoui MAR 2015
20-140 Juan Van Heerden ZAF 2007
20-160 Ilya Chernyshov KAZ 2006
21-013 Valens Ndayisenga RWA 2015
21-014 Rafaâ Chtioui TUN 2007
21-069 Sasa Gajicic YUG 1999
21-129 Valeriy Dimitriyev KAZ 2006
21-219 Mirac Kal TUR 2009
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-312 Francisco Mancebo Perez SPA 2015
36-311 Mikos Rnjakovic YUG 2001
34-198 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2008
32-362 Mirko Brkovic YUG 2001
32-196 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2006
32-052 Jan Sipeky SVK 2005
31-295 Vadim Kravchenko KAZ 2001
31-120 Pavel Nevdakh KAZ 2008
31-006 Mirko Brkovic YUG 1999
30-169 Yousif Mirza Al-Hammadi UAE 2019
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Maros Kovac SVK 2004
3 Rupert Rheeder ZAF 2006
3 Piotr Wadecki POL 2000
3 Remigius Lupeikis LTU 2000
2 Andrea Palini ITA 2015
2 Freqalsi Debesay Abrha ERI 2009
2 Ayman Ben Hassine TUN 2008
2 Jay Robert Thomson ZAF 2008
2 Maros Kovac SVK 2007
2 James Ball ZAF 2005
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
5 Polychronis Tzortzakis GRE 2019 - 2019
5 Jay Robert Thomson ZAF 2008 - 2008
4 Francisco Mancebo Perez SPA 2015 - 2015
4 Ilya Chernyshov KAZ 2006 - 2006
4 Tiaan Kannemeyer ZAF 2003 - 2003
3 Waylon Woolcock ZAF 2007 - 2007
3 Rupert Rheeder ZAF 2006 - 2006
2 Pavel Nevdakh KAZ 2008 - 2008
2 Stefan Freivolt SVK 2007 - 2007
2 Hilton Clarke (1979) AUS 2003 - 2003
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-161 Ilya Chernyshov KAZ 2006
21-013 Valens Ndayisenga RWA 2015
21-307 Jay Robert Thomson ZAF 2008
22-190 Stefan Freivolt SVK 2007
23-108 Christoph Springer DUI 2009
23-225 Hilton Clarke (1979) AUS 2003
24-071 Tiaan Kannemeyer ZAF 2003
24-219 Waylon Woolcock ZAF 2007
26-031 Freqalsi Debesay Abrha ERI 2009
27-187 Jan Valach SVK 2001
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-315 Francisco Mancebo Perez SPA 2015
31-121 Pavel Nevdakh KAZ 2008
30-082 Polychronis Tzortzakis GRE 2019
29-303 Maros Kovac SVK 2007
29-086 Rupert Rheeder ZAF 2006
27-353 Daniel Spence ZAF 2007
27-188 Jan Valach SVK 2001
26-031 Freqalsi Debesay Abrha ERI 2009
24-221 Waylon Woolcock ZAF 2007
24-075 Tiaan Kannemeyer ZAF 2003