G.P. de la Marseillaise - G.P. d'Ouverture

G.P. de la Marseillaise - G.P. d'Ouverture 1981
02 Feb 1981
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Jan Bogaert BEL 23-061
2 FRA Pascal Poisson FRA 22-218
3 FRA Patrick Hosotte FRA 23-192
G.P. de la Marseillaise - G.P. d'Ouverture 1981
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
02.02 Eindstand Jan Bogaert
Startlijst G.P. de la Marseillaise - G.P. d'Ouverture 1981
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Jan Bogaert BEL 03 Dec 1957 1
Pascal Poisson FRA 29 Jun 1958 1
Patrick Hosotte FRA 25 Jul 1957 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 28.01 1.1 LUX Kévin Geniets FRA Alex Baudin FRA Kévin Vauquelin
2023 29.01 1.1 USA Neilson Powless FRA Valentin Ferron BEL Brent Van Moer
2022 30.01 1.1 BEL Amaury Capiot DEN Mads Pedersen SPA Francisco Galvan
2021 31.01 1.1 FRA Aurélien Paret-Peintre FRA Thomas Boudat FRA Bryan Coquard
2020 02.02 1.1 FRA Benoît Cosnefroy FRA Valentin Madouas BEL Tom Devriendt
2019 03.02 1.1 FRA Anthony Turgis FRA Romain Combaud BEL Tom Van Asbroeck
2018 28.01 1.1 FRA Alexandre Geniez NOR Odd Christian Eiking FRA Lilian Calmejane
2017 29.01 1.1 FRA Arthur Vichot FRA Maxime Bouet FRA Lilian Calmejane
2016 31.01 1.1 BEL Dries Devenyns FRA Thibaut Pinot BEL Baptiste Planckaert
2015 01.02 1.1 NED Pim Ligthart BEL Kenneth Vanbilsen BEL Antoine Demoitié
2014 02.02 1.1 BEL Kenneth Vanbilsen BEL Baptiste Planckaert FRA Samuel Dumoulin
2013 27.01 1.1 FRA Justin Jules FRA Samuel Dumoulin FRA Thomas Damuseau
2012 29.01 1.1 FRA Samuel Dumoulin ITA Marco Marcato FRA Arthur Vichot
2011 30.01 1.1 FRA Jérémy Roy FRA Sylvain Georges FRA Romain Feillu
2010 31.01 1.1 FRA Jonathan Hivert NED Johnny Hoogerland FRA Samuel Dumoulin
2009 01.02 1.1 FRA Rémi Pauriol FRA Thomas Voeckler RUS Yury Trofimov
2008 03.02 1.1 FRA Hervé Duclos-Lassalle BEL Frederik Veuchelen CDN Ryder Hesjedal
2007 06.02 1.1 GBR Jeremy Hunt RUS Mikhail Ignatiev BEL Staf Scheirlinckx
2006 31.01 1.1 AUS Baden Cooke BEL Philippe Gilbert FRA Anthony Geslin
2005 01.02 1.1 DEN Nicki Sörensen RUS Vladimir Gusev ITA Daniele Masolino
2004 03.02 1.3 AUS Baden Cooke BEL Jo Planckaert ITA Fabio Baldato
2003 04.02 1.3 BEL Ludo Dierckxsens ZWE Magnus Backstedt ITA Stefano Casagranda
2002 05.02 1.3 FRA Xavier Jan RUS Alexandre Botcharov FRA Cyril Dessel
2001 06.02 1.4 DEN Jakob Piil Storm DEN Nicolay Bo Larsen FRA Florent Brard
2000 01.02 1.4 FRA Emmanuel Magnien EST Lauri Aus FRA Christophe Bassons
1999 02.02 1.4 BEL Frank Vandenbroucke DUI Jens Voigt FRA Frédéric Bessy
1998 03.02 1.4 ITA Marco Saligari FRA Richard Virenque RUS Viatcheslav Djavanian
1997 04.02 1.4 FRA Richard Virenque FRA Gilles Bouvard CZE Jan Svorada
1996 06.02 1.4 ITA Fabiano Fontanelli CZE Jan Svorada UKR Andrei Tchmil
1995 31.01 1.4 BEL Stéphane Hennebert BEL Nico Mattan ITA Gianluca Pianegonda
1994 . FRA Gilles Delion BEL Wilfried Nelissen FRA François Simon
1993 . FRA Didier Rous FRA Eddy Seigneur FRA Armand De Las Cuevas
1992 . BEL Edwig Van Hooydonck FRA Eddy Seigneur FRA Gilles Delion
1991 05.02 1.4 BEL Edwig Van Hooydonck BEL Pierre Dewailly BEL Herman Frison
1990 06.02 1.4 BEL Etienne De Wilde BEL Carlo Bomans BEL Hendrik Redant
1989 07.02 Cat 4 FRA Thierry Claveyrolat ZWI Guido Winterberg FRA Ronan Pensec
1988 09.02 NED Ad Wijnands NED Teun van Vliet NED Adri van der Poel
1987 03.02 DEN Johnny Weltz FRA Jean-Claude Colotti GBR Paul Watson
1986 04.02 BEL Eddy Planckaert FRA Vincent Barteau ZWI Jürg Bruggmann
1985 05.02 FRA Charly Mottet BEL Walter Planckaert BEL Paul Haghedooren
1984 07.02 BEL Eddy Planckaert ZWI Gilbert Glaus FRA Pascal Jules
1983 07.02 NED Jan Raas NED Cees Priem ZWI Erich Maechler
1982 01.02 FRA Bernard Hinault NED Ad Wijnands FRA Pierre-Henry Mentheour
1981 02.02 BEL Jan Bogaert FRA Pascal Poisson FRA Patrick Hosotte
1980 05.02 NED Leo van Vliet FRA Patrick Friou NED Frits Pirard
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Baden Cooke AUS 2004 - 2006
2 Eddy Planckaert BEL 1984 - 1986
1 Kévin Geniets LUX 2024 - 2024
1 Neilson Powless USA 2023 - 2023
1 Amaury Capiot BEL 2022 - 2022
1 Aurélien Paret-Peintre FRA 2021 - 2021
1 Benoît Cosnefroy FRA 2020 - 2020
1 Anthony Turgis FRA 2019 - 2019
1 Alexandre Geniez FRA 2018 - 2018
1 Arthur Vichot FRA 2017 - 2017
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Samuel Dumoulin FRA 2010 - 2014
2 Lilian Calmejane FRA 2017 - 2018
2 Arthur Vichot FRA 2012 - 2017
2 Baptiste Planckaert BEL 2014 - 2016
2 Kenneth Vanbilsen BEL 2014 - 2015
2 Baden Cooke AUS 2004 - 2006
2 Richard Virenque FRA 1997 - 1998
2 Jan Svorada CZE 1996 - 1997
2 Gilles Delion FRA 1992 - 1994
2 Eddy Seigneur FRA 1992 - 1993
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Lilian Calmejane FRA 2017 - 2022
5 Samuel Dumoulin FRA 2010 - 2019
4 Baptiste Planckaert BEL 2014 - 2019
3 Amaury Capiot BEL 2019 - 2024
3 Francisco Galvan SPA 2021 - 2024
3 Thibault Guernalec FRA 2022 - 2024
3 Edvald Boasson Hagen NOR 2020 - 2022
3 Anthony Turgis FRA 2019 - 2021
3 Jean-Claude Colotti FRA 1987 - 1995
2 Alexis Vuillermoz FRA 2021 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-051 Charly Mottet FRA 1985
23-061 Jan Bogaert BEL 1981
23-246 Kenneth Vanbilsen BEL 2014
24-082 Leo van Vliet NED 1980
24-088 Frank Vandenbroucke BEL 1999
24-108 Benoît Cosnefroy FRA 2020
24-185 Edwig Van Hooydonck BEL 1991
24-263 Anthony Turgis FRA 2019
24-314 Jonathan Hivert FRA 2010
24-320 Johnny Weltz DEN 1987
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-113 Ludo Dierckxsens BEL 2003
32-322 Jeremy Hunt GBR 2007
32-261 Marco Saligari ITA 1998
32-193 Dries Devenyns BEL 2016
31-318 Etienne De Wilde BEL 1990
31-238 Xavier Jan FRA 2002
31-162 Samuel Dumoulin FRA 2012
30-288 Fabiano Fontanelli ITA 1996
30-091 Jan Raas NED 1983
29-313 Thierry Claveyrolat FRA 1989
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Lilian Calmejane FRA 2017 - 2022
5 Samuel Dumoulin FRA 2010 - 2019
4 Baptiste Planckaert BEL 2014 - 2019
3 Amaury Capiot BEL 2019 - 2024
3 Francisco Galvan SPA 2021 - 2024
3 Thibault Guernalec FRA 2022 - 2024
3 Edvald Boasson Hagen NOR 2020 - 2022
3 Anthony Turgis FRA 2019 - 2021
3 Jean-Claude Colotti FRA 1987 - 1995
2 Alexis Vuillermoz FRA 2021 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-202 Lenny Martinez FRA 2023
19-272 Thibaud Gruel FRA 2024
19-324 Giacomo Tagliavini ITA 2024
19-332 Edoardo Burani ITA 2024
20-045 Nicolas Fritsch FRA 1999
20-244 Enzo Paleni FRA 2023
20-354 Michael Vanni ITA 2024
21-007 Matisse Julien CDN 2024
21-012 Alec Segaert BEL 2024
21-012 Pierre Gautherat FRA 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-209 Philippe Gilbert BEL 2022
39-006 Hennie Kuiper NED 1988
38-167 Samuel Dumoulin FRA 2019
38-113 Ludo Dierckxsens BEL 2003
37-171 Richard Trinkler ZWI 1988
36-303 Walter Planckaert BEL 1985
36-172 Eduard Prades Reverter SPA 2024
36-025 Pierre-Luc Périchon FRA 2023
35-244 Julien El Farès FRA 2021
35-241 Alexis Vuillermoz FRA 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar