Central American Championship

Central American Championship 2020
22 Nov 2020
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 PAN Alex Antonio Strah Mendez PAN 24-241
2 PAN Franklin Erasmo Archibold Castillo PAN 23-090
3 GUA Dorian Javier Monterroso Monterroso GUA
4 PAN Roberto Carlos Gonzalez Castillero PAN Vini Zabù - KTM 26-185
5 HON Luis Enrique Lopez HON
6 CRC Brian Alonso Salas Sanchez CRC
7 GUA Henry Sam GUA
8 GUA Melvin Daniel Boron Rabinal GUA
9 Henry Antonio Rojas Sanchez NCA
10 GUA Alfredo Esteban Ajpacaja Tax GUA
Central American Championship 2020
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
22.11 Eindstand Alex Antonio Strah Mendez
Startlijst Central American Championship 2020
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alex Antonio Strah Mendez PAN 26 Mar 1996 1
Franklin Erasmo Archibold Castillo PAN 24 Aug 1997 1
Roberto Carlos Gonzalez Castillero PAN 21 May 1994 Vini Zabù - KTM 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 16.04 1.2 PAN Cristofer Robin Jurado Lopez CRC Gabriel Francisco Rojas Campos GUA Alder Torres Yuman
2022 16.10 1.2 CRC Gabriel Francisco Rojas Campos GUA Alex Rony Julajuj GUA Fredy Toc Xon
2021 05.09 1.2 PAN Cristofer Robin Jurado Lopez GUA Dorian Javier Monterroso PAN Yelko Marino Gomez Valdes
2020 22.11 1.2 PAN Alex Antonio Strah Mendez PAN Franklin Erasmo Archibold Castillo GUA Dorian Javier Monterroso Monterroso
2019 14.04 CC GUA Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA Julio Estuardo Padilla Miranda HON Luis Fernando Enrique Lopez Nolasco
2006 22.07 CC MEX Fausto Marcelino Esparza Muñoz COL John Freddy Garcia Feria VEN Artur Alberto Garcia Rincon
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2021 - 2023
1 Gabriel Francisco Rojas Campos CRC 2022 - 2022
1 Alex Antonio Strah Mendez PAN 2020 - 2020
1 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2019 - 2019
1 Fausto Marcelino Esparza Muñoz MEX 2006 - 2006
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Gabriel Francisco Rojas Campos CRC 2022 - 2023
2 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2021 - 2023
1 Alder Torres Yuman GUA 2023 - 2023
1 Yelko Marino Gomez Valdes PAN 2021 - 2021
1 Alex Antonio Strah Mendez PAN 2020 - 2020
1 Franklin Erasmo Archibold Castillo PAN 2020 - 2020
1 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2019 - 2019
1 John Freddy Garcia Feria COL 2006 - 2006
1 Fausto Marcelino Esparza Muñoz MEX 2006 - 2006
1 Artur Alberto Garcia Rincon VEN 2006 - 2006
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2021 - 2023
2 Gabriel Francisco Rojas Campos CRC 2022 - 2023
2 Roberto Carlos Gonzalez Castillero PAN 2020 - 2022
2 Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 2021 - 2022
2 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2019 - 2021
2 Alex Antonio Strah Mendez PAN 2020 - 2021
1 Alder Torres Yuman GUA 2023 - 2023
1 Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA 2022 - 2022
1 Yelko Marino Gomez Valdes PAN 2021 - 2021
1 Franklin Erasmo Archibold Castillo PAN 2020 - 2020
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-250 Gabriel Francisco Rojas Campos CRC 2022
24-241 Alex Antonio Strah Mendez PAN 2020
25-314 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2021
27-172 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2023
32-050 Fausto Marcelino Esparza Muñoz MEX 2006
34-283 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2019
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-283 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2019
32-050 Fausto Marcelino Esparza Muñoz MEX 2006
27-172 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2023
25-314 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2021
24-241 Alex Antonio Strah Mendez PAN 2020
22-250 Gabriel Francisco Rojas Campos CRC 2022
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2021 - 2023
2 Gabriel Francisco Rojas Campos CRC 2022 - 2023
2 Roberto Carlos Gonzalez Castillero PAN 2020 - 2022
2 Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 2021 - 2022
2 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2019 - 2021
2 Alex Antonio Strah Mendez PAN 2020 - 2021
1 Alder Torres Yuman GUA 2023 - 2023
1 Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA 2022 - 2022
1 Yelko Marino Gomez Valdes PAN 2021 - 2021
1 Franklin Erasmo Archibold Castillo PAN 2020 - 2020
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-332 Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 2021
22-008 Sergio Geovani Chumil Gonzalez GUA 2022
22-178 Artur Alberto Garcia Rincon VEN 2006
22-250 Gabriel Francisco Rojas Campos CRC 2022
23-067 Gabriel Francisco Rojas Campos CRC 2023
23-090 Franklin Erasmo Archibold Castillo PAN 2020
24-241 Alex Antonio Strah Mendez PAN 2020
25-163 Alex Antonio Strah Mendez PAN 2021
25-314 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2021
26-185 Roberto Carlos Gonzalez Castillero PAN 2020
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-062 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2021
34-283 Manuel Oseas Rodas Ochoa GUA 2019
33-032 Alder Torres Yuman GUA 2023
32-340 Alfredo Esteban Ajpacaja Pax GUA 2022
32-180 Yelko Marino Gomez Valdes PAN 2021
32-058 John Freddy Garcia Feria COL 2006
32-050 Fausto Marcelino Esparza Muñoz MEX 2006
28-148 Roberto Carlos Gonzalez Castillero PAN 2022
27-172 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2023
26-355 Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar