N.K. Rusland

N.K. Rusland 2006
25 Jun 2006
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 RUS Alexandre Khatuntsev RUS 20-235
2 RUS Alexander Efimkin RUS 24-205
3 RUS Evgeni Petrov RUS Lampre - Fondital 28-031
N.K. Rusland 2006
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
25.06 Eindstand Alexandre Khatuntsev
Startlijst N.K. Rusland 2006
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexander Efimkin RUS 02 Dec 1981 1
Alexandre Khatuntsev RUS 02 Nov 1985 1
Evgeni Petrov RUS 25 May 1978 Lampre - Fondital 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 17.06 NC RUS Andrei Stepanov RUS Eugeniy Soboly RUS Aleksandr Bereznyak
2022 26.06 NC RUS Petr Rikunov RUS Artem Nych RUS Mamyr Stash
2021 20.06 NC RUS Artem Nych RUS Ilnur Zakarin RUS Ivan Rovny
2020 16.08 NC RUS Sergey Shilov RUS Igor Frolov RUS Nikita Martynov
2019 30.06 NC RUS Aleksander Vlasov RUS Igor Frolov RUS Mikhail Fokin
2018 01.07 NC RUS Ivan Rovny RUS Alexander Porsev RUS Igor Frolov
2017 25.06 NC RUS Alexander Porsev RUS Artem Nych RUS Sergey Shilov
2016 26.06 NC RUS Pavel Kochetkov RUS Maxim Belkov RUS Sergey Lagutin
2015 28.06 NC RUS Yury Trofimov RUS Pavel Brutt RUS Sergey Lagutin
2014 29.06 NC RUS Alexander Porsev RUS Vladimir Gusev RUS Artur Ershov
2013 23.06 NC RUS Vladimir Isaychev RUS Vladimir Gusev RUS Andrei Solomennikov
2012 24.06 NC RUS Eduard Vorganov RUS Alexandr Kolobnev RUS Pavel Brutt
2011 26.06 NC RUS Pavel Brutt RUS Eduard Vorganov RUS Yury Trofimov
2010 27.06 NC RUS Alexandr Kolobnev RUS Vladimir Gusev RUS Alexander Mironov
2009 28.06 NC RUS Serguei Ivanov RUS Yury Trofimov RUS Egor Silin
2008 29.06 NC RUS Serguei Ivanov RUS Alexandre Bazhenov RUS Roman Klimov
2007 01.07 NC RUS Vladislav Borisov RUS Sergey Kolesnikov RUS Yury Trofimov
2006 25.06 NC RUS Alexandre Khatuntsev RUS Alexander Efimkin RUS Evgeni Petrov
2005 26.06 NC RUS Serguei Ivanov RUS Vladimir Gusev RUS Andrey Pchelkin
2004 27.06 NC RUS Alexandr Kolobnev RUS Mikhail Timochine RUS Andrey Pchelkin
2003 29.06 NC RUS Alexandre Bazhenov RUS Dimitri Dementiev RUS Oleg Joukov
2002 20.06 NC RUS Oleg Grichkine RUS Andrey Pchelkin RUS Dimitri Gaynitdinov
2001 01.07 NC RUS Dimitri Konyshev RUS Alexei Markov RUS Denis Bondarenko
2000 25.06 NC RUS Serguei Ivanov RUS Pavel Tonkov RUS Alexei Sivakov
1999 27.06 NC RUS Serguei Ivanov RUS Vassili Davidenko RUS Dmitri Sedun
1998 25.06 NC RUS Serguei Ivanov RUS Piotr Ugrumov RUS Dimitri Konyshev
1997 29.06 NC RUS Viatcheslav Ekimov RUS Sergei Uslamin UKR Alexandre Gontchenkov
1996 23.06 NC RUS Vassili Davidenko RUS Dmitri Sedun RUS Dimitri Konyshev
1995 25.06 NC RUS Asiate Saitov RUS Viatcheslav Djavanian RUS Andrei Zintchenko
1994 26.06 NC RUS Romas Gainetdinov RUS Aisar Gorgos RUS Alexei Botchkov
1993 27.06 NC RUS Dimitri Konyshev RUS Asiate Saitov RUS Viatcheslav Ekimov
1992 28.06 NC RUS Asiate Saitov RUS Dimitri Konyshev RUS Alexandre Timofeev
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Serguei Ivanov RUS 1998 - 2009
2 Alexander Porsev RUS 2014 - 2017
2 Alexandr Kolobnev RUS 2004 - 2010
2 Dimitri Konyshev RUS 1993 - 2001
2 Asiate Saitov RUS 1992 - 1995
1 Petr Rikunov RUS 2022 - 2022
1 Artem Nych RUS 2021 - 2021
1 Sergey Shilov RUS 2020 - 2020
1 Aleksander Vlasov RUS 2019 - 2019
1 Ivan Rovny RUS 2018 - 2018
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Serguei Ivanov RUS 1998 - 2009
5 Dimitri Konyshev RUS 1992 - 2001
4 Yury Trofimov RUS 2007 - 2015
4 Vladimir Gusev RUS 2005 - 2014
3 Artem Nych RUS 2017 - 2022
3 Igor Frolov RUS 2018 - 2020
3 Alexander Porsev RUS 2014 - 2018
3 Pavel Brutt RUS 2011 - 2015
3 Alexandr Kolobnev RUS 2004 - 2012
3 Andrey Pchelkin RUS 2002 - 2005
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Serguei Ivanov RUS 1998 - 2009
5 Dimitri Konyshev RUS 1992 - 2001
4 Pavel Brutt RUS 2001 - 2015
4 Yury Trofimov RUS 2007 - 2015
4 Vladimir Gusev RUS 2005 - 2014
3 Artem Nych RUS 2017 - 2022
3 Igor Frolov RUS 2018 - 2020
3 Sergey Shilov RUS 2017 - 2020
3 Alexander Porsev RUS 2014 - 2018
3 Alexandr Kolobnev RUS 2004 - 2012
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-235 Alexandre Khatuntsev RUS 2006
22-064 Alexandre Bazhenov RUS 2003
23-054 Alexandr Kolobnev RUS 2004
23-068 Aleksander Vlasov RUS 2019
23-112 Serguei Ivanov RUS 1998
24-114 Serguei Ivanov RUS 1999
25-112 Serguei Ivanov RUS 2000
25-122 Petr Rikunov RUS 2022
26-091 Artem Nych RUS 2021
26-098 Vassili Davidenko RUS 1996
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-133 Dimitri Konyshev RUS 2001
34-115 Serguei Ivanov RUS 2009
33-116 Serguei Ivanov RUS 2008
32-192 Sergey Shilov RUS 2020
31-154 Yury Trofimov RUS 2015
31-145 Viatcheslav Ekimov RUS 1997
31-124 Alexander Porsev RUS 2017
30-275 Ivan Rovny RUS 2018
30-175 Asiate Saitov RUS 1995
30-113 Serguei Ivanov RUS 2005
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
6 Serguei Ivanov RUS 1998 - 2009
5 Dimitri Konyshev RUS 1992 - 2001
4 Pavel Brutt RUS 2001 - 2015
4 Yury Trofimov RUS 2007 - 2015
4 Vladimir Gusev RUS 2005 - 2014
3 Artem Nych RUS 2017 - 2022
3 Igor Frolov RUS 2018 - 2020
3 Sergey Shilov RUS 2017 - 2020
3 Alexander Porsev RUS 2014 - 2018
3 Alexandr Kolobnev RUS 2004 - 2012
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-153 Pavel Brutt RUS 2001
20-235 Alexandre Khatuntsev RUS 2006
20-301 Sergey Kolesnikov RUS 2007
21-003 Egor Silin RUS 2009
21-020 Savva Novikov RUS 2020
21-090 Evgeny Tikhonin RUS 2019
21-144 Andrey Pchelkin RUS 2002
22-036 Alexei Markov RUS 2001
22-064 Alexandre Bazhenov RUS 2003
22-096 Artem Nych RUS 2017
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-155 Piotr Ugrumov RUS 1998
36-362 Sergey Firsanov RUS 2019
35-147 Viatcheslav Ekimov RUS 2001
35-133 Dimitri Konyshev RUS 2001
34-255 Sergey Lagutin RUS 2016
34-126 Sergei Uslamin RUS 1997
34-115 Serguei Ivanov RUS 2009
33-264 Ivan Rovny RUS 2021
33-257 Sergey Lagutin RUS 2015
33-150 Pavel Brutt RUS 2015
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar