La Roue Tourangelle

La Roue Tourangelle 2019
07 Apr 2019
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Lionel Taminiaux BEL 22-321
2 USA Robin Carpenter USA 26-291
3 FRA Marc Sarreau FRA Groupama - FDJ 25-301
4 FRA Thomas Boudat FRA Direct Energie 25-042
5 FRA Nacer Bouhanni FRA Cofidis 28-256
6 FRA Bryan Coquard FRA 26-347
7 BEL Baptiste Planckaert BEL 30-191
8 FRA Samuel Dumoulin FRA AG2R - La Mondiale 38-230
9 FRA Clément Russo FRA Arkéa - Samsic 24-077
10 FRA Kévin Le Cunff FRA 31-022
11 ITA Andrea Vendrame ITA Androni Giocattoli - Sidermec 24-261
12 FRA Anthony Maldonado FRA 27-364
13 FRA Fabien Schmidt FRA 30-015
14 FRA Quentin Jaurégui FRA AG2R - La Mondiale 24-350
15 FRA Pierre Barbier FRA 21-194
16 FRA Julien El Farès FRA 33-310
17 COL Bryan Steve Gomez Penaloza COL 24-139
18 ZWI Roland Thalmann ZWI 25-245
19 ZWI Colin Stüssi ZWI 25-307
20 NED Bram Welten NED Arkéa - Samsic 22-009
La Roue Tourangelle 2019
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
07.04 Eindstand Lionel Taminiaux
Startlijst La Roue Tourangelle 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Anthony Maldonado FRA 09 Apr 1991 1
Baptiste Planckaert BEL 28 Sep 1988 1
Bryan Coquard FRA 25 Apr 1992 1
Bryan Steve Gomez Penaloza COL 19 Nov 1994 1
Colin Stüssi ZWI 04 Jun 1993 1
Fabien Schmidt FRA 23 Mar 1989 1
Julien El Farès FRA 01 Jun 1985 1
Kévin Le Cunff FRA 16 Mar 1988 1
Lionel Taminiaux BEL 21 May 1996 1
Pierre Barbier FRA 25 Sep 1997 1
Robin Carpenter USA 20 Jun 1992 1
Roland Thalmann ZWI 05 Aug 1993 1
Quentin Jaurégui FRA 22 Apr 1994 AG2R - La Mondiale 1
Samuel Dumoulin FRA 20 Aug 1980 AG2R - La Mondiale 3
Andrea Vendrame ITA 20 Jul 1994 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Bram Welten NED 29 Mar 1997 Arkéa - Samsic 1
Clément Russo FRA 20 Jan 1995 Arkéa - Samsic 1
Nacer Bouhanni FRA 25 Jul 1990 Cofidis 1
Marc Sarreau FRA 10 Jun 1993 Groupama - FDJ 2
Thomas Boudat FRA 24 Feb 1994 Direct Energie 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Jason Tesson FRA 2024 - 2024
1 Rory Townsend IRL 2023 - 2023
1 Nacer Bouhanni FRA 2022 - 2022
1 Arnaud Démare FRA 2021 - 2021
1 Lionel Taminiaux BEL 2019 - 2019
1 Marc Sarreau FRA 2018 - 2018
1 Flavien Dassonville FRA 2017 - 2017
1 Samuel Dumoulin FRA 2016 - 2016
1 Lorrenzo Manzin FRA 2015 - 2015
1 Angelo Tulik FRA 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Marc Sarreau FRA 2018 - 2021
2 Gerben Thijssen BEL 2023 - 2024
2 Nacer Bouhanni FRA 2021 - 2022
2 Samuel Dumoulin FRA 2016 - 2018
2 Anthony Delaplace FRA 2011 - 2017
2 Yauheni Hutarovich BLR 2013 - 2014
2 Dmitry Samokhvalov RUS 2009 - 2010
1 Jason Tesson FRA 2024 - 2024
1 Jenthe Biermans BEL 2024 - 2024
1 Pierre Barbier FRA 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Marc Sarreau FRA 2018 - 2024
4 Thomas Boudat FRA 2019 - 2024
3 Anthony Delaplace FRA 2011 - 2024
3 Clément Venturini FRA 2015 - 2024
3 Emmanuel Morin FRA 2022 - 2024
3 Gerben Thijssen BEL 2022 - 2024
3 Jérémy Leveau FRA 2021 - 2024
3 Romain Cardis FRA 2021 - 2024
3 Bram Welten NED 2019 - 2022
3 Lorrenzo Manzin FRA 2015 - 2022
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-197 Sergey Kolesnikov RUS 2006
20-227 Arnaud Molmy FRA 2009
20-274 Lorrenzo Manzin FRA 2015
22-268 Vyacheslav Kuznetsov RUS 2012
22-321 Lionel Taminiaux BEL 2019
23-058 Yury Trofimov RUS 2007
23-114 David Veilleux CDN 2011
23-146 Angelo Tulik FRA 2014
23-220 Vitaliy Kondrut UKR 2008
24-023 Yann Guyot FRA 2010
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-247 Samuel Dumoulin FRA 2016
31-245 Nacer Bouhanni FRA 2022
29-222 Arnaud Démare FRA 2021
29-060 Gilles Canouet FRA 2005
27-269 Rory Townsend IRL 2023
27-258 Mickaël Delage FRA 2013
26-074 Jason Tesson FRA 2024
26-045 Flavien Dassonville FRA 2017
24-295 Marc Sarreau FRA 2018
24-023 Yann Guyot FRA 2010
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Marc Sarreau FRA 2018 - 2024
4 Thomas Boudat FRA 2019 - 2024
3 Anthony Delaplace FRA 2011 - 2024
3 Clément Venturini FRA 2015 - 2024
3 Emmanuel Morin FRA 2022 - 2024
3 Gerben Thijssen BEL 2022 - 2024
3 Jérémy Leveau FRA 2021 - 2024
3 Romain Cardis FRA 2021 - 2024
3 Bram Welten NED 2019 - 2022
3 Lorrenzo Manzin FRA 2015 - 2022
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-032 Roman Chuchulin UKR 2008
19-097 Antoine Hue FRA 2024
19-188 Noa Isidore FRA 2024
19-197 Sergey Kolesnikov RUS 2006
19-244 Noah Hobbs GBR 2024
19-299 Madis Mihkels EST 2023
19-327 Thibaud Gruel FRA 2024
19-330 Ronan Auge FRA 2024
19-336 Alexy Faure Prost FRA 2024
20-010 Ben Askey GBR 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-230 Samuel Dumoulin FRA 2019
38-171 Julien Simon FRA 2024
37-224 Samuel Dumoulin FRA 2018
35-247 Samuel Dumoulin FRA 2016
35-178 Baptiste Planckaert BEL 2024
35-148 Andrea Peron (1988) ITA 2024
35-146 Timothy Dupont BEL 2023
34-362 Jon Aberasturi Izaga SPA 2024
34-226 Jacopo Guarnieri ITA 2022
34-194 Anthony Delaplace FRA 2024
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar