G.P. de Beauce

G.P. de Beauce 2000 | Rit 2
15 Jun 2000
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 RUS Vassili Davidenko RUS 30-090
2 ITA Andrea Brognara ITA 29-020
3 CZE Jaroslav Bilek CZE 29-091
Startlijst G.P. de Beauce 2000
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Andrea Brognara ITA 26 May 1971 1
Antonio Cruz USA 31 Oct 1971 1
Harm Jansen NED 06 Nov 1971 1
Jaroslav Bilek CZE 16 Mar 1971 2
John Peters USA 07 Dec 1969 1
Jörgen Bo Petersen DEN 11 Apr 1970 1
Peter Wedge CDN 18 Sep 1972 2
Petr Bencik CZE 29 Jan 1976 1
René Andrle CZE 01 Apr 1974 1
Scott Moninger USA 20 Oct 1966 2
Stefano Della Santa ITA 22 May 1967 1
Sylvain Beauchamp CDN 22 Mar 1973 1
Tomas Konecny CZE 11 Oct 1973 2
Trent Klasna USA 09 Dec 1969 3
Vassili Davidenko RUS 17 Mar 1970 2
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 18.06 2.2 CDN Luke Valenti USA Tyler Stites CDN Carson Miles
2019 23.06 2.2 USA Brendan Rhim CDN James Piccoli CDN Nickolas Zukowsky
2018 17.06 2.2 CDN James Piccoli GBR Daniel Whitehouse ROU Serghei Tvetcov
2017 18.06 2.2 LAT Andzs Flaksis FRA Clément Russo CDN Jordan Cheyne
2016 19.06 2.2 USA Gregory Daniel CDN Hugo Houle USA Robin Carpenter
2015 14.06 2.2 SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia LAT Toms Skujins NZL Dion Smith
2014 15.06 2.2 LAT Toms Skujins CDN Robert Britton ROU Serghei Tvetcov
2013 16.06 2.2 USA Nathan Brown IRL Philip Deignan CDN Christian Meier
2012 17.06 2.2 AUS Rory Sutherland CDN Hugo Houle CDN Christian Meier
2011 19.06 2.2 SPA Francisco Mancebo Perez MEX Bernardo Colex Tepoz CDN Svein Tuft
2010 20.06 2.2 AUS Benjamin Day AUS Darren Rolfe Marc de Maar
2009 14.06 2.2 USA Scott Zwizanski COL Sergio Luis Henao Montoya COL Jhon Darwin Atapuma Hurtado
2008 15.06 2.2 CDN Svein Tuft MEX Bernardo Colex Tepoz MEX Moises Aldape Chavez
2007 17.06 2.2 AUS Benjamin Day CDN Svein Tuft USA Danny Pate
2006 18.06 2.2 UKR Valeriy Kobzarenko UZB Sergey Lagutin USA Danny Pate
2005 19.06 2.2 AUS Nathan O'Neill CDN Svein Tuft USA Jeff Louder
2004 20.06 2.3 POL Tomasz Brozyna AUS Nathan O'Neill USA Scott Moninger
2003 22.06 2.3 USA John Lieswyn USA Christopher Baldwin CZE Tomas Konecny
2002 23.06 2.3 AUS Michael Rogers USA Matt Decanio CZE Lubor Tesar
2001 24.06 2.4 AUS Henk Vogels (1973) USA Scott Moninger POL Zbigniew Piatek
2000 18.06 2.4 CZE Tomas Konecny CZE René Andrle USA Scott Moninger
1999 20.06 2.4 USA Levi Leipheimer CZE Jan Hruska USA Scott Moninger
1998 21.06 2.4 USA Levi Leipheimer POL Andrzej Sypytkowski RUS Artur Babaitsev
1997 22.06 2.4 USA Jonathan Vaughters CDN Matthew Anand USA Trent Klasna
1996 . MDA Igor Bonciukov AUS Matthew White CDN Steve Bauer
1995 . CDN Eric Wohlberg MEX Jose Manuel Garcia CDN Fabien Bergeron
1994 . CDN Jacques Landry AUS Jeff Stobie CDN Anthony Bergson
1993 . USA Marty Jemison RUS Alexander Torkatchenko CDN Roland Green
1992 . FRA Jean-Christope Currit RUS Kiril Beljaev CDN Jacques Landry
1991 . CDN Czeslaw Lukascewicz CDN Tim Lefebvre CDN Chris Koberstein
1990 . NZL Graeme Miller POL Ed Kzarmaczik CDN David Spears
1989 . GBR Sean Way CDN Scott Goguen CDN Gervais Roux
1988 . CDN Gervais Rioux NZL Brian Fowler CDN Bruno Giangioppi
1987 . CDN Yvan Waddell CDN Chris Koberstein CDN Etienne Lemieux
1986 . CDN James Gilles CDN Jacques Guenette CDN Michel Belcourt
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Benjamin Day AUS 2007 - 2010
2 Levi Leipheimer USA 1998 - 1999
1 Luke Valenti CDN 2023 - 2023
1 Brendan Rhim USA 2019 - 2019
1 James Piccoli CDN 2018 - 2018
1 Andzs Flaksis LAT 2017 - 2017
1 Gregory Daniel USA 2016 - 2016
1 Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 2015 - 2015
1 Toms Skujins LAT 2014 - 2014
1 Nathan Brown USA 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Svein Tuft CDN 2005 - 2011
4 Scott Moninger USA 1999 - 2004
2 James Piccoli CDN 2018 - 2019
2 Serghei Tvetcov ROU 2014 - 2018
2 Hugo Houle CDN 2012 - 2016
2 Toms Skujins LAT 2014 - 2015
2 Christian Meier CDN 2012 - 2013
2 Bernardo Colex Tepoz MEX 2008 - 2011
2 Benjamin Day AUS 2007 - 2010
2 Danny Pate USA 2006 - 2007
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Svein Tuft CDN 2005 - 2011
4 Scott Moninger USA 1999 - 2004
2 James Piccoli CDN 2018 - 2019
2 Serghei Tvetcov ROU 2014 - 2018
2 Hugo Houle CDN 2012 - 2016
2 Toms Skujins LAT 2014 - 2015
2 Christian Meier CDN 2012 - 2013
2 Bernardo Colex Tepoz MEX 2008 - 2011
2 Benjamin Day AUS 2007 - 2010
2 Danny Pate USA 2006 - 2007
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-013 Luke Valenti CDN 2023
21-223 Gregory Daniel USA 2016
21-345 Nathan Brown USA 2013
22-186 Michael Rogers AUS 2002
23-000 Toms Skujins LAT 2014
23-187 Brendan Rhim USA 2019
24-012 Jonathan Vaughters USA 1997
24-240 Levi Leipheimer USA 1998
25-109 Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 2015
25-239 Levi Leipheimer USA 1999
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-102 Francisco Mancebo Perez SPA 2011
34-308 John Lieswyn USA 2003
33-274 Tomasz Brozyna POL 2004
32-016 Scott Zwizanski USA 2009
31-191 Benjamin Day AUS 2010
31-037 Svein Tuft CDN 2008
30-208 Nathan O'Neill AUS 2005
30-129 Rory Sutherland AUS 2012
29-133 Valeriy Kobzarenko UKR 2006
28-188 Benjamin Day AUS 2007
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Svein Tuft CDN 2001 - 2018
7 Charles Dionne CDN 2001 - 2010
6 Gordon Fraser CDN 1998 - 2004
5 Andrew Pinfold CDN 2001 - 2011
4 Diego Milan Jimenez DOM 2013 - 2019
4 Francisco Mancebo Perez SPA 2011 - 2017
4 Ryan Roth CDN 2009 - 2015
4 Mark Walters CDN 1998 - 2007
4 Vassili Davidenko RUS 1999 - 2005
4 Scott Moninger USA 1999 - 2004
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-011 Luke Valenti CDN 2023
19-061 Ian Garrison USA 2017
19-198 Raymond Kreder NED 2009
19-239 Wesley Sulzberger AUS 2006
19-287 Neilson Powless USA 2016
20-144 Matisse Julien CDN 2023
20-144 Michael Rice (AUS) AUS 2016
20-209 Alexander Cowan CDN 2017
20-211 David Clinger USA 1998
20-237 Thomas Revard USA 2018
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-161 Sören Petersen DEN 2007
41-101 Francisco Mancebo Perez SPA 2017
41-037 Svein Tuft CDN 2018
39-108 Bruno Langlois CDN 2018
38-164 Eric Wohlberg CDN 2003
37-243 Scott Moninger USA 2004
37-153 Radoslaw Romanik POL 2004
37-098 Francisco Mancebo Perez SPA 2013
37-057 Czeslaw Lukascewicz CDN 2001
36-164 Eric Wohlberg CDN 2001
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Svein Tuft CDN 2001 - 2012
5 Vassili Davidenko RUS 2000 - 2005
5 Gordon Fraser CDN 1998 - 2003
4 Lubor Tesar CZE 2002 - 2003
3 Francisco Mancebo Perez SPA 2011 - 2013
3 Marc de Maar CUW 2010 - 2013
3 Charles Dionne CDN 2004 - 2009
3 Tomas Konecny CZE 1998 - 2003
2 Tyler Stites USA 2023 - 2023
2 Diego Milan Jimenez DOM 2013 - 2019
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-064 Ian Garrison USA 2017
19-287 Neilson Powless USA 2016
20-144 Matisse Julien CDN 2023
20-144 Michael Rice (AUS) AUS 2016
20-209 Alexander Cowan CDN 2017
20-255 Mathew Cronshaw GBR 2009
21-050 Pier-André Côté CDN 2018
21-054 Pier-André Côté CDN 2018
21-055 Jasper Stuyven BEL 2013
21-097 Robert Bush USA 2011
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-161 Sören Petersen DEN 2007
37-153 Radoslaw Romanik POL 2004
37-096 Francisco Mancebo Perez SPA 2013
36-095 Francisco Mancebo Perez SPA 2012
35-099 Francisco Mancebo Perez SPA 2011
35-092 Vassili Davidenko RUS 2005
35-037 Svein Tuft CDN 2012
34-303 John Lieswyn USA 2003
34-246 Scott Moninger USA 2001
34-212 Gordon Fraser CDN 2003
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
10 Francisco Mancebo Perez SPA 2011 - 2013
8 Levi Leipheimer USA 1998 - 1999
7 Toms Skujins LAT 2014 - 2015
7 Benjamin Day AUS 2007 - 2010
7 John Lieswyn USA 2003 - 2003
6 Tomasz Brozyna POL 2004 - 2004
6 Henk Vogels (1973) AUS 2001 - 2001
5 Valeriy Kobzarenko UKR 2006 - 2006
4 Nickolas Zukowsky CDN 2019 - 2019
4 Scott Zwizanski USA 2009 - 2009
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-012 Luke Valenti CDN 2023
20-144 Matisse Julien CDN 2023
21-017 Nickolas Zukowsky CDN 2019
21-055 Jasper Stuyven BEL 2013
21-184 Sergio Luis Henao Montoya COL 2009
21-345 Nathan Brown USA 2013
22-184 Michael Rogers AUS 2002
22-336 Rafael Serrano Fernandez SPA 2010
22-363 Toms Skujins LAT 2014
23-187 Brendan Rhim USA 2019
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-098 Francisco Mancebo Perez SPA 2013
36-097 Francisco Mancebo Perez SPA 2012
35-102 Francisco Mancebo Perez SPA 2011
34-308 John Lieswyn USA 2003
34-160 Eric Wohlberg CDN 1999
34-039 Gregorio Ladino Vega COL 2007
33-274 Tomasz Brozyna POL 2004
33-240 Scott Moninger USA 2000
33-025 Stefano Della Santa ITA 2000
32-270 Remigius Lupeikis LTU 2001