Clasico RCN

Clasico RCN 2003 | Rit 8
31 Aug 2003
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 COL Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 30-280
2 COL Jose Daniel Rincon Quintana COL 27-271
3 COL Alvaro Sierra Peña COL 36-139
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 01.10 Nat COL Aldemar Reyes Ortega COL Rodrigo Contreras Pinzon COL Yeison Sebastian Reyes Ortega
2022 30.10 Nat COL Aldemar Reyes Ortega COL Duban Bobadilla COL Edgar Andres Pinzon Villalba
2008 . SPA Oscar Sevilla Ribera COL Mauricio Ortega Ramirez COL Luis Fernando Camargo Tenorio
2007 . COL Libardo Niño Corredor COL Javier Alberto Gonzalez Barrera COL José Flober Pena Pena
2006 . COL Javier Alberto Gonzalez Barrera COL Libardo Niño Corredor COL Javier de Jesus Zapata Villada
2005 . COL Libardo Niño Corredor COL Alvaro Sierra Peña COL Jairo de Jesus Hernandez Montoya
2004 24.10 Nat COL Hernan Buenahora Gutierrez COL Felix Rafael Cardenas Ravalo COL Libardo Niño Corredor
2003 31.08 2.3 COL Jose Joaquim Castelblanco Romero COL Alvaro Sierra Peña COL Jairo de Jesus Hernandez Montoya
2002 18.08 2.3 COL Jose Joaquim Castelblanco Romero COL Jose Daniel Rincon Quintana COL Freddy Excelino Gonzalez Martinez
2001 19.08 2.4 COL Juan Diego Ramirez Calderon COL Jose Joaquim Castelblanco Romero COL Helder Herrera Cortes
2000 20.08 2.4 COL Juan Diego Ramirez Calderon COL Helder Herrera Cortes COL Julio Cesar Aguirre Cabrera
1999 22.08 2.4 COL Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL Alvaro Sierra Peña COL Juan Diego Ramirez Calderon
1998 23.08 2.4 COL Raul Alexander Montana Herrera COL Argiro Alberto Zapata Franco COL Israel Antonio Ochoa Plazas
1997 24.03 2.4 COL Raul Alexander Montana Herrera COL Hector Ivan Palacio Montoya COL Juan Diego Ramirez Calderon
1996 25.03 2.4 COL Israel Antonio Ochoa Plazas COL Alvaro Lozano Moncada COL Julio Ernesto Bernal Gonzalez
1995 20.03 2.5 COL Raul Alexander Montana Herrera COL Henry Cardenas Orduz ECU Pedro Rodriguez
1994 17.10 2.5 COL Julio Cesar Aguirre Cabrera COL José Martin Farfan Pulido COL Libardo Niño Corredor
1993 18.10 2.5 COL Luis Alberto Gonzalez Gallego COL Julio Ernesto Bernal Gonzalez COL Oscar de Jesus Vargas Restrepo
1992 12.10 2.5 COL Alberto Camargo ITA Claudio Chiappucci COL Luis Edgar Espinosa Sepulveda
1991 . COL Fabio Hernan Rodriguez Hernandez COL José Jaime "Chepe" Gonzalez Pico COL Julio Cesar Rangel Melo
1990 . COL Gustavio Wilches Tumbia COL Alvaro Mejia Castrillon COL Pablo Emilio Wilches Tumbia
1989 . COL Alvaro Mejia Castrillon COL Fabio Enrique Parra Pinto COL Oliverio Rincon Quintana
1988 . COL Alvaro Mejia Castrillon COL Alberto Camargo COL Pablo Emilio Wilches Tumbia
1987 . COL Fabio Enrique Parra Pinto COL Pablo Emilio Wilches Tumbia COL Alvaro Mejia Castrillon
1986 . COL Luis Alberto Herrera Herrera COL Israel Corredor Fonseca COL William Palacio Navarro
1985 . COL José Francisco Pacho Rodriguez Maldonado COL Luis Alberto Herrera Herrera COL Edgar Corredor Alvarez
1984 . COL Luis Alberto Herrera Herrera COL José Francisco Pacho Rodriguez Maldonado COL Manuel Cardenas Espeitia
1983 . COL Luis Alberto Herrera Herrera COL Manuel Ignacio Gutierrez COL Ramon Jesus Tolosa Calvo
1982 . COL Luis Alberto Herrera Herrera COL Fabio Enrique Parra Pinto COL José Samuel Cabrera Castaneda
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 Luis Alberto Herrera Herrera COL 1982 - 1986
3 Raul Alexander Montana Herrera COL 1995 - 1998
2 Aldemar Reyes Ortega COL 2022 - 2023
2 Libardo Niño Corredor COL 2005 - 2007
2 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2002 - 2003
2 Juan Diego Ramirez Calderon COL 2000 - 2001
2 Alvaro Mejia Castrillon COL 1988 - 1989
1 Oscar Sevilla Ribera SPA 2008 - 2008
1 Javier Alberto Gonzalez Barrera COL 2006 - 2006
1 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2004 - 2004
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Libardo Niño Corredor COL 1994 - 2007
5 Luis Alberto Herrera Herrera COL 1982 - 1986
4 Juan Diego Ramirez Calderon COL 1997 - 2001
4 Alvaro Mejia Castrillon COL 1987 - 1990
3 Alvaro Sierra Peña COL 1999 - 2005
3 Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL 1999 - 2005
3 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2001 - 2003
3 Raul Alexander Montana Herrera COL 1995 - 1998
3 Pablo Emilio Wilches Tumbia COL 1987 - 1990
3 Fabio Enrique Parra Pinto COL 1982 - 1989
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Libardo Niño Corredor COL 1994 - 2007
5 Juan Diego Ramirez Calderon COL 1995 - 2001
5 Luis Alberto Herrera Herrera COL 1982 - 1986
4 Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL 1999 - 2005
4 Alvaro Mejia Castrillon COL 1987 - 1990
3 Alvaro Sierra Peña COL 1999 - 2005
3 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2001 - 2003
3 Helder Herrera Cortes COL 1995 - 2001
3 Hector Ivan Palacio Montoya COL 1995 - 1999
3 Raul Alexander Montana Herrera COL 1995 - 1998
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
23-179 Raul Alexander Montana Herrera COL 1995
25-094 Julio Cesar Aguirre Cabrera COL 1994
25-184 Raul Alexander Montana Herrera COL 1997
26-336 Raul Alexander Montana Herrera COL 1998
27-009 Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL 1999
27-191 Aldemar Reyes Ortega COL 2022
27-251 Alberto Camargo COL 1992
28-083 Luis Alberto Gonzalez Gallego COL 1993
28-162 Aldemar Reyes Ortega COL 2023
29-030 Juan Diego Ramirez Calderon COL 2000
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-220 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2004
33-259 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2003
32-246 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2002
31-211 Israel Antonio Ochoa Plazas COL 1996
30-029 Juan Diego Ramirez Calderon COL 2001
29-030 Juan Diego Ramirez Calderon COL 2000
28-162 Aldemar Reyes Ortega COL 2023
28-083 Luis Alberto Gonzalez Gallego COL 1993
27-251 Alberto Camargo COL 1992
27-191 Aldemar Reyes Ortega COL 2022
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
11 Libardo Niño Corredor COL 1994 - 2007
9 Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL 1994 - 2005
8 Israel Antonio Ochoa Plazas COL 1995 - 2004
7 Javier de Jesus Zapata Villada COL 1995 - 2006
6 Alvaro Sierra Peña COL 1993 - 2005
6 Helder Herrera Cortes COL 1995 - 2004
6 Juan Diego Ramirez Calderon COL 1994 - 2001
6 Ruben Alveiro Marin Valencia COL 1993 - 2000
5 Julio Cesar Aguirre Cabrera COL 1993 - 2002
5 Duban-Alberto Ramirez Rodriguez COL 1995 - 2000
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-044 Pedro Pablo Perez Marquez CUB 1997
21-152 Edgar Andres Pinzon Villalba COL 2022
21-190 Jose Rujano Guillen VEN 2003
21-247 Ismael Sarmiento COL 1995
22-017 Raul Alexander Montana Herrera COL 1993
22-061 Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL 1994
22-067 Alexis Rojas Diaz COL 1994
22-186 Fidel Giovanny Chacon Skinner COL 2002
22-200 German Gomez Becerra COL 2023
22-206 Cesar Goyeneche Acuna COL 1997
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-362 Oscar Sevilla Ribera SPA 2023
40-330 Walter Fernando Pedraza Morales COL 2022
40-159 Alvaro Lozano Moncada COL 2004
40-058 Israel Antonio Ochoa Plazas COL 2004
38-362 Israel Antonio Ochoa Plazas COL 2003
37-352 Israel Antonio Ochoa Plazas COL 2002
37-220 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2004
37-091 Alvaro Lozano Moncada COL 2001
37-089 Pablo Emilio Wilches Tumbia COL 1992
36-164 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2003
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
8 Libardo Niño Corredor COL 1994 - 2004
8 Raul Alexander Montana Herrera COL 1993 - 1998
5 Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL 1997 - 2000
4 Freddy Excelino Gonzalez Martinez COL 2001 - 2004
4 Javier de Jesus Zapata Villada COL 1997 - 2004
4 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2001 - 2003
4 Julio Cesar Aguirre Cabrera COL 1993 - 2000
4 Duban-Alberto Ramirez Rodriguez COL 1995 - 1998
3 Aldemar Reyes Ortega COL 2022 - 2023
3 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 1996 - 2004
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-157 Edgar Andres Pinzon Villalba COL 2022
21-190 Jose Rujano Guillen VEN 2003
22-017 Raul Alexander Montana Herrera COL 1993
22-187 Fidel Giovanny Chacon Skinner COL 2002
22-200 German Gomez Becerra COL 2023
22-209 Cesar Goyeneche Acuna COL 1997
23-035 Luis Alfredo Lopez Pedraza COL 1995
23-116 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 1996
23-173 Raul Alexander Montana Herrera COL 1995
23-181 Olaf Pollack DUI 1997
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
46-362 Oscar Sevilla Ribera SPA 2023
40-159 Alvaro Lozano Moncada COL 2004
37-220 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2004
37-213 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2004
36-139 Fabio Andres Duarte Arevalo COL 2022
36-137 Sean Kelly IRL 1992
36-023 Libardo Niño Corredor COL 2004
35-103 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2023
35-036 Javier de Jesus Zapata Villada COL 2004
33-352 Israel Antonio Ochoa Plazas COL 1998
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
11 Aldemar Reyes Ortega COL 2022 - 2023
11 Juan Diego Ramirez Calderon COL 1999 - 2001
11 Raul Alexander Montana Herrera COL 1995 - 1997
7 Hector Ivan Palacio Montoya COL 1995 - 1995
7 José Martin Farfan Pulido COL 1994 - 1994
6 Julio Cesar Aguirre Cabrera COL 1994 - 2000
5 Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL 1999 - 2003
4 Alvaro Mejia Castrillon COL 1992 - 1992
3 Oscar Adalberto Quiroz Ayala COL 2023 - 2023
3 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2002 - 2003
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-202 German Gomez Becerra COL 2023
23-178 Raul Alexander Montana Herrera COL 1995
23-216 Marlon Alirio Perez Arango COL 1999
23-253 Alejandro Ivan Cortes Llano COL 2001
23-286 Francisco Tomas Garcia Rodriguez SPA 1999
23-317 Juan Alejandro Botero COL 2002
24-136 Adrian Camilo Bustamante Ruda COL 2022
25-094 Julio Cesar Aguirre Cabrera COL 1994
25-175 Raul Alexander Montana Herrera COL 1997
25-260 Alvaro Mejia Castrillon COL 1992
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-091 Alvaro Lozano Moncada COL 2001
36-163 Hernan Buenahora Gutierrez COL 2003
35-103 Jose Antonio Alarcon Morales VEN 2023
33-259 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2003
32-246 Jose Joaquim Castelblanco Romero COL 2002
31-319 Libardo Niño Corredor COL 2000
31-032 Julio Cesar Aguirre Cabrera COL 2000
31-016 Jairo de Jesus Hernandez Montoya COL 2003
30-275 Felix Rafael Cardenas Ravalo COL 2003
30-029 Juan Diego Ramirez Calderon COL 2001