Vuelta a Asturias

Vuelta a Asturias 1995 | Rit 5
Startlijst Vuelta a Asturias 1995
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 30.04 2.1 ITA Lorenzo Fortunato COL Einer Augusto Rubio Reyes COL Ivan Ramiro Sosa Cuervo
2022 01.05 2.1 COL Ivan Ramiro Sosa Cuervo ITA Lorenzo Fortunato FRA Nicolas Edet
2021 02.05 2.1 COL Nairo Alexander Quintana Rojas SPA Antonio Pedrero FRA Pierre-Roger Latour
2019 05.05 2.1 ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro LAT Krists Neilands RUS Aleksander Vlasov
2018 29.04 2.1 ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU Jonathan Klever Caicedo Cepeda POR Ricardo Jorge Correia Mestre
2017 01.05 2.1 COL Nairo Alexander Quintana Rojas X SPA Oscar Sevilla Ribera
2016 02.05 2.1 GBR Hugh Carthy SPA Sergio Pardilla Bellon SPA Daniel Moreno Fernandez
2015 03.05 2.1 SPA Igor Anton Hernandez SPA Amets Txurruka Ansola SPA Jesus Herrada Lopez
2013 12.05 2.1 SPA Amets Txurruka Ansola SPA Mikel Landa Meana SPA Javier Moreno Bazan
2012 30.04 2.1 SPA Benat Intxausti Elorriaga SPA David De La Cruz Melgarejo FRA Rémy Di Grégorio
2011 02.05 2.1 SPA Javier Moreno Bazan SPA Constantino Zaballa Gutierrez POR Sergio Ferreira Sousa
2010 02.05 2.1 SPA Constantino Zaballa Gutierrez COL Fabio Andres Duarte Arevalo SPA Benat Intxausti Elorriaga
2009 02.05 2.1 SPA Francisco Mancebo Perez POR Tiago Machado SPA Javier Moreno Bazan
2008 07.05 2.1 SPA Angel Vicioso Arcos SPA Xavier Tondo Volpini POR Bruno Pires
2007 07.05 2.1 SPA Koldo Gil Perez SPA Alberto Fernandez de la Puebla Ramos ZAF John Lee Augustyn
2006 20.06 2.1 SPA Oscar Sevilla Ribera SPA Eladio Jimenez Sanchez ITA Luca Mazzanti
2005 21.06 2.1 SPA Adolfo Garcia Quesada SPA Samuel Sanchez Gonzalez ITA Giampaolo Cheula
2004 16.05 2.2 SPA Iban Mayo Diez COL Felix Rafael Cardenas Ravalo SPA Haimar Zubeldia Agirre
2003 17.05 2.2 ZWI Fabian Jeker SPA Juan Miguel Mercado Martin COL Hernan Buenahora Gutierrez
2002 19.05 2.3 ITA Leonardo Piepoli SPA David Vicente Bernabeu Armengol SPA Joseba Beloki Dorronsoro
2001 20.05 2.3 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Joan Horrach Ripoll ZWI Alex Zülle
2000 14.05 2.3 SPA Joseba Beloki Dorronsoro SPA Alberto Lopez de Munain Ruiz de Gauna SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal
1999 16.05 2.3 SPA Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA Roberto Laiseka Jayo SPA Fernando Escartin Coti
1998 17.05 2.3 FRA Laurent Jalabert SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Santiago Blanco Gil
1997 18.05 2.3 SPA Manuel Fernandez Gines SPA Abraham Olano Manzano SPA Fernando Escartin Coti
1996 19.05 2.2 SPA Miguel Indurain Larraya SPA Fernando Escartin Coti SPA Marcelino Garcia Alonso
1995 21.05 2.2 ZWI Beat Zberg SPA Iñigo Cuesta Lopez de Castro SPA Miguel Indurain Larraya
1994 05.06 2.2 SPA Abraham Olano Manzano SPA Pedro Delgado Robledo SPA Felix Manuel Garcia Casas
1993 06.06 2.2 NED Erik Breukink DEN Peter Meinert-Nielsen SPA Pedro Delgado Robledo
1992 07.06 2.2 ZWI Alex Zülle ZWI Tony Rominger SPA Jesus Montoya Alarcon
1991 09.06 2.2 Piotr Ugrumov SPA Jesus Rodriguez Magro NED Erik Breukink
1990 03.06 2.2 MEX Raul Alcala Gallegos SPA Pello Ruiz Cabestany SPA Miguel Indurain Larraya
1989 04.06 Cat 4 NED Gert-Jan Theunisse NOR Janus Kuum SPA Alvaro Pino Counago
1988 05.06 DUI Rolf Golz SPA Federico Echave Musatadi NOR Janus Kuum
1987 07.06 SPA Inaki Gaston Crespi SPA Julian Gorospe Artabe SPA Anselmo Fuerte Abelenda
1986 30.06 SPA Jesus Rodriguez Magro SPA Vicente Belda Vicedo SPA Guillermo Arenas Reyes
1985 20.06 SPA Jesus Blanco Villar DUI Raimund Dietzen SPA Angel Camarillo Llorens
1984 21.06 SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Alberto Fernandez Blanco SPA Jesus Ignacio Ibanez Loyo
1983 23.06 SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Alvaro Pino Counago SPA Faustino Ruperez Rincon
1982 24.06 SPA Jeronimo Ibanez Escribano SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Alvaro Pino Counago
1981 18.06 SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Eduardo Chozas Olmo SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez
1980 19.06 SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Angel Arroyo Lanchas SPA Juan Pujol Pages
1979 20.06 X X X
1978 22.06 SPA Enrique Martinez Heredia SPA Bernardo Alfonsel Lopez SPA José Enrique Cima Prado
1977 23.06 SPA Vicente Lopez Carril SPA José Nazabal Mirendia DUI Klaus-Peter Thaler
1976 19.06 SPA Santiago Lazcano SPA José Luis Viejo SPA Domingo Perurena
1975 20.06 SPA Miguel Maria Lasa SPA José Antonio Gonzalez Linares SPA Luis Ocana Pernia
1974 21.06 SPA Juan Manuel Santisteban SPA Agustin Tamames Iglesias POR José Freitas
1973 19.06 SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Jose Pesarrodona Altimi SPA Pedro Torres Cruces
1972 18.06 SPA Agustin Tamames Iglesias SPA Luis Pedro Santamarina Antonana SPA José Grande Sanchez
1971 10.06 SPA Eduardo Castello Vilanova SPA Antonio Gomez del Moral SPA Juan Zurano Jerez
1970 . SPA Antonio Martos Aguilar SPA Francisco Xavier Galdeano Portillo SPA Antonio Menendez Gonzalez
1969 . SPA Andres Oliva Sanchez SPA Eufrenio Enrique Sahagun Santos SPA José Manuel Fuente Lavandera
1968 . SPA Jesus Manzaneque Sanchez SPA Luis Balague Carreno SPA Enrique Sanchidrian Pacho
1957 18.06 SPA Federico Martin Bahamontes SPA René Marigil Domingo SPA Antonio Suarez Vasquez
1956 21.06 SPA Emilio Hernán Díaz SPA Antonio Suarez Vasquez SPA Andrés Trobat Garcías
1955 20.06 SPA Federico Martin Bahamontes SPA Francisco Alomar Florit SPA Gabriel Company Bauzà
1954 23.06 SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Manolo Rodriguez Barros
1953 04.06 SPA Antonio Gelabert SPA Pedro Sant i Alenta SPA Vicente Iturat Gil
1950 . SPA Miquel Gual Bauzà SPA Senén Mesa Fernández SPA Andrés Trobat Garcías
1947 . SPA Emilio Rodriguez Barros
1928 . SPA Ricardo Montero Hernández
1927 . SPA Miguel Mucio
1926 . SPA Ricardo Montero Hernández SPA Miguel Mucio SPA M. Castro
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2017 - 2021
2 Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 2018 - 2019
2 Juan Carlos Dominguez Dominguez SPA 1999 - 2001
2 Faustino Ruperez Rincon SPA 1980 - 1984
2 Federico Martin Bahamontes SPA 1955 - 1957
1 Lorenzo Fortunato ITA 2023 - 2023
1 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2022 - 2022
1 Hugh Carthy GBR 2016 - 2016
1 Igor Anton Hernandez SPA 2015 - 2015
1 Amets Txurruka Ansola SPA 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Faustino Ruperez Rincon SPA 1980 - 1984
3 Javier Moreno Bazan SPA 2009 - 2013
3 Fernando Escartin Coti SPA 1996 - 1999
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1990 - 1996
3 Alvaro Pino Counago SPA 1982 - 1989
2 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2022 - 2023
2 Lorenzo Fortunato ITA 2022 - 2023
2 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2017 - 2021
2 Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 2018 - 2019
2 Oscar Sevilla Ribera SPA 2006 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Javier Moreno Bazan SPA 2009 - 2015
4 Faustino Ruperez Rincon SPA 1980 - 1984
3 Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 2019 - 2023
3 Fernando Escartin Coti SPA 1996 - 1999
3 Miguel Indurain Larraya SPA 1990 - 1996
3 Alvaro Pino Counago SPA 1982 - 1989
2 Einer Augusto Rubio Reyes COL 2021 - 2023
2 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2022 - 2023
2 Joaquim Ricardo Soares Silva POR 2022 - 2023
2 Lorenzo Fortunato ITA 2022 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-297 Hugh Carthy GBR 2016
23-086 Jesus Blanco Villar SPA 1985
23-325 Faustino Ruperez Rincon SPA 1980
23-337 Alex Zülle ZWI 1992
24-011 Beat Zberg ZWI 1995
24-013 Inaki Gaston Crespi SPA 1987
24-073 Emilio Hernán Díaz SPA 1956
24-134 Abraham Olano Manzano SPA 1994
24-182 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2022
24-229 Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA 1983
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-203 Vicente Lopez Carril SPA 1977
34-170 Fabian Jeker ZWI 2003
33-054 Francisco Mancebo Perez SPA 2009
32-062 Igor Anton Hernandez SPA 2015
31-352 Constantino Zaballa Gutierrez SPA 2010
31-307 Miguel Indurain Larraya SPA 1996
31-270 Antonio Gelabert SPA 1953
31-098 Eduardo Castello Vilanova SPA 1971
31-087 Nairo Alexander Quintana Rojas COL 2021
31-024 Angel Vicioso Arcos SPA 2008
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Jelle Nijdam NED 1988 - 1994
7 Miguel Maria Lasa SPA 1971 - 1981
6 Javier Moreno Bazan SPA 2009 - 2015
6 Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA 1982 - 1990
6 Jesus Suarez Cueva SPA 1978 - 1985
6 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1980
4 Antonio Pedrero SPA 2019 - 2023
4 Oscar Sevilla Ribera SPA 2002 - 2017
4 Pablo Urtasun Perez SPA 2007 - 2012
4 Angel Vicioso Arcos SPA 2007 - 2010
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-331 Juan Martin Zapatero Marcos SPA 1983
19-142 Igor Arrieta Lizarraga SPA 2022
19-193 Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA 1982
19-273 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2017
20-066 Joao Sampaio POR 1974
20-112 Evgeny Shalunov RUS 2012
20-164 Alessandro Verre ITA 2022
20-170 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2004
20-217 Ivan Rovny RUS 2008
20-251 Jesus Hernandez Ubeda SPA 1980
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-214 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017
40-056 Primo Volpi ITA 1956
39-120 Dimitri Konyshev RUS 2005
39-038 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2023
38-297 Daniel Navarro Garcia SPA 2022
37-339 Mikel Nieve Iturralde SPA 2022
37-299 Daniel Navarro Garcia SPA 2021
37-040 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2021
37-000 David Moncoutié FRA 2012
36-327 José Joaquin Rojas Gil SPA 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Miguel Maria Lasa SPA 1971 - 1979
6 Domingo Perurena SPA 1972 - 1976
5 José Luis Viejo SPA 1975 - 1980
5 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1973 - 1978
4 Angel Vicioso Arcos SPA 2007 - 2010
4 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983 - 1992
4 Federico Echave Musatadi SPA 1983 - 1988
4 Inaki Gaston Crespi SPA 1987 - 1987
3 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2001 - 2004
3 Angel Edo Alsina SPA 2000 - 2003
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-331 Juan Martin Zapatero Marcos SPA 1983
19-193 Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA 1982
20-066 Joao Sampaio POR 1974
20-170 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2004
20-251 Jesus Hernandez Ubeda SPA 1980
20-343 Eduardo Chozas Olmo SPA 1981
21-210 Antonio Bertran Panades SPA 1955
21-217 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983
21-259 José Luis Laguia Martinez SPA 1981
21-276 Jesus Herrada Lopez SPA 2012
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-056 Primo Volpi ITA 1956
39-119 Dimitri Konyshev RUS 2005
36-022 Fabiano Fontanelli ITA 2001
34-293 Stefano Garzelli ITA 2008
34-292 Stefano Garzelli ITA 2008
34-239 Daniel Moreno Fernandez SPA 2016
34-231 Ricardo Jorge Correia Mestre POR 2018
34-200 Vicente Lopez Carril SPA 1977
34-169 Fabian Jeker ZWI 2003
33-302 Fabio Roscioli ITA 1999
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
13 Vicente Lopez Carril SPA 1973 - 1977
12 Faustino Ruperez Rincon SPA 1980 - 1984
11 Abraham Olano Manzano SPA 1994 - 1999
9 Alex Zülle ZWI 1992 - 1993
9 Federico Martin Bahamontes SPA 1955 - 1957
8 Miguel Indurain Larraya SPA 1995 - 1996
8 Inaki Gaston Crespi SPA 1986 - 1987
7 Rolf Golz DUI 1988 - 1988
7 Jesus Blanco Villar SPA 1985 - 1985
6 Angel Vicioso Arcos SPA 2007 - 2008
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-193 Manuel Jorge Dominguez Diaz SPA 1982
20-170 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2004
20-343 Eduardo Chozas Olmo SPA 1981
21-210 Antonio Bertran Panades SPA 1955
21-295 Hugh Carthy GBR 2016
22-333 Federico Echave Musatadi SPA 1983
22-346 Dmitry Strakhov RUS 2018
23-010 Gines Garcia Pallares SPA 1982
23-031 Inaki Gaston Crespi SPA 1986
23-081 Jesus Blanco Villar SPA 1985
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-120 Dimitri Konyshev RUS 2005
34-292 Stefano Garzelli ITA 2008
34-203 Vicente Lopez Carril SPA 1977
34-170 Fabian Jeker ZWI 2003
33-059 Carlos Julian Quintero Norena COL 2019
33-054 Francisco Mancebo Perez SPA 2009
32-193 Glen Alan Chadwick NZL 2009
32-062 Igor Anton Hernandez SPA 2015
31-352 Constantino Zaballa Gutierrez SPA 2010
31-347 Weimar Alfonso Roldan Ortiz COL 2017