Danmark Rundt

Danmark Rundt 2019 | Rit 2
22 Aug 2019
Startlijst Danmark Rundt 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexander Kamp Egested DEN 14 Dec 1993 4
Amaury Capiot BEL 25 Jun 1993 1
André Carvalho POR 31 Oct 1997 1
Andrea Peron (1988) ITA 28 Oct 1988 1
Björn Tore Nielsen Hoem NOR 12 Apr 1991 1
Bryan Coquard FRA 25 Apr 1992 3
Charles Planet FRA 30 Oct 1993 1
Christoffer Lisson DEN 28 Nov 1995 1
Edgar Miguel Pinto Lemos POR 27 Aug 1985 1
Fridtjof Röinaas NOR 02 Aug 1994 1
Gustavo Cesar Veloso SPA 29 Jan 1980 1
Herman Dahl NOR 24 Nov 1993 1
Ian Garrison USA 14 Apr 1998 1
Johan Le Bon FRA 03 Oct 1990 1
Julius Johansen DEN 13 Sep 1999 1
Louis Bendixen DEN 23 Jun 1995 1
Marcin Budzinski POL 24 Apr 1998 1
Markus Hoelgaard NOR 04 Oct 1994 1
Martin Toft Madsen DEN 20 Feb 1985 4
Mathias Bregnhöj DEN 11 Nov 1995 1
Michael Carbel Svendgaard DEN 07 Feb 1995 2
Mikkel Bjerg DEN 03 Nov 1998 1
Nicolai Bröchner Nielsen DEN 04 Jul 1993 3
Niklas Larsen DEN 22 Mar 1997 1
Ole Forfang NOR 22 Mar 1995 1
Oyvind Lukkedahl NOR 19 Jun 1994 1
Rasmus Christian Quaade DEN 07 Jan 1990 3
Samuel Jose Rodrigues Caldeira POR 30 Nov 1985 1
Thomas Sprengers BEL 05 Feb 1990 1
Tim Merlier BEL 30 Oct 1992 2
Paolo Simion ITA 10 Oct 1992 Bardiani - CSF 1
Lasse Norman Hansen DEN 11 Feb 1992 Corendon - Circus 2
Dennis van Winden NED 02 Dec 1987 Israel Cycling Academy 1
Krists Neilands LAT 18 Aug 1994 Israel Cycling Academy 1
Matthias Brandle OOS 07 Dec 1989 Israel Cycling Academy 2
Roy Goldstein ISR 20 May 1993 Israel Cycling Academy 1
Brent Van Moer BEL 12 Jan 1998 Lotto - Soudal 1
Jasper De Buyst BEL 24 Nov 1993 Lotto - Soudal 2
Tiesj Benoot BEL 11 Mar 1994 Lotto - Soudal 2
Arjen Livyns BEL 01 Sep 1994 Roompot - Charles 1
Huub Duyn NED 01 Sep 1984 Roompot - Charles 1
Pieter Weening NED 05 Apr 1981 Roompot - Charles 1
Sjoerd van Ginneken NED 06 Nov 1992 Roompot - Charles 1
Asbjörn Kragh Andersen DEN 09 Apr 1992 Team Sunweb 2
Florian Stork DUI 27 Apr 1997 Team Sunweb 1
Joris Nieuwenhuis NED 11 Feb 1996 Team Sunweb 1
Louis Vervaeke BEL 06 Oct 1993 Team Sunweb 1
Amund Gröndahl Jansen NOR 11 Feb 1994 Jumbo - Visma 1
Antwan Tolhoek NED 29 Apr 1994 Jumbo - Visma 1
Jonas Vingegaard Hansen DEN 10 Dec 1996 Jumbo - Visma 1
Koen Bouwman NED 02 Dec 1993 Jumbo - Visma 1
Pascal Eenkhoorn NED 08 Feb 1997 Jumbo - Visma 1
Mads Würtz Schmidt DEN 31 Mar 1994 Katusha - Alpecin 3
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 19.08 2.PS DEN Mads Pedersen DEN Mattias Skjelmose Jensen DEN Magnus Cort Nielsen
2022 20.08 2.PS FRA Christophe Laporte USA Magnus Sheffield DEN Mattias Skjelmose Jensen
2021 14.08 2.PS BEL Remco Evenepoel DEN Mads Pedersen NED Mike Teunissen
2019 25.08 2.HC DEN Niklas Larsen DEN Jonas Vingegaard Hansen DEN Rasmus Christian Quaade
2018 05.08 2.HC BEL Wout Van Aert DEN Rasmus Christian Quaade DEN Lasse Norman Hansen
2017 16.09 2.HC DEN Mads Pedersen DEN Michael Valgren Andersen DEN Casper Phillip Pedersen
2016 31.07 2.HC DEN Michael Valgren Andersen DEN Magnus Cort Nielsen DEN Mads Würtz Schmidt
2015 08.08 2.HC DEN Christopher Juul Jensen DEN Lars Ytting Bak ITA Marco Marcato
2014 10.08 2.HC DEN Michael Valgren Andersen DEN Lars Ytting Bak ITA Manuele Boaro
2013 04.08 2.HC NED Wilco Kelderman DEN Lars Ytting Bak DEN Matti Breschel
2012 26.08 2.HC NED Lieuwe Westra LTU Ramunas Navardauskas ITA Manuele Boaro
2011 07.08 2.HC AUS Simon Gerrans ITA Daniele Bennati DEN Michael Mörköv Christensen
2010 08.08 2.HC DEN Jakob Fuglsang CDN Svein Tuft USA Matthew Busche
2009 02.08 2.HC DEN Jakob Fuglsang ITA Maurizio Biondo GBR Roger Hammond
2008 03.08 2.HC DEN Jakob Fuglsang GBR Stephen Cummings NED Tom Stamsnijder
2007 05.08 2.HC NOR Kurt-Asle Arvesen ITA Enrico Gasparotto DEN Matti Breschel
2006 06.08 2.HC ZWI Fabian Cancellara AUS Stuart O'Grady DUI Thomas Ziegler
2005 07.08 2.HC ITA Ivan Basso NOR Kurt-Asle Arvesen AUS Rory Sutherland
2004 08.08 2.2 NOR Kurt-Asle Arvesen DUI Jens Voigt AUS Stuart O'Grady
2003 16.08 2.2 DUI Sebastian Lang BEL Jurgen Van Goolen FRA Laurent Brochard
2002 17.08 2.2 DEN Jakob Piil Storm NOR Kurt-Asle Arvesen HUN Laszlo Bodrogi
2001 18.08 2.2 GBR David Millar EST Jaan Kirsipuu ITA Daniele Nardello
2000 05.08 2.2 DEN Rolf Sörensen DUI Andreas Klöden FRA Stéphane Barthe
1999 14.08 2.2 USA Tyler Hamilton DEN Rolf Sörensen SLO Martin Hvastija
1998 15.08 2.3 BEL Marc Streel DEN Rolf Sörensen DEN Michael Steen Nielsen
1997 10.08 2.3 NED Servais Knaven DEN Peter Meinert-Nielsen DEN Jesper Skibby
1996 11.08 2.4 ITA Fabrizio Guidi DEN Rolf Sörensen DEN Bjarne Riis
1995 06.08 Nat DEN Bjarne Riis DEN Bo Hamburger LAT Kaspars Ozers
1988 07.08 AUS Phil Anderson DEN Rolf Sörensen DEN Sören Lilholt
1987 09.08 DEN Kim Andersen DEN Rolf Sörensen DEN Sören Lilholt
1986 10.08 DEN Jesper Worre DEN Jörgen Vagn Pedersen NED Jelle Nijdam
1985 . ITA Moreno Argentin DEN Kim Andersen BEL Etienne De Wilde
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Jakob Fuglsang DEN 2008 - 2010
2 Mads Pedersen DEN 2017 - 2023
2 Michael Valgren Andersen DEN 2014 - 2016
2 Kurt-Asle Arvesen NOR 2004 - 2007
1 Christophe Laporte FRA 2022 - 2022
1 Remco Evenepoel BEL 2021 - 2021
1 Niklas Larsen DEN 2019 - 2019
1 Wout Van Aert BEL 2018 - 2018
1 Christopher Juul Jensen DEN 2015 - 2015
1 Wilco Kelderman NED 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Rolf Sörensen DEN 1987 - 2000
4 Kurt-Asle Arvesen NOR 2002 - 2007
3 Mads Pedersen DEN 2017 - 2023
3 Michael Valgren Andersen DEN 2014 - 2017
3 Lars Ytting Bak DEN 2013 - 2015
3 Jakob Fuglsang DEN 2008 - 2010
2 Magnus Cort Nielsen DEN 2016 - 2023
2 Mattias Skjelmose Jensen DEN 2022 - 2023
2 Rasmus Christian Quaade DEN 2018 - 2019
2 Manuele Boaro ITA 2012 - 2014
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
6 Rolf Sörensen DEN 1987 - 2000
4 Lasse Norman Hansen DEN 2018 - 2023
4 Michael Valgren Andersen DEN 2014 - 2023
4 Kurt-Asle Arvesen NOR 2002 - 2007
3 Anthon Charmig DEN 2021 - 2023
3 Jeppe Aaskov Pallesen DEN 2021 - 2023
3 Mads Pedersen DEN 2017 - 2023
3 Magnus Cort Nielsen DEN 2016 - 2023
3 Mathias Bregnhöj DEN 2019 - 2023
3 Mattias Skjelmose Jensen DEN 2021 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-202 Remco Evenepoel BEL 2021
21-273 Mads Pedersen DEN 2017
22-132 Wilco Kelderman NED 2013
22-156 Niklas Larsen DEN 2019
22-185 Michael Valgren Andersen DEN 2014
23-134 Jakob Fuglsang DEN 2008
23-324 Wout Van Aert BEL 2018
23-336 Sebastian Lang DUI 2003
24-120 Fabrizio Guidi ITA 1996
24-133 Jakob Fuglsang DEN 2009
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-107 Rolf Sörensen DEN 2000
32-177 Kurt-Asle Arvesen NOR 2007
31-125 Bjarne Riis DEN 1995
31-083 Simon Gerrans AUS 2011
30-147 Phil Anderson AUS 1988
29-349 Lieuwe Westra NED 2012
29-252 Christophe Laporte FRA 2022
29-180 Kurt-Asle Arvesen NOR 2004
29-180 Kim Andersen DEN 1987
29-161 Jakob Piil Storm DEN 2002
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Matti Breschel DEN 2007 - 2015
7 Alexander Kamp Egested DEN 2015 - 2023
7 Rolf Sörensen DEN 1986 - 2000
6 Magnus Cort Nielsen DEN 2013 - 2023
6 Martin Toft Madsen DEN 2016 - 2023
6 Jesper Skibby DEN 1987 - 1999
5 Kurt-Asle Arvesen NOR 2002 - 2007
4 Lasse Norman Hansen DEN 2018 - 2023
4 Mads Pedersen DEN 2017 - 2023
4 Michael Mörköv Christensen DEN 2011 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-259 Henrik Pedersen DEN 2023
18-270 Boas Lysgaard DEN 2023
18-347 Adam Holm Jörgensen DEN 2021
19-028 Tobias Svarre DEN 2023
19-034 Rasmus Söjberg Pedersen DEN 2021
19-041 Kasper Andersen DEN 2021
19-075 Luca Paletti ITA 2023
19-079 Alfred Grenaae DEN 2023
19-344 Julius Johansen DEN 2019
19-363 Mads-Emil Hougaard DEN 2023
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-058 Adri van der Poel NED 1999
39-209 Gustavo Cesar Veloso SPA 2019
38-235 Peter Kusztor HUN 2023
38-180 Martin Toft Madsen DEN 2023
38-175 Jan Erik Ostergaard DEN 1999
38-141 Pieter Weening NED 2019
38-134 Jack Bauer NZL 2023
38-111 Michael Mörköv Christensen DEN 2023
37-305 Johan Museeuw BEL 2003
37-178 Martin Toft Madsen DEN 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
9 Matti Breschel DEN 2007 - 2015
5 Nicola Minali ITA 1995 - 1997
5 Jesper Skibby DEN 1987 - 1996
4 Mads Pedersen DEN 2017 - 2023
4 Magnus Cort Nielsen DEN 2013 - 2016
4 Ivan Basso ITA 2005 - 2005
3 Tim Merlier BEL 2018 - 2019
3 Mark Cavendish GBR 2007 - 2013
3 André Greipel DUI 2005 - 2012
3 Jaan Kirsipuu EST 2000 - 2003
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-120 Magnus Sheffield USA 2022
20-196 Magnus Cort Nielsen DEN 2013
20-199 Magnus Cort Nielsen DEN 2013
20-303 Olav Kooij NED 2022
20-305 Olav Kooij NED 2022
21-129 Mads Würtz Schmidt DEN 2015
21-153 Gorik Gardeyn BEL 2001
21-181 Casper Phillip Pedersen DEN 2017
21-192 Tomas Vaitkus LTU 2003
21-200 Remco Evenepoel BEL 2021
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-305 Johan Museeuw BEL 2003
36-085 Jörgen Marcussen DEN 1986
35-315 Brian Holm Sörensen DEN 1998
35-306 Daniele Bennati ITA 2016
35-133 Jeremy Hunt GBR 2009
34-183 Martin Toft Madsen DEN 2019
34-112 Rolf Sörensen DEN 1999
34-077 Nicki Sörensen DEN 2009
34-030 Jaan Kirsipuu EST 2003
33-356 Jans Koerts NED 2003
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Ivan Basso ITA 2005
3 Nicola Minali ITA 1995
2 Fabio Jakobsen NED 2023
2 Olav Kooij NED 2022
2 Remco Evenepoel BEL 2021
2 Tim Merlier BEL 2018
2 Matti Breschel DEN 2015
2 Andrea Guardini ITA 2014
2 Magnus Cort Nielsen DEN 2013
2 Matti Breschel DEN 2013
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
12 Matti Breschel DEN 2007 - 2013
8 Jakob Fuglsang DEN 2008 - 2010
7 Kim Andersen DEN 1987 - 1987
6 Ivan Basso ITA 2005 - 2005
6 Fabrizio Guidi ITA 1996 - 2004
6 Jakob Piil Storm DEN 2002 - 2002
6 Marc Streel BEL 1998 - 1998
5 Phil Anderson AUS 1988 - 1988
4 Mads Pedersen DEN 2017 - 2023
4 Wout Van Aert BEL 2018 - 2018
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-120 Magnus Sheffield USA 2022
20-196 Magnus Cort Nielsen DEN 2013
20-303 Olav Kooij NED 2022
21-181 Casper Phillip Pedersen DEN 2017
21-200 Remco Evenepoel BEL 2021
21-202 Magnus Cort Nielsen DEN 2014
21-271 Mads Pedersen DEN 2017
21-357 Michael Van Staeyen BEL 2010
22-131 Wilco Kelderman NED 2013
22-153 Max van Heeswijk NED 1995
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-307 Daniele Bennati ITA 2016
35-204 Lars Ytting Bak DEN 2015
35-107 Rolf Sörensen DEN 2000
34-077 Nicki Sörensen DEN 2009
32-364 Stuart O'Grady AUS 2006
32-325 Jens Voigt DUI 2004
32-177 Kurt-Asle Arvesen NOR 2007
32-114 Fabrizio Guidi ITA 2004
32-078 Lennie Kristensen Lange DEN 2000
31-179 Paolo Rosola ITA 1988