Liège - Bastogne - Liège

Liège - Bastogne - Liège 2019
28 Apr 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 DEN Jakob Fuglsang DEN Astana 34-037
2 ITA Davide Formolo ITA BORA - Hansgrohe 26-185
3 DUI Maximilian Schachmann DUI BORA - Hansgrohe 25-109
4 GBR Adam Yates GBR Mitchelton - Scott 26-264
5 CDN Michael Woods CDN EF Education First 32-198
6 FRA David Gaudu FRA Groupama - FDJ 22-200
7 SPA Mikel Landa Meana SPA Movistar 29-136
8 ITA Vincenzo Nibali ITA Bahrain - Merida 34-165
9 BEL Dylan Teuns BEL Bahrain - Merida 27-058
10 NED Wout Poels NED Team Sky / INEOS 31-210
11 BEL Tim Wellens BEL Lotto - Soudal 27-354
12 POL Michal Kwiatkowski POL Team Sky / INEOS 28-330
13 OOS Patrick Konrad OOS BORA - Hansgrohe 27-198
14 AUS Jay McCarthy AUS BORA - Hansgrohe 26-232
15 COL Carlos Alberto Betancur Gomez COL Movistar 29-197
16 FRA Julian Alaphilippe FRA Deceuninck - Quick Step 26-321
17 BEL Laurens De Plus BEL Jumbo - Visma 23-237
18 SLO Tadej Pogacar SLO UAE Team Emirates 20-219
19 FRA Guillaume Martin FRA Wanty - Groupe Gobert 25-323
20 COL Daniel Felipe Martinez Poveda COL EF Education First 23-003
21 FRA Romain Bardet FRA AG2R - La Mondiale 28-170
22 RUS Ilnur Zakarin RUS Katusha - Alpecin 29-225
23 ZAF Daryl Impey ZAF Mitchelton - Scott 34-143
24 FRA Anthony Perez FRA Cofidis 28-006
25 FRA Rudy Molard FRA Groupama - FDJ 29-223
26 LAT Toms Skujins LAT Trek - Segafredo 27-318
27 BEL Bjorg Lambrecht BEL Lotto - Soudal 22-026
28 SPA Jesus Herrada Lopez SPA Cofidis 28-276
29 COL Sergio Luis Henao Montoya COL UAE Team Emirates 31-140
30 BEL Jan Bakelants BEL Team Sunweb 33-073
31 FRA Valentin Madouas FRA Groupama - FDJ 22-290
32 EST Tanel Kangert EST EF Education First 32-048
33 SPA Gorka Izagirre Insausti SPA Astana 31-204
34 ITA Giulio Ciccone ITA Trek - Segafredo 24-129
35 AUS Michael Matthews AUS Team Sunweb 28-214
36 SLO Matej Mohoric SLO Bahrain - Merida 24-191
37 NOR Odd Christian Eiking NOR Wanty - Groupe Gobert 24-121
38 ITA Enrico Battaglin ITA Katusha - Alpecin 29-162
39 ITA Diego Ulissi ITA UAE Team Emirates 29-287
40 AUS Simon Clarke AUS EF Education First 32-284
41 ITA Alessandro De Marchi ITA CCC 32-344
42 BEL Eliot Lietaer BEL 28-256
43 NED Tom-Jelte Slagter NED Dimension Data 29-301
44 SPA Carlos Verona Quintanilla SPA Movistar 26-175
45 FRA Benoît Cosnefroy FRA AG2R - La Mondiale 23-194
46 USA Lawson Craddock USA EF Education First 27-068
47 ITA Davide Villella ITA Astana 27-306
48 FRA Quentin Pacher FRA 27-113
49 GBR Tao Geoghegan Hart GBR Team Sky / INEOS 24-029
50 NED Tom Dumoulin NED Team Sunweb 28-168
51 ZWI Marc Hirschi ZWI Team Sunweb 20-247
52 BEL Greg Van Avermaet BEL CCC 33-346
53 ITA Cesare Benedetti ITA BORA - Hansgrohe 31-269
54 SPA Omar Fraile Matarranz SPA Astana 28-285
55 SPA Luis Leon Sanchez Gil SPA Astana 35-156
56 SPA Jon Izagirre Insausti SPA Astana 30-083
57 ITA Damiano Caruso ITA Bahrain - Merida 31-199
58 BEL Philippe Gilbert BEL Deceuninck - Quick Step 36-297
59 SPA Enric Mas Nicolau SPA Deceuninck - Quick Step 24-111
60 AUS Damien Howson AUS Mitchelton - Scott 26-258
61 ITA Nicola Conci ITA Trek - Segafredo 22-113
62 BEL Thomas Sprengers BEL 29-082
63 BEL Louis Vervaeke BEL Team Sunweb 25-204
64 FRA Aurélien Paret-Peintre FRA AG2R - La Mondiale 23-061
65 RUS Dmitry Strakhov RUS Katusha - Alpecin 23-347
66 USA Lawrence "Larry" Warbasse USA AG2R - La Mondiale 28-304
67 SPA David De La Cruz Melgarejo SPA Team Sky / INEOS 29-357
68 COL Winner Andrew Anacona Gomez COL Movistar 30-260
69 BEL Maxime Monfort BEL Lotto - Soudal 36-104
70 ZWI Michael Albasini ZWI Mitchelton - Scott 38-129
71 CRC Andrey Amador Bikkazakova CRC Movistar 32-242
72 ITA Antonio Nibali ITA Bahrain - Merida 26-217
73 POR José Isidro Maciel Gonçalves POR Katusha - Alpecin 30-074
74 POL Michal Golas POL Team Sky / INEOS 34-364
75 IRL Edward "Eddie" Dunbar IRL Team Sky / INEOS 22-239
76 FRA Mikaël Cherel FRA AG2R - La Mondiale 33-042
77 DUI Jonas Koch DUI CCC 25-307
78 NED Koen Bouwman NED Jumbo - Visma 25-147
79 CZE Roman Kreuziger CZE Dimension Data 32-357
80 ITA Salvatore Puccio ITA Team Sky / INEOS 29-240
81 DUI Nils Politt DUI Katusha - Alpecin 25-053
82 SPA Luis Angel Mate Mardonas SPA Cofidis 35-036
83 DUI Paul Martens (DUI) DUI Jumbo - Visma 35-185
84 NED Bert-Jan Lindeman NED Jumbo - Visma 29-316
85 USA Benjamin King (USA) USA Dimension Data 30-037
86 AUS Nathan Haas AUS Katusha - Alpecin 30-047
87 FRA Justin Jules FRA 32-220
88 CZE Josef Cerny CZE CCC 25-352
89 OOS Michael Gogl OOS Trek - Segafredo 25-175
90 POL Tomasz Marczynski POL Lotto - Soudal 35-053
91 BEL Pieter Serry BEL Deceuninck - Quick Step 30-158
92 SPA Imanol Erviti Ollo SPA Movistar 35-165
93 FRA Romain Sicard FRA Direct Energie 31-118
94 CZE Petr Vakoc CZE Deceuninck - Quick Step 26-291
95 FRA Clément Chevrier FRA AG2R - La Mondiale 26-303
96 FRA Romain Hardy FRA Arkéa - Samsic 30-247
97 SLO Luka Pibernik SLO Bahrain - Merida 25-187
98 RUS Pavel Kochetkov RUS Katusha - Alpecin 33-052
99 FRA Arnaud Courteille FRA 30-046
100 ZAF Jacques Janse van Rensburg ZAF Dimension Data 31-235
101 DUI Marcus Burghardt DUI BORA - Hansgrohe 35-303
DNF BEL Aaron Van Poucke BEL 21-024
DNF BEL Aaron Verwilst BEL 21-361
DNF ITA Alberto Bettiol ITA EF Education First 25-181
DNF SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Movistar 39-003
DNF KAZ Alexey Lutsenko KAZ Astana 26-233
DNF FRA Alexis Vuillermoz FRA AG2R - La Mondiale 30-331
DNF FRA Amaël Moinard FRA Arkéa - Samsic 37-085
DNF ITA Andrea Pasqualon ITA Wanty - Groupe Gobert 31-117
DNF FRA Angelo Tulik FRA Direct Energie 28-147
DNF FRA Anthony Delaplace FRA Arkéa - Samsic 29-229
DNF NED Antwan Tolhoek NED Jumbo - Visma 24-364
DNF BEL Baptiste Planckaert BEL 30-212
DNF BEL Benjamin Declercq BEL 25-083
DNF FRA Benoît Vaugrenard FRA Groupama - FDJ 37-113
DNF FRA Bryan Nauleau FRA Direct Energie 31-042
DNF AUS Chris Hamilton AUS Team Sunweb 23-346
DNF FRA Cyril Gautier FRA 31-215
DNF IRL Daniel Martin IRL UAE Team Emirates 32-251
DNF BEL Dimitri Peyskens BEL 27-154
DNF NZL Dion Smith NZL Mitchelton - Scott 26-056
DNF BEL Dries Devenyns BEL Deceuninck - Quick Step 35-281
DNF BEL Dries Van Gestel BEL 24-210
DNF FRA Elie Gesbert FRA Arkéa - Samsic 23-302
DNF ITA Enrico Gasparotto ITA Dimension Data 37-037
DNF FRA Fabien Doubey FRA Wanty - Groupe Gobert 25-189
DNF FRA Fabien Grellier FRA Direct Energie 24-179
DNF ITA Fabio Felline ITA Trek - Segafredo 29-030
DNF FRA Florian Vachon FRA Arkéa - Samsic 34-116
DNF SLO Grega Bole SLO Bahrain - Merida 33-258
DNF OOS Gregor Mühlberger OOS BORA - Hansgrohe 25-024
DNF ZAF Jay Robert Thomson ZAF Dimension Data 33-016
DNF BEL Jelle Vanendert BEL Lotto - Soudal 34-068
DNF FRA Jérémy Maison FRA Arkéa - Samsic 25-281
DNF BEL Jérôme Baugnies BEL Wanty - Groupe Gobert 32-027
DNF FRA Jimmy Turgis FRA 27-262
DNF USA Joey Rosskopf USA CCC 29-235
DNF FRA Jonathan Hivert FRA Direct Energie 34-036
DNF FRA Julien Bernard FRA Trek - Segafredo 27-042
DNF FRA Julien Simon FRA Cofidis 33-206
DNF BEL Kenny Molly BEL 22-125
DNF BEL Kevin Deltombe BEL 25-060
DNF FRA Kévin Ledanois FRA Arkéa - Samsic 25-289
DNF FRA Kévin Réza FRA 30-345
DNF BEL Kévyn Ista BEL 34-154
DNF NED Laurens ten Dam NED CCC 38-166
DNF FRA Lilian Calmejane FRA Direct Energie 26-143
DNF BEL Loïc Vliegen BEL Wanty - Groupe Gobert 25-129
DNF ITA Manuele Mori ITA UAE Team Emirates 38-262
DNF DUI Marco Mathis DUI Cofidis 25-021
DNF FRA Mathias Le Turnier FRA Cofidis 24-045
DNF BEL Mathias Van Gompel BEL 23-217
DNF NED Mathijs Paasschens NED 23-041
DNF DEN Michael Valgren Andersen DEN Dimension Data 27-081
DNF USA Nathan Brown USA EF Education First 27-296
DNF AUS Nicholas Schultz AUS Mitchelton - Scott 24-227
DNF ZWI Patrick Müller ZWI 23-010
DNF FRA Paul Ourselin FRA Direct Energie 25-015
DNF USA Peter Stetina USA Trek - Segafredo 31-264
DNF FRA Pierre-Luc Périchon FRA Cofidis 32-114
DNF FRA Rémi Cavagna FRA Deceuninck - Quick Step 23-262
DNF NED Robert Gesink NED Jumbo - Visma 32-332
DNF AUS Robert Power AUS Team Sunweb 23-353
DNF FRA Romain Seigle FRA Groupama - FDJ 24-199
DNF AUS Rory Sutherland AUS UAE Team Emirates 37-079
DNF POR Rui Alberto Costa Faria POR UAE Team Emirates 32-205
DNF NZL Sam Bewley NZL Mitchelton - Scott 31-281
DNF BEL Sander Armée BEL Lotto - Soudal 33-139
DNF BEL Serge Pauwels BEL CCC 35-159
DNF ZWE Tobias Ludvigsson ZWE Groupama - FDJ 28-065
DNF NED Tom Leezer NED Jumbo - Visma 33-123
DNF BEL Tosh Van Der Sande BEL Lotto - Soudal 28-151
DNF FRA William Bonnet FRA Groupama - FDJ 36-307
DNF BEL Xandro Meurisse BEL Wanty - Groupe Gobert 27-088
DNF FRA Yohann Bagot FRA 31-235
Liège - Bastogne - Liège 2019
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
28.04 Eindstand Jakob Fuglsang
Startlijst Liège - Bastogne - Liège 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aaron Van Poucke BEL 04 Apr 1998 1
Aaron Verwilst BEL 02 May 1997 1
Arnaud Courteille FRA 13 Mar 1989 2
Baptiste Planckaert BEL 28 Sep 1988 1
Benjamin Declercq BEL 04 Feb 1994 3
Cyril Gautier FRA 26 Sep 1987 7
Dimitri Peyskens BEL 26 Nov 1991 3
Dries Van Gestel BEL 30 Sep 1994 3
Eliot Lietaer BEL 15 Aug 1990 6
Jimmy Turgis FRA 10 Aug 1991 1
Justin Jules FRA 20 Sep 1986 2
Kenny Molly BEL 24 Dec 1996 1
Kevin Deltombe BEL 27 Feb 1994 3
Kévin Réza FRA 18 May 1988 7
Kévyn Ista BEL 25 Nov 1984 2
Mathias Van Gompel BEL 24 Sep 1995 2
Mathijs Paasschens NED 18 Mar 1996 1
Patrick Müller ZWI 18 Apr 1996 1
Quentin Pacher FRA 06 Jan 1992 1
Thomas Sprengers BEL 05 Feb 1990 5
Yohann Bagot FRA 06 Sep 1987 4
Alexis Vuillermoz FRA 01 Jun 1988 AG2R - La Mondiale 3
Aurélien Paret-Peintre FRA 27 Feb 1996 AG2R - La Mondiale 1
Benoît Cosnefroy FRA 17 Oct 1995 AG2R - La Mondiale 2
Clément Chevrier FRA 29 Jun 1992 AG2R - La Mondiale 3
Lawrence "Larry" Warbasse USA 28 Jun 1990 AG2R - La Mondiale 5
Mikaël Cherel FRA 17 Mar 1986 AG2R - La Mondiale 9
Romain Bardet FRA 09 Nov 1990 AG2R - La Mondiale 7
Amaël Moinard FRA 02 Feb 1982 Arkéa - Samsic 7
Anthony Delaplace FRA 11 Sep 1989 Arkéa - Samsic 3
Elie Gesbert FRA 01 Jul 1995 Arkéa - Samsic 2
Florian Vachon FRA 02 Jan 1985 Arkéa - Samsic 3
Jérémy Maison FRA 21 Jul 1993 Arkéa - Samsic 1
Kévin Ledanois FRA 13 Jul 1993 Arkéa - Samsic 3
Romain Hardy FRA 24 Aug 1988 Arkéa - Samsic 3
Alexey Lutsenko KAZ 07 Sep 1992 Astana 4
Davide Villella ITA 27 Jun 1991 Astana 4
Gorka Izagirre Insausti SPA 07 Oct 1987 Astana 6
Jakob Fuglsang DEN 22 Mar 1985 Astana 8
Jon Izagirre Insausti SPA 04 Feb 1989 Astana 7
Luis Leon Sanchez Gil SPA 24 Nov 1983 Astana 6
Omar Fraile Matarranz SPA 17 Jul 1990 Astana 4
Cesare Benedetti ITA 03 Aug 1987 BORA - Hansgrohe 6
Davide Formolo ITA 25 Oct 1992 BORA - Hansgrohe 4
Gregor Mühlberger OOS 04 Apr 1994 BORA - Hansgrohe 4
Jay McCarthy AUS 08 Sep 1992 BORA - Hansgrohe 3
Marcus Burghardt DUI 30 Jun 1983 BORA - Hansgrohe 3
Maximilian Schachmann DUI 09 Jan 1994 BORA - Hansgrohe 2
Patrick Konrad OOS 13 Oct 1991 BORA - Hansgrohe 5
Alessandro De Marchi ITA 19 May 1986 CCC 6
Greg Van Avermaet BEL 17 May 1985 CCC 5
Joey Rosskopf USA 05 Sep 1989 CCC 4
Jonas Koch DUI 25 Jun 1993 CCC 1
Josef Cerny CZE 11 May 1993 CCC 1
Laurens ten Dam NED 13 Nov 1980 CCC 5
Serge Pauwels BEL 21 Nov 1983 CCC 6
Anthony Perez FRA 22 Apr 1991 Cofidis 3
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Cofidis 5
Julien Simon FRA 04 Oct 1985 Cofidis 7
Luis Angel Mate Mardonas SPA 23 Mar 1984 Cofidis 8
Marco Mathis DUI 07 Apr 1994 Cofidis 1
Mathias Le Turnier FRA 14 Mar 1995 Cofidis 1
Pierre-Luc Périchon FRA 04 Jan 1987 Cofidis 1
Dries Devenyns BEL 22 Jul 1983 Deceuninck - Quick Step 4
Enric Mas Nicolau SPA 07 Jan 1995 Deceuninck - Quick Step 3
Julian Alaphilippe FRA 11 Jun 1992 Deceuninck - Quick Step 4
Petr Vakoc CZE 11 Jul 1992 Deceuninck - Quick Step 4
Philippe Gilbert BEL 05 Jul 1982 Deceuninck - Quick Step 9
Pieter Serry BEL 21 Nov 1988 Deceuninck - Quick Step 7
Rémi Cavagna FRA 10 Aug 1995 Deceuninck - Quick Step 2
Alberto Bettiol ITA 29 Oct 1993 EF Education First 3
Daniel Felipe Martinez Poveda COL 25 Apr 1996 EF Education First 2
Lawson Craddock USA 20 Feb 1992 EF Education First 4
Michael Woods CDN 12 Oct 1986 EF Education First 4
Nathan Brown USA 07 Jul 1991 EF Education First 2
Simon Clarke AUS 18 Jul 1986 EF Education First 7
Tanel Kangert EST 11 Mar 1987 EF Education First 6
Benoît Vaugrenard FRA 05 Jan 1982 Groupama - FDJ 9
David Gaudu FRA 10 Oct 1996 Groupama - FDJ 2
Romain Seigle FRA 11 Oct 1994 Groupama - FDJ 2
Rudy Molard FRA 17 Sep 1989 Groupama - FDJ 6
Tobias Ludvigsson ZWE 22 Feb 1991 Groupama - FDJ 1
Valentin Madouas FRA 12 Jul 1996 Groupama - FDJ 2
William Bonnet FRA 25 Jun 1982 Groupama - FDJ 1
Bjorg Lambrecht BEL 02 Apr 1997 Lotto - Soudal 2
Jelle Vanendert BEL 19 Feb 1985 Lotto - Soudal 9
Maxime Monfort BEL 14 Jan 1983 Lotto - Soudal 5
Sander Armée BEL 10 Dec 1985 Lotto - Soudal 7
Tim Wellens BEL 10 May 1991 Lotto - Soudal 7
Tomasz Marczynski POL 06 Mar 1984 Lotto - Soudal 5
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 Lotto - Soudal 7
Alejandro Valverde Belmonte SPA 25 Apr 1980 Movistar 11
Andrey Amador Bikkazakova CRC 29 Aug 1986 Movistar 3
Carlos Alberto Betancur Gomez COL 13 Oct 1989 Movistar 7
Carlos Verona Quintanilla SPA 04 Nov 1992 Movistar 4
Imanol Erviti Ollo SPA 15 Nov 1983 Movistar 8
Mikel Landa Meana SPA 13 Dec 1989 Movistar 2
Winner Andrew Anacona Gomez COL 11 Aug 1988 Movistar 2
Adam Yates GBR 07 Aug 1992 Mitchelton - Scott 3
Damien Howson AUS 13 Aug 1992 Mitchelton - Scott 2
Daryl Impey ZAF 06 Dec 1984 Mitchelton - Scott 7
Dion Smith NZL 03 Mar 1993 Mitchelton - Scott 3
Michael Albasini ZWI 20 Dec 1980 Mitchelton - Scott 9
Nicholas Schultz AUS 13 Sep 1994 Mitchelton - Scott 1
Sam Bewley NZL 22 Jul 1987 Mitchelton - Scott 1
David De La Cruz Melgarejo SPA 06 May 1989 Team Sky / INEOS 4
Edward "Eddie" Dunbar IRL 01 Sep 1996 Team Sky / INEOS 2
Michal Golas POL 29 Apr 1984 Team Sky / INEOS 5
Michal Kwiatkowski POL 02 Jun 1990 Team Sky / INEOS 8
Salvatore Puccio ITA 31 Aug 1989 Team Sky / INEOS 3
Tao Geoghegan Hart GBR 30 Mar 1995 Team Sky / INEOS 3
Wout Poels NED 01 Oct 1987 Team Sky / INEOS 6
Chris Hamilton AUS 18 May 1995 Team Sunweb 2
Jan Bakelants BEL 14 Feb 1986 Team Sunweb 6
Louis Vervaeke BEL 06 Oct 1993 Team Sunweb 2
Marc Hirschi ZWI 24 Aug 1998 Team Sunweb 1
Michael Matthews AUS 26 Sep 1990 Team Sunweb 4
Robert Power AUS 11 May 1995 Team Sunweb 1
Tom Dumoulin NED 11 Nov 1990 Team Sunweb 7
Antonio Nibali ITA 23 Sep 1992 Bahrain - Merida 1
Damiano Caruso ITA 12 Oct 1987 Bahrain - Merida 6
Dylan Teuns BEL 01 Mar 1992 Bahrain - Merida 5
Grega Bole SLO 13 Aug 1985 Bahrain - Merida 2
Luka Pibernik SLO 23 Oct 1993 Bahrain - Merida 2
Matej Mohoric SLO 19 Oct 1994 Bahrain - Merida 4
Vincenzo Nibali ITA 14 Nov 1984 Bahrain - Merida 9
Benjamin King (USA) USA 22 Mar 1989 Dimension Data 5
Enrico Gasparotto ITA 22 Mar 1982 Dimension Data 9
Jacques Janse van Rensburg ZAF 06 Sep 1987 Dimension Data 6
Jay Robert Thomson ZAF 12 Apr 1986 Dimension Data 2
Michael Valgren Andersen DEN 07 Feb 1992 Dimension Data 5
Roman Kreuziger CZE 06 May 1986 Dimension Data 8
Tom-Jelte Slagter NED 01 Jul 1989 Dimension Data 7
Angelo Tulik FRA 02 Dec 1990 Direct Energie 3
Bryan Nauleau FRA 17 Mar 1988 Direct Energie 4
Fabien Grellier FRA 31 Oct 1994 Direct Energie 4
Jonathan Hivert FRA 23 Mar 1985 Direct Energie 5
Lilian Calmejane FRA 06 Dec 1992 Direct Energie 4
Paul Ourselin FRA 13 Apr 1994 Direct Energie 2
Romain Sicard FRA 01 Jan 1988 Direct Energie 7
Fabio Felline ITA 29 Mar 1990 Trek - Segafredo 4
Giulio Ciccone ITA 20 Dec 1994 Trek - Segafredo 1
Julien Bernard FRA 17 Mar 1992 Trek - Segafredo 2
Michael Gogl OOS 04 Nov 1993 Trek - Segafredo 3
Nicola Conci ITA 05 Jan 1997 Trek - Segafredo 1
Peter Stetina USA 08 Aug 1987 Trek - Segafredo 5
Toms Skujins LAT 15 Jun 1991 Trek - Segafredo 4
Antwan Tolhoek NED 29 Apr 1994 Jumbo - Visma 3
Bert-Jan Lindeman NED 16 Jun 1989 Jumbo - Visma 5
Koen Bouwman NED 02 Dec 1993 Jumbo - Visma 2
Laurens De Plus BEL 04 Sep 1995 Jumbo - Visma 3
Paul Martens (DUI) DUI 26 Oct 1983 Jumbo - Visma 9
Robert Gesink NED 31 May 1986 Jumbo - Visma 5
Tom Leezer NED 26 Dec 1985 Jumbo - Visma 1
Dmitry Strakhov RUS 17 May 1995 Katusha - Alpecin 1
Enrico Battaglin ITA 17 Nov 1989 Katusha - Alpecin 3
Ilnur Zakarin RUS 15 Sep 1989 Katusha - Alpecin 3
José Isidro Maciel Gonçalves POR 13 Feb 1989 Katusha - Alpecin 2
Nathan Haas AUS 12 Mar 1989 Katusha - Alpecin 5
Nils Politt DUI 06 Mar 1994 Katusha - Alpecin 1
Pavel Kochetkov RUS 07 Mar 1986 Katusha - Alpecin 3
Daniel Martin IRL 20 Aug 1986 UAE Team Emirates 9
Diego Ulissi ITA 15 Jul 1989 UAE Team Emirates 9
Manuele Mori ITA 09 Aug 1980 UAE Team Emirates 8
Rory Sutherland AUS 08 Feb 1982 UAE Team Emirates 6
Rui Alberto Costa Faria POR 05 Oct 1986 UAE Team Emirates 9
Sergio Luis Henao Montoya COL 10 Dec 1987 UAE Team Emirates 6
Tadej Pogacar SLO 21 Sep 1998 UAE Team Emirates 1
Andrea Pasqualon ITA 02 Jan 1988 Wanty - Groupe Gobert 2
Fabien Doubey FRA 21 Oct 1993 Wanty - Groupe Gobert 3
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Wanty - Groupe Gobert 4
Jérôme Baugnies BEL 01 Apr 1987 Wanty - Groupe Gobert 7
Loïc Vliegen BEL 20 Dec 1993 Wanty - Groupe Gobert 3
Odd Christian Eiking NOR 28 Dec 1994 Wanty - Groupe Gobert 3
Xandro Meurisse BEL 31 Jan 1992 Wanty - Groupe Gobert 3
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 23.04 1.WT BEL Remco Evenepoel GBR Thomas Pidcock COL Santiago Buitrago Sanchez
2022 24.04 1.WT BEL Remco Evenepoel BEL Quinten Hermans BEL Wout Van Aert
2021 25.04 1.WT SLO Tadej Pogacar FRA Julian Alaphilippe FRA David Gaudu
2020 04.10 1.WT SLO Primoz Roglic ZWI Marc Hirschi SLO Tadej Pogacar
2019 28.04 1.WT DEN Jakob Fuglsang ITA Davide Formolo DUI Maximilian Schachmann
2018 22.04 1.WT LUX Bob Jungels CDN Michael Woods FRA Romain Bardet
2017 23.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte IRL Daniel Martin POL Michal Kwiatkowski
2016 24.04 1.WT NED Wout Poels ZWI Michael Albasini POR Rui Alberto Costa Faria
2015 26.04 1.WT SPA Alejandro Valverde Belmonte FRA Julian Alaphilippe SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2014 27.04 1.WT AUS Simon Gerrans SPA Alejandro Valverde Belmonte POL Michal Kwiatkowski
2013 21.04 1.WT IRL Daniel Martin SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 22.04 1.WT KAZ Maxim Iglinskiy ITA Vincenzo Nibali ITA Enrico Gasparotto
2011 24.04 1.WT BEL Philippe Gilbert LUX Fränk Schleck LUX Andy Schleck
2010 25.04 1.HIS KAZ Alexandre Vinokourov RUS Alexandr Kolobnev BEL Philippe Gilbert
2009 26.04 1.HIS LUX Andy Schleck SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver ITA Davide Rebellin
2008 27.04 1.HIS SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Rebellin LUX Fränk Schleck
2007 29.04 1.PT ITA Danilo Di Luca SPA Alejandro Valverde Belmonte LUX Fränk Schleck
2006 23.04 1.PT SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Paolo Bettini ITA Damiano Cunego
2005 24.04 1.PT KAZ Alexandre Vinokourov DUI Jens Voigt NED Michael Boogerd
2004 25.04 CDM ITA Davide Rebellin NED Michael Boogerd KAZ Alexandre Vinokourov
2003 27.04 CDM USA Tyler Hamilton SPA Iban Mayo Diez NED Michael Boogerd
2002 21.04 CDM ITA Paolo Bettini ITA Stefano Garzelli ITA Ivan Basso
2001 22.04 CDM ZWI Oscar Camenzind ITA Davide Rebellin SPA David Etxebarria Alkorta
2000 16.04 CDM ITA Paolo Bettini SPA David Etxebarria Alkorta ITA Davide Rebellin
1999 18.04 CDM BEL Frank Vandenbroucke NED Michael Boogerd NED Maarten den Bakker
1998 19.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Rodolfo Massi
1997 20.04 CDM ITA Michele Bartoli FRA Laurent Jalabert ITA Gabriele Colombo
1996 21.04 CDM ZWI Pascal Richard USA Lance Armstrong ZWI Mauro Gianetti
1995 16.04 CDM ZWI Mauro Gianetti ITA Gianni Bugno ITA Michele Bartoli
1994 17.04 CDM RUS Evgeni Berzin USA Lance Armstrong ITA Giorgio Furlan
1993 18.04 CDM DEN Rolf Sörensen ZWI Tony Rominger ITA Maurizio Fondriest
1992 19.04 CDM BEL Dirk De Wolf NED Steven Rooks FRA Jean-François Bernard
1991 21.04 CDM ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion DEN Rolf Sörensen
1990 15.04 CDM BEL Eric Van Lancker FRA Jean-Claude Leclercq NED Steven Rooks
1989 16.04 CDM IRL Sean Kelly FRA Fabrice Philipot AUS Phil Anderson
1988 17.04 CDM NED Adri van der Poel BEL Michel Dernies GBR Robert Millar
1987 19.04 HC ITA Moreno Argentin IRL Stephen Roche BEL Claude Criquielion
1986 20.04 HC ITA Moreno Argentin NED Adri van der Poel NOR Dag Erik Pedersen
1985 21.04 HC ITA Moreno Argentin BEL Claude Criquielion IRL Stephen Roche
1984 15.04 HC IRL Sean Kelly AUS Phil Anderson USA Greg Lemond
1983 17.04 HC NED Steven Rooks ITA Giuseppe Saronni FRA Pascal Jules
1982 11.04 HC ITA Silvano Contini BEL Alfons De Wolf ZWI Stefan Mutter
1981 19.04 ZWI Josef Fuchs ZWI Stefan Mutter X
1980 20.04 FRA Bernard Hinault NED Hennie Kuiper BEL Ronny Claes
1979 22.04 DUI Dietrich Thurau FRA Bernard Hinault BEL Daniël Willems
1978 23.04 BEL Joseph Bruyere DUI Dietrich Thurau ITA Francesco Moser
1977 24.04 FRA Bernard Hinault BEL Andre Dierickx DUI Dietrich Thurau
1976 18.04 BEL Joseph Bruyere BEL Freddy Maertens BEL Frans Verbeeck
1975 20.04 BEL Eddy Merckx FRA Bernard Thevenet BEL Walter Godefroot
1974 21.04 BEL Georges Pintens BEL Walter Planckaert X
1973 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Frans Verbeeck BEL Walter Godefroot
1972 20.04 BEL Eddy Merckx NED Wim Schepers BEL Herman Vanspringel
1971 25.04 BEL Eddy Merckx BEL Georges Pintens BEL Frans Verbeeck
1970 17.04 BEL Roger De Vlaeminck BEL Frans Verbeeck BEL Eddy Merckx
1969 22.04 BEL Eddy Merckx BEL Victor Van Schil GBR Barry Hoban
1968 28.04 BEL Valère Van Sweevelt BEL Walter Godefroot FRA Raymond Poulidor
1967 01.05 BEL Walter Godefroot BEL Eddy Merckx BEL Willy Monty
1966 02.05 FRA Jacques Anquetil BEL Victor Van Schil BEL Willy In 't Ven
1965 02.05 ITA Carmine Preziosi ITA Vittorio Adorni BEL Martin Van Den Bossche
1964 03.05 BEL Willy Bocklant BEL Georges Vanconingsloo ITA Vittorio Adorni
1963 05.05 BEL Frans Melckenbeeck BEL Pino Cerami (1922) ITA Vittorio Adorni
1962 06.05 BEL Jozef Planckaert DUI Rolf Wolfshohl FRA Claude Colette
1961 15.05 BEL Rik Van Looy FRA Marcel Rohrbach BEL Armand Desmet
1960 08.05 NED Ab Geldermans FRA Pierre Everaert BEL Jozef Planckaert
1959 26.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Frans Schoubben BEL Frans De Mulder
1958 27.04 BEL Alfred De Bruyne BEL Johannes "Jan" Zagers BEL Joseph Theuns
1957 05.05 BEL Frans Schoubben
BEL Germain Derijcke
BEL Marcel Buys
1956 06.05 BEL Alfred De Bruyne BEL Richard Van Genechten BEL Alex Close
1955 01.05 BEL Stan Ockers BEL Raymond Impanis BEL Jean Brankart
1954 09.05 LUX Marcel Ernzer BEL Raymond Impanis ZWI Ferdi Kübler
1953 03.05 BEL Alois De Hertog FRA Maurice Diot FRA Raoul Remy
1952 11.05 ZWI Ferdi Kübler BEL Henri "Kwik" Van Kerckhove FRA Jean Robic
1951 22.04 ZWI Ferdi Kübler BEL Germain Derijcke NED Wout Wagtmans
1950 23.04 BEL Prosper Depredomme BEL Jean Bogaerts BEL Edward Van Dijck
1949 01.05 FRA Camille Danguillaume BEL Adolf Verschueren BEL Roger Gyselinck (1920)
1948 02.05 BEL Maurice Mollin BEL Raymond Impanis FRA Louis Caput
1947 20.04 BEL Richard Depoorter BEL Raymond Impanis BEL Florent Mathieu
1946 05.05 BEL Prosper Depredomme BEL Albert Hendrickx BEL Triphon Verstraeten
1945 05.08 BEL Jean Engels BEL Edward Van Dijck BEL Joseph Moerenhout
1943 27.06 BEL Richard Depoorter BEL Joseph Didden BEL Stan Ockers
1939 14.05 BEL Albert Ritserveldt BEL Cyrille Van Overberghe BEL Edward Vissers
1938 15.05 BEL Alphonse Deloor BEL Marcel Kint BEL Félicien Vervaecke
1937 11.04 BEL Eloi Meulenberg BEL Gustave Deloor BEL Julien Heernaert
1936 26.04 BEL Albert Beckaert BEL Gilbert Levae BEL Jozef "Kemper" Horemans
1935 07.04 BEL Alfons Schepers BEL Frans Bonduel BEL Louis Hardiquest
1934 13.05 BEL Theo Herckenrath BEL Mathieu Cardeynaels BEL Joseph Moerenhout
1933 25.05 BEL François Gardier BEL Roger Dewolf BEL Albert Bolly
1932 05.05 BEL Maurice Houyoux BEL Leopold Roosemont BEL Gérard Lambrechts
1931 14.05 BEL Alfons Schepers BEL Maurice Houyoux BEL Jules Deschepper
1930 29.05 DUI Hermann Buse BEL Georges Laloup BEL François Gardier
1929 09.05 BEL Alfons Schepers BEL Gustave Hombroeckx BEL Maurits Raes
1928 13.05 BEL Ernest Mottard BEL Maurits Raes BEL Emile Van Bellen
1927 01.05 BEL Maurits Raes BEL Jean Hans BEL Joseph Siquet
1926 02.05 BEL Dieudonné Smets BEL Joseph Siquet BEL Alexis Macar
1925 14.06 BEL Georges Ronsse BEL Gustave Van Slembroucke BEL Lode Eelen
1924 10.08 BEL René Vermandel BEL Adelin Benoît BEL Jules-Richard Matton
1923 03.06 BEL René Vermandel BEL Jean Rossius BEL Félix Sellier
1922 07.05 BEL Louis Mottiat BEL Albert Jordens BEL Laurent Seret
1921 29.05 BEL Louis Mottiat BEL Marcel Lacour BEL Jean Rossius
1920 06.06 BEL Léon Scieur BEL Lucien Buysse (Buyze) BEL Jacques Coomans
1919 28.09 BEL Léon Devos BEL Henri Hanlet BEL Arthur Claerhout
1913 06.07 BEL Maurice Moritz BEL Alphonse Fonson BEL Hubert Noël
1912 . BEL Dieudonné Gauthy
BEL Jean Rossius
BEL Alfons Lauwers
1912 15.09 BEL Omer Verschoore BEL Jacques Coomans BEL André Blaise
1911 12.06 BEL Jos Van Daele BEL Armand Lenoir BEL Victor Kraenen
1909 16.05 BEL Victor Fastre BEL Eugene Charlier BEL Paul Deman
1908 30.08 FRA André Trousselier BEL Alfons Lauwers BEL François Dubois
1894 26.08 BEL Léon Houa BEL Louis Rasquinet BEL René Nulens
1893 28.05 BEL Léon Houa BEL Michel Borisowski BEL Charles Collette
1892 29.05 BEL Léon Houa BEL Leon Lhoest BEL Louis Rasquinet
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Eddy Merckx BEL 1969 - 1975
4 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
3 Alfred De Bruyne BEL 1956 - 1959
3 Alfons Schepers BEL 1929 - 1935
2 Remco Evenepoel BEL 2022 - 2023
2 Alexandre Vinokourov KAZ 2005 - 2010
2 Paolo Bettini ITA 2000 - 2002
2 Michele Bartoli ITA 1997 - 1998
2 Sean Kelly IRL 1984 - 1989
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2017
7 Eddy Merckx BEL 1967 - 1975
5 Davide Rebellin ITA 2000 - 2009
4 Michael Boogerd NED 1999 - 2005
4 Moreno Argentin ITA 1985 - 1991
4 Frans Verbeeck BEL 1970 - 1976
4 Walter Godefroot BEL 1967 - 1975
4 Raymond Impanis BEL 1947 - 1955
3 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2009 - 2015
3 Fränk Schleck LUX 2007 - 2011
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
11 Mikaël Cherel FRA 2012 - 2023
11 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
10 Bauke Mollema NED 2011 - 2023
10 Rudy Molard FRA 2014 - 2023
10 Jakob Fuglsang DEN 2011 - 2022
10 Michal Kwiatkowski POL 2013 - 2022
10 Vincenzo Nibali ITA 2008 - 2022
10 Jelle Vanendert BEL 2011 - 2021
10 Samuel Sanchez Gonzalez SPA 2003 - 2017
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
20-094 Maurits Raes BEL 1927
21-013 Valère Van Sweevelt BEL 1968
21-178 Jos Van Daele BEL 1911
21-256 Alfons Schepers BEL 1929
21-295 Theo Herckenrath BEL 1934
21-299 Carmine Preziosi ITA 1965
22-090 Remco Evenepoel BEL 2022
22-161 Bernard Hinault FRA 1977
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-363 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2017
36-221 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-088 Stan Ockers BEL 1955
35-001 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2015
34-037 Jakob Fuglsang DEN 2019
33-346 Simon Gerrans AUS 2014
32-327 Sean Kelly IRL 1989
32-305 Louis Mottiat BEL 1922
32-292 Ferdi Kübler ZWI 1952
32-269 Josef Fuchs ZWI 1981
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
13 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2022
12 Michal Kwiatkowski POL 2012 - 2023
12 Mikaël Cherel FRA 2011 - 2023
12 Rui Alberto Costa Faria POR 2011 - 2023
11 Daryl Impey ZAF 2012 - 2023
11 Simon Geschke DUI 2011 - 2023
11 Philippe Gilbert BEL 2009 - 2022
11 Jelle Vanendert BEL 2011 - 2021
11 Paul Martens (DUI) DUI 2011 - 2021
10 Bauke Mollema NED 2011 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-194 Eugene Charlier BEL 1909
18-362 Victor Fastre BEL 1909
19-039 Ben Tulett GBR 2020
19-102 Georges Ronsse BEL 1925
19-109 Charles Deruyter BEL 1909
19-190 Matej Mohoric SLO 2014
19-242 Ben Tulett GBR 2021
19-253 Jef Demuysere BEL 1927
19-286 Otto Vergaerde BEL 2014
19-317 Joseph Somers BEL 1937
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-364 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-038 Pino Cerami (1922) BEL 1963
41-000 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-218 Jens Voigt DUI 2012
40-182 Chris Horner USA 2012
40-097 Franco Pellizotti ITA 2018
40-010 Angel Vicioso Arcos SPA 2017
40-003 Raymond Poulidor FRA 1976
39-293 Philippe Gilbert BEL 2022
39-288 Michael Albasini ZWI 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar