G.P. Villafranca de Ordizia

G.P. Villafranca de Ordizia 1995
25 Jul 1995
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 AUS Anthony Neil Stephens AUS ONCE 31-298
2 ITA Stefano Della Santa ITA Mapei - GB 28-064
3 BEL Frank Vandenbroucke BEL Mapei - GB 20-261
G.P. Villafranca de Ordizia 1995
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
25.07 Eindstand Anthony Neil Stephens
Startlijst G.P. Villafranca de Ordizia 1995
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Frank Vandenbroucke BEL 06 Nov 1974 Mapei - GB 2
Stefano Della Santa ITA 22 May 1967 Mapei - GB 1
Anthony Neil Stephens AUS 01 Oct 1963 ONCE 4
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 25.07 1.1 ZWI Marc Hirschi IRL Ben Healy SPA Juan Ayuso Pesquera
2022 25.07 1.1 GBR Simon Yates NZL Dion Smith SPA Xavier Canellas Sanchez
2021 25.07 1.1 SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Juan Ayuso Pesquera SPA Roger Adria Oliveras
2020 12.10 1.1 GBR Simon Carr USA Kyle Murphy COL Winner Andrew Anacona Gomez
2019 25.07 1.1 SPA Rafael Valls Ferri SPA Jesus Del Pino Corrochano SPA Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez
2018 25.07 1.1 AUS Robert Power GBR Simon Yates LAT Krists Neilands
2017 25.07 1.1 RUS Sergey Shilov SPA Benjamin Prades Reverter RUS Dmitry Strakhov
2016 25.07 1.1 GBR Simon Yates SPA Angel Madrazo Ruiz RUS Alexander Vdovin
2015 25.07 1.1 SPA Angel Madrazo Ruiz SPA Jon Izagirre Insausti SPA Amets Txurruka Ansola
2014 25.07 1.1 SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA José Herrada Lopez
2013 25.07 1.1 ERI Daniel Teklehaimanot Girmazion SPA Angel Madrazo Ruiz SPA David Arroyo Duran
2012 25.07 1.1 SPA Gorka Izagirre Insausti COL Jhoan Esteban Chaves Rubio COL Miguel Angel Rubiano Chavez
2011 25.07 1.1 FRA Julien Simon SPA Daniel Moreno Fernandez SPA Pablo Lastras Garcia
2010 25.07 1.1 SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Manuel Ortega Ocaña SPA Pablo Lastras Garcia
2009 25.07 1.1 SPA Jaume Rovira Pous SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Pablo Urtasun Perez
2008 25.07 1.1 RUS Vladimir Karpets POR Bruno Pires SPA Sergio Pardilla Bellon
2007 25.07 1.1 SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Julian Sanchez Pimienta SPA Jose Alberto Benitez Roman
2006 25.07 1.1 COL Felix Rafael Cardenas Ravalo SPA Alberto Rodriguez Oliver SPA David Latasa Lasa
2005 25.07 1.1 SPA Carlos Garcia Quesada SPA Daniel Moreno Fernandez SPA Adolfo Garcia Quesada
2004 25.07 1.2 SPA David Herrero Llorente SPA Gustavo Dominguez Lemos SPA David Latasa Lasa
2003 25.07 1.2 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Antonio Colom Mas SPA Gorka Gerrikagoitia Arrien
2002 25.07 1.2 SPA Mikel Zarrabeitia Uranga RUS Vladimir Karpets SPA Oscar Pereiro Sio
2001 25.07 1.2 USA David Clinger SPA Rafael Diaz Justo KAZ Alexandr Shefer
2000 25.07 1.2 SPA Javier Otxoa Palacios FRA Patrice Halgand SPA David Etxebarria Alkorta
1999 25.07 1.2 FRA Laurent Jalabert BEL Andrei Tchmil FRA Pascal Herve
1998 25.07 1.2 BEL Frank Vandenbroucke ITA Gianluca Bortolami ITA Mirko Celestino
1997 25.07 1.2 FRA Laurent Lefevre FRA Frédéric Bessy SPA Francisco Mancebo Perez
1996 25.07 1.2 SPA Aitor Garmendia Arbilla SPA Arsenio Gonzalez Gutierrez SPA Prudencio Indurain Larraya
1995 25.07 1.3 AUS Anthony Neil Stephens ITA Stefano Della Santa BEL Frank Vandenbroucke
1994 25.07 1.3 AUS Anthony Neil Stephens BEL Frank Vandenbroucke SPA José Maria Jimenez Sastre
1993 25.07 1.3 AUS Anthony Neil Stephens BEL Noël Szostek NOR Bo-André Namtvedt
1992 25.07 1.3 SPA Abraham Olano Manzano SPA Antonio Martin Velasco GBR Harry Lodge David
1991 25.07 1.3 AUS Anthony Neil Stephens BEL Serge Baguet SPA Mikel Zarrabeitia Uranga
1990 25.07 1.2 SPA Miguel Angel Martinez Torres SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Federico Echave Musatadi
1989 25.07 Cat 4 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Federico Echave Musatadi SPA Jokin Mujika Aramburu
1988 25.07 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Jon Unzaga Bombin SPA Jokin Mujika Aramburu
1987 25.07 FRA Claude Seguy AUS Stephen Hodge SPA Arsenio Gonzalez Gutierrez
1986 25.07 DUI Peter Hilse SPA Vicente Belda Vicedo SPA Guillermo Arenas Reyes
1985 25.07 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Jokin Mujika Aramburu SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez
1984 25.07 SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Enrique Alberto Aja Cagigas SPA Antonio Coll Pontanilla
1983 25.07 SPA José Recio Ariza SPA Julian Gorospe Artabe SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez
1982 25.07 SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Modesto Urrutibeazcoa Valencia ITA Alfio Vandi
1981 25.07 SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga BEL Johan De Muynck SPA Bernardo Alfonsel Lopez
1980 25.07 SPA Ismael Lejarreta Arrizabalaga SPA José Luis Mayoz Aizpurua SPA Juan Fernandez Martin
1979 25.07 SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Vicente Belda Vicedo SPA Pedro Vilardebo
1978 25.07 SPA Miguel Maria Lasa SPA Antonio Menendez Gonzalez SPA Andres Oliva Sanchez
1977 31.07 SPA Vicente Lopez Carril SPA José Enrique Cima Prado SPA Manuel Esparza Sanz
1976 25.07 SPA Domingo Perurena SPA Vicente Lopez Carril SPA Miguel Maria Lasa
1974 25.07 SPA Jose Pesarrodona Altimi SPA Miguel Maria Lasa SPA Antonio Menendez Gonzalez
1973 25.07 SPA Santiago Lazcano SPA Francisco Galdos Guana SPA Vicente Lopez Carril
1972 25.07 SPA Domingo Perurena SPA Agustin Tamames Iglesias SPA Juan Zurano Jerez
1971 25.07 SPA Domingo Perurena SPA Vicente Lopez Carril SPA José Manuel Lopez Rodriguez
1970 25.07 SPA Francisco Gabica SPA Gabriel Mascaro Febrer SPA Francisco Galdos Guana
1969 25.07 SPA Miguel Maria Lasa SPA José Manuel Lopez Rodriguez SPA José Antonio Momene Campo
1968 25.07 SPA Gregorio San Miguel Angulo SPA Vicente Lopez Carril SPA Juan Silloniz Achabal
1967 . SPA Francisco-Javier Otaola Rubio
1966 25.07 SPA Antonio Gomez del Moral SPA Gines Garcia Peran SPA Aurelio Gonzalez Puente
1965 25.07 SPA Robert Morales Erostarbe SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA José Maria Errandonea Urtizeberea
1964 . SPA José Perez Frances SPA Luis Otano SPA Ramon Mendiburu
1963 28.07 SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA José Antonio Momene Campo SPA Fernando Manzaneque Sanchez
1962 25.07 SPA Sebastian Elorza Uria SPA Luis Otano SPA Emilio Cruz Díaz (1936)
1961 . SPA Robert Morales Erostarbe
1960 . SPA Luis Goya
1959 25.07 SPA José Luis Talamillo SPA Emilio Cruz Díaz (1936) SPA Jesus Galdeano Portillo
1958 25.07 SPA Facundo Zabaleta SPA José Luis Talamillo SPA Hortensio Vidaurreta García
1957 . SPA José Michelena SPA Hortensio Vidaurreta García SPA Fausto Iza Iturbe
1956 . SPA José Michelena
1955 . SPA José Perez Frances
1954 . SPA Hortensio Vidaurreta García
1953 . SPA Hortensio Vidaurreta García
1952 . SPA Manuel Aizpuru
1951 . SPA Antonio Mendiburu
1950 . SPA José Orbegozo
1949 . SPA Vicente Aramburu
1948 . SPA Francisco Exposito
1947 . SPA Juan Cruz Ganzarain
1946 . SPA Juan Cruz Ganzarain
1945 . SPA Ignacio Esnaola
1944 . SPA Ignacio Esnaola
1943 . SPA Martín Mancisidor Chirapozo
1942 . SPA Felix Vidaurreta García
1941 . SPA Martín Mancisidor Chirapozo
1940 . SPA Federico Ezquerra Alonso
1939 . SPA Francisco Goenaga
1938 . SPA Federico Ezquerra Alonso
1935 . SPA Ricardo Montero Hernández
1934 . SPA Antonio Alvarez
1933 . SPA Salvador Cardona Balbastre
1932 . SPA Ricardo Montero Hernández
1931 . SPA Ricardo Montero Hernández
1930 . SPA Ricardo Montero Hernández
1929 . SPA Miguel Mucio
1928 . SPA Miguel Valderrey
1927 . SPA Segundo Barruetabena
1926 . SPA Lucas Jauregui
1925 . SPA Domingo Gutierrez
1924 . SPA Cesareo Sarduy
1923 . SPA Joaquim Lete
1922 . SPA Francisco Sarasola
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Anthony Neil Stephens AUS 1991 - 1995
4 Ricardo Montero Hernández SPA 1930 - 1935
3 Gorka Izagirre Insausti SPA 2010 - 2014
3 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1989
3 Domingo Perurena SPA 1971 - 1976
2 Simon Yates GBR 2016 - 2022
2 Faustino Ruperez Rincon SPA 1979 - 1982
2 Miguel Maria Lasa SPA 1969 - 1978
2 Robert Morales Erostarbe SPA 1961 - 1965
2 José Perez Frances SPA 1955 - 1964
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Vicente Lopez Carril SPA 1968 - 1977
4 Anthony Neil Stephens AUS 1991 - 1995
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1990
4 Miguel Maria Lasa SPA 1969 - 1978
4 Hortensio Vidaurreta García SPA 1953 - 1958
4 Ricardo Montero Hernández SPA 1930 - 1935
3 Simon Yates GBR 2016 - 2022
3 Angel Madrazo Ruiz SPA 2013 - 2016
3 Gorka Izagirre Insausti SPA 2010 - 2014
3 Frank Vandenbroucke BEL 1994 - 1998
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Vicente Lopez Carril SPA 1968 - 1977
4 Jetse Bol NED 2019 - 2022
4 Angel Madrazo Ruiz SPA 2013 - 2021
4 Anthony Neil Stephens AUS 1991 - 1995
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1990
4 Miguel Maria Lasa SPA 1969 - 1978
4 Hortensio Vidaurreta García SPA 1953 - 1958
4 Ricardo Montero Hernández SPA 1930 - 1935
3 Gonzalo Serrano Rodriguez SPA 2020 - 2023
3 Juan Ayuso Pesquera SPA 2021 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-023 Laurent Lefevre FRA 1997
21-264 Miguel Maria Lasa SPA 1969
22-044 Simon Carr GBR 2020
22-061 Inaki Gaston Crespi SPA 1985
22-184 Abraham Olano Manzano SPA 1992
22-292 Gorka Izagirre Insausti SPA 2010
22-361 Faustino Ruperez Rincon SPA 1979
23-027 Miguel Angel Martinez Torres SPA 1990
23-075 Robert Power AUS 2018
23-091 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-244 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2021
34-241 Vicente Lopez Carril SPA 1977
33-243 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2006
32-223 Domingo Perurena SPA 1976
32-206 Francisco Gabica SPA 1970
32-072 Mikel Zarrabeitia Uranga SPA 2002
32-072 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1989
32-030 Rafael Valls Ferri SPA 2019
31-298 Anthony Neil Stephens AUS 1995
31-072 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1988
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Vicente Lopez Carril SPA 1968 - 1977
4 Jetse Bol NED 2019 - 2022
4 Angel Madrazo Ruiz SPA 2013 - 2021
4 Anthony Neil Stephens AUS 1991 - 1995
4 Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA 1981 - 1990
4 Miguel Maria Lasa SPA 1969 - 1978
4 Domingo Perurena SPA 1971 - 1976
4 Hortensio Vidaurreta García SPA 1953 - 1958
4 Ricardo Montero Hernández SPA 1930 - 1935
3 Gonzalo Serrano Rodriguez SPA 2020 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-312 Juan Ayuso Pesquera SPA 2021
19-247 Abner Santiago Umba Lopez COL 2022
19-261 Frank Vandenbroucke BEL 1994
19-312 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
20-261 Frank Vandenbroucke BEL 1995
20-312 Juan Ayuso Pesquera SPA 2023
21-023 Laurent Lefevre FRA 1997
21-072 Mikel Zarrabeitia Uranga SPA 1991
21-085 Matis Louvel FRA 2020
21-124 Andrea Piccolo ITA 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-244 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2021
36-355 Nariyuki Masuda JPN 2020
36-192 José Luis Mayoz Aizpurua SPA 1980
36-184 Andrei Tchmil BEL 1999
36-138 Arsenio Gonzalez Gutierrez SPA 1996
36-047 José Joaquin Rojas Gil SPA 2021
35-351 Eduard Prades Reverter SPA 2023
35-294 Julien Simon FRA 2021
35-187 Pablo Lastras Garcia SPA 2011
35-012 Pascal Herve FRA 1999
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Jose Pesarrodona Altimi SPA 1974 - 1974
1 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1974
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
26-235 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974
28-174 Jose Pesarrodona Altimi SPA 1974
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
28-174 Jose Pesarrodona Altimi SPA 1974
26-235 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar