Memorial Galera - Ciudad de Armilla

Memorial Galera - Ciudad de Armilla 1992
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Francisco Cabello Luque SPA
2 SPA José Rodriguez Garcia SPA
3 SPA Rafael Ruiz Erencia SPA
Memorial Galera - Ciudad de Armilla 1992
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
. Eindstand Francisco Cabello Luque
Startlijst Memorial Galera - Ciudad de Armilla 1992
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2004 03.10 1.3 SPA Luis Pasamontes Rodriguez SPA Jose Antonio Lopez Gil SPA Koldo Fernandez de Larrea
2003 05.10 1.3 SPA Pedro Diaz Lobato SPA Francisco Mancebo Perez SPA David Navas Chica
2002 06.10 1.3 SPA Cesar Garcia Calvo SPA Manuel Beltran Martinez SPA Antonio Tauler Llull
2001 07.10 1.4 SPA Pablo Lastras Garcia SPA Cesar Garcia Calvo RUS Vladislav Borisov
2000 01.10 1.4 SPA Oscar Sevilla Ribera USA David Clinger SPA Jose Enrique Gutierrez Cataluña
1999 03.10 SPA Juan Carlos Vicario Barbera SPA Manuel Beltran Martinez SPA Juan Miguel Mercado Martin
1998 . SPA Inigo Gonzalez de Heredia SPA Francisco Javier Cerezo Perales SPA Aitor Kintana Zarate
1997 . SPA Pablo Lastras Garcia SPA Eladio Jimenez Sanchez SPA Jose Maria "Txema" Del Olmo Zendegi
1996 . SPA Inaki Ayarzaguena Urkidi SPA José Vicente Garcia Acosta SPA Francisco Cabello Luque
1995 . SPA Ignacio Garcia Camacho RUS Asiate Saitov SPA José Antonio Espinosa Hernandez
1994 . SPA José Maria Jimenez Sastre SPA Pedro Delgado Robledo SPA Ignacio Garcia Camacho
1993 . AUS Stephen Hodge SPA José Maria Jimenez Sastre UKR Viktor Klimov
1992 . SPA Francisco Cabello Luque SPA José Rodriguez Garcia SPA Rafael Ruiz Erencia
1991 . Viktor Klimov Oleg Chudja Petrovitch SPA Enrique Alberto Aja Cagigas
1990 . SPA Jesus Blanco Villar SPA Jesus Cruz Martin Perez SPA Antonio Miguel Diaz Rodriguez
1989 01.10 Cat 4 SPA Jesus Cruz Martin Perez SPA Arturo Geriz Moreno SPA Pedro Delgado Robledo
1988 02.10 SPA Miguel Angel Martinez Torres SPA Pedro Delgado Robledo SPA Juan Martinez Oliver
1987 . SPA Juan Martinez Oliver SPA Francisco Espinosa Sempere SPA Roque De La Cruz Martinez
1986 . SPA Vicente Juan Ridaura Sebastian SPA Francisco Espinosa Sempere SPA Eduardo Chozas Olmo
1985 . SPA Angel Ocana Perez SPA Francisco Espinosa Sempere SPA José Luis Laguia Martinez
1984 . SPA José Luis Navarro Martinez SPA Jeronimo Ibanez Escribano SPA José Maria Gonzalez Barcala
1983 . SPA Jésus Guzman Delgado SPA José Recio Ariza SPA Angel Arroyo Lanchas
1982 . SPA Jésus Guzman Delgado SPA Francisco Ramon Albelda Tormo SPA Ignacio Fandos Araguete
1981 . SPA Juan Fernandez Martin SPA Angel Ocana Perez SPA Enrique Martinez Heredia
1972 15.08 SPA Francisco Galdos Guana SPA Manuel-Antonio "Manzanillo" Garcia Garcia SPA José Antonio Gonzalez Linares
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Pablo Lastras Garcia SPA 1997 - 2001
2 Jésus Guzman Delgado SPA 1982 - 1983
1 Luis Pasamontes Rodriguez SPA 2004 - 2004
1 Pedro Diaz Lobato SPA 2003 - 2003
1 Cesar Garcia Calvo SPA 2002 - 2002
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2000 - 2000
1 Juan Carlos Vicario Barbera SPA 1999 - 1999
1 Inigo Gonzalez de Heredia SPA 1998 - 1998
1 Inaki Ayarzaguena Urkidi SPA 1996 - 1996
1 Ignacio Garcia Camacho SPA 1995 - 1995
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Pedro Delgado Robledo SPA 1988 - 1994
3 Francisco Espinosa Sempere SPA 1985 - 1987
2 Cesar Garcia Calvo SPA 2001 - 2002
2 Manuel Beltran Martinez SPA 1999 - 2002
2 Pablo Lastras Garcia SPA 1997 - 2001
2 Francisco Cabello Luque SPA 1992 - 1996
2 Ignacio Garcia Camacho SPA 1994 - 1995
2 José Maria Jimenez Sastre SPA 1993 - 1994
2 Viktor Klimov URS 1991 - 1993
2 Jesus Cruz Martin Perez SPA 1989 - 1990
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Pedro Delgado Robledo SPA 1988 - 1994
3 Francisco Espinosa Sempere SPA 1985 - 1987
2 Jose Antonio Lopez Gil SPA 2001 - 2004
2 Cesar Garcia Calvo SPA 2001 - 2002
2 Manuel Beltran Martinez SPA 1999 - 2002
2 Pablo Lastras Garcia SPA 1997 - 2001
2 Francisco Cabello Luque SPA 1992 - 1996
2 Ignacio Garcia Camacho SPA 1994 - 1995
2 José Maria Jimenez Sastre SPA 1993 - 1994
2 Viktor Klimov URS 1991 - 1993
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-096 Miguel Angel Martinez Torres SPA 1988
24-002 Oscar Sevilla Ribera SPA 2000
25-001 Luis Pasamontes Rodriguez SPA 2004
25-101 Francisco Galdos Guana SPA 1972
25-261 Pablo Lastras Garcia SPA 2001
25-322 Jesus Cruz Martin Perez SPA 1989
27-286 Cesar Garcia Calvo SPA 2002
28-032 Juan Carlos Vicario Barbera SPA 1999
30-127 Pedro Diaz Lobato SPA 2003
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-127 Pedro Diaz Lobato SPA 2003
28-032 Juan Carlos Vicario Barbera SPA 1999
27-286 Cesar Garcia Calvo SPA 2002
25-322 Jesus Cruz Martin Perez SPA 1989
25-261 Pablo Lastras Garcia SPA 2001
25-101 Francisco Galdos Guana SPA 1972
25-001 Luis Pasamontes Rodriguez SPA 2004
24-002 Oscar Sevilla Ribera SPA 2000
21-096 Miguel Angel Martinez Torres SPA 1988
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Pedro Delgado Robledo SPA 1988 - 1994
3 Francisco Espinosa Sempere SPA 1985 - 1987
2 Jose Antonio Lopez Gil SPA 2001 - 2004
2 Cesar Garcia Calvo SPA 2001 - 2002
2 Manuel Beltran Martinez SPA 1999 - 2002
2 Pablo Lastras Garcia SPA 1997 - 2001
2 Francisco Cabello Luque SPA 1992 - 1996
2 Ignacio Garcia Camacho SPA 1994 - 1995
2 José Maria Jimenez Sastre SPA 1993 - 1994
2 Viktor Klimov URS 1991 - 1993
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-087 Juan Miguel Mercado Martin SPA 1999
21-096 Miguel Angel Martinez Torres SPA 1988
22-134 Alexei Markov RUS 2001
22-313 David Clinger USA 2000
22-314 Jose Ivan Gutierrez Palacios SPA 2001
23-020 Koldo Fernandez de Larrea SPA 2004
23-032 Vladislav Borisov RUS 2001
23-218 Gorka Beloki Dorronsoro SPA 2001
24-002 Oscar Sevilla Ribera SPA 2000
24-062 Manuel-Antonio "Manzanillo" Garcia Garcia SPA 1972
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
31-131 Manuel Beltran Martinez SPA 2002
30-127 Pedro Diaz Lobato SPA 2003
29-169 Pedro Delgado Robledo SPA 1989
29-117 David Navas Chica SPA 2003
28-244 Domingo Perurena SPA 1972
28-178 Antonio Tauler Llull SPA 2002
28-170 Pedro Delgado Robledo SPA 1988
28-128 Manuel Beltran Martinez SPA 1999
28-084 Jose Antonio Lopez Gil SPA 2004
28-032 Juan Carlos Vicario Barbera SPA 1999
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Francisco Galdos Guana SPA 1972 - 1972
1 Domingo Perurena SPA 1972 - 1972
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
25-101 Francisco Galdos Guana SPA 1972
28-244 Domingo Perurena SPA 1972
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
28-244 Domingo Perurena SPA 1972
25-101 Francisco Galdos Guana SPA 1972
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
1 Francisco Galdos Guana SPA 1972
1 Domingo Perurena SPA 1972
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar