Cro Race

Startlijst Cro Race 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
David Per SLO 13 Feb 1995 Adria Mobil 1
Gal Glivar SLO 01 May 2002 Adria Mobil 1
Josip Rumac CRO 26 Oct 1994 Androni Giocattoli - Sidermec 2
Leonardo Marchiori ITA 13 Jun 1998 Androni Giocattoli - Sidermec 1
Andrey Zeits KAZ 14 Dec 1986 Team BikeExchange 2
Kaden Groves AUS 23 Dec 1998 Team BikeExchange 1
Simon Yates GBR 07 Aug 1992 Team BikeExchange 1
Dimitri Peyskens BEL 26 Nov 1991 Bingoal Pauwels Sauces WB 1
Kenny Molly BEL 24 Dec 1996 Bingoal Pauwels Sauces WB 1
Luc Wirtgen LUX 07 Jul 1998 Bingoal Pauwels Sauces WB 1
Mathijs Paasschens NED 18 Mar 1996 Bingoal Pauwels Sauces WB 1
Milan Menten BEL 31 Oct 1996 Bingoal Pauwels Sauces WB 1
Joel Nicolau Beltran SPA 23 Dec 1997 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jon Aberasturi Izaga SPA 28 Mar 1989 Caja Rural - Seguros RGA 1
Oier Lazkano Lopez SPA 07 Nov 1999 Caja Rural - Seguros RGA 1
Fran Miholjevic CRO 02 Aug 2002 Cycling Team Friuli ASD 1
Nicolo Buratti ITA 07 Jul 2001 Cycling Team Friuli ASD 1
Ricardo Carretta ITA 24 Feb 2001 Cycling Team Friuli ASD 1
Jose Felix Parra Cuerda SPA 16 Jan 1997 Kern Pharma 1
Urko Berrade Fernandez SPA 28 Nov 1997 Kern Pharma 1
Antonio Angulo Sampedro SPA 18 Feb 1992 Euskaltel - Euskadi 1
Gotzon Martin Sanz SPA 15 Feb 1996 Euskaltel - Euskadi 1
Cristian Rocchetta ITA 02 Mar 1998 General Store - F.lli Curia - Essegibi 1
Alex Dowsett GBR 03 Oct 1988 Israel Start-Up Nation 1
Carl Fredrik Hagen NOR 26 Sep 1991 Israel Start-Up Nation 1
Itmar Einhorn ISR 20 Sep 1997 Israel Start-Up Nation 1
Mick van Dijke NED 15 Mar 2000 Jumbo - Visma Development Team 1
Tim van Dijke NED 15 Mar 2000 Jumbo - Visma Development Team 1
Jakub Kaczmarek POL 27 Sep 1993 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Marceli Boguslawski POL 07 Sep 1997 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Marcin Budzinski POL 24 Apr 1998 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Piotr Brozyna POL 17 Feb 1995 HRE - Mazowsze Serce Polski 1
Dominik Röber DUI 12 Oct 1999 P&S Metalltechnik 1
Michel Aschenbrenner DUI 07 Nov 1999 P&S Metalltechnik 2
Andi Bajc SLO 14 Nov 1988 Team Felbermayr - Simplon - Wels 2
Marco Friedrich OOS 16 Feb 1998 Team Felbermayr - Simplon - Wels 1
Riccardo Zoidl OOS 08 Apr 1988 Team Felbermayr - Simplon - Wels 3
Ziga Groselj SLO 31 Aug 1993 Team Felbermayr - Simplon - Wels 1
Hermann Pernsteiner OOS 07 Aug 1990 Bahrain Victorious 1
Phil Bauhaus DUI 08 Jul 1994 Bahrain Victorious 1
Santiago Buitrago Sanchez COL 26 Sep 1999 Bahrain Victorious 1
Stephen Williams GBR 09 Jun 1996 Bahrain Victorious 1
Olav Kooij NED 17 Oct 2001 Jumbo - Visma 1
Sam Oomen NED 15 Aug 1995 Jumbo - Visma 1
Andrea Peron (1988) ITA 28 Oct 1988 Team Novo Nordisk 1
Anthon Charmig DEN 25 Mar 1998 Uno-X - Dare Development Team 1
Anders Skaarseth NOR 07 May 1995 Uno-X Pro Cycling Team 1
Kristoffer Halvorsen NOR 13 Apr 1996 Uno-X Pro Cycling Team 1
Markus Hoelgaard NOR 04 Oct 1994 Uno-X Pro Cycling Team 1
Torstein Traeen NOR 16 Jul 1995 Uno-X Pro Cycling Team 1
Alexis Guérin FRA 06 Jun 1992 Team Vorarlberg 2
Colin Stüssi ZWI 04 Jun 1993 Team Vorarlberg 1
Roland Thalmann ZWI 05 Aug 1993 Team Vorarlberg 1
Maciej Paterski POL 12 Sep 1986 Voster - ATS Team 3
Sylwester Janiszewski POL 24 Jan 1988 Voster - ATS Team 1
Daniel Auer OOS 26 Oct 1994 WSA - KTM - Graz 1
Valentin Götzinger OOS 12 Dec 2000 WSA - KTM - Graz 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2023 - 2023
1 Matej Mohoric SLO 2022 - 2022
1 Stephen Williams GBR 2021 - 2021
1 Adam Yates GBR 2019 - 2019
1 Kanstantsin Sivtsov BLR 2018 - 2018
1 Vincenzo Nibali ITA 2017 - 2017
1 Matija Kvasina CRO 2016 - 2016
1 Maciej Paterski POL 2015 - 2015
1 Radoslav Rogina CRO 2007 - 2007
1 Simone Mori ITA 2001 - 2001
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2016 - 2019
1 Alexander Kristoff NOR 2023 - 2023
1 Ethan Hayter GBR 2023 - 2023
1 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2023 - 2023
1 Jonas Vingegaard Hansen DEN 2022 - 2022
1 Matej Mohoric SLO 2022 - 2022
1 Oscar Onley GBR 2022 - 2022
1 Markus Hoelgaard NOR 2021 - 2021
1 Mick van Dijke NED 2021 - 2021
1 Stephen Williams GBR 2021 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Radoslav Rogina CRO 2001 - 2019
2 Edward Ravasi ITA 2015 - 2023
2 Matej Mohoric SLO 2022 - 2023
2 Oscar Onley GBR 2022 - 2023
2 Torstein Traeen NOR 2022 - 2023
2 Urko Berrade Fernandez SPA 2021 - 2023
2 Alexis Guérin FRA 2019 - 2021
2 Victor De La Parte Gonzalez SPA 2016 - 2019
2 Matija Kvasina CRO 2001 - 2016
1 Andrea Pierobon ITA 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-070 Martin Derganc SLO 2000
25-116 Stephen Williams GBR 2021
26-330 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2023
27-060 Adam Yates GBR 2019
27-348 Matej Mohoric SLO 2022
28-197 Radoslav Rogina CRO 2007
28-226 Maciej Paterski POL 2015
29-012 Simone Mori ITA 2001
32-160 Vincenzo Nibali ITA 2017
34-141 Matija Kvasina CRO 2016
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-256 Kanstantsin Sivtsov BLR 2018
34-141 Matija Kvasina CRO 2016
32-160 Vincenzo Nibali ITA 2017
29-012 Simone Mori ITA 2001
28-226 Maciej Paterski POL 2015
28-197 Radoslav Rogina CRO 2007
27-348 Matej Mohoric SLO 2022
27-060 Adam Yates GBR 2019
26-330 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2023
25-116 Stephen Williams GBR 2021
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Radoslav Rogina CRO 2000 - 2019
3 Gal Glivar SLO 2021 - 2023
3 Jon Aberasturi Izaga SPA 2021 - 2023
3 Matej Mohoric SLO 2019 - 2023
3 Mirco Maestri ITA 2018 - 2023
3 Torstein Traeen NOR 2021 - 2023
3 Alexis Guérin FRA 2019 - 2022
3 Maciej Paterski POL 2015 - 2021
3 Riccardo Zoidl OOS 2016 - 2021
3 Eduard-Michael Grosu ROU 2017 - 2019
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-282 Aljaz Turk SLO 2023
19-014 Tomasz Nose SLO 2001
19-060 Fran Miholjevic CRO 2021
19-152 Gal Glivar SLO 2021
19-152 Matija Kvasina CRO 2001
19-158 Natan Gregorcic SLO 2023
19-215 Max Poole GBR 2022
19-229 Joshua Tarling GBR 2023
19-326 Matej Marin SLO 2000
19-332 Michel Aschenbrenner DUI 2019
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-217 Radoslav Rogina CRO 2019
38-235 Roberto Gaggioli ITA 2001
38-128 Mikel Nieve Iturralde SPA 2022
37-055 Sylwester Szmyd POL 2015
37-017 Pieter Weening NED 2018
36-310 Kristjan Koren SLO 2023
36-088 Alexander Kristoff NOR 2023
35-356 Pierre Rolland FRA 2022
35-319 Serge Pauwels BEL 2019
35-256 Kanstantsin Sivtsov BLR 2018
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Elia Viviani ITA 2022 - 2023
2 Jonas Vingegaard Hansen DEN 2022 - 2022
2 Jonathan Milan ITA 2022 - 2022
2 Olav Kooij NED 2021 - 2021
2 Eduard-Michael Grosu ROU 2018 - 2019
2 Marko Kump SLO 2015 - 2019
2 Nicola Ruffoni ITA 2017 - 2017
2 Sacha Modolo ITA 2017 - 2017
2 Giacomo Nizzolo ITA 2016 - 2016
2 Maciej Paterski POL 2015 - 2015
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-347 Olav Kooij NED 2021
19-349 Olav Kooij NED 2021
21-170 Axel Laurance FRA 2022
21-202 Tim van Dijke NED 2021
21-319 Dusan Rajovic SRB 2019
21-361 Jonathan Milan ITA 2022
21-362 Jonathan Milan ITA 2022
22-128 Sondre Holst Enger NOR 2016
23-015 Miran Kelner SLO 2000
23-066 Martin Derganc SLO 2000
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-235 Roberto Gaggioli ITA 2001
35-253 Kanstantsin Sivtsov BLR 2018
35-209 Piotr Zaradny POL 2007
34-231 Elia Viviani ITA 2023
33-237 Elia Viviani ITA 2022
31-219 Marcin Sapa POL 2007
31-215 Marcin Sapa POL 2007
31-152 Boris Premuzic SLO 2000
31-151 Boris Premuzic SLO 2000
31-125 Mitja Mahoric SLO 2007
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Jonathan Milan ITA 2022
2 Jonas Vingegaard Hansen DEN 2022
2 Olav Kooij NED 2021
2 Nicola Ruffoni ITA 2017
2 Sacha Modolo ITA 2017
2 Giacomo Nizzolo ITA 2016
2 Maciej Paterski POL 2015
2 Marcin Sapa POL 2007
2 Boris Premuzic SLO 2000
2 Uros Murn SLO 2000
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
6 Martin Derganc SLO 2000 - 2000
4 Jonathan Milan ITA 2022 - 2022
4 Kanstantsin Sivtsov BLR 2018 - 2018
3 Matija Kvasina CRO 2016 - 2016
3 Maciej Paterski POL 2015 - 2015
3 Matej Stare SLO 2007 - 2007
2 Elia Viviani ITA 2023 - 2023
2 Orluis Alberto Aular Sanabria VEN 2023 - 2023
2 Stephen Williams GBR 2021 - 2021
2 Eduard-Michael Grosu ROU 2018 - 2019
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-347 Olav Kooij NED 2021
21-039 Tobias Lund Andresen DEN 2023
21-163 Magnus Sheffield USA 2023
21-361 Jonathan Milan ITA 2022
23-066 Martin Derganc SLO 2000
23-137 Yevgeniy Gidich KAZ 2019
24-170 Niccolo Bonifazio ITA 2018
24-334 Milan Menten BEL 2021
25-104 Uros Murn SLO 2000
25-115 Stephen Williams GBR 2021
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-256 Kanstantsin Sivtsov BLR 2018
34-232 Elia Viviani ITA 2023
34-141 Matija Kvasina CRO 2016
32-160 Vincenzo Nibali ITA 2017
31-022 Marko Kump SLO 2019
30-334 Mark Cavendish GBR 2016
30-122 Anatoliy Varvaruk UKR 2001
29-304 Sacha Modolo ITA 2017
29-268 Kristijan Durasek CRO 2017
29-252 Grega Bole SLO 2015