Vuelta a la Comunidad de Madrid

Vuelta a la Comunidad de Madrid 2019 | Rit 1
Startlijst Vuelta a la Comunidad de Madrid 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alessandro Fedeli ITA 03 Jun 1996 1
Alexander Grigoriev RUS 21 Mar 1992 1
Antonio Soto SPA 22 Sep 1994 1
Bryan Steve Gomez Penaloza COL 19 Nov 1994 1
Cesar Martingil POR 10 Jan 1995 1
Eduardo Estrada Celis COL 25 Jan 1995 1
Evgeny Shalunov RUS 08 Jan 1992 2
Francisco Joaquim Brito Campos POR 10 Oct 1997 1
Francisco Mancebo Perez SPA 09 Mar 1976 2
Iuri Filosi ITA 17 Jan 1992 1
Javier Moreno Bazan SPA 18 Jul 1984 4
Jérémy Leveau FRA 14 Apr 1992 1
Jhojan Orlando Garcia Sosa COL 10 Jan 1998 1
Jhonatan Restrepo Valencia COL 28 Nov 1994 1
Jhonathan Canaveral Vargas COL 02 Nov 1996 1
Juan Felipe Osorio Arboleda COL 30 Jan 1995 1
Juan Ignacio Perez Martin SPA 03 Jan 1990 1
Luis Carlos Chia Bermudez COL 18 Feb 1997 1
Michele Gazzoli ITA 04 Mar 1999 1
Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 05 Nov 1996 1
Sergey Shilov RUS 06 Feb 1988 2
Unai Cuadrado SPA 26 Sep 1997 1
Vicente Garcia De Mateos Rubio SPA 19 Sep 1988 1
William David Munoz Perez COL 17 Jan 1994 1
Clément Russo FRA 20 Jan 1995 Arkéa - Samsic 1
Maxime Daniel FRA 05 Jun 1991 Arkéa - Samsic 1
Romain Hardy FRA 24 Aug 1988 Arkéa - Samsic 1
Diego Rubio Hernandez SPA 13 Jun 1991 Burgos - BH 2
Jaume Sureda Morey SPA 25 Jul 1996 Burgos - BH 1
Matthew Gibson GBR 02 Sep 1996 Burgos - BH 1
Alexander Aranburu Deba SPA 19 Sep 1995 Caja Rural - Seguros RGA 1
Gonzalo Serrano Rodriguez SPA 17 Aug 1994 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jon Aberasturi Izaga SPA 28 Mar 1989 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jonathan Lastra Martinez SPA 03 Jun 1993 Caja Rural - Seguros RGA 1
Enrique Sanz Unzue SPA 11 Sep 1989 Euskadi - Murias 4
Garikoitz Bravo Oiarbide SPA 31 Jul 1989 Euskadi - Murias 1
Carlos Barbero Cuesta SPA 29 Apr 1991 Movistar 4
Eduard Prades Reverter SPA 09 Aug 1987 Movistar 2
Eduardo Sepulveda ARG 13 Jun 1991 Movistar 1
Jorge Arcas Pena SPA 08 Jul 1992 Movistar 1
Niccolo Bonifazio ITA 29 Oct 1993 Direct Energie 1
Romain Sicard FRA 01 Jan 1988 Direct Energie 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Sergi Escobar Roure SPA 2006 - 2006
1 Clément Russo FRA 2019 - 2019
1 Edgar Miguel Pinto Lemos POR 2018 - 2018
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017 - 2017
1 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2016 - 2016
1 Evgeny Shalunov RUS 2015 - 2015
1 Javier Moreno Bazan SPA 2013 - 2013
1 Sergey Firsanov RUS 2012 - 2012
1 Rui Alberto Costa Faria POR 2011 - 2011
1 Sergio Pardilla Bellon SPA 2010 - 2010
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Javier Moreno Bazan SPA 2011 - 2013
2 Jesus Javier Ramirez Torres SPA 2006 - 2006
2 Mikhail Ignatiev RUS 2006 - 2006
2 Sergi Escobar Roure SPA 2006 - 2006
1 Carlos Barbero Cuesta SPA 2019 - 2019
1 Clément Russo FRA 2019 - 2019
1 Romain Hardy FRA 2019 - 2019
1 Edgar Miguel Pinto Lemos POR 2018 - 2018
1 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2018 - 2018
1 Jonathan Klever Caicedo Cepeda ECU 2018 - 2018
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Javier Moreno Bazan SPA 2011 - 2013
2 Jesus Javier Ramirez Torres SPA 2006 - 2006
2 Mikhail Ignatiev RUS 2006 - 2006
2 Sergi Escobar Roure SPA 2006 - 2006
1 Carlos Barbero Cuesta SPA 2019 - 2019
1 Alexander Grigoriev RUS 2019 - 2019
1 Alexander Aranburu Deba SPA 2019 - 2019
1 Clément Russo FRA 2019 - 2019
1 Eduard Prades Reverter SPA 2019 - 2019
1 Garikoitz Bravo Oiarbide SPA 2019 - 2019
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-073 Oleg Chuzhda UKR 2008
23-123 Evgeny Shalunov RUS 2015
24-112 Clément Russo FRA 2019
24-215 Rui Alberto Costa Faria POR 2011
25-352 Manuel Lloret Zaragoza SPA 2007
26-184 Sergio Pardilla Bellon SPA 2010
27-130 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2016
28-290 Javier Moreno Bazan SPA 2013
29-307 Sergey Firsanov RUS 2012
30-350 Héctor Guerra Garcia SPA 2009
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-220 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017
32-252 Edgar Miguel Pinto Lemos POR 2018
31-235 Sergi Escobar Roure SPA 2006
30-350 Héctor Guerra Garcia SPA 2009
29-307 Sergey Firsanov RUS 2012
28-290 Javier Moreno Bazan SPA 2013
27-130 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2016
26-184 Sergio Pardilla Bellon SPA 2010
25-352 Manuel Lloret Zaragoza SPA 2007
24-215 Rui Alberto Costa Faria POR 2011
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Carlos Barbero Cuesta SPA 2015 - 2019
4 Enrique Sanz Unzue SPA 2011 - 2019
4 Javier Moreno Bazan SPA 2007 - 2019
3 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2011 - 2017
3 Koldo Fernandez de Larrea SPA 2008 - 2011
2 Diego Rubio Hernandez SPA 2015 - 2019
2 Eduard Prades Reverter SPA 2017 - 2019
2 Evgeny Shalunov RUS 2015 - 2019
2 Francisco Mancebo Perez SPA 2008 - 2019
2 Sergey Shilov RUS 2016 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-067 Michele Gazzoli ITA 2019
20-306 Diego Milan Jimenez SPA 2006
21-008 Mikhail Ignatiev RUS 2006
21-121 Jhojan Orlando Garcia Sosa COL 2019
21-185 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2016
21-214 Francisco Joaquim Brito Campos POR 2019
21-227 Unai Cuadrado SPA 2019
21-238 Enrique Sanz Unzue SPA 2011
21-252 Xuban Errazkin SPA 2018
21-354 Dmitry Strakhov RUS 2017
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
43-064 Francisco Mancebo Perez SPA 2019
40-220 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017
36-335 Jose Belda Mira SPA 2012
36-012 Fortunato Baliani ITA 2010
34-297 Javier Moreno Bazan SPA 2019
33-008 Jose Antonio Lopez Gil SPA 2009
32-327 Carlos Torrent Tarres SPA 2007
32-293 Oscar Sevilla Ribera SPA 2009
32-255 Martin Gerardo Garrido Mayorga ARG 2007
32-252 Edgar Miguel Pinto Lemos POR 2018
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Carlos Barbero Cuesta SPA 2015 - 2018
3 Angel Vicioso Arcos SPA 2007 - 2008
2 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2011 - 2012
2 Francisco Jose Ventoso Alberdi SPA 2009 - 2010
2 Oscar Vicente Grau Jordá SPA 2006 - 2006
1 Alexander Aranburu Deba SPA 2019 - 2019
1 Maxime Daniel FRA 2019 - 2019
1 Niccolo Bonifazio ITA 2019 - 2019
1 Edgar Miguel Pinto Lemos POR 2018 - 2018
1 Nelson Andres Soto Martinez COL 2018 - 2018
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-306 Diego Milan Jimenez SPA 2006
21-185 Juan Sebastian Molano Benavides COL 2016
21-238 Enrique Sanz Unzue SPA 2011
23-003 Javier Moreno Bazan SPA 2007
23-007 Jesus Maria Perez Silva VEN 2007
23-122 Evgeny Shalunov RUS 2015
23-235 Alexander Aranburu Deba SPA 2019
23-320 Nelson Andres Soto Martinez COL 2018
24-010 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2011
24-011 Carlos Barbero Cuesta SPA 2015
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
32-250 Edgar Miguel Pinto Lemos POR 2018
31-097 Angel Vicioso Arcos SPA 2008
30-348 Héctor Guerra Garcia SPA 2009
30-098 Angel Vicioso Arcos SPA 2007
30-096 Angel Vicioso Arcos SPA 2007
30-029 Giovanny Manuel Baez Alvarez COL 2011
29-307 Sergey Firsanov RUS 2012
29-300 Gustav Erik Larsson ZWE 2010
29-275 David Herrero Llorente SPA 2009
28-140 Ruben Plaza Molina SPA 2008
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Angel Vicioso Arcos SPA 2007
2 Oscar Vicente Grau Jordá SPA 2006
1 Alexander Aranburu Deba SPA 2019
1 Maxime Daniel FRA 2019
1 Niccolo Bonifazio ITA 2019
1 Edgar Miguel Pinto Lemos POR 2018
1 Carlos Barbero Cuesta SPA 2018
1 Nelson Andres Soto Martinez COL 2018
1 Carlos Barbero Cuesta SPA 2017
1 Jasha Sütterlin DUI 2017
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Manuel Lloret Zaragoza SPA 2007 - 2007
4 Josu Agirre Aseginolaza SPA 2006 - 2006
3 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2011 - 2012
3 Héctor Guerra Garcia SPA 2009 - 2009
2 Edgar Miguel Pinto Lemos POR 2018 - 2018
2 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2016 - 2016
2 Evgeny Shalunov RUS 2015 - 2015
2 Gustav Erik Larsson ZWE 2010 - 2010
2 Oleg Chuzhda UKR 2008 - 2008
1 Alexander Aranburu Deba SPA 2019 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-072 Oleg Chuzhda UKR 2008
23-122 Evgeny Shalunov RUS 2015
23-235 Alexander Aranburu Deba SPA 2019
24-010 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2011
24-112 Clément Russo FRA 2019
24-215 Rui Alberto Costa Faria POR 2011
24-353 Josu Agirre Aseginolaza SPA 2006
25-008 Jonathan Castroviejo Nicolas SPA 2012
25-193 Niccolo Bonifazio ITA 2019
25-349 Manuel Lloret Zaragoza SPA 2007
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-220 Oscar Sevilla Ribera SPA 2017
32-252 Edgar Miguel Pinto Lemos POR 2018
31-328 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2018
30-350 Héctor Guerra Garcia SPA 2009
30-096 Angel Vicioso Arcos SPA 2007
29-307 Sergey Firsanov RUS 2012
29-300 Gustav Erik Larsson ZWE 2010
28-140 Ruben Plaza Molina SPA 2008
27-130 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2016
26-184 Sergio Pardilla Bellon SPA 2010