Race Horizon Park II

Race Horizon Park II 2019
25 May 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BLR Uladzislau Tsimoshyk BLR 20-015
2 UKR Vitaliy Buts UKR 32-213
3 BLR Stanislau Bazhkou BLR 27-203
4 UKR Bohdan Musiienko UKR 21-318
5 POL Adrian Honkisz POL 31-088
Race Horizon Park II 2019
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
25.05 Eindstand Uladzislau Tsimoshyk
Startlijst Race Horizon Park II 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adrian Honkisz POL 27 Feb 1988 1
Bohdan Musiienko UKR 11 Jul 1997 1
Stanislau Bazhkou BLR 04 Nov 1991 1
Uladzislau Tsimoshyk BLR 10 May 1999 1
Vitaliy Buts UKR 24 Oct 1986 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Mykhaylo Kononenko UKR 2013 - 2016
1 Uladzislau Tsimoshyk BLR 2019 - 2019
1 Branislau Samoilau BLR 2018 - 2018
1 Rasmus Esmann Ginnerup DEN 2017 - 2017
1 Oleksandr Polivoda UKR 2015 - 2015
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Mykhaylo Kononenko UKR 2013 - 2016
2 Branislau Samoilau BLR 2013 - 2018
1 Stanislau Bazhkou BLR 2019 - 2019
1 Uladzislau Tsimoshyk BLR 2019 - 2019
1 Vitaliy Buts UKR 2019 - 2019
1 Ilya Klepikov UKR 2018 - 2018
1 Wojciech Sykala POL 2018 - 2018
1 Rasmus Esmann Ginnerup DEN 2017 - 2017
1 Grzegorz Stepniak POL 2017 - 2017
1 Dzmitry Zhyhunou BLR 2017 - 2017
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Mykhaylo Kononenko UKR 2013 - 2016
2 Branislau Samoilau BLR 2013 - 2018
1 Adrian Honkisz POL 2019 - 2019
1 Bohdan Musiienko UKR 2019 - 2019
1 Stanislau Bazhkou BLR 2019 - 2019
1 Uladzislau Tsimoshyk BLR 2019 - 2019
1 Vitaliy Buts UKR 2019 - 2019
1 Ilya Klepikov UKR 2018 - 2018
1 Wojciech Sykala POL 2018 - 2018
1 Grzegorz Stepniak POL 2017 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-015 Uladzislau Tsimoshyk BLR 2019
22-296 Rasmus Esmann Ginnerup DEN 2017
25-209 Mykhaylo Kononenko UKR 2013
26-214 Mykhaylo Kononenko UKR 2014
28-060 Oleksandr Polivoda UKR 2015
28-213 Mykhaylo Kononenko UKR 2016
33-008 Branislau Samoilau BLR 2018
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-008 Branislau Samoilau BLR 2018
28-213 Mykhaylo Kononenko UKR 2016
28-060 Oleksandr Polivoda UKR 2015
26-214 Mykhaylo Kononenko UKR 2014
25-209 Mykhaylo Kononenko UKR 2013
22-296 Rasmus Esmann Ginnerup DEN 2017
20-015 Uladzislau Tsimoshyk BLR 2019
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Mykhaylo Kononenko UKR 2013 - 2016
2 Branislau Samoilau BLR 2013 - 2018
1 Adrian Honkisz POL 2019 - 2019
1 Bohdan Musiienko UKR 2019 - 2019
1 Stanislau Bazhkou BLR 2019 - 2019
1 Uladzislau Tsimoshyk BLR 2019 - 2019
1 Vitaliy Buts UKR 2019 - 2019
1 Ilya Klepikov UKR 2018 - 2018
1 Wojciech Sykala POL 2018 - 2018
1 Grzegorz Stepniak POL 2017 - 2017
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-015 Uladzislau Tsimoshyk BLR 2019
20-321 Dzmitry Zhyhunou BLR 2017
21-318 Bohdan Musiienko UKR 2019
22-296 Rasmus Esmann Ginnerup DEN 2017
23-362 Leszek Plucinski POL 2014
24-067 Wojciech Sykala POL 2018
24-120 Ilya Klepikov UKR 2018
25-209 Mykhaylo Kononenko UKR 2013
26-214 Mykhaylo Kononenko UKR 2014
27-145 Siarhei Papok BLR 2015
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-022 Marek Rutkiewicz POL 2016
33-352 Sergiy Gretchyn UKR 2013
33-008 Branislau Samoilau BLR 2018
32-213 Vitaliy Buts UKR 2019
31-088 Adrian Honkisz POL 2019
30-313 Oleksandr Kvachuk UKR 2014
28-213 Mykhaylo Kononenko UKR 2016
28-149 Andrea Pasqualon ITA 2016
28-064 Grzegorz Stepniak POL 2017
28-060 Oleksandr Polivoda UKR 2015
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar