N.K. Tsjechië

N.K. Tsjechië 1999
27 Jun 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 CZE Tomas Konecny CZE 25-259
2 CZE Milan Kadlec CZE 24-257
3 CZE Frantisek Trkal CZE 29-078
N.K. Tsjechië 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
27.06 Eindstand Tomas Konecny
Startlijst N.K. Tsjechië 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Frantisek Trkal CZE 10 Apr 1970 1
Milan Kadlec CZE 13 Oct 1974 2
Tomas Konecny CZE 11 Oct 1973 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 25.06 NC CZE Mathias Vacek CZE Pavel Bittner CZE Simon Vanicek
2022 26.06 NC CZE Matej Zahalka CZE Jan Barta CZE Adam Toupalik
2021 20.06 NC CZE Michael Kukrle CZE Dominik Neumann CZE Daniel Turek
2020 22.08 NC CZE Adam Toupalik CZE Zdenek Stybar CZE Petr Vakoc
2019 30.06 NC CZE Frantisek Sisr CZE Tomas Kalojiros CZE Petr Vakoc
2018 24.06 NC CZE Josef Cerny CZE Jan Barta CZE Jakub Otruba
2017 25.06 NC CZE Zdenek Stybar CZE Josef Cerny CZE Petr Vakoc
2016 26.06 NC CZE Roman Kreuziger CZE Zdenek Stybar CZE Martin Hunal
2015 28.06 NC CZE Petr Vakoc CZE Leopold König CZE Frantisek Sisr
2014 29.06 NC CZE Zdenek Stybar CZE Petr Vakoc CZE Jan Barta
2013 23.06 NC CZE Jan Barta CZE Martin Bina CZE Petr Lechner
2012 24.06 NC CZE Milan Kadlec CZE Frantisek Rabon CZE Jiri Polnicky
2011 26.06 NC CZE Petr Bencik CZE Leopold König CZE Zdenek Stybar
2010 27.06 NC CZE Petr Bencik CZE Stanislav Kozubek CZE Milan Kadlec
2009 28.06 NC CZE Martin Mares CZE Jakob Kratochvila CZE Stanislav Kozubek
2008 29.06 NC CZE Petr Bencik CZE Martin Hebik CZE Stanislav Kozubek
2007 01.07 NC CZE Tomas Buchacek SVK Martin Riska SVK Jan Valach
2006 25.06 NC CZE Stanislav Kozubek CZE Petr Pucelik CZE René Andrle
2005 26.06 NC CZE Jan Svorada CZE Tomas Buchacek CZE Stanislav Kozubek
2004 27.06 NC CZE Ondrej Sosenka CZE Petr Bencik CZE René Andrle
2003 29.06 NC CZE Lubor Tesar CZE Ondrej Fadrny CZE Adam Homolka
2002 30.06 NC CZE Ondrej Fadrny CZE Tomas Konecny CZE Ondrej Sosenka
2001 01.07 NC CZE Jaromir Friede CZE Jan Faltinek CZE Petr Klasa
2000 25.06 NC CZE Miloslav Kejval CZE Milos Pejcea CZE Michal Kalenda
1999 27.06 NC CZE Tomas Konecny CZE Milan Kadlec CZE Frantisek Trkal
1998 05.07 NC CZE Jan Svorada CZE Milan Kadlec CZE Ondrej Sosenka
1997 29.06 NC CZE Jaromir Purmencsky CZE Ondrej Fadrny CZE Tomas Konecny
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Petr Bencik CZE 2008 - 2011
2 Zdenek Stybar CZE 2014 - 2017
2 Jan Svorada CZE 1998 - 2005
1 Mathias Vacek CZE 2023 - 2023
1 Matej Zahalka CZE 2022 - 2022
1 Michael Kukrle CZE 2021 - 2021
1 Adam Toupalik CZE 2020 - 2020
1 Frantisek Sisr CZE 2019 - 2019
1 Josef Cerny CZE 2018 - 2018
1 Roman Kreuziger CZE 2016 - 2016
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Petr Vakoc CZE 2014 - 2020
5 Zdenek Stybar CZE 2011 - 2020
5 Stanislav Kozubek CZE 2005 - 2010
4 Jan Barta CZE 2013 - 2022
4 Milan Kadlec CZE 1998 - 2012
4 Petr Bencik CZE 2004 - 2011
3 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2004
3 Ondrej Fadrny CZE 1997 - 2003
3 Tomas Konecny CZE 1997 - 2002
2 Adam Toupalik CZE 2020 - 2022
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Petr Vakoc CZE 2014 - 2020
5 Zdenek Stybar CZE 2011 - 2020
5 Stanislav Kozubek CZE 2005 - 2010
4 Jan Barta CZE 2013 - 2022
4 Milan Kadlec CZE 1998 - 2012
4 Petr Bencik CZE 2004 - 2011
3 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2004
3 Ondrej Fadrny CZE 1997 - 2003
3 Tomas Konecny CZE 1997 - 2002
2 Adam Toupalik CZE 2020 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-013 Mathias Vacek CZE 2023
22-352 Petr Vakoc CZE 2015
23-278 Ondrej Fadrny CZE 2002
24-105 Adam Toupalik CZE 2020
25-044 Josef Cerny CZE 2018
25-259 Tomas Konecny CZE 1999
26-016 Stanislav Kozubek CZE 2006
26-098 Jaromir Friede CZE 2001
26-105 Frantisek Sisr CZE 2019
26-215 Michael Kukrle CZE 2021
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-254 Milan Kadlec CZE 2012
36-302 Jan Svorada CZE 2005
35-149 Petr Bencik CZE 2011
34-150 Petr Bencik CZE 2010
32-152 Petr Bencik CZE 2008
32-049 Lubor Tesar CZE 2003
31-196 Zdenek Stybar CZE 2017
30-051 Roman Kreuziger CZE 2016
29-311 Jan Svorada CZE 1998
29-116 Tomas Buchacek CZE 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Petr Vakoc CZE 2014 - 2020
5 Zdenek Stybar CZE 2011 - 2020
5 Stanislav Kozubek CZE 2005 - 2010
4 Jan Barta CZE 2013 - 2022
4 Milan Kadlec CZE 1998 - 2012
4 Petr Bencik CZE 2004 - 2011
3 Ondrej Sosenka CZE 1998 - 2004
3 Ondrej Fadrny CZE 1997 - 2003
3 Tomas Konecny CZE 1997 - 2002
2 Adam Toupalik CZE 2020 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-277 Ondrej Fadrny CZE 1997
19-050 Simon Vanicek CZE 2023
20-145 Jakub Otruba CZE 2018
20-239 Pavel Bittner CZE 2023
20-306 Jakob Kratochvila CZE 2009
21-013 Mathias Vacek CZE 2023
21-353 Petr Vakoc CZE 2014
22-103 Frantisek Sisr CZE 2015
22-190 Jiri Polnicky CZE 2012
22-209 Ondrej Sosenka CZE 1998
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-254 Milan Kadlec CZE 2012
37-201 Jan Barta CZE 2022
36-302 Jan Svorada CZE 2005
35-257 Milan Kadlec CZE 2010
35-149 Petr Bencik CZE 2011
34-254 Zdenek Stybar CZE 2020
34-150 Petr Bencik CZE 2010
33-336 Petr Pucelik CZE 2006
33-316 Jan Valach SVK 2007
33-199 Jan Barta CZE 2018
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar