Vuelta a Espana

Vuelta a Espana 2018 | Rit 8
01 Sep 2018
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Movistar 38-129
2 SVK Peter Sagan SVK BORA - Hansgrohe 28-218
3 NED Danny van Poppel NED LottoNL - Jumbo 25-037
Vuelta a Espana 2018
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
25.08 Rit 1 Rohan Dennis Rohan Dennis Rohan Dennis Luis Angel Mate Mardonas
26.08 Rit 2 Alejandro Valverde Belmonte Michal Kwiatkowski Michal Kwiatkowski Luis Angel Mate Mardonas
27.08 Rit 3 Elia Viviani Michal Kwiatkowski Michal Kwiatkowski Luis Angel Mate Mardonas
28.08 Rit 4 Benjamin King (USA) Michal Kwiatkowski Michal Kwiatkowski Luis Angel Mate Mardonas
29.08 Rit 5 Simon Clarke Rudy Molard Michal Kwiatkowski Luis Angel Mate Mardonas
30.08 Rit 6 Nacer Bouhanni Rudy Molard Michal Kwiatkowski Luis Angel Mate Mardonas
31.08 Rit 7 Tony Gallopin Rudy Molard Alejandro Valverde Belmonte Luis Angel Mate Mardonas
01.09 Rit 8 Alejandro Valverde Belmonte Rudy Molard Alejandro Valverde Belmonte Luis Angel Mate Mardonas
02.09 Rit 9 Benjamin King (USA) Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Luis Angel Mate Mardonas
04.09 Rit 10 Elia Viviani Simon Yates Peter Sagan Luis Angel Mate Mardonas
05.09 Rit 11 Alessandro De Marchi Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Luis Angel Mate Mardonas
06.09 Rit 12 Alexandre Geniez Jesus Herrada Lopez Alejandro Valverde Belmonte Luis Angel Mate Mardonas
07.09 Rit 13 Oscar Rodriguez Garaicoechea Jesus Herrada Lopez Alejandro Valverde Belmonte Luis Angel Mate Mardonas
08.09 Rit 14 Simon Yates Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Luis Angel Mate Mardonas
09.09 Rit 15 Thibaut Pinot Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Luis Angel Mate Mardonas
11.09 Rit 16 Rohan Dennis Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Luis Angel Mate Mardonas
12.09 Rit 17 Michael Woods Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Thomas De Gendt
13.09 Rit 18 Jelle Wallays Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Thomas De Gendt
14.09 Rit 19 Thibaut Pinot Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Thomas De Gendt
15.09 Rit 20 Enric Mas Nicolau Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Thomas De Gendt
16.09 Rit 21 Elia Viviani Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Thomas De Gendt
16.09 Eindstand Simon Yates Alejandro Valverde Belmonte Thomas De Gendt
Startlijst Vuelta a Espana 2018
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Jetse Bol NED 08 Sep 1989 2
Alexandre Geniez FRA 16 Apr 1988 AG2R - La Mondiale 6
Alexis Gougeard FRA 05 Mar 1993 AG2R - La Mondiale 3
Ben Gastauer LUX 14 Nov 1987 AG2R - La Mondiale 3
Hubert Dupont FRA 13 Nov 1980 AG2R - La Mondiale 2
Julien Duval FRA 27 May 1990 AG2R - La Mondiale 2
Mikaël Cherel FRA 17 Mar 1986 AG2R - La Mondiale 3
Nans Peters FRA 12 Mar 1994 AG2R - La Mondiale 1
Tony Gallopin FRA 24 May 1988 AG2R - La Mondiale 1
Andrey Zeits KAZ 14 Dec 1986 Astana 6
Dario Cataldo ITA 17 Mar 1985 Astana 7
Davide Villella ITA 27 Jun 1991 Astana 4
Jan Hirt CZE 21 Jan 1991 Astana 1
Miguel Angel Lopez Moreno COL 04 Feb 1994 Astana 3
Nikita Stalnov Umerbekov KAZ 14 Sep 1991 Astana 2
Omar Fraile Matarranz SPA 17 Jul 1990 Astana 4
Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 25 Feb 1990 Astana 5
Diego Rubio Hernandez SPA 13 Jun 1991 Burgos - BH 2
Jesus Ezquerra Muela SPA 30 Sep 1990 Burgos - BH 1
Jordi Simon Casuleras SPA 06 Sep 1990 Burgos - BH 1
Jorge Cubero Galvez SPA 06 Nov 1992 Burgos - BH 1
José Joao Mendes Pimenta Costa POR 24 Apr 1985 Burgos - BH 3
Oscar Cabedo Carda SPA 12 Nov 1994 Burgos - BH 1
Pablo Torres Muino SPA 27 Nov 1987 Burgos - BH 1
Alessandro De Marchi ITA 19 May 1986 BMC Racing 4
Brent Bookwalter USA 16 Feb 1984 BMC Racing 2
Dylan Teuns BEL 01 Mar 1992 BMC Racing 2
Francisco Jose Ventoso Alberdi SPA 06 May 1982 BMC Racing 4
Joey Rosskopf USA 05 Sep 1989 BMC Racing 2
Nicolas Roche IRL 03 Jul 1984 BMC Racing 8
Richie Porte AUS 30 Jan 1985 BMC Racing 2
Rohan Dennis AUS 28 May 1990 BMC Racing 3
Davide Formolo ITA 25 Oct 1992 BORA - Hansgrohe 2
Emanuel Buchmann DUI 18 Nov 1992 BORA - Hansgrohe 2
Jay McCarthy AUS 08 Sep 1992 BORA - Hansgrohe 2
Lukas Pöstlberger OOS 10 Jan 1992 BORA - Hansgrohe 1
Marcus Burghardt DUI 30 Jun 1983 BORA - Hansgrohe 2
Michael Schwarzmann DUI 07 Jan 1991 BORA - Hansgrohe 3
Peter Sagan SVK 26 Jan 1990 BORA - Hansgrohe 4
Rafal Majka POL 12 Sep 1989 BORA - Hansgrohe 6
Alexander Aranburu Deba SPA 19 Sep 1995 Caja Rural - Seguros RGA 1
Antonio Molina Canet SPA 04 Oct 1991 Caja Rural - Seguros RGA 1
Cristian Rodriguez Martin SPA 03 Mar 1995 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jonathan Lastra Martinez SPA 03 Jun 1993 Caja Rural - Seguros RGA 1
Lluis Mas Bonet SPA 15 Jan 1989 Caja Rural - Seguros RGA 5
Nelson Andres Soto Martinez COL 19 Jun 1994 Caja Rural - Seguros RGA 1
Nicholas Schultz AUS 13 Sep 1994 Caja Rural - Seguros RGA 2
Sergio Pardilla Bellon SPA 16 Jan 1984 Caja Rural - Seguros RGA 5
Jesus Herrada Lopez SPA 26 Jul 1990 Cofidis 1
José Herrada Lopez SPA 01 Oct 1985 Cofidis 4
Kenneth Vanbilsen BEL 01 Jun 1990 Cofidis 3
Loïc Chetout FRA 23 Sep 1992 Cofidis 2
Luis Angel Mate Mardonas SPA 23 Mar 1984 Cofidis 7
Mathias Le Turnier FRA 14 Mar 1995 Cofidis 1
Nacer Bouhanni FRA 25 Jul 1990 Cofidis 4
Stéphane Rossetto FRA 06 Apr 1987 Cofidis 4
Amanuel Gebrezgabihier Egerzeigzaarhka ERI 17 Aug 1994 Dimension Data 1
Benjamin King (USA) USA 22 Mar 1989 Dimension Data 4
Igor Anton Hernandez SPA 02 Mar 1983 Dimension Data 9
Johann Van Zyl ZAF 02 Feb 1991 Dimension Data 2
Louis Meintjes ZAF 21 Feb 1992 Dimension Data 5
Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 23 Jan 1994 Dimension Data 4
Ryan Gibbons ZAF 13 Aug 1994 Dimension Data 1
Stephen Cummings GBR 19 Mar 1981 Dimension Data 3
Daniel Moreno Fernandez SPA 05 Sep 1981 EF Education First - Drapac 9
Michael Woods CDN 12 Oct 1986 EF Education First - Drapac 2
Mitchell Docker AUS 02 Oct 1986 EF Education First - Drapac 5
Pierre Rolland FRA 10 Oct 1986 EF Education First - Drapac 3
Rigoberto Uran Uran COL 26 Jan 1987 EF Education First - Drapac 4
Sebastian Langeveld NED 17 Jan 1985 EF Education First - Drapac 1
Simon Clarke AUS 18 Jul 1986 EF Education First - Drapac 6
Tom Van Asbroeck BEL 19 Apr 1990 EF Education First - Drapac 3
Aritz Bagües Kaparsoro SPA 19 Aug 1989 Euskadi - Murias 1
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Euskadi - Murias 2
Garikoitz Bravo Oiarbide SPA 31 Jul 1989 Euskadi - Murias 1
Hector Saez Benito SPA 06 Nov 1993 Euskadi - Murias 2
Jon Aberasturi Izaga SPA 28 Mar 1989 Euskadi - Murias 1
Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 21 Aug 1989 Euskadi - Murias 1
Mikel Iturria Segurola SPA 16 Mar 1992 Euskadi - Murias 1
Oscar Rodriguez Garaicoechea SPA 06 May 1995 Euskadi - Murias 1
Antoine Duchesne CDN 12 Sep 1991 Groupama - FDJ 2
Benjamin Thomas FRA 12 Sep 1995 Groupama - FDJ 1
Georg Preidler OOS 17 Jun 1990 Groupama - FDJ 2
Léo Vincent FRA 06 Nov 1995 Groupama - FDJ 1
Marc Sarreau FRA 10 Jun 1993 Groupama - FDJ 1
Mickaël Delage FRA 06 Aug 1985 Groupama - FDJ 3
Rudy Molard FRA 17 Sep 1989 Groupama - FDJ 3
Thibaut Pinot FRA 29 May 1990 Groupama - FDJ 3
Bjorg Lambrecht BEL 02 Apr 1997 Lotto - Soudal 1
Jelle Wallays BEL 11 May 1989 Lotto - Soudal 3
Maxime Monfort BEL 14 Jan 1983 Lotto - Soudal 7
Sander Armée BEL 10 Dec 1985 Lotto - Soudal 4
Thomas De Gendt BEL 06 Nov 1986 Lotto - Soudal 6
Tiesj Benoot BEL 11 Mar 1994 Lotto - Soudal 1
Tosh Van Der Sande BEL 28 Nov 1990 Lotto - Soudal 4
Victor Campenaerts BEL 28 Oct 1991 Lotto - Soudal 2
Alejandro Valverde Belmonte SPA 25 Apr 1980 Movistar 11
Andrey Amador Bikkazakova CRC 29 Aug 1986 Movistar 3
Daniele Bennati ITA 24 Sep 1980 Movistar 10
Imanol Erviti Ollo SPA 15 Nov 1983 Movistar 9
Nairo Alexander Quintana Rojas COL 04 Feb 1990 Movistar 5
Nelson Filipe Santos Oliveira POR 06 Mar 1989 Movistar 4
Richard Antonio Carapaz Montenegro ECU 29 May 1993 Movistar 2
Winner Andrew Anacona Gomez COL 11 Aug 1988 Movistar 4
Adam Yates GBR 07 Aug 1992 Mitchelton - Scott 3
Alexander Edmondson AUS 22 Dec 1993 Mitchelton - Scott 1
Damien Howson AUS 13 Aug 1992 Mitchelton - Scott 3
Jack Haig AUS 06 Sep 1993 Mitchelton - Scott 3
Luka Mezgec SLO 27 Jun 1988 Mitchelton - Scott 2
Matteo Trentin ITA 02 Aug 1989 Mitchelton - Scott 2
Michael Albasini ZWI 20 Dec 1980 Mitchelton - Scott 2
Simon Yates GBR 07 Aug 1992 Mitchelton - Scott 3
Dries Devenyns BEL 22 Jul 1983 Quick - Step Floors 2
Elia Viviani ITA 07 Feb 1989 Quick - Step Floors 2
Enric Mas Nicolau SPA 07 Jan 1995 Quick - Step Floors 2
Fabio Sabatini ITA 18 Feb 1985 Quick - Step Floors 2
Kasper Asgreen DEN 08 Feb 1995 Quick - Step Floors 1
Laurens De Plus BEL 04 Sep 1995 Quick - Step Floors 1
Michael Mörköv Christensen DEN 30 Apr 1985 Quick - Step Floors 3
Pieter Serry BEL 21 Nov 1988 Quick - Step Floors 5
David De La Cruz Melgarejo SPA 06 May 1989 Team Sky 5
Dylan van Baarle NED 21 May 1992 Team Sky 1
Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 27 Apr 1987 Team Sky 4
Michal Kwiatkowski POL 02 Jun 1990 Team Sky 2
Pavel Sivakov RUS 11 Jul 1997 Team Sky 1
Salvatore Puccio ITA 31 Aug 1989 Team Sky 5
Sergio Luis Henao Montoya COL 10 Dec 1987 Team Sky 4
Tao Geoghegan Hart GBR 30 Mar 1995 Team Sky 1
Jai Hindley AUS 05 May 1996 Team Sunweb 1
Johannes Fröhlinger DUI 09 Jun 1985 Team Sunweb 8
Martijn Tusveld NED 09 Sep 1993 Team Sunweb 1
Maximilian Walscheid DUI 13 Jun 1993 Team Sunweb 1
Michael Storer AUS 28 Feb 1997 Team Sunweb 1
Mike Teunissen NED 25 Aug 1992 Team Sunweb 2
Simon Geschke DUI 13 Mar 1986 Team Sunweb 3
Wilco Kelderman NED 25 Mar 1991 Team Sunweb 3
Franco Pellizotti ITA 15 Jan 1978 Bahrain - Merida 3
Gorka Izagirre Insausti SPA 07 Oct 1987 Bahrain - Merida 2
Hermann Pernsteiner OOS 07 Aug 1990 Bahrain - Merida 1
Ivan Garcia Cortina SPA 20 Nov 1995 Bahrain - Merida 2
Jon Izagirre Insausti SPA 04 Feb 1989 Bahrain - Merida 1
Luka Pibernik SLO 23 Oct 1993 Bahrain - Merida 1
Mark Padun UKR 06 Jul 1996 Bahrain - Merida 1
Vincenzo Nibali ITA 14 Nov 1984 Bahrain - Merida 6
Bauke Mollema NED 26 Nov 1986 Trek - Segafredo 4
Fabio Felline ITA 29 Mar 1990 Trek - Segafredo 3
Giacomo Nizzolo ITA 30 Jan 1989 Trek - Segafredo 1
Gianluca Brambilla ITA 22 Aug 1987 Trek - Segafredo 4
Kiel Reijnen USA 01 Jun 1986 Trek - Segafredo 2
Markel Irizar Aranburu SPA 05 Feb 1980 Trek - Segafredo 7
Matthias Brandle OOS 07 Dec 1989 Trek - Segafredo 2
Nicola Conci ITA 05 Jan 1997 Trek - Segafredo 1
Ian Boswell USA 07 Feb 1991 Katusha - Alpecin 3
Ilnur Zakarin RUS 15 Sep 1989 Katusha - Alpecin 2
Jhonatan Restrepo Valencia COL 28 Nov 1994 Katusha - Alpecin 2
José Isidro Maciel Gonçalves POR 13 Feb 1989 Katusha - Alpecin 4
Maurits Lammertink NED 31 Aug 1990 Katusha - Alpecin 1
Pavel Kochetkov RUS 07 Mar 1986 Katusha - Alpecin 3
Reto Hollenstein ZWI 22 Aug 1985 Katusha - Alpecin 1
Tiago Machado POR 18 Oct 1985 Katusha - Alpecin 5
Bert-Jan Lindeman NED 16 Jun 1989 LottoNL - Jumbo 4
Danny van Poppel NED 26 Jul 1993 LottoNL - Jumbo 2
Floris De Tier BEL 20 Jan 1992 LottoNL - Jumbo 2
George Bennett NZL 07 Apr 1990 LottoNL - Jumbo 5
Lars Boom NED 30 Dec 1985 LottoNL - Jumbo 3
Sepp Kuss USA 13 Sep 1994 LottoNL - Jumbo 1
Steven Kruijswijk NED 07 Jun 1987 LottoNL - Jumbo 4
Tom Leezer NED 26 Dec 1985 LottoNL - Jumbo 1
Daniel Martin IRL 20 Aug 1986 UAE Team Emirates 5
Edward Ravasi ITA 05 Jun 1994 UAE Team Emirates 1
Fabio Aru ITA 03 Jul 1990 UAE Team Emirates 4
Simone Consonni ITA 12 Sep 1994 UAE Team Emirates 1
Simone Petilli ITA 04 May 1993 UAE Team Emirates 1
Sven Erik Byström NOR 21 Jan 1992 UAE Team Emirates 3
Valerio Conti ITA 30 Mar 1993 UAE Team Emirates 4
Vegard Stake Laengen NOR 07 Feb 1989 UAE Team Emirates 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 17.09 GT USA Sepp Kuss DEN Jonas Vingegaard Hansen SLO Primoz Roglic
2022 11.09 GT BEL Remco Evenepoel SPA Enric Mas Nicolau SPA Juan Ayuso Pesquera
2021 05.09 GT SLO Primoz Roglic SPA Enric Mas Nicolau AUS Jack Haig
2020 08.11 GT SLO Primoz Roglic ECU Richard Antonio Carapaz Montenegro GBR Hugh Carthy
2019 15.09 GT SLO Primoz Roglic SPA Alejandro Valverde Belmonte SLO Tadej Pogacar
2018 16.09 GT GBR Simon Yates SPA Enric Mas Nicolau COL Miguel Angel Lopez Moreno
2017 10.09 GT GBR Chris Froome ITA Vincenzo Nibali RUS Ilnur Zakarin
2016 11.09 GT COL Nairo Alexander Quintana Rojas GBR Chris Froome COL Jhoan Esteban Chaves Rubio
2015 13.09 GT ITA Fabio Aru SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver POL Rafal Majka
2014 14.09 GT SPA Alberto Contador Velasco GBR Chris Froome SPA Alejandro Valverde Belmonte
2013 15.09 GT USA Chris Horner ITA Vincenzo Nibali SPA Alejandro Valverde Belmonte
2012 09.09 GT SPA Alberto Contador Velasco SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2011 11.09 GT GBR Chris Froome GBR Bradley Wiggins NED Bauke Mollema
2010 19.09 GT ITA Vincenzo Nibali SVK Peter Velits SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2009 20.09 GT SPA Alejandro Valverde Belmonte SPA Samuel Sanchez Gonzalez AUS Cadel Evans
2008 21.09 GT SPA Alberto Contador Velasco USA Levi Leipheimer SPA Carlos Sastre Candil
2007 23.09 GT RUS Denis Menchov SPA Carlos Sastre Candil SPA Samuel Sanchez Gonzalez
2006 17.09 GT KAZ Alexandre Vinokourov SPA Alejandro Valverde Belmonte KAZ Andrey Kashechkin
2005 18.09 GT SPA Roberto Heras Hernandez RUS Denis Menchov SPA Carlos Sastre Candil
2004 26.09 GT SPA Roberto Heras Hernandez SPA Santiago Perez Fernandez SPA Francisco Mancebo Perez
2003 28.09 GT SPA Roberto Heras Hernandez SPA Isidro Nozal Vega SPA Alejandro Valverde Belmonte
2002 29.09 GT SPA Aitor Gonzalez Jimenez SPA Roberto Heras Hernandez SPA Joseba Beloki Dorronsoro
2001 30.09 GT SPA Angel Luis Casero Moreno SPA Oscar Sevilla Ribera USA Levi Leipheimer
2000 17.09 GT SPA Roberto Heras Hernandez SPA Angel Luis Casero Moreno RUS Pavel Tonkov
1999 26.09 GT DUI Jan Ullrich SPA Igor Gonzalez de Galdeano Aranzabal SPA Roberto Heras Hernandez
1998 27.09 GT SPA Abraham Olano Manzano SPA Fernando Escartin Coti SPA José Maria Jimenez Sastre
1997 28.09 GT ZWI Alex Zülle SPA Fernando Escartin Coti ZWI Laurent Dufaux
1996 28.09 GT ZWI Alex Zülle ZWI Laurent Dufaux ZWI Tony Rominger
1995 24.09 GT FRA Laurent Jalabert SPA Abraham Olano Manzano BEL Johan Bruyneel
1994 15.05 GT ZWI Tony Rominger SPA Mikel Zarrabeitia Uranga SPA Pedro Delgado Robledo
1993 16.05 GT ZWI Tony Rominger ZWI Alex Zülle SPA Laudelino Cubino Gonzalez
1992 17.05 GT ZWI Tony Rominger SPA Jesus Montoya Alarcon SPA Pedro Delgado Robledo
1991 19.05 GT SPA Melcior Mauri Prat SPA Miguel Indurain Larraya SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga
1990 15.05 GT ITA Marco Giovannetti SPA Pedro Delgado Robledo SPA Anselmo Fuerte Abelenda
1989 15.05 GT SPA Pedro Delgado Robledo COL Fabio Enrique Parra Pinto COL Oscar de Jesus Vargas Restrepo
1988 15.05 GT IRL Sean Kelly DUI Raimund Dietzen SPA Anselmo Fuerte Abelenda
1987 15.05 GT COL Luis Alberto Herrera Herrera DUI Raimund Dietzen FRA Laurent Fignon
1986 13.05 GT SPA Alvaro Pino Counago GBR Robert Millar IRL Sean Kelly
1985 12.05 GT SPA Pedro Delgado Robledo GBR Robert Millar COL José Francisco Pacho Rodriguez Maldonado
1984 06.05 GT FRA Eric Caritoux SPA Alberto Fernandez Blanco DUI Raimund Dietzen
1983 08.05 GT FRA Bernard Hinault SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Alberto Fernandez Blanco
1982 09.05 GT SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga BEL Michel Pollentier ZWE Sven-Ake Nilsson
1981 10.05 GT ITA Giovanni Battaglin SPA Pedro Munoz Machin Rodriguez SPA Vicente Belda Vicedo
1980 11.05 SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Pedro Torres Cruces BEL Claude Criquielion
1979 13.05 NED Joop Zoetemelk SPA Francisco Galdos Guana BEL Michel Pollentier
1978 14.05 FRA Bernard Hinault SPA Jose Pesarrodona Altimi FRA Jean-René Bernaudeau
1977 15.05 BEL Freddy Maertens SPA Miguel Maria Lasa DUI Klaus-Peter Thaler
1976 16.05 SPA Jose Pesarrodona Altimi SPA Luis Ocana Pernia SPA José Nazabal Mirendia
1975 11.05 SPA Agustin Tamames Iglesias SPA Domingo Perurena SPA Miguel Maria Lasa
1974 12.05 SPA José Manuel Fuente Lavandera POR Joaquim Agostinho SPA Miguel Maria Lasa
1973 13.05 BEL Eddy Merckx SPA Luis Ocana Pernia FRA Bernard Thevenet
1972 14.05 SPA José Manuel Fuente Lavandera SPA Miguel Maria Lasa SPA Agustin Tamames Iglesias
1971 16.05 BEL Ferdinand Bracke BEL Wilfried David SPA Luis Ocana Pernia
1970 12.05 SPA Luis Ocana Pernia SPA Agustin Tamames Iglesias BEL Herman Vanspringel
1969 11.05 FRA Roger Pingeon SPA Luis Ocana Pernia NED Marinus "Rini" Wagtmans
1968 12.05 ITA Felice Gimondi SPA José Perez Frances SPA Eusebio Velez Mendizabal
1967 14.05 NED Jan Janssen FRA Jean-Pierre Ducasse SPA Aurelio Gonzalez Puente
1966 15.05 SPA Francisco Gabica SPA Eusebio Velez Mendizabal SPA Carlos Echeverria Zudaire
1965 16.05 DUI Rolf Wolfshohl FRA Raymond Poulidor BEL Rik Van Looy
1964 16.05 FRA Raymond Poulidor SPA Luis Otano SPA José Perez Frances
1963 15.05 FRA Jacques Anquetil SPA José Martin Colmenarejo Perez SPA Miguel Pacheco Font
1962 13.05 DUI Rudi Altig SPA José Perez Frances IRL Seamus Elliott
1961 11.05 SPA Angelino Soler Romaguera FRA François Mahé SPA José Perez Frances
1960 15.05 BEL Frans De Mulder BEL Armand Desmet SPA Miguel Pacheco Font
1959 10.05 SPA Antonio Suarez Vasquez SPA José Segu Soriano BEL Rik Van Looy
1958 15.05 FRA Jean Stablinski ITA Pasquale Fornara SPA Fernando Manzaneque Sanchez
1957 12.05 SPA Jesús Loroño Artega SPA Federico Martin Bahamontes SPA Bernardo Ruiz Navarrete
1956 13.05 ITA Angelo Conterno SPA Jesús Loroño Artega BEL Raymond Impanis
1955 08.05 FRA Jean Dotto SPA Antonio Jimenez Quilez FRA Raphaël Géminiani
1950 10.09 SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Manolo Rodriguez Barros SPA José Serra Gil
1948 04.07 SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Bernardo Capó Plomer
1947 05.06 BEL Edward Van Dijck SPA Manuel Costa (1921) SPA Delio Rodriguez Barros
1946 30.05 SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Julián Berrendero Martín NED Jan Lambrichs
1945 31.05 SPA Delio Rodriguez Barros SPA Julián Berrendero Martín SPA Juan Gimeno Guillamón
1942 19.07 SPA Julián Berrendero Martín SPA Diego Cháfer Ferrero SPA Antonio Andrès Sancho
1941 06.07 SPA Julián Berrendero Martín SPA Fermin Trueba Perez SPA José Jabardo Zaragoza
1936 31.05 BEL Gustave Deloor BEL Alphonse Deloor ITA Antonio Bertola
1935 15.05 BEL Gustave Deloor SPA Mariano Cañardo Lacasta BEL Antoine Dignef
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Roberto Heras Hernandez SPA 2000 - 2005
3 Primoz Roglic SLO 2019 - 2021
3 Alberto Contador Velasco SPA 2008 - 2014
3 Tony Rominger ZWI 1992 - 1994
2 Chris Froome GBR 2011 - 2017
2 Alex Zülle ZWI 1996 - 1997
2 Pedro Delgado Robledo SPA 1985 - 1989
2 Bernard Hinault FRA 1978 - 1983
2 José Manuel Fuente Lavandera SPA 1972 - 1974
2 Julián Berrendero Martín SPA 1941 - 1942
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
7 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2019
6 Roberto Heras Hernandez SPA 1999 - 2005
5 Pedro Delgado Robledo SPA 1985 - 1994
5 Luis Ocana Pernia SPA 1969 - 1976
4 Primoz Roglic SLO 2019 - 2023
4 Chris Froome GBR 2011 - 2017
4 Tony Rominger ZWI 1992 - 1996
4 Miguel Maria Lasa SPA 1972 - 1977
4 José Perez Frances SPA 1961 - 1968
4 Julián Berrendero Martín SPA 1941 - 1946
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
14 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2022
11 Imanol Erviti Ollo SPA 2011 - 2023
11 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2011 - 2022
9 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2010 - 2023
9 Nelson Filipe Santos Oliveira POR 2011 - 2023
9 Robert Gesink NED 2008 - 2023
9 Roberto Heras Hernandez SPA 1997 - 2005
9 Pedro Delgado Robledo SPA 1984 - 1994
9 Miguel Maria Lasa SPA 1970 - 1981
8 Andrey Zeits KAZ 2012 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-167 Angelino Soler Romaguera SPA 1961
21-325 Gustave Deloor BEL 1935
22-152 Frans De Mulder BEL 1960
22-230 Remco Evenepoel BEL 2022
22-341 Gustave Deloor BEL 1936
23-177 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1948
23-181 Bernard Hinault FRA 1978
23-263 Eric Caritoux FRA 1984
23-286 Faustino Ruperez Rincon SPA 1980
24-337 Luis Ocana Pernia SPA 1970
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-328 Chris Horner USA 2013
33-049 Tony Rominger ZWI 1994
33-001 Alexandre Vinokourov KAZ 2006
32-161 Joop Zoetemelk NED 1979
32-113 Chris Froome GBR 2017
32-050 Tony Rominger ZWI 1993
31-357 Ferdinand Bracke BEL 1971
31-356 Sean Kelly IRL 1988
31-311 Primoz Roglic SLO 2021
31-282 Alberto Contador Velasco SPA 2014
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
15 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2022
13 Imanol Erviti Ollo SPA 2008 - 2023
13 Domingo Perurena SPA 1966 - 1978
12 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2010 - 2023
11 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2011 - 2022
10 David De La Cruz Melgarejo SPA 2013 - 2023
10 Robert Gesink NED 2008 - 2023
10 Daniele Bennati ITA 2007 - 2018
10 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2003 - 2015
10 Carlos Sastre Candil SPA 2000 - 2011
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-051 Pello Ruiz Cabestany SPA 1980
19-026 Manuele Mori ITA 1999
19-297 Eduardo Chozas Olmo SPA 1980
19-338 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
19-358 Marco Brenner DUI 2022
20-037 Enrique Alberto Aja Cagigas SPA 1980
20-047 Lenny Martinez FRA 2023
20-047 Carlos Canal SPA 2021
20-086 Celestino Prieto Rodriguez SPA 1981
20-098 Quinn Simmons USA 2021
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-139 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
41-328 Chris Horner USA 2013
41-117 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2021
40-244 Franco Pellizotti ITA 2018
40-215 Sébastien Hinault FRA 2014
40-197 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2020
40-124 Svein Tuft CDN 2017
40-123 Matteo Tosatto ITA 2014
40-071 Daniel Navarro Garcia SPA 2023
39-307 Imanol Erviti Ollo SPA 2023
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
39 Delio Rodriguez Barros SPA 1941 - 1947
20 Alessandro Petacchi ITA 2000 - 2010
18 Laurent Jalabert FRA 1993 - 1997
18 Rik Van Looy BEL 1958 - 1965
16 Sean Kelly IRL 1979 - 1988
14 Gerben Karstens NED 1966 - 1976
13 Tony Rominger ZWI 1992 - 1996
13 Freddy Maertens BEL 1977 - 1977
12 Primoz Roglic SLO 2019 - 2023
12 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2003 - 2019
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-086 Celestino Prieto Rodriguez SPA 1981
20-169 Senén Mesa Fernández SPA 1947
20-170 Antonio Gomez del Moral SPA 1960
20-278 Fermin Trueba Perez SPA 1936
20-345 Tadej Pogacar SLO 2019
20-350 Tadej Pogacar SLO 2019
20-358 Tadej Pogacar SLO 2019
21-046 Caleb Ewan AUS 2015
21-069 Eric Vanderaerden BEL 1983
21-069 Evert Dolman NED 1967
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-315 Chris Horner USA 2013
41-308 Chris Horner USA 2013
39-127 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2019
38-129 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
38-123 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2018
37-335 Manuel Martin Pinera SPA 1969
37-068 Philippe Gilbert BEL 2019
37-062 Philippe Gilbert BEL 2019
37-062 Erik Zabel DUI 2007
37-040 Antonio Escuriet San Pedro SPA 1941
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
48 Alex Zülle ZWI 1993 - 2000
37 Primoz Roglic SLO 2019 - 2022
37 Roberto Heras Hernandez SPA 2000 - 2005
32 Tony Rominger ZWI 1992 - 1994
32 Delio Rodriguez Barros SPA 1941 - 1947
32 Gustave Deloor BEL 1935 - 1936
29 Domingo Perurena SPA 1967 - 1975
29 Julián Berrendero Martín SPA 1941 - 1945
27 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2006 - 2014
26 Alberto Contador Velasco SPA 2008 - 2014
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-051 Lenny Martinez FRA 2023
20-283 Miguel Indurain Larraya SPA 1985
21-160 Lorenzo Milesi ITA 2023
21-166 Angelino Soler Romaguera SPA 1961
21-169 Dietrich Thurau DUI 1976
21-290 Dominique Gaigne FRA 1983
21-312 Gustave Deloor BEL 1935
21-336 Ettore Pastorelli ITA 1988
22-144 Frans De Mulder BEL 1960
22-157 Andrea Piccolo ITA 2023
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-328 Chris Horner USA 2013
36-334 Manuel Martin Pinera SPA 1968
36-118 Joaquin Pascual Rodriguez Oliver SPA 2015
36-080 Robert Gesink NED 2022
35-215 Pablo Lastras Garcia SPA 2011
35-055 Nicolas Roche IRL 2019
34-318 Levi Leipheimer USA 2008
34-127 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014
34-115 Rein Taaramäe EST 2021
33-222 Hilaire Couvreur BEL 1958