Tour du Doubs (Valentigney)

Tour du Doubs (Valentigney) 2019
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
15.09 Eindstand Stefan Küng
Startlijst Tour du Doubs (Valentigney) 2019
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aaron Gate NZL 26 Nov 1990 1
Camille Thominet FRA 22 Jun 1990 1
Jan Maas (1996) NED 19 Feb 1996 1
Jordi Warlop BEL 04 Jun 1996 1
Kévin Le Cunff FRA 16 Mar 1988 1
Lukas Rüegg ZWI 09 Sep 1996 1
Marco Tizza ITA 06 Feb 1992 1
Matthew Teggart IRL 08 Jan 1996 1
Pierre Idjouadiene FRA 06 Jan 1996 1
Quentin Pacher FRA 06 Jan 1992 1
Simon Pellaud ZWI 06 Nov 1992 1
Hubert Dupont FRA 13 Nov 1980 AG2R - La Mondiale 1
Jaakko Hänninen FIN 16 Apr 1997 AG2R - La Mondiale 1
Elie Gesbert FRA 01 Jul 1995 Arkéa - Samsic 1
Franck Bonnamour FRA 20 Jun 1995 Arkéa - Samsic 1
Kévin Ledanois FRA 13 Jul 1993 Arkéa - Samsic 1
Julien Simon FRA 04 Oct 1985 Cofidis 2
Stefan Küng ZWI 16 Nov 1993 Groupama - FDJ 1
Jonathan Hivert FRA 23 Mar 1985 Direct Energie 2
Guillaume Martin FRA 09 Jun 1993 Wanty - Groupe Gobert 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 14.04 1.1 FRA Lenny Martinez FRA Clément Berthet SPA José Manuel Diaz Gallego
2023 16.04 1.1 SPA Jesus Herrada Lopez FRA Thibaut Pinot FRA Nans Peters
2022 04.09 1.1 FRA Valentin Madouas FRA Mathieu Burgaudeau FRA Matis Louvel
2021 05.09 1.1 FRA Dorian Godon ERI Biniam Girmay Hailu BEL Tom Paquot
2020 06.09 1.1 BEL Loïc Vliegen ERI Biniam Girmay Hailu FRA Aurélien Paret-Peintre
2019 15.09 1.1 ZWI Stefan Küng FRA Franck Bonnamour FRA Guillaume Martin
2018 09.09 1.1 FRA Julien Simon LTU Ignatas Konovalovas EST Rein Taaramäe
2017 10.09 1.1 FRA Romain Hardy FRA Flavien Dassonville FRA Quentin Jaurégui
2016 11.09 1.1 FRA Samuel Dumoulin BEL Baptiste Planckaert FRA Thibault Ferasse
2015 13.09 1.1 ARG Eduardo Sepulveda FRA Julien Loubet FRA Rudy Molard
2014 14.09 1.1 EST Rein Taaramäe FRA Angelo Tulik FRA Pierre-Luc Périchon
2013 15.09 1.1 LAT Aleksejs Saramotins FRA Thomas Voeckler NOR Vegard Stake Laengen
2012 02.09 1.1 FRA Jérôme Coppel FRA Sylvain Georges FRA Jean-Marc Bideau
2011 04.09 1.1 FRA Arthur Vichot FRA Romain Hardy FRA Julien Bérard
2010 05.09 1.1 FRA Jérôme Coppel FRA Jonathan Hivert COL Leonardo Fabio Duque
2009 05.07 1.1 FRA Yann Huguet FRA Julien Mazet FRA Guillaume Levarlet
2008 06.07 1.1 FRA Anthony Geslin FRA Christophe Kern FRA Vincent Jérôme
2007 08.07 1.1 FRA Vincent Jérôme FRA Pierre Rolland FRA Sébastien Duret
2006 02.07 1.1 FRA Yoann Le Boulanger FRA Mickael Buffaz FRA Frédéric Finot
2005 03.07 1.1 IRL Philip Deignan FRA Yann Pivois IRL Mark Scanlon
2004 04.07 1.3 FRA Matthieu Sprick NZL Hayden Roulston BEL Bert De Waele
2003 06.07 1.3 BEL Bert De Waele EST Janek Tombak FRA Frédéric Bessy
2002 07.07 1.3 FRA Frédéric Finot ZWI Pierre Bourquenoud FRA Pierrick Fédrigo
2001 08.07 1.4 FRA Eddy Lembo BEL Bert De Waele ZWI Pierre Ackermann
2000 17.08 1.5 CRO Vladimir Miholjevic FRA Dominique Rault ZWI Pierre Bourquenoud
1999 19.09 1.5 FRA Jérôme Gannat FRA Jérémie Dérangère ZWI Pierre Ackermann
1954 27.06 FRA Gaby Faille POL Alexandre Sowa FRA Maurice Houillon
1953 28.06 POL Alexandre Sowa FRA Jean Tissier FRA Louis Gauthier (1916)
1952 27.07 FRA Gilbert Bauvin POL Alexandre Sowa FRA Roger Rossinelli
1951 27.05 ITA Pino Cerami (1922) FRA Pierre Baratin BEL Robert Vanderstockt
1950 . BEL Robert Vanderstockt FRA Jean Bozec FRA Hugues Guelpa
1949 06.06 FRA Adolphe Deledda FRA Georges Ramoulux BEL Jean-Baptiste Verpoorten
1948 22.08 FRA Jean De Gribaldy FRA Adolphe Deledda FRA Robert Nicollet
1939 . FRA Alphonse Antoine FRA Paul Rossier FRA René Stroebel
1938 17.07 FRA Aldo Bertocco FRA Louis Thiétard FRA Marius Boeuf
1937 . FRA Guillaume Chavard SPA Rafael Ramos Pérez FRA Joseph Vuillemin
1936 . FRA Manuel Garcia FRA Alphonse Antoine FRA Paul Giguet
1935 . FRA Louis Thiétard FRA Manuel Garcia ITA Alfredo Malmesi
1934 . FRA René Debenne FRA Louis Vincent BEL Maurice Oplinus
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Jérôme Coppel FRA 2010 - 2012
1 Lenny Martinez FRA 2024 - 2024
1 Jesus Herrada Lopez SPA 2023 - 2023
1 Valentin Madouas FRA 2022 - 2022
1 Dorian Godon FRA 2021 - 2021
1 Loïc Vliegen BEL 2020 - 2020
1 Stefan Küng ZWI 2019 - 2019
1 Julien Simon FRA 2018 - 2018
1 Romain Hardy FRA 2017 - 2017
1 Samuel Dumoulin FRA 2016 - 2016
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Bert De Waele BEL 2001 - 2004
3 Alexandre Sowa POL 1952 - 1954
2 Biniam Girmay Hailu ERI 2020 - 2021
2 Rein Taaramäe EST 2014 - 2018
2 Romain Hardy FRA 2011 - 2017
2 Jérôme Coppel FRA 2010 - 2012
2 Vincent Jérôme FRA 2007 - 2008
2 Frédéric Finot FRA 2002 - 2006
2 Pierre Bourquenoud ZWI 2000 - 2002
2 Pierre Ackermann ZWI 1999 - 2001
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Guillaume Martin FRA 2019 - 2024
3 Lenny Martinez FRA 2022 - 2024
3 Elie Gesbert FRA 2019 - 2023
3 Biniam Girmay Hailu ERI 2020 - 2022
3 Franck Bonnamour FRA 2019 - 2022
3 Julien Simon FRA 2018 - 2021
3 Romain Hardy FRA 2011 - 2020
3 Bert De Waele BEL 2001 - 2004
3 Alexandre Sowa POL 1952 - 1954
2 Alan Jousseaume FRA 2023 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Guillaume Martin FRA 2019 - 2024
3 Lenny Martinez FRA 2022 - 2024
3 Elie Gesbert FRA 2019 - 2023
3 Biniam Girmay Hailu ERI 2020 - 2022
3 Franck Bonnamour FRA 2019 - 2022
3 Julien Simon FRA 2018 - 2021
3 Romain Hardy FRA 2011 - 2020
3 Bert De Waele BEL 2001 - 2004
3 Alexandre Sowa POL 1952 - 1954
2 Alan Jousseaume FRA 2023 - 2024
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar