Vuelta a la Comunidad de Madrid U23

Vuelta a la Comunidad de Madrid U23 2011
10 Jul 2011
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 FRA Bob Rodriguez FRA 19-346
2 BEL Jimmy Janssens BEL 22-041
3 SPA Haritz Orbe Urrutia SPA 19-358
Vuelta a la Comunidad de Madrid U23 2011
Startlijst Vuelta a la Comunidad de Madrid U23 2011
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aleksei Tsatevich RUS 05 Jul 1989 1
Anton Vorobyev RUS 12 Oct 1990 1
Antonio Pedrero SPA 23 Oct 1991 1
Bob Rodriguez FRA 30 Jul 1991 1
Clément Koretzky FRA 30 Oct 1990 1
Diego Rubio Hernandez SPA 13 Jun 1991 1
Haritz Orbe Urrutia SPA 18 Jul 1991 1
Jimmy Janssens BEL 30 May 1989 1
Joni Silva Brandao POR 20 Nov 1989 1
Jordi Simon Casuleras SPA 06 Sep 1990 1
Vyacheslav Kuznetsov RUS 24 Jun 1989 1
Willem Wauters BEL 10 Nov 1989 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2013 07.07 2.2U CZE Petr Vakoc SPA Haritz Orbe Urrutia SPA Marcos Jurado
2011 10.07 2.2U FRA Bob Rodriguez BEL Jimmy Janssens SPA Haritz Orbe Urrutia
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Petr Vakoc CZE 2013 - 2013
1 Bob Rodriguez FRA 2011 - 2011
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Haritz Orbe Urrutia SPA 2011 - 2013
1 Petr Vakoc CZE 2013 - 2013
1 Jimmy Janssens BEL 2011 - 2011
1 Bob Rodriguez FRA 2011 - 2011
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
2 Haritz Orbe Urrutia SPA 2011 - 2013
1 Petr Vakoc CZE 2013 - 2013
1 Jimmy Janssens BEL 2011 - 2011
1 Bob Rodriguez FRA 2011 - 2011
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-346 Bob Rodriguez FRA 2011
20-361 Petr Vakoc CZE 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-361 Petr Vakoc CZE 2013
19-346 Bob Rodriguez FRA 2011
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
2 Haritz Orbe Urrutia SPA 2011 - 2013
1 Antonio Molina Canet SPA 2013 - 2013
1 Petr Vakoc CZE 2013 - 2013
1 Tiesj Benoot BEL 2013 - 2013
1 Victor Campenaerts BEL 2013 - 2013
1 Jordi Simon Casuleras SPA 2011 - 2011
1 Joni Silva Brandao POR 2011 - 2011
1 Jimmy Janssens BEL 2011 - 2011
1 Anton Vorobyev RUS 2011 - 2011
1 Aleksei Tsatevich RUS 2011 - 2011
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-118 Tiesj Benoot BEL 2013
19-259 Antonio Pedrero SPA 2011
19-345 Bob Rodriguez FRA 2011
19-358 Haritz Orbe Urrutia SPA 2011
20-026 Diego Rubio Hernandez SPA 2011
20-251 Clément Koretzky FRA 2011
20-268 Anton Vorobyev RUS 2011
20-304 Jordi Simon Casuleras SPA 2011
20-360 Petr Vakoc CZE 2013
21-231 Joni Silva Brandao POR 2011
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-041 Jimmy Janssens BEL 2011
22-016 Vyacheslav Kuznetsov RUS 2011
22-002 Aleksei Tsatevich RUS 2011
21-355 Haritz Orbe Urrutia SPA 2013
21-277 Antonio Molina Canet SPA 2013
21-252 Victor Campenaerts BEL 2013
21-242 Willem Wauters BEL 2011
21-231 Joni Silva Brandao POR 2011
20-361 Petr Vakoc CZE 2013
20-307 Jordi Simon Casuleras SPA 2011
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Tiesj Benoot BEL 2013 - 2013
1 Petr Vakoc CZE 2013 - 2013
1 Willem Wauters BEL 2011 - 2011
1 Jordi Simon Casuleras SPA 2011 - 2011
1 Diego Rubio Hernandez SPA 2011 - 2011
1 Clément Koretzky FRA 2011 - 2011
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-118 Tiesj Benoot BEL 2013
20-026 Diego Rubio Hernandez SPA 2011
20-251 Clément Koretzky FRA 2011
20-304 Jordi Simon Casuleras SPA 2011
20-360 Petr Vakoc CZE 2013
21-242 Willem Wauters BEL 2011
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-242 Willem Wauters BEL 2011
20-360 Petr Vakoc CZE 2013
20-304 Jordi Simon Casuleras SPA 2011
20-251 Clément Koretzky FRA 2011
20-026 Diego Rubio Hernandez SPA 2011
19-118 Tiesj Benoot BEL 2013
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
2 Petr Vakoc CZE 2013 - 2013
2 Bob Rodriguez FRA 2011 - 2011
1 Jordi Simon Casuleras SPA 2011 - 2011
1 Clément Koretzky FRA 2011 - 2011
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-345 Bob Rodriguez FRA 2011
20-251 Clément Koretzky FRA 2011
20-304 Jordi Simon Casuleras SPA 2011
20-360 Petr Vakoc CZE 2013
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-361 Petr Vakoc CZE 2013
20-304 Jordi Simon Casuleras SPA 2011
20-251 Clément Koretzky FRA 2011
19-346 Bob Rodriguez FRA 2011