Giro del Lazio

Giro del Lazio 1999
18 Sep 1999
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Sergio Barbero ITA Mercatone Uno - Bianchi 30-244
2 ITA Francesco Casagrande ITA Vini Caldirola 29-004
3 RUS Dimitri Konyshev RUS Mercatone Uno - Bianchi 33-212
4 RUS Sergej Lelekin RUS 26-174
5 ITA Mirko Celestino ITA Team Polti 25-183
6 ITA Dario Frigo ITA Saeco - Cannondale 26-000
7 ITA Marco Serpellini ITA Lampre - Daikin - Colnago 27-035
8 ITA Marcello Siboni ITA Mercatone Uno - Bianchi 34-255
9 ITA Luca Mazzanti ITA Cantina Tollo - Alexia 25-226
10 ITA Mauro Zanetti ITA Vini Caldirola 26-166
11 ITA Roberto Sgambelluri ITA Cantina Tollo - Alexia 25-165
12 ITA Gilberto Simoni ITA 28-024
13 ITA Massimo Donati ITA Vini Caldirola 32-243
14 ITA Roberto Petito ITA Saeco - Cannondale 28-229
15 ITA Christian Gasperoni ITA Cantina Tollo - Alexia 28-338
16 SLO Martin Hvastija SLO 29-292
17 ITA Gian Mario Ortenzi ITA Mercatone Uno - Bianchi 23-087
18 ITA Ivan Basso ITA Vinavil - Riso Scotti 21-296
19 ITA Gianluca Valoti ITA Team Polti 26-214
20 ITA Andrea Ferrigato ITA 30-017
21 ITA Luca Scinto ITA Mapei - Quickstep 31-234
22 ITA Davide Scalmana ITA 24-015
23 ITA Valentino Fois ITA Vini Caldirola 25-360
24 RUS Vitali Kokorine RUS Saeco - Cannondale 24-258
25 ITA Roberto Conti ITA Mercatone Uno - Bianchi 34-276
26 ITA Marco Velo ITA Mercatone Uno - Bianchi 25-193
27 ITA Riccardo Forconi ITA Mercatone Uno - Bianchi 29-097
28 ITA Giuliano Figueras ITA Mapei - Quickstep 23-238
29 ITA Diego Ferrari ITA Vinavil - Riso Scotti 28-305
30 ITA Gabriele Missaglia ITA Lampre - Daikin - Colnago 29-056
31 ZWI Pascal Richard ZWI 35-186
32 ITA Alessandro Baronti ITA Cantina Tollo - Alexia 32-106
33 ZWI Mauro Gianetti ZWI Vini Caldirola 35-186
34 ITA Pietro Caucchioli ITA 24-027
35 ITA Emiliano Murtas ITA 26-148
36 ZWI Felice Puttini ZWI 32-000
37 UKR Vladimir Douma UKR 27-200
38 ITA Moreno Pezze ITA 25-206
39 ITA Fausto Dotti ITA 31-103
40 BEL Christophe Brandt BEL 22-135
41 ZWE Niklas Axelsson ZWE 27-126
42 ITA Marco Vergnani ITA 30-067
43 ITA Fabio Malberti ITA Vinavil - Riso Scotti 22-306
44 ITA Massimo Podenzana ITA Mercatone Uno - Bianchi 38-051
45 ITA Renzo Ragnetti ITA 26-199
46 ITA Emanuele Lupi ITA Vini Caldirola 30-258
47 ITA Gianluca Tonetti ITA 32-150
48 ITA Mario Manzoni ITA 30-066
49 UKR Alexandre Gontchenkov UKR 29-157
50 ITA Maurizio Caravaggio ITA Mercatone Uno - Bianchi 23-119
Giro del Lazio 1999
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
18.09 Eindstand Sergio Barbero
Startlijst Giro del Lazio 1999
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexandre Gontchenkov UKR 14 Apr 1970 1
Andrea Ferrigato ITA 01 Sep 1969 2
Christophe Brandt BEL 06 May 1977 1
Davide Scalmana ITA 03 Sep 1975 1
Emiliano Murtas ITA 23 Apr 1973 1
Fausto Dotti ITA 07 Jun 1968 1
Felice Puttini ZWI 18 Sep 1967 1
Gianluca Tonetti ITA 21 Apr 1967 1
Gilberto Simoni ITA 25 Aug 1971 1
Marco Vergnani ITA 13 Jul 1969 1
Mario Manzoni ITA 14 Jul 1969 1
Martin Hvastija SLO 30 Nov 1969 1
Moreno Pezze ITA 24 Feb 1974 1
Niklas Axelsson ZWE 15 May 1972 1
Pascal Richard ZWI 16 Mar 1964 3
Pietro Caucchioli ITA 22 Aug 1975 1
Renzo Ragnetti ITA 03 Mar 1973 1
Sergej Lelekin RUS 28 Mar 1973 1
Vladimir Douma UKR 02 Mar 1972 1
Alessandro Baronti ITA 04 Jun 1967 Cantina Tollo - Alexia 2
Christian Gasperoni ITA 15 Oct 1970 Cantina Tollo - Alexia 1
Luca Mazzanti ITA 04 Feb 1974 Cantina Tollo - Alexia 1
Roberto Sgambelluri ITA 06 Apr 1974 Cantina Tollo - Alexia 1
Gabriele Missaglia ITA 24 Jul 1970 Lampre - Daikin - Colnago 1
Marco Serpellini ITA 14 Aug 1972 Lampre - Daikin - Colnago 1
Giuliano Figueras ITA 24 Jan 1976 Mapei - Quickstep 1
Luca Scinto ITA 28 Jan 1968 Mapei - Quickstep 2
Dimitri Konyshev RUS 18 Feb 1966 Mercatone Uno - Bianchi 2
Gian Mario Ortenzi ITA 23 Jun 1976 Mercatone Uno - Bianchi 1
Marcello Siboni ITA 06 Jan 1965 Mercatone Uno - Bianchi 1
Marco Velo ITA 09 Mar 1974 Mercatone Uno - Bianchi 1
Massimo Podenzana ITA 29 Jul 1961 Mercatone Uno - Bianchi 1
Maurizio Caravaggio ITA 22 May 1976 Mercatone Uno - Bianchi 1
Riccardo Forconi ITA 13 Jun 1970 Mercatone Uno - Bianchi 1
Roberto Conti ITA 16 Dec 1964 Mercatone Uno - Bianchi 1
Sergio Barbero ITA 17 Jan 1969 Mercatone Uno - Bianchi 1
Gianluca Valoti ITA 16 Feb 1973 Team Polti 1
Mirko Celestino ITA 19 Mar 1974 Team Polti 2
Dario Frigo ITA 18 Sep 1973 Saeco - Cannondale 1
Roberto Petito ITA 01 Feb 1971 Saeco - Cannondale 1
Vitali Kokorine RUS 03 Jan 1975 Saeco - Cannondale 1
Diego Ferrari ITA 17 Nov 1970 Vinavil - Riso Scotti 1
Fabio Malberti ITA 16 Nov 1976 Vinavil - Riso Scotti 1
Ivan Basso ITA 26 Nov 1977 Vinavil - Riso Scotti 1
Emanuele Lupi ITA 03 Jan 1969 Vini Caldirola 1
Francesco Casagrande ITA 14 Sep 1970 Vini Caldirola 2
Massimo Donati ITA 18 Jan 1967 Vini Caldirola 1
Mauro Gianetti ZWI 16 Mar 1964 Vini Caldirola 1
Mauro Zanetti ITA 05 Apr 1973 Vini Caldirola 1
Valentino Fois ITA 23 Sep 1973 Vini Caldirola 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2014 09.03 1.1 SPA Alejandro Valverde Belmonte ITA Davide Appollonio ITA Sonny Colbrelli
2013 03.03 1.1 FRA Blel Kadri ITA Filippo Pozzato SLO Grega Bole
2008 05.10 1.HC ITA Francesco Masciarelli ITA Filippo Pozzato ITA Danilo Di Luca
2007 11.08 1.HC ITA Gabriele Bosisio ITA Emanuele Sella BLR Branislau Samoilau
2006 05.08 1.HC ITA Giuliano Figueras ITA Damiano Cunego ITA Emanuele Sella
2005 06.08 1.HC ITA Filippo Pozzato BRA Murilo Antonio Fischer POL Krzysztof Szczawinski
2004 18.09 1.HC SPA Juan Antonio Flecha Giannoni ITA Gilberto Simoni DUI Jan Ullrich
2003 20.09 1.HC ITA Michele Bartoli ITA Mirko Celestino SPA Juan Antonio Flecha Giannoni
2002 21.09 1.HC ITA Paolo Bettini ITA Davide Rebellin ITA Christian Gasperoni
2001 22.09 1.HC ITA Massimo Donati ITA Gianni Faresin RUS Dimitri Konyshev
2000 16.09 1.HC GBR Maximilian Sciandri ITA Sergio Barbero ITA Mirko Celestino
1999 18.09 1.HC ITA Sergio Barbero ITA Francesco Casagrande RUS Dimitri Konyshev
1998 19.09 1.1 ITA Andrea Tafi ITA Mirko Celestino ITA Marco Fincato
1997 20.09 1.1 ITA Alessandro Baronti ITA Luca Scinto ITA Francesco Casagrande
1996 21.09 1.1 ITA Andrea Tafi ITA Marco Fincato ITA Andrea Ferrigato
1995 16.09 1.1 ZWI Pascal Richard ITA Leonardo Piepoli DEN Rolf Sörensen
1994 17.09 1.1 ITA Maurizio Fondriest ITA Maximilian Sciandri ITA Angelo Lecchi
1993 18.09 1.1 ZWI Pascal Richard ITA Giorgio Furlan ITA Roberto Caruso
1992 19.09 1.1 ITA Gianni Bugno ITA Maurizio Fondriest UKR Vladimir Pulnikov
1991 07.09 1.1 ITA Andrea Tafi ZWI Laurent Dufaux ITA Davide Cassani
1990 08.09 1.1 ITA Maurizio Fondriest FRA Gilles Delion ITA Davide Cassani
1989 16.09 Cat 3 FRA Charly Mottet ITA Maximilian Sciandri DEN Rolf Sörensen
1988 17.09 CDM FRA Charly Mottet ZWI Tony Rominger CDN Steve Bauer
1987 19.09 Cat 1 ITA Roberto Pagnin ITA Bruno Leali ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1986 20.09 Cat 1 ZWI Urs Zimmermann ITA Gianni Bugno ITA Davide Cassani
1985 14.09 Cat 1 ITA Bruno Leali DEN Kim Andersen ITA Alberto Volpi
1984 15.09 Cat 1 ITA Francesco Moser ITA Giovanni Mantovani (1955) ITA Marino Amadori
1983 17.09 Cat 1 ITA Silvano Contini ITA Francesco Moser BEL Ludo Peeters
1982 18.09 Cat 1 NOR Dag Erik Pedersen ZWI Serge Demierre ITA Alessandro Paganessi
1981 19.09 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Emmanuelle Bombini BEL Jean-Marie Wampers
1980 20.09 ZWE Bernt Johansson ITA Gianbattista Baronchelli ITA Giuseppe Saronni
1979 15.09 ITA Silvano Contini NOR Knut Knudsen ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1978 16.09 ITA Francesco Moser ZWE Bernt Johansson BEL Roger De Vlaeminck
1977 20.09 ITA Francesco Moser ITA Felice Gimondi ITA Giuseppe Saronni
1976 28.08 BEL Roger De Vlaeminck ITA Franco Bitossi BEL Eddy Merckx
1975 20.09 BEL Roger De Vlaeminck ITA Giancarlo Polidori ITA Roberto Poggiali
1974 14.09 ITA Roberto Poggiali ITA Franco Bitossi NZL Bruce Biddle
1973 22.09 ITA Giovanni Battaglin ITA Giancarlo Polidori ITA Alessio Antonini
1972 02.09 BEL Martin Van Den Bossche ITA Marcello Bergamo ZWE Tomas Pettersson
1971 18.09 ITA Franco Mori DEN Ole Ritter ZWE Tomas Pettersson
1970 20.09 ITA Michele Dancelli ITA Italo Zilioli ZWE Tomas Pettersson
1969 31.08 ITA Flaviano Vicentini ITA Aldo Moser ITA Marino Basso
1968 04.08 ITA Giancarlo Polidori ITA Franco Bodrero ITA Adriano Durante
1967 17.09 ITA Felice Gimondi ITA Eraldo Bocci DEN Ole Ritter
1966 17.09 ITA Michele Dancelli ITA Italo Zilioli ITA Vito Taccone
1965 30.09 ITA Franco Bitossi ITA Roberto Poggiali ITA Franco Balmamion
1964 15.08 ITA Bruno Mealli ITA Marino Fontana ITA Bruno Fantinato
1963 08.09 ITA Adriano Durante ITA Walter Martin ITA Silvano Ciampi
1962 15.04 ITA Nino Defilippis ITA Diego Ronchini ITA Guido Carlesi
1961 11.10 ITA Bruno Mealli ITA Renzo Fontona ITA Pierino Baffi
1960 18.09 ITA Giuseppe Fallarini ITA Vito Favero ITA Nino Defilippis
1959 27.09 ITA Diego Ronchini ITA Adriano Zamboni ITA Angelo Conterno
1958 21.09 ITA Nino Defilippis ITA Sante Ranucci ITA Diego Ronchini
1957 29.09 ITA Ercole Baldini ITA Alfredo Sabbadin ITA Gastone Nencini
1956 02.09 ITA Fiorenzo Magni ITA Nino Defilippis ITA Guido Boni
1955 06.11 ITA Loretto Petrucci ITA Luciano Maggini ITA Bruno Monti
1954 12.09 ITA Angelo Conterno ITA Arrigo Padovan ITA Giancarlo Astrua
1953 09.08 ITA Giorgio Albani ITA Michele Gismondi ITA Vittorio Rossello
1952 . ITA Dante Rivola ITA Arnaldo Faccioli ITA Luciano Frosini
1951 30.04 ITA Fiorenzo Magni ITA Rinaldo Moresco ITA Giancarlo Astrua
1949 . ITA Virgilio Salimbeni ITA Ezio Cecchi ITA Guido De Santi
1949 19.06 ITA Annibale Brasola ITA Luciano Maggini ITA Luigi Casola
1948 . ITA Guido Tognarelli
ITA Pietro Giudici
ITA Luciano Cremonese
1947 13.04 ITA Michele Motta ITA Giulio Bresci ITA Giordano Cottur
1945 . ITA Gino Bartali
ITA Zoarino Guidi
ITA Fausto Coppi
ITA Mario Ricci
ITA Adolfo Leoni
ITA Luciano Maggini
1943 18.04 ITA Quirino Toccacelli ITA Elio Bertocchi ITA Pietro Chiappini
1942 06.04 ITA Osvaldo Bailo ITA Olimpio Bizzi ITA Pietro Chiappini
1941 12.04 ITA Adolfo Leoni ITA Aldo Bini ITA Cino Cinelli
1940 . ITA Gino Bartali ITA Mario Ricci ITA Fausto Coppi
1939 16.07 ITA Mario Vicini ITA Giordano Cottur ITA Pietro Rimoldi
1938 12.06 ITA Cesare Del Cancia ITA Ezio Cecchi ITA Michele Benente
1937 . ITA Gino Bartali ITA Cesare Del Cancia ITA Olimpio Bizzi
1936 . ITA Rinaldo Gerini ITA Mario Vicini ITA Enrico Mollo
1935 . ITA Giuseppe Martano ITA Michele Benente ITA Mario Cipriani
1934 . ITA Renato Scorticati ITA Adalino Mealli ITA Ambrogio Enrico Morelli
1933 . ITA Giovanni Valetti ITA Andrea Minasso ITA Guglielmo Segato
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Andrea Tafi ITA 1991 - 1998
3 Francesco Moser ITA 1977 - 1984
3 Gino Bartali ITA 1937 - 1945
2 Pascal Richard ZWI 1993 - 1995
2 Maurizio Fondriest ITA 1990 - 1994
2 Charly Mottet FRA 1988 - 1989
2 Silvano Contini ITA 1979 - 1983
2 Roger De Vlaeminck BEL 1975 - 1976
2 Michele Dancelli ITA 1966 - 1970
2 Bruno Mealli ITA 1961 - 1964
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Francesco Moser ITA 1977 - 1984
4 Nino Defilippis ITA 1956 - 1962
3 Filippo Pozzato ITA 2005 - 2013
3 Mirko Celestino ITA 1998 - 2003
3 Maximilian Sciandri ITA 1989 - 2000
3 Andrea Tafi ITA 1991 - 1998
3 Maurizio Fondriest ITA 1990 - 1994
3 Davide Cassani ITA 1986 - 1991
3 Roger De Vlaeminck BEL 1975 - 1978
3 Franco Bitossi ITA 1965 - 1976
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Davide Cassani ITA 1986 - 1995
4 Mirko Celestino ITA 1998 - 2003
4 Maximilian Sciandri ITA 1989 - 2001
4 Andrea Tafi ITA 1991 - 1998
4 Maurizio Fondriest ITA 1990 - 1995
4 Francesco Moser ITA 1977 - 1984
4 Nino Defilippis ITA 1956 - 1962
3 Filippo Pozzato ITA 2005 - 2013
3 Dimitri Konyshev URS 1989 - 2001
3 Pascal Richard ZWI 1993 - 1999
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-243 Silvano Contini ITA 1979
22-062 Giovanni Battaglin ITA 1973
22-153 Francesco Masciarelli ITA 2008
23-037 Cesare Del Cancia ITA 1938
23-046 Adriano Durante ITA 1963
23-104 Dag Erik Pedersen NOR 1982
23-293 Diego Ronchini ITA 1959
23-325 Bruno Mealli ITA 1961
23-330 Filippo Pozzato ITA 2005
24-003 Annibale Brasola ITA 1949
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-269 Fiorenzo Magni ITA 1956
34-247 Massimo Donati ITA 2001
33-318 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2014
33-213 Maximilian Sciandri GBR 2000
33-151 Roberto Poggiali ITA 1974
33-116 Michele Bartoli ITA 2003
33-088 Francesco Moser ITA 1984
32-135 Andrea Tafi ITA 1998
31-184 Pascal Richard ZWI 1995
31-176 Martin Van Den Bossche BEL 1972
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Davide Cassani ITA 1986 - 1995
4 Mirko Celestino ITA 1998 - 2003
4 Maximilian Sciandri ITA 1989 - 2001
4 Andrea Tafi ITA 1991 - 1998
4 Maurizio Fondriest ITA 1990 - 1995
4 Francesco Moser ITA 1977 - 1984
4 Nino Defilippis ITA 1956 - 1962
3 Filippo Pozzato ITA 2005 - 2013
3 Dimitri Konyshev URS 1989 - 2001
3 Pascal Richard ZWI 1993 - 1999
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-363 Giuseppe Saronni ITA 1977
21-083 Dominik Krieger DUI 1989
21-243 Silvano Contini ITA 1979
21-253 Alfredo Sabbadin ITA 1957
21-296 Ivan Basso ITA 1999
22-059 Michele Gismondi ITA 1953
22-062 Giovanni Battaglin ITA 1973
22-078 Branislau Samoilau BLR 2007
22-079 Emmanuelle Bombini ITA 1981
22-101 Renzo Fontona ITA 1961
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-286 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1989
38-051 Massimo Podenzana ITA 1999
36-289 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1987
36-068 Gianni Faresin ITA 2001
35-343 Franco Bitossi ITA 1976
35-269 Fiorenzo Magni ITA 1956
35-216 Dimitri Konyshev RUS 2001
35-205 Aldo Moser ITA 1969
35-186 Mauro Gianetti ZWI 1999
35-186 Pascal Richard ZWI 1999
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Nino Defilippis ITA 1958 - 1958
1 Serafino Biagioni ITA 1949 - 1949
1 Primo Volpi ITA 1949 - 1949
1 Luciano Frosini ITA 1949 - 1949
1 Bruno Pontisso ITA 1949 - 1949
1 Alfredo Pasotti ITA 1949 - 1949
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
26-184 Nino Defilippis ITA 1958
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
26-184 Nino Defilippis ITA 1958
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
1 Nino Defilippis ITA 1958
1 Serafino Biagioni ITA 1949
1 Primo Volpi ITA 1949
1 Luciano Frosini ITA 1949
1 Bruno Pontisso ITA 1949
1 Alfredo Pasotti ITA 1949
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar