Vuelta a San Juan

Startlijst Vuelta a San Juan 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Mattia Pinazzi ITA 04 Apr 2001 1
Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 07 Mar 1983 5
Vicente Rodrigo Rojas Naranjo CHI 30 Apr 2002 1
Tomas Contte ARG 01 Aug 1998 Aviludo - Louletano - Loulé Concelho 2
Gleb Syritsa RUS 14 Apr 2000 Astana Qazaqstan 1
Harold Alfonso Tejada Canacue COL 27 Apr 1997 Astana Qazaqstan 1
Yevgeniy Gidich KAZ 19 May 1996 Astana Qazaqstan 1
Yuriy Natarov KAZ 28 Dec 1996 Astana Qazaqstan 1
Danny van Poppel NED 26 Jul 1993 BOHA - Hansgrohe 1
Florian Lipowitz DUI 21 Sep 2000 BOHA - Hansgrohe 1
Sam Bennett IRL 16 Oct 1990 BOHA - Hansgrohe 2
Sergio Andres Higuita Garcia COL 01 Aug 1997 BOHA - Hansgrohe 1
Attilio Viviani ITA 18 Oct 1996 Team Corratec 1
German Nicolas Tivani Perez ARG 31 Oct 1995 Team Corratec 4
Leandro Carlos Messineo ARG 13 Sep 1979 Chimbas te Quiero 1
Kevin Vermaerke USA 16 Oct 2000 DSM / DSM - Firmenich 1
Marco Brenner DUI 27 Aug 2002 DSM / DSM - Firmenich 1
Niklas Märkl DUI 03 Mar 1999 DSM / DSM - Firmenich 1
Samuel Welsford AUS 19 Jan 1996 DSM / DSM - Firmenich 1
Tobias Lund Andresen DEN 20 Aug 2002 DSM / DSM - Firmenich 1
Laureano Rosas ARG 23 Aug 1990 Gremios por el Deporte - Cutral Co 3
Ricardo Escuela ARG 23 May 1983 Equipo Continental Municipalidad de Pocito 5
Davide Bais ITA 02 Apr 1998 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Diego Pablo Sevilla Lopez SPA 04 Mar 1996 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Erik Fetter HUN 05 Apr 2000 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Giovanni Lonardi ITA 09 Nov 1996 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Simone Bevilacqua ITA 22 Feb 1997 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Alessandro Santaromita Villa ITA 11 Dec 1999 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Enrico Zanoncello ITA 02 Aug 1997 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Filippo Magli ITA 29 Apr 1999 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Iker Bonillo Martin SPA 09 Jul 2003 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Manuele Tarozzi ITA 20 Jun 1998 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Brandon Smith Rivera Vargas COL 21 Mar 1996 INEOS Grenadiers 1
Daniel Felipe Martinez Poveda COL 25 Apr 1996 INEOS Grenadiers 1
Egan Arley Bernal Gomez COL 13 Jan 1997 INEOS Grenadiers 1
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 INEOS Grenadiers 2
Filippo Ganna ITA 25 Jul 1996 INEOS Grenadiers 3
Jhonatan Manuel Narvaez Prado ECU 04 Mar 1997 INEOS Grenadiers 1
Giacomo Nizzolo ITA 30 Jan 1989 Israel - Premier Tech 2
Marco Frigo ITA 02 Mar 2000 Israel - Premier Tech 1
Matthew Riccitello USA 05 Mar 2002 Israel - Premier Tech 1
Rick Zabel DUI 07 Dec 1993 Israel - Premier Tech 1
Brayan Stiven Sanchez Vergara COL 03 Jun 1994 Team Medellin - EPM 2
Miguel Angel Lopez Moreno COL 04 Feb 1994 Team Medellin - EPM 1
Oscar Sevilla Ribera SPA 29 Sep 1976 Team Medellin - EPM 5
Abner Gonzalez Rivera PUR 09 Oct 2000 Movistar 1
Albert Torres Barcelo SPA 26 Apr 1990 Movistar 1
Einer Augusto Rubio Reyes COL 22 Feb 1998 Movistar 1
Fernando Gaviria Rendon COL 19 Aug 1994 Movistar 5
Oier Lazkano Lopez SPA 07 Nov 1999 Movistar 1
Vinicius Rangel Costa BRA 26 May 2001 Movistar 1
Bredio Dario Ruiz Chaves PAN 25 Jul 2001 Panama es Culturo y Valores 1
Cristofer Robin Jurado Lopez PAN 27 Oct 1995 Panama es Culturo y Valores 1
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 05 Sep 1992 Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 3
Juan Pablo Dotti ARG 24 Jun 1984 Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 2
Fabio Jakobsen NED 31 Aug 1996 Soudal - Quick Step 1
Michael Mörköv Christensen DEN 30 Apr 1985 Soudal - Quick Step 1
Remco Evenepoel BEL 25 Jan 2000 Soudal - Quick Step 3
Yves Lampaert BEL 10 Apr 1991 Soudal - Quick Step 1
Cristian David Pita Bolanos ECU 06 Feb 1995 Team Banco Guayaquil 1
Wilson Steven Haro Criollo ECU 05 Jan 1998 Team Banco Guayaquil 1
Alan Jousseaume FRA 03 Aug 1998 TotalEnergies 1
Daniel Oss ITA 13 Jan 1987 TotalEnergies 2
Peter Sagan SVK 26 Jan 1990 TotalEnergies 3
Steff Cras BEL 13 Feb 1996 TotalEnergies 1
Jon Aberasturi Izaga SPA 28 Mar 1989 Trek - Segafredo 1
Mathias Vacek CZE 12 Jun 2002 Trek - Segafredo 1
Quinn Simmons USA 08 May 2001 Trek - Segafredo 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
1 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2020
1 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019 - 2019
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2018 - 2018
1 Bauke Mollema NED 2017 - 2017
1 Edgardo Simon ARG 2002 - 2002
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017 - 2020
3 Filippo Ganna ITA 2018 - 2023
2 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017 - 2018
1 Sergio Andres Higuita Garcia COL 2023 - 2023
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
1 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2020
1 Julian Alaphilippe FRA 2019 - 2019
1 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019 - 2019
1 Bauke Mollema NED 2017 - 2017
1 Edgardo Simon ARG 2002 - 2002
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017 - 2023
3 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 2019 - 2023
3 Filippo Ganna ITA 2018 - 2023
3 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2023
2 German Nicolas Tivani Perez ARG 2020 - 2023
2 Juan Pablo Dotti ARG 2020 - 2023
2 Rodolfo Andres Torres Agudelo COL 2017 - 2018
1 Brayan Stiven Sanchez Vergara COL 2023 - 2023
1 Brandon Smith Rivera Vargas COL 2023 - 2023
1 Alan Jousseaume FRA 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-008 Remco Evenepoel BEL 2020
28-359 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023
30-064 Bauke Mollema NED 2017
30-176 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019
41-121 Oscar Sevilla Ribera SPA 2018
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-121 Oscar Sevilla Ribera SPA 2018
30-176 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019
30-064 Bauke Mollema NED 2017
28-359 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023
20-008 Remco Evenepoel BEL 2020
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Fernando Gaviria Rendon COL 2017 - 2023
5 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2017 - 2023
5 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017 - 2023
5 Ricardo Escuela ARG 2017 - 2023
4 German Nicolas Tivani Perez ARG 2017 - 2023
3 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda COL 2019 - 2023
3 Filippo Ganna ITA 2018 - 2023
3 Laureano Rosas ARG 2019 - 2023
3 Peter Sagan SVK 2019 - 2023
3 Remco Evenepoel BEL 2019 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-003 Remco Evenepoel BEL 2019
19-120 Jonathan Milan ITA 2020
19-197 Iker Bonillo Martin SPA 2023
19-285 Kevin Alejandro Castro Carbajal ARG 2019
20-003 Remco Evenepoel BEL 2020
20-138 Oscar Bazan Claveles ARG 2020
20-148 Marco Brenner DUI 2023
20-155 Tobias Lund Andresen DEN 2023
20-227 Mathias Vacek CZE 2023
20-249 Alejandro Osorio Carvajal COL 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-122 Oscar Sevilla Ribera SPA 2023
43-138 Leandro Carlos Messineo ARG 2023
43-126 Oscar Sevilla Ribera SPA 2020
42-127 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
41-121 Oscar Sevilla Ribera SPA 2018
40-122 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017
39-323 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2023
39-250 Ricardo Escuela ARG 2023
38-219 Juan Pablo Dotti ARG 2023
37-349 Jose Rujano Guillen VEN 2020
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
9 Fernando Gaviria Rendon COL 2017 - 2023
3 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2017 - 2018
2 Sam Bennett IRL 2019 - 2023
2 Samuel Welsford AUS 2023 - 2023
2 Julian Alaphilippe FRA 2019 - 2019
1 Fabio Jakobsen NED 2023 - 2023
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
1 Quinn Simmons USA 2023 - 2023
1 Miguel Eduardo Florez Lopez COL 2020 - 2020
1 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2020
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-003 Remco Evenepoel BEL 2020
21-261 Quinn Simmons USA 2023
22-157 Fernando Gaviria Rendon COL 2017
22-160 Fernando Gaviria Rendon COL 2017
23-094 German Nicolas Tivani Perez ARG 2019
23-155 Fernando Gaviria Rendon COL 2018
23-169 Ryan Mullen IRL 2018
23-345 Miguel Eduardo Florez Lopez COL 2020
24-161 Fernando Gaviria Rendon COL 2019
24-164 Fernando Gaviria Rendon COL 2019
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-101 Tom Boonen BEL 2017
34-323 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2018
34-052 Zdenek Stybar CZE 2020
33-328 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2017
33-327 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2017
32-098 Sam Bennett IRL 2023
30-174 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019
30-114 Rui Alberto Costa Faria POR 2017
28-363 Giacomo Nizzolo ITA 2018
28-361 Ramunas Navardauskas LTU 2017
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
3 Fernando Gaviria Rendon COL 2020
2 Samuel Welsford AUS 2023
2 Julian Alaphilippe FRA 2019
2 Fernando Gaviria Rendon COL 2019
2 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2017
2 Fernando Gaviria Rendon COL 2017
1 Fabio Jakobsen NED 2023
1 Fernando Gaviria Rendon COL 2023
1 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023
1 Quinn Simmons USA 2023
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
6 Fernando Gaviria Rendon COL 2017 - 2023
5 Remco Evenepoel BEL 2020 - 2020
3 Sam Bennett IRL 2023 - 2023
3 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023 - 2023
3 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019 - 2019
3 Bauke Mollema NED 2017 - 2017
2 Julian Alaphilippe FRA 2019 - 2019
2 Filippo Ganna ITA 2018 - 2018
2 Ramunas Navardauskas LTU 2017 - 2017
1 Rudy Barbier FRA 2020 - 2020
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-003 Remco Evenepoel BEL 2020
21-182 Filippo Ganna ITA 2018
22-157 Fernando Gaviria Rendon COL 2017
23-155 Fernando Gaviria Rendon COL 2018
24-161 Fernando Gaviria Rendon COL 2019
25-161 Fernando Gaviria Rendon COL 2020
26-232 Julian Alaphilippe FRA 2019
27-039 Rudy Barbier FRA 2020
27-212 Roman Villalobos Solis CRC 2018
27-351 Elia Viviani ITA 2017
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-100 Sam Bennett IRL 2023
30-176 Winner Andrew Anacona Gomez COL 2019
30-064 Bauke Mollema NED 2017
28-362 Ramunas Navardauskas LTU 2017
28-359 Miguel Angel Lopez Moreno COL 2023
28-159 Fernando Gaviria Rendon COL 2023
27-351 Elia Viviani ITA 2017
27-212 Roman Villalobos Solis CRC 2018
27-039 Rudy Barbier FRA 2020
26-233 Julian Alaphilippe FRA 2019