Volta a Portugal

Startlijst Volta a Portugal 2022
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Adrian Camilo Bustamante Ruda COL 10 Jun 1998 2
Andoni Lopez de Abetxuko SPA 03 Aug 1999 1
Antonio Eric Fagundez URU 19 Aug 1998 1
Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 26 Oct 1981 Aviludo - Louletano - Loulé Concelho 2
Jesus Del Pino Corrochano SPA 09 Sep 1990 Aviludo - Louletano - Loulé Concelho 3
José Joao Mendes Pimenta Costa POR 24 Apr 1985 Aviludo - Louletano - Loulé Concelho 2
Rui Rodrigues POR 15 Jan 1992 Aviludo - Louletano - Loulé Concelho 1
Vicente Garcia De Mateos Rubio SPA 19 Sep 1988 Aviludo - Louletano - Loulé Concelho 8
Alejandro Manuel Marque Porto SPA 23 Oct 1981 Atum General - Tavira - AP Maria Nova Hotel 10
Alexander Grigoriev RUS 21 Mar 1992 Atum General - Tavira - AP Maria Nova Hotel 3
Delio Fernandez Cruz SPA 17 Feb 1986 Atum General - Tavira - AP Maria Nova Hotel 5
Emanuel Fieber Duarte POR 24 Jan 1997 Atum General - Tavira - AP Maria Nova Hotel 3
Rafael Lourenco POR 01 Oct 1997 Atum General - Tavira - AP Maria Nova Hotel 2
Adria Moreno Sala SPA 19 Aug 1991 Burgos - BH 2
Alex Molenaar NED 13 Jul 1999 Burgos - BH 2
Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez SPA 20 Aug 1994 Burgos - BH 2
Mario Aparicio Munoz SPA 23 Apr 2000 Burgos - BH 1
Oscar Pelegri Ferrandis SPA 30 May 1994 Burgos - BH 2
Victor Langellotti MON 07 Jun 1995 Burgos - BH 1
André Fernando S. Martins Cardoso POR 03 Sep 1984 ABTF Betão - Feirense 6
Venceslau Fernandes POR 24 Jan 1996 ABTF Betão - Feirense 1
Callum Johnston GBR 01 Nov 1998 Caja Rural - Seguros RGA 1
Jokin Murguialday Elorza SPA 19 Mar 2000 Caja Rural - Seguros RGA 1
Yesid Albeiro Pira Parada COL 28 Jun 1999 Caja Rural - Seguros RGA 1
Henrique Madeira Casimiro POR 22 Apr 1986 Efapel Cycling 3
Joaquim Ricardo Soares Silva POR 19 Mar 1992 Efapel Cycling 2
Rafael Jorge Silva POR 14 Nov 1990 Efapel Cycling 3
Tiago Antunes POR 09 Apr 1997 Efapel Cycling 2
Juan Esteban Guerrero Arias COL 10 Jun 1999 Electro Hiper Europa - Caldas 1
Mateu Estelrich Cabanellas SPA 02 Aug 2001 Electro Hiper Europa - Caldas 1
Pablo Alonso Montes SPA 20 Jul 1997 Electro Hiper Europa - Caldas 1
Tom Armstrong GBR 27 Aug 1994 Electro Hiper Europa - Caldas 1
Asier Etxeberria Zafra SPA 19 Jul 1998 Euskaltel - Euskadi 1
Juan Jose Lobato Del Valle SPA 29 Dec 1988 Euskaltel - Euskadi 2
Peio Goikoetxea Goiogana SPA 14 Feb 1992 Euskaltel - Euskadi 1
Txomin Juaristi SPA 29 Jul 1995 Euskaltel - Euskadi 2
Unai Cuadrado SPA 26 Sep 1997 Euskaltel - Euskadi 2
Xabier Isasa Larranaga SPA 24 Aug 2001 Euskaltel - Euskadi 1
Antonio Ferreira Carvalho POR 25 Oct 1989 Glassdrive - Q8 - Anicolor 6
Fabio Costa POR 04 Jul 1999 Glassdrive - Q8 - Anicolor 1
Frederico Jose Oliveira Figueiredo POR 25 Jul 1991 Glassdrive - Q8 - Anicolor 4
Javier Moreno Bazan SPA 18 Jul 1984 Glassdrive - Q8 - Anicolor 2
Mauricio Moreira URU 18 Jul 1995 Glassdrive - Q8 - Anicolor 2
Rafael Reis POR 15 Jul 1992 Glassdrive - Q8 - Anicolor 6
Joey Rosskopf USA 05 Sep 1989 Human Powered Health 1
Keegan Swirbul USA 02 Sep 1995 Human Powered Health 2
Kyle Murphy USA 05 Oct 1991 Human Powered Health 2
Barry Miller USA 05 Dec 1988 Java - Kiwi Atlantico 1
Xavier Canellas Sanchez SPA 16 Mar 1997 Java - Kiwi Atlantico 1
César Andre Lima Fonte POR 10 Dec 1986 Kelly - Simoldes - UDO 3
Helder Gonçalves POR 16 Jun 2000 Kelly - Simoldes - UDO 2
José Sousa POR 16 Jul 1999 Kelly - Simoldes - UDO 1
Luis Gabriel Silva Gomes POR 07 May 1994 Kelly - Simoldes - UDO 4
André Ramalho POR 11 Mar 1996 LA Aluminios - Credibom - Marcos Car 2
Gonçalo Leaça POR 29 Oct 1997 LA Aluminios - Credibom - Marcos Car 3
Joao Medeiros POR 04 Aug 2000 LA Aluminios - Credibom - Marcos Car 1
Charles-Étienne Chrétien CDN 19 Jun 1999 Premier Tech U23 Cycling Project 1
Cesar Martingil POR 10 Jan 1995 Radio Popular - Paredes - Boavista 2
Hugo Rafael Andrade Nunes POR 17 Nov 1996 Radio Popular - Paredes - Boavista 4
Luis Fernandes POR 02 Dec 1987 Radio Popular - Paredes - Boavista 4
Tiago Machado POR 18 Oct 1985 Radio Popular - Paredes - Boavista 4
Angel Lorenzo Sanchez Rebollido SPA 12 Apr 1993 Tavfer - Mortagua - Ovos Matinados 1
Antonio Andre Pereira Barbio POR 16 Dec 1993 Tavfer - Mortagua - Ovos Matinados 2
Bruno Duarte Ferreira Silva POR 17 May 1988 Tavfer - Mortagua - Ovos Matinados 4
Gonçalo Carvalho POR 03 Dec 1997 Tavfer - Mortagua - Ovos Matinados 2
Goncalo Duarte Amado POR 09 Feb 1994 Tavfer - Mortagua - Ovos Matinados 1
Joao Matias POR 26 May 1991 Tavfer - Mortagua - Ovos Matinados 4
Max Walker GBR 12 Jul 2001 Trinity Racing 1
Oliver Rees GBR 16 Mar 2001 Trinity Racing 1
Cormac McGeough IRL 12 Aug 1996 Wildlife Generation Pro Cycling 1
Scott McGill USA 20 Sep 1998 Wildlife Generation Pro Cycling 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2023 20.08 2.1 ZWI Colin Stüssi SPA Txomin Juaristi POR Antonio Ferreira Carvalho
2022 15.08 2.1 URU Mauricio Moreira POR Frederico Jose Oliveira Figueiredo POR Antonio Ferreira Carvalho
2021 15.08 2.1 POR Amaro Manuel Reposo Antunes URU Mauricio Moreira SPA Alejandro Manuel Marque Porto
2020 05.10 2.1 POR Amaro Manuel Reposo Antunes SPA Gustavo Cesar Veloso POR Frederico Jose Oliveira Figueiredo
2019 11.08 2.1 POR Joao Pero Lourenço Rodrigues POR Joni Silva Brandao SPA Gustavo Cesar Veloso
2018 12.08 2.1 POR Joni Silva Brandao X SPA Vicente Garcia De Mateos Rubio
2017 15.08 2.1 POR Amaro Manuel Reposo Antunes X SPA Vicente Garcia De Mateos Rubio
2016 07.08 2.1 POR Rui Pedro Carvalho Vinhas SPA Gustavo Cesar Veloso POR Daniel Eduardo Moreira Silva
2015 09.08 2.1 SPA Gustavo Cesar Veloso POR Joni Silva Brandao SPA Alejandro Manuel Marque Porto
2014 10.08 2.1 SPA Gustavo Cesar Veloso POR Rui Miguel Sousa Barbosa SPA Delio Fernandez Cruz
2013 18.08 2.1 SPA Alejandro Manuel Marque Porto SPA Gustavo Cesar Veloso POR Rui Miguel Sousa Barbosa
2012 26.08 2.1 SPA David Blanco Rodriguez POR Hugo Rafael Madeira Sabido POR Rui Miguel Sousa Barbosa
2011 15.08 2.1 POR Ricardo Jorge Correia Mestre POR André Fernando S. Martins Cardoso POR Rui Miguel Sousa Barbosa
2010 15.08 2.1 SPA David Blanco Rodriguez SPA David Vicente Bernabeu Armengol SPA Sergio Pardilla Bellon
2009 16.08 2.HC POR Nuno Jorge Ribeiro Gaspar SPA David Blanco Rodriguez SPA David Vicente Bernabeu Armengol
2008 24.08 2.HC SPA David Blanco Rodriguez SPA Héctor Guerra Garcia SPA Ruben Plaza Molina
2007 15.08 2.HC SPA Xavier Tondo Volpini POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira SPA Héctor Guerra Garcia
2006 15.08 2.HC SPA David Blanco Rodriguez SPA Héctor Guerra Garcia POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira
2005 15.08 2.HC RUS Vladimir Efimkin POR Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira SPA Adolfo Garcia Quesada
2004 08.08 2.2 SPA David Vicente Bernabeu Armengol SPA David Arroyo Duran POR Nuno Jorge Ribeiro Gaspar
2003 17.08 2.2 POR Nuno Jorge Ribeiro Gaspar DEN Claus Michael Möller POR Rui Lavarinhas
2002 15.08 2.2 DEN Claus Michael Möller SPA Joan Horrach Ripoll POR Rui Miguel Sousa Barbosa
2001 15.08 2.3 ZWI Fabian Jeker RUS Andrei Zintchenko SPA Juan Miguel Mercado Martin
2000 06.08 2.3 POR Victor Manuel Gamito Gomes DEN Claus Michael Möller RUS Andrei Zintchenko
1999 08.08 2.3 SPA David Plaza Romero POR Victor Manuel Gamito Gomes SPA Melcior Mauri Prat
1998 23.08 2.3 ITA Marco Serpellini POR Orlando Sergio Rodrigues Gomes ITA Wladimir Belli
1997 10.08 2.3 POL Zenon Jaskula ITA Wladimir Belli POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira
1996 18.08 2.3 ITA Massimiliano Lelli POR Victor Manuel Gamito Gomes POR Manuel Luis Abreu Campos
1995 13.08 2.3 POR Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR Quintino Fernandes Rodrigues da Silva POR Delmino Albano Pereira Magalhaes
1994 14.08 2.3 POR Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR Victor Manuel Gamito Gomes POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira
1993 15.08 2.3 POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira POR Victor Manuel Gamito Gomes COL Luis Edgar Espinosa Sepulveda
1992 15.08 2.4 BRA Cassio Freitas de Paiva POR Quintino Fernandes Rodrigues da Silva POR Manuel Luis Abreu Campos
1991 15.08 2.4 POR Jorge Manuel Silva Dos Santos POR Orlando Sergio Rodrigues Gomes SPA Vicente Juan Ridaura Sebastian
1990 15.08 2.4 POR Fernando Carvalho Oliveira POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira POR Jorge Manuel Silva Dos Santos
1989 . POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira BRA Cassio Freitas de Paiva POR Antonio Alves Pereira
1988 . GBR Cayne-Jack Theakston POR Jorge Manuel Silva Dos Santos POR Joaquim Augusto Gomes Oliveira
1987 . POR Manuel Antonio Cunha Tavares POR Manuel Neves Sa POR Fernando Fernandes Sousa
1986 . POR Marco Antonio Chagas Martins POR Benedito Ferreira POR Antonio Joaquim Pinto de Castro
1985 . POR Marco Antonio Chagas Martins POR Eduardo Manuel Correia Resende POR Venceslau Fernandes Domingues
1984 . POR Venceslau Fernandes Domingues POR Manuel Zeferino Ramos POR Manuel Antonio Cunha Tavares
1983 . POR Marco Antonio Chagas Martins POR Antonio Joaquim Pinto de Castro POR Belmiro Silva
1982 . POR Marco Antonio Chagas Martins POR Adelino Teixeira POR Manuel Zeferino Ramos
1981 . POR Manuel Zeferino Ramos POR Venceslau Fernandes Domingues POR Fernando Fernandes Sousa
1980 . POR Francisco Miranda POR Luis Vargues POR Belmiro Silva
1979 . POR Joaquim Sousa Santos (1953) POR Belmiro Silva POR Fernando Fernandes Sousa
1978 . POR Belmiro Silva POR Armindo Lucio POR Luis Teixeira
1977 . POR Adelino Teixeira POR Joaquim Sousa Santos (1953) POR Joaquim Andrade
1976 . POR Firmino Bernardino POR Antonio Fernandes POR Floriano Mendes
1974 18.08 POR Fernando Mendes dos Reis POR Dinis Silva POR Antonio Martins
1973 19.08 SPA Jesus Manzaneque Sanchez POR Fernando Mendes dos Reis POR José Martins Freitas
1972 27.08 POR Joaquim Agostinho POR José Martins Freitas SPA José Luis Galdamez Aznar
1971 08.08 POR Joaquim Agostinho POR Firmino Bernardino POR Fernando Mendes dos Reis
1970 09.08 POR Joaquim Agostinho POR Firmino Bernardino SPA José Florencio Tutusaus
1969 31.08 POR Joaquim Andrade POR Fernando Mendes dos Reis POR Mario Silva Pereira
1968 25.08 POR Americo Vicente Silva POR Joaquim Agostinho POR Leonel Miranda
1967 27.08 BEL Antoine Houbrechts POR João Henrique Roque dos Santos POR Manuel Correia Reis
1966 21.08 POR Francisco Valada POR Joao Alves Peixoto POR Sergio Pascoa Bentinho
1965 17.08 POR Joao Alves Peixoto POR João Henrique Roque dos Santos POR Mario Silva Pereira
1964 30.08 POR Joaquim Leao da Silva POR Jorge Henrique Viegas Corvo POR João Henrique Roque dos Santos
1963 . POR João Henrique Roque dos Santos POR Jorge Henrique Viegas Corvo POR Joao Alves Peixoto
1962 . POR José Pacheco POR Joao Alves Peixoto POR Sergio Pascoa Bentinho
1961 15.08 POR Mario Silva Pereira ITA Augusto Marcaletto POR Alberto Carvalho
1960 . POR José Carlos Cardoso Sousa POR Antonio Baptista SPA Antonio Gomez del Moral
1959 20.08 POR José Carlos Carvalho de Pereira POR Jorge Henrique Viegas Corvo POR Aquiles Dos Santos
1958 24.08 POR Antonio Barbosa Alves POR José Carlos Cardoso Sousa POR José Carlos Carvalho de Pereira
1957 18.08 POR José-Manuel Da Silva Ribeiro POR Joaquim Sousa Santos POR Agostino Ferreira
1956 01.09 POR Antonio Barbosa Alves POR José-Manuel Da Silva Ribeiro POR Joao Marcelino
1955 21.08 POR José-Manuel Da Silva Ribeiro POR Joaquim Sousa Santos POR Antonio Barbosa Alves
1952 . POR Fernando Moreira de Sa SPA Emilio Rodriguez Barros SPA Manolo Rodriguez Barros
1951 . POR Antonio Barbosa Alves SPA Manolo Rodriguez Barros SPA Emilio Rodriguez Barros
1950 . POR Dias Antonio Dos Santos ITA Mario Fazio POR Fernando Moreira de Sa
1949 . POR Dias Antonio Dos Santos ITA Attilio Lambertini POR Joaquim De Sa
1948 . POR Fernando Moreira SPA Emilio Rodriguez Barros POR João de Jesus Rebelo
1947 . POR José Martins POR João de Jesus Rebelo POR Império Dos Santos
1946 . POR José Martins POR Fernando Moreira de Sa POR João de Jesus Rebelo
1941 . POR Francisco Inácio POR José Martins POR Aniceto Bruno
1940 . POR José Albuquerque POR Aguiar Martins POR Aguiar Cunha
1939 20.04 POR Joaquim Fernandes POR Antonio Bartolomeu POR Aguiar Martins
1938 . POR José Albuquerque POR Filipe De Melo POR Joaquim Fernandes
1935 . POR Cesare Luis POR José Marques (1933-1935) POR Filipe De Melo
1934 . POR José Maria Nicolau POR Ezequiel Lino POR Aguiar Cunha
1933 . POR Alfredo Trinidade POR Ezequiel Lino POR Cesare Luis
1932 . POR Alfredo Trinidade POR José Maria Nicolau POR Carlos Domingos Leal
1931 . POR José Maria Nicolau POR Alfredo Trinidade POR Joào Francisco
1927 . POR Antonio Augusto Carvalho POR Manuel Abreu Nunes POR Quirino De Oliveira
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
4 David Blanco Rodriguez SPA 2006 - 2012
4 Marco Antonio Chagas Martins POR 1982 - 1986
3 Amaro Manuel Reposo Antunes POR 2017 - 2021
3 Joaquim Agostinho POR 1970 - 1972
3 Antonio Barbosa Alves POR 1951 - 1958
2 Gustavo Cesar Veloso SPA 2014 - 2015
2 Nuno Jorge Ribeiro Gaspar POR 2003 - 2009
2 Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR 1994 - 1995
2 Joaquim Augusto Gomes Oliveira POR 1989 - 1993
2 José-Manuel Da Silva Ribeiro POR 1955 - 1957
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Gustavo Cesar Veloso SPA 2013 - 2020
6 Joaquim Augusto Gomes Oliveira POR 1988 - 1997
5 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2002 - 2014
5 David Blanco Rodriguez SPA 2006 - 2012
5 Victor Manuel Gamito Gomes POR 1993 - 2000
4 Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR 1991 - 1998
4 Marco Antonio Chagas Martins POR 1982 - 1986
4 Belmiro Silva POR 1978 - 1983
4 Fernando Mendes dos Reis POR 1969 - 1974
4 Joaquim Agostinho POR 1968 - 1972
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
8 Joaquim Augusto Gomes Oliveira POR 1988 - 2001
6 Gustavo Cesar Veloso SPA 2013 - 2020
6 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2001 - 2014
6 David Blanco Rodriguez SPA 2001 - 2012
6 Victor Manuel Gamito Gomes POR 1993 - 2001
5 Antonio Ferreira Carvalho POR 2019 - 2023
5 Alejandro Manuel Marque Porto SPA 2013 - 2022
5 Joni Silva Brandao POR 2015 - 2021
5 Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR 1991 - 2001
4 Delio Fernandez Cruz SPA 2014 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-186 José-Manuel Da Silva Ribeiro POR 1955
21-121 Americo Vicente Silva POR 1968
21-134 Joaquim Leao da Silva POR 1964
21-315 Mario Silva Pereira POR 1961
22-183 José-Manuel Da Silva Ribeiro POR 1957
23-256 Vladimir Efimkin RUS 2005
23-356 Antoine Houbrechts BEL 1967
24-078 Joaquim Andrade POR 1969
24-086 Joao Alves Peixoto POR 1965
24-252 Antonio Barbosa Alves POR 1956
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-176 David Blanco Rodriguez SPA 2012
35-193 Gustavo Cesar Veloso SPA 2015
35-165 David Blanco Rodriguez SPA 2010
35-067 Zenon Jaskula POL 1997
34-194 Gustavo Cesar Veloso SPA 2014
33-316 Claus Michael Möller DEN 2002
33-174 David Blanco Rodriguez SPA 2008
32-260 Fabian Jeker ZWI 2001
31-341 Nuno Jorge Ribeiro Gaspar POR 2009
31-299 Alejandro Manuel Marque Porto SPA 2013
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
14 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1997 - 2010
11 Joaquim Augusto Gomes Oliveira POR 1988 - 2001
10 Alejandro Manuel Marque Porto SPA 2010 - 2022
10 Victor Manuel Gamito Gomes POR 1993 - 2003
10 Fernando Mendes dos Reis POR 1965 - 1974
9 Gustavo Cesar Veloso SPA 2006 - 2021
9 Joaquim Andrade POR 1965 - 1977
8 Vicente Garcia De Mateos Rubio SPA 2014 - 2022
8 Samuel Jose Rodrigues Caldeira POR 2011 - 2021
8 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2001 - 2017
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
17-169 Manuel De Oliveira POR 1973
18-073 José Sousa Santos POR 1973
18-195 José Azevedo Silva POR 1966
18-219 Joaquim Moreira POR 1969
18-287 Dinis Silva POR 1974
18-301 Alberto Carvalho POR 1958
18-309 Manuel Gomes Pinho POR 1972
18-324 Albano Costa POR 1974
18-333 Fernando Mendes dos Reis POR 1965
18-362 Celestino De Oliveira POR 1967
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
42-310 Oscar Sevilla Ribera SPA 2019
41-298 Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 2023
41-199 Gustavo Cesar Veloso SPA 2021
41-024 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2017
40-296 Alejandro Manuel Marque Porto SPA 2022
40-293 Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 2022
40-250 Gustavo Cesar Veloso SPA 2020
39-319 Rinaldo Nocentini ITA 2017
39-296 Alejandro Manuel Marque Porto SPA 2021
39-293 Carlos-Ivan Oyarzun Guinez CHI 2021
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
30 Antonio Barbosa Alves POR 1955 - 1959
25 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1997 - 2010
25 Joaquim Agostinho POR 1969 - 1973
21 Leonel Miranda POR 1966 - 1972
12 Gustavo Cesar Veloso SPA 2006 - 2020
12 Americo Raposo POR 1955 - 1960
11 Pedro Polainas POR 1955 - 1958
10 Pedro Manuel Silva Rodrigues POR 1990 - 1994
10 Emiliano Dionisio Rodrigues POR 1967 - 1970
9 Fernando Mendes dos Reis POR 1966 - 1974
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-219 Joaquim Moreira POR 1969
18-297 Dinis Silva POR 1974
18-301 Alberto Carvalho POR 1958
18-309 Manuel Gomes Pinho POR 1972
18-310 Manuel Gomes Pinho POR 1972
18-316 Manuel Gomes Pinho POR 1972
18-317 Manuel Gomes Pinho POR 1972
18-324 Albano Costa POR 1974
19-168 José Pacheco POR 1961
19-170 José Pacheco POR 1961
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
41-024 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2017
40-250 Gustavo Cesar Veloso SPA 2020
40-242 Gustavo Cesar Veloso SPA 2020
39-288 Alejandro Manuel Marque Porto SPA 2021
39-145 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2023
38-352 Jason McCartney USA 2012
38-021 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2014
37-199 Gustavo Cesar Veloso SPA 2017
37-193 Gustavo Cesar Veloso SPA 2017
37-178 Delio Fernandez Cruz SPA 2023
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
10 Antonio Barbosa Alves POR 1956
8 Joaquim Agostinho POR 1971
8 Antonio Barbosa Alves POR 1958
7 Joaquim Agostinho POR 1973
6 Massimiliano Lelli ITA 1996
6 Leonel Miranda POR 1969
6 Leopold Van Den Neste BEL 1966
6 Antonio Barbosa Alves POR 1959
6 Americo Raposo POR 1958
6 Antonio Barbosa Alves POR 1955
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
61 Joaquim Agostinho POR 1968 - 1973
45 Antonio Barbosa Alves POR 1956 - 1958
24 Gustavo Cesar Veloso SPA 2006 - 2020
22 Orlando Sergio Rodrigues Gomes POR 1994 - 1995
19 Victor Manuel Gamito Gomes POR 1995 - 2000
19 Joao Alves Peixoto POR 1964 - 1966
18 Mario Silva Pereira POR 1961 - 1966
17 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 1999 - 2010
14 Rafael Reis POR 2016 - 2023
14 Joaquim Augusto Gomes Oliveira POR 1990 - 1993
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-333 Fernando Mendes dos Reis POR 1966
20-181 Manuel Castro da Silva POR 1961
20-205 José Carlos Cardoso Sousa POR 1957
21-050 Luis Antonio Machado Ferreira POR 1991
21-108 Paulo Jorge Silva Oliveira POR 1990
21-117 Americo Vicente Silva POR 1968
21-132 Joaquim Leao da Silva POR 1964
21-143 Jorge Mendes POR 1991
21-198 Emiliano Dionisio Rodrigues POR 1967
21-245 Cosme Fernando De Oliveira POR 1967
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-243 Gustavo Cesar Veloso SPA 2020
39-292 Alejandro Manuel Marque Porto SPA 2021
39-191 Gustavo Cesar Veloso SPA 2019
37-178 Delio Fernandez Cruz SPA 2023
37-176 David Blanco Rodriguez SPA 2012
37-030 Rui Miguel Sousa Barbosa POR 2013
35-219 Candido Joaquim Barbosa Venda Moreira POR 2010
35-193 Gustavo Cesar Veloso SPA 2015
35-165 David Blanco Rodriguez SPA 2010
35-067 Zenon Jaskula POL 1997