Circuit Getxo - Memorial Ricardo Otxoa

Circuit Getxo - Memorial Ricardo Otxoa 2009
31 Jul 2009
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Koldo Fernandez de Larrea SPA Euskaltel 27-321
2 COL Juan Pablo Forero Carreno COL 25-363
3 SPA Mikel Gaztañaga Etcheverria SPA 29-239
Circuit Getxo - Memorial Ricardo Otxoa 2009
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
31.07 Eindstand Koldo Fernandez de Larrea
Startlijst Circuit Getxo - Memorial Ricardo Otxoa 2009
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Juan Pablo Forero Carreno COL 03 Aug 1983 1
Mikel Gaztañaga Etcheverria SPA 05 Dec 1979 2
Koldo Fernandez de Larrea SPA 13 Sep 1981 Euskaltel 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 30.07 1.1 KAZ Alexey Lutsenko FRA Tony Gallopin ITA Simone Velasco
2022 31.07 1.1 SPA Juan Ayuso Pesquera ITA Andrea Piccolo NED Wilco Kelderman
2021 01.08 1.1 ITA Giacomo Nizzolo ITA Giovanni Aleotti COL Santiago Buitrago Sanchez
2020 02.08 1.1 ITA Damiano Caruso ITA Giacomo Nizzolo SPA Eduard Prades Reverter
2019 31.07 1.1 SPA Jon Aberasturi Izaga SPA Alexander Aranburu Deba FRA Lorrenzo Manzin
2018 31.07 1.1 SPA Alexander Aranburu Deba SPA Carlos Barbero Cuesta SPA Jon Aberasturi Izaga
2017 31.07 1.1 SPA Carlos Barbero Cuesta SPA Angel Madrazo Ruiz SPA José Herrada Lopez
2016 31.07 1.1 ITA Diego Ulissi GBR Simon Yates SPA José Herrada Lopez
2015 31.07 1.1 FRA Nacer Bouhanni SPA Juan Jose Lobato Del Valle SPA Carlos Barbero Cuesta
2014 31.07 1.1 SPA Carlos Barbero Cuesta ITA Luca Chirico SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia
2013 31.07 1.1 SPA Juan Jose Lobato Del Valle FRA Armindo Fonseca SPA Egoitz Garcia Etxegibel
2012 31.07 1.1 ITA Giovanni Visconti ITA Danilo Di Luca SPA Enrique Sanz Unzue
2011 31.07 1.1 SPA Juan Jose Lobato Del Valle FRA Stéphane Poulhiès SPA Joaquin Pascual Rodriguez Oliver
2010 01.08 1.1 SPA Francisco Jose Pacheco Torres ITA Andrea Piechele SPA Francisco Manuel Anton Marin
2009 31.07 1.1 SPA Koldo Fernandez de Larrea COL Juan Pablo Forero Carreno SPA Mikel Gaztañaga Etcheverria
2008 31.07 1.1 NED Reinier Honig SPA Koldo Fernandez de Larrea SPA Enrique Mata Cabello
2007 31.07 1.1 SPA Vicente Reynes Mimo JPN Takashi Miyazawa SPA José Joaquin Rojas Gil
2006 31.07 1.1 SPA Mikel Gaztañaga Etcheverria SPA Carlos Torrent Tarres SPA Javier Benitez Pomares
2005 31.07 1.1 SPA David Fernandez Domingo SPA Ruben Lobato Elvira SPA David Herrero Llorente
2004 31.07 1.3 BEL Gert Vanderaerden SPA Constantino Zaballa Gutierrez SPA Javier Pascual Rodriguez
2003 31.07 1.3 SPA Roberto Lozano Montero ZWI Martin Elmiger SPA Constantino Zaballa Gutierrez
2002 31.07 1.3 ZWI Martin Elmiger RUS Pavel Brutt CZE Jan Hruska
2001 31.07 1.4 ITA Alessandro Bertolini SPA Francisco Cabello Luque NED Koos Moerenhout
2000 30.07 1.4 SPA Cesar Garcia Calvo ITA Alessandro Bertolini SPA Rafael Diaz Justo
1999 31.07 1.4 DEN Jesper Skibby ZWE Michel Lafis SPA Francisco Mancebo Perez
1998 31.07 1.4 DUI Marcel Wust GBR Jeremy Hunt SPA Oscar Freire Gomez
1997 31.07 1.4 GBR Jeremy Hunt SPA Angel Edo Alsina RUS Sergei Smetanine
1996 31.07 1.4 SPA Arsenio Gonzalez Gutierrez RUS Sergei Smetanine SPA Angel Edo Alsina
1995 31.07 1.4 FIN Miika Hietanen SPA Manuel Fernandez Gines DUI Christian Henn
1994 24.07 1.4 POR Orlando Sergio Rodrigues Gomes SPA Juan Carlos Gonzalez Salvador SPA José Rodriguez Garcia
1992 31.07 1.4 NED Mathieu Hermans BEL Johan Museeuw ITA Mario Manzoni
1991 31.07 1.4 NED Adri van der Poel DEN Johnny Weltz SPA Juan Carlos Gonzalez Salvador
1990 31.07 1.3 SPA Victor Gonzalo Guirao SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez BEL Jean-Pierre Heynderickx
1989 31.07 Cat 4 NED John Talen BEL Edwin Bafcop SPA Casimiro Moreda Garcia Tizon
1988 31.07 SPA José-Luis Villanueva Orihuela BEL Peter Huyghe SPA Melcior Mauri Prat
1987 30.07 SPA Federico Echave Musatadi SPA Andoni Balboa Rico SPA Alberto Leanizbarrutia Abaunza
1985 31.07 SPA Antonio Esparza Sanz NED Mathieu Hermans SPA Federico Echave Musatadi
1984 31.07 SPA Jésus Guzman Delgado SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA Sabino Angoitia Gastelu
1983 . SPA Carlos Hernandez Bailo SPA Faustino Cueli Arce SPA Jesus Blanco Villar
1982 . SPA Juan Carlos Alonso Deteano SPA José Luis Lopez Cerron SPA Felipe Yanez de la Torre
1981 . SPA Marino Lejarreta Arrizabalaga SPA Federico Echave Musatadi SPA Angel Camarillo Llorens
1980 31.07 SPA Felipe Yanez de la Torre URU Hector Raul Rondan SPA Imanol Murga Saez de Ormijana
1956 31.07 SPA Antonio Ferraz Nuñez SPA Filipe Alberdi SPA José Aguirregomezcorta
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Carlos Barbero Cuesta SPA 2014 - 2017
2 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2011 - 2013
1 Alexey Lutsenko KAZ 2023 - 2023
1 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022 - 2022
1 Giacomo Nizzolo ITA 2021 - 2021
1 Damiano Caruso ITA 2020 - 2020
1 Jon Aberasturi Izaga SPA 2019 - 2019
1 Alexander Aranburu Deba SPA 2018 - 2018
1 Diego Ulissi ITA 2016 - 2016
1 Nacer Bouhanni FRA 2015 - 2015
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Carlos Barbero Cuesta SPA 2014 - 2018
3 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2011 - 2015
3 Federico Echave Musatadi SPA 1981 - 1987
2 Giacomo Nizzolo ITA 2020 - 2021
2 Alexander Aranburu Deba SPA 2018 - 2019
2 Jon Aberasturi Izaga SPA 2018 - 2019
2 José Herrada Lopez SPA 2016 - 2017
2 Koldo Fernandez de Larrea SPA 2008 - 2009
2 Mikel Gaztañaga Etcheverria SPA 2006 - 2009
2 Constantino Zaballa Gutierrez SPA 2003 - 2004
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Carlos Barbero Cuesta SPA 2014 - 2021
4 Fernando Barcelo Aragon SPA 2019 - 2023
4 José Joaquin Rojas Gil SPA 2007 - 2023
4 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2011 - 2021
3 Francisco Galvan SPA 2021 - 2023
3 Gonzalo Serrano Rodriguez SPA 2019 - 2023
3 Jetse Bol NED 2019 - 2023
3 Alexander Aranburu Deba SPA 2018 - 2022
3 José Herrada Lopez SPA 2016 - 2021
3 Jon Aberasturi Izaga SPA 2018 - 2020
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-318 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
22-214 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2011
22-316 Alexander Aranburu Deba SPA 2018
23-093 Carlos Barbero Cuesta SPA 2014
23-132 Jeremy Hunt GBR 1997
23-142 Victor Gonzalo Guirao SPA 1990
23-206 Antonio Esparza Sanz SPA 1985
23-311 Martin Elmiger ZWI 2002
24-094 José-Luis Villanueva Orihuela SPA 1988
24-194 John Talen NED 1989
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-144 Arsenio Gonzalez Gutierrez SPA 1996
35-071 Jesper Skibby DEN 1999
32-295 Damiano Caruso ITA 2020
32-183 Giacomo Nizzolo ITA 2021
32-044 Adri van der Poel NED 1991
31-189 Gert Vanderaerden BEL 2004
30-360 Marcel Wust DUI 1998
30-326 Alexey Lutsenko KAZ 2023
30-125 Jon Aberasturi Izaga SPA 2019
30-004 Alessandro Bertolini ITA 2001
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Carlos Barbero Cuesta SPA 2014 - 2021
4 Fernando Barcelo Aragon SPA 2019 - 2023
4 José Joaquin Rojas Gil SPA 2007 - 2023
4 Juan Jose Lobato Del Valle SPA 2011 - 2021
3 Francisco Galvan SPA 2021 - 2023
3 Gonzalo Serrano Rodriguez SPA 2019 - 2023
3 Jetse Bol NED 2019 - 2023
3 Alexander Aranburu Deba SPA 2018 - 2022
3 José Herrada Lopez SPA 2016 - 2021
3 Jon Aberasturi Izaga SPA 2018 - 2020
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-319 Juan Ayuso Pesquera SPA 2021
19-061 Pedro Andrade POR 2019
19-318 Juan Ayuso Pesquera SPA 2022
20-153 James Mitri NZL 2019
20-183 Pavel Brutt RUS 2002
20-234 Igor Arrieta Lizarraga SPA 2023
20-260 Thibau Nys BEL 2023
20-296 Abner Gonzalez Rivera PUR 2021
20-359 Enekoitz Azparren SPA 2023
21-045 José Aguirregomezcorta SPA 1956
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-097 Alejandro Valverde Belmonte SPA 2022
39-278 Benjamin Prades Reverter SPA 2023
39-023 Daniel Navarro Garcia SPA 2022
38-183 Victor Martinez Garcia SPA 2023
38-097 José Joao Mendes Pimenta Costa POR 2023
38-052 José Joaquin Rojas Gil SPA 2023
37-299 Julien Simon FRA 2023
37-251 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2021
36-300 Julien Simon FRA 2022
36-211 Danilo Di Luca ITA 2012
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar