Carpathia Couriers Path

Carpathia Couriers Path 2015 | Rit 4
02 May 2015
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SVK Erik Baska SVK 21-110
2 CZE Frantisek Sisr CZE 22-046
3 BEL Milan Menten BEL 18-183
Startlijst Carpathia Couriers Path 2015
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adriaan Janssen NED 12 Dec 1995 1
Alexander Wachter OOS 21 Jan 1995 1
Alvaro Cuadros SPA 12 Apr 1995 1
Dries Van Gestel BEL 30 Sep 1994 1
Erik Baska SVK 12 Jan 1994 2
Frantisek Sisr CZE 17 Mar 1993 1
Jan Brockhoff DUI 03 Dec 1994 1
Milan Menten BEL 31 Oct 1996 1
Rémy Mertz BEL 17 Jul 1995 1
Silver Mäoma EST 16 May 1995 1
Silvio Herklotz DUI 06 May 1994 1
Tim Ariesen NED 20 Mar 1994 1
Twan Brusselman NED 15 Aug 1993 1
Patryk Stosz POL 15 Jul 1994 CCC Sprandi - Polkowice 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Filip Maciejuk POL 2018 - 2021
1 Gal Glivar SLO 2023 - 2023
1 Fran Miholjevic CRO 2022 - 2022
1 Jordan Habets NED 2020 - 2020
1 Marijn van den Berg NED 2019 - 2019
1 Alessandro Pessot ITA 2017 - 2017
1 Hamish Schreurs NZL 2016 - 2016
1 Tim Ariesen NED 2015 - 2015
1 Gregor Mühlberger OOS 2014 - 2014
1 Stefan Poutsma NED 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fran Miholjevic CRO 2021 - 2022
2 Filip Maciejuk POL 2018 - 2021
1 Davide De Cassan ITA 2023 - 2023
1 Gal Glivar SLO 2023 - 2023
1 Giulio Pellizarri ITA 2023 - 2023
1 Alexander Hajek OOS 2022 - 2022
1 Francis Juneau CDN 2022 - 2022
1 Daan Hoeks NED 2021 - 2021
1 Antti-Jussi Juntunen FIN 2020 - 2020
1 Jordan Habets NED 2020 - 2020
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Fran Miholjevic CRO 2021 - 2022
2 Daan Hoeks NED 2020 - 2021
2 Filip Maciejuk POL 2018 - 2021
2 Jordan Habets NED 2020 - 2021
1 Davide De Cassan ITA 2023 - 2023
1 Gal Glivar SLO 2023 - 2023
1 Giulio Pellizarri ITA 2023 - 2023
1 Sebastian Putz OOS 2023 - 2023
1 Wessel Mouris NED 2023 - 2023
1 Alexander Hajek OOS 2022 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-243 Filip Maciejuk POL 2018
18-289 Jordan Habets NED 2020
19-274 Fran Miholjevic CRO 2022
19-291 Marijn van den Berg NED 2019
20-030 Gregor Mühlberger OOS 2014
21-002 Gal Glivar SLO 2023
21-019 Pawel Bernas POL 2011
21-044 Tim Ariesen NED 2015
21-238 Stefan Poutsma NED 2013
21-248 Maurits Lammertink NED 2012
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-209 Radoslaw Romanik POL 2005
29-361 Jan Valach SVK 2003
25-195 Tomasz Lisowicz POL 2002
22-107 Adrian Honkisz POL 2010
22-100 Hamish Schreurs NZL 2016
21-363 Filip Maciejuk POL 2021
21-306 Alessandro Pessot ITA 2017
21-248 Maurits Lammertink NED 2012
21-238 Stefan Poutsma NED 2013
21-044 Tim Ariesen NED 2015
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Davide De Cassan ITA 2022 - 2023
2 Fran Miholjevic CRO 2021 - 2022
2 Daan Hoeks NED 2020 - 2021
2 Filip Maciejuk POL 2018 - 2021
2 Jordan Habets NED 2020 - 2021
2 Joren Bloem NED 2019 - 2021
2 Amine Ahmed Galdoune MAR 2017 - 2018
2 Kamil Malecki POL 2017 - 2018
2 Silver Mäoma EST 2015 - 2017
2 Alexander Wachter OOS 2015 - 2016
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-170 Michael Kolar SVK 2011
18-182 Alan Banaszek POL 2016
18-183 Milan Menten BEL 2015
18-191 Max Kanter DUI 2016
18-220 Stanislau Bazhkou BLR 2010
18-239 Filip Maciejuk POL 2018
18-271 Sam Gademan NED 2019
18-289 Alexander Hajek OOS 2022
18-289 Jordan Habets NED 2020
18-296 Lars van den Berg NED 2017
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-209 Radoslaw Romanik POL 2005
35-286 Wojciech Pawlak POL 2005
35-275 Cezary Zamana POL 2003
29-361 Jan Valach SVK 2003
28-167 Dariusz Skoczylas POL 2002
28-124 Maros Kovac SVK 2005
26-302 Roman Bronis SVK 2003
25-195 Tomasz Lisowicz POL 2002
24-041 Jakub Novak (SVK) SVK 2012
22-139 Sylwester Janiszewski POL 2010
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Gal Glivar SLO 2023 - 2023
2 Fran Miholjevic CRO 2021 - 2022
2 Stanislaw Aniolkowski POL 2019 - 2019
2 Amine Ahmed Galdoune MAR 2017 - 2018
2 Hamish Schreurs NZL 2016 - 2016
2 Eduard-Michael Grosu ROU 2014 - 2014
2 Antoine Demoitié BEL 2012 - 2012
2 Tijmen Eising NED 2011 - 2011
2 Adrian Honkisz POL 2010 - 2010
1 Alberto Bruttomesso ITA 2023 - 2023
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-182 Alan Banaszek POL 2016
19-027 Fran Miholjevic CRO 2021
19-035 Timo de Jong NED 2018
19-134 Grzegorz Haba POL 2011
19-148 Massimo Orlandi ITA 2018
19-184 Filip Kvasina CRO 2018
19-185 Alberto Bruttomesso ITA 2023
19-241 Willi Willwohl DUI 2014
19-272 Fran Miholjevic CRO 2022
19-288 Marijn van den Berg NED 2019
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-127 Hophra Gérard BEL 2011
22-107 Bartosz Warchol POL 2014
22-106 Adrian Honkisz POL 2010
22-105 Stanislaw Aniolkowski POL 2019
22-105 Adrian Honkisz POL 2010
22-103 Stanislaw Aniolkowski POL 2019
22-099 Hamish Schreurs NZL 2016
22-096 Hamish Schreurs NZL 2016
22-073 Piotr Konwa POL 2017
22-026 Mika Heming DUI 2022
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
4 Fran Miholjevic CRO 2021 - 2022
4 Marijn van den Berg NED 2019 - 2019
4 Sjoerd Bax NED 2018 - 2018
4 Gregor Mühlberger OOS 2014 - 2014
4 Maurits Lammertink NED 2012 - 2012
3 Alessandro Pessot ITA 2017 - 2017
3 Hamish Schreurs NZL 2016 - 2016
3 Alvaro Cuadros SPA 2015 - 2015
3 Adrian Honkisz POL 2010 - 2010
2 Aivaras Mikutis LTU 2023 - 2023
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-243 Filip Maciejuk POL 2018
19-027 Fran Miholjevic CRO 2021
19-217 Marco Andreaus ITA 2023
19-241 Willi Willwohl DUI 2014
19-272 Fran Miholjevic CRO 2022
19-288 Marijn van den Berg NED 2019
19-332 Boris Vallée BEL 2013
20-018 Alvaro Cuadros SPA 2015
20-027 Gregor Mühlberger OOS 2014
20-074 Tijmen Eising NED 2011
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-127 Hophra Gérard BEL 2011
22-117 Sjoerd Bax NED 2018
22-107 Adrian Honkisz POL 2010
22-100 Hamish Schreurs NZL 2016
22-073 Piotr Konwa POL 2017
22-022 Daan Meijers NED 2013
22-013 Stephan Bakker NED 2016
21-363 Filip Maciejuk POL 2021
21-306 Alessandro Pessot ITA 2017
21-248 Maurits Lammertink NED 2012