Vuelta a Cuba

Vuelta a Cuba 2005 | Rit 3
10 Feb 2005
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 VEN Miguel Ernesto Chacon VEN 21-337
2 SLO Borut Bozic SLO 24-186
3 ITA Gianluca Cavalli ITA 26-334
Startlijst Vuelta a Cuba 2005
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aaron Olson USA 11 Jan 1978 1
Aldo Ino Ilesic SLO 01 Sep 1984 1
Arnold Alcolea Nunez CUB 25 Apr 1982 2
Artur Alberto Garcia Rincon VEN 26 Jan 1984 1
Borut Bozic SLO 08 Aug 1980 1
Bostjan Mervar SLO 22 Sep 1973 1
Cesar Salazar VEN 14 Feb 1972 1
Damian Martinez CUB 02 Aug 1979 4
Gianluca Cavalli ITA 13 Mar 1978 1
Gregor Gazvoda SLO 15 Oct 1981 1
Jesus Tendero Marcos SPA 30 Sep 1981 1
Joel Marino CUB 03 Feb 1975 5
Joseph Papp USA 2
Josué Aran Garcia SPA 1
Juan Jose Abril Merino SPA 12 Jan 1980 1
Luis Alberto Romero Amaran CUB 07 Apr 1979 5
Matej Stare SLO 20 Feb 1978 1
Matija Kvasina CRO 04 Dec 1981 1
Miguel Ernesto Chacon VEN 10 Mar 1983 1
Mitja Mahoric SLO 12 May 1976 1
Paulo Vargas Barrentes CRC 08 Nov 1979 1
Simone Biasci ITA 06 Apr 1970 2
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2000 - 2008
2 Arnold Alcolea Nunez CUB 2009 - 2010
1 Svein Tuft CDN 2007 - 2007
1 Damian Martinez CUB 2005 - 2005
1 Todd Herriott USA 2003 - 2003
1 Filippo Pozzato ITA 2002 - 2002
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2000 - 2008
2 Arnold Alcolea Nunez CUB 2009 - 2010
2 Damian Martinez CUB 2004 - 2005
2 Luis Alberto Romero Amaran CUB 2001 - 2005
1 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2010 - 2010
1 François Parisien CDN 2009 - 2009
1 Manuel Eduardo Medina VEN 2009 - 2009
1 Carlos Jose Ochoa VEN 2007 - 2007
1 Svein Tuft CDN 2007 - 2007
1 Franklin Chacon VEN 2006 - 2006
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
7 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2000 - 2008
3 Damian Martinez CUB 2001 - 2005
2 Arnold Alcolea Nunez CUB 2009 - 2010
2 Luis Alberto Romero Amaran CUB 2001 - 2005
2 Eliecer Valdes CUB 2001 - 2003
1 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2010 - 2010
1 François Parisien CDN 2009 - 2009
1 Manuel Eduardo Medina VEN 2009 - 2009
1 Carlos Jose Ochoa VEN 2007 - 2007
1 Svein Tuft CDN 2007 - 2007
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-167 Filippo Pozzato ITA 2002
23-013 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2000
24-018 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2001
25-202 Damian Martinez CUB 2005
26-303 Arnold Alcolea Nunez CUB 2009
27-015 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2004
27-302 Arnold Alcolea Nunez CUB 2010
29-012 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2006
29-292 Svein Tuft CDN 2007
31-010 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2008
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-293 Todd Herriott USA 2003
31-010 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2008
29-292 Svein Tuft CDN 2007
29-012 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2006
27-302 Arnold Alcolea Nunez CUB 2010
27-015 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2004
26-303 Arnold Alcolea Nunez CUB 2009
25-202 Damian Martinez CUB 2005
24-018 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2001
23-013 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2000
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2000 - 2008
6 Arnold Alcolea Nunez CUB 2003 - 2010
6 Joel Marino CUB 2000 - 2005
5 Damian Martinez CUB 2001 - 2005
5 Luis Alberto Romero Amaran CUB 2000 - 2005
3 Miguel Ubeto Aponte VEN 2004 - 2010
3 Gianluca Cavalli ITA 2005 - 2007
3 Joseph Papp USA 2003 - 2006
3 Simone Biasci ITA 2003 - 2006
2 Kevin Lacombe CDN 2009 - 2010
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-277 Ruben Companioni CUB 2009
19-108 Michael Franzl DUI 2006
19-269 Michel Fernandez Garcia CUB 2003
19-354 Juan David Torres Durango VEN 2006
20-163 Aldo Ino Ilesic SLO 2005
20-167 Filippo Pozzato ITA 2002
20-227 Yosvany Falcon CUB 2000
20-270 Guillaume Boivin CDN 2010
20-293 Arnold Alcolea Nunez CUB 2003
20-310 Luis Alberto Romero Amaran CUB 2000
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-309 Simone Biasci ITA 2006
35-290 Gregorio Ladino Vega COL 2009
35-180 Peter Woestenberg NED 2010
34-320 Simone Biasci ITA 2005
34-282 Gregorio Ladino Vega COL 2008
33-293 Todd Herriott USA 2003
33-162 Miguel Ubeto Aponte VEN 2010
33-123 Eliecer Valdes CUB 2003
33-006 Cesar Salazar VEN 2005
32-323 Simone Biasci ITA 2003
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
20 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2000 - 2008
17 Joel Marino CUB 2000 - 2005
6 Kevin Lacombe CDN 2009 - 2010
5 Aurélien Clerc ZWI 2002 - 2002
4 Damian Martinez CUB 2002 - 2005
3 Martin Gilbert CDN 2009 - 2010
3 Anthony Brea Salazar VEN 2007 - 2007
3 Borut Bozic SLO 2006 - 2006
3 Simone Biasci ITA 2003 - 2006
3 Jurgen van Pelt NED 2004 - 2004
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-238 Yosvany Falcon CUB 2000
20-270 Guillaume Boivin CDN 2010
20-293 Arnold Alcolea Nunez CUB 2003
20-310 Luis Alberto Romero Amaran CUB 2000
20-345 Jackson Jesus Rodriguez Ortiz VEN 2006
21-008 Elia Viviani ITA 2010
21-017 Artur Alberto Garcia Rincon VEN 2005
21-084 Kristjan Koren SLO 2008
21-102 Bruno Lima Antero POR 2007
21-105 Bruno Lima Antero POR 2007
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-309 Simone Biasci ITA 2006
35-180 Peter Woestenberg NED 2010
34-320 Simone Biasci ITA 2005
34-282 Gregorio Ladino Vega COL 2008
33-160 Miguel Ubeto Aponte VEN 2010
33-113 Eliecer Valdes CUB 2003
32-323 Simone Biasci ITA 2003
32-168 Jesus Zarate Estrada MEX 2007
32-145 Bostjan Mervar SLO 2006
31-201 Thorsten Wilhems DUI 2001
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
5 Aurélien Clerc ZWI 2002
4 Kevin Lacombe CDN 2009
4 Joel Marino CUB 2005
4 Joel Marino CUB 2004
4 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2001
3 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2008
3 Anthony Brea Salazar VEN 2007
3 Borut Bozic SLO 2006
3 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2006
3 Jurgen van Pelt NED 2004
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
78 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2000 - 2008
17 Arnold Alcolea Nunez CUB 2009 - 2010
7 Todd Herriott USA 2003 - 2003
4 Svein Tuft CDN 2007 - 2007
3 Wilmer Bravo Isaga VEN 2010 - 2010
3 Antonio Lopez Carrasco SPA 2003 - 2003
2 Ryan Roth CDN 2010 - 2010
2 François Parisien CDN 2009 - 2009
2 Victor Manuel Gomes Colinas SPA 2007 - 2007
2 Damian Martinez CUB 2003 - 2003
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-001 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2000
23-104 Jaime Alberto Castaneda Ortega COL 2010
23-193 Damian Martinez CUB 2003
23-213 Kevin Lacombe CDN 2009
23-232 Yosvany Falcon CUB 2003
24-005 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2001
24-012 Anthony Brea Salazar VEN 2007
25-188 Victor Manuel Gomes Colinas SPA 2007
25-315 Antonio Lopez Carrasco SPA 2003
26-292 Arnold Alcolea Nunez CUB 2009
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-293 Todd Herriott USA 2003
33-160 Miguel Ubeto Aponte VEN 2010
31-010 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2008
30-015 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2007
29-292 Svein Tuft CDN 2007
29-012 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2006
28-053 Wilmer Bravo Isaga VEN 2010
27-302 Arnold Alcolea Nunez CUB 2010
27-036 Ryan Roth CDN 2010
27-015 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 2004