Trofeo Pantalica

Trofeo Pantalica 2002
09 Mar 2002
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Fabio Baldato ITA Fassa Bortolo 33-269
2 ITA Massimiliano Gentili ITA Acqua & Sapone 30-174
3 ITA Giuliano Figueras ITA 26-044
Trofeo Pantalica 2002
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
09.03 Eindstand Fabio Baldato
Startlijst Trofeo Pantalica 2002
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Giuliano Figueras ITA 24 Jan 1976 3
Massimiliano Gentili ITA 16 Sep 1971 Acqua & Sapone 1
Fabio Baldato ITA 13 Jun 1968 Fassa Bortolo 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2003 09.03 1.3 SPA Miguel Angel Martin Perdiguero ITA Enrico Cassani ITA Giuliano Figueras
2002 09.03 1.3 ITA Fabio Baldato ITA Massimiliano Gentili ITA Giuliano Figueras
2001 10.03 1.3 ITA Roberto Petito ITA Sergio Barbero RUS Serguei Ivanov
2000 04.03 1.3 ITA Danilo Di Luca ITA Mirko Celestino ITA Davide Rebellin
1999 27.02 1.3 ITA Andrea Ferrigato ITA Davide Rebellin ITA Giuliano Figueras
1998 28.02 1.3 ITA Stefano Colage ITA Massimo Donati ITA Andrea Peron (1971)
1997 01.03 1.4 ITA Michele Coppolillo ITA Gabriele Colombo ITA Simone Borgheresi
1996 02.03 1.4 ITA Fabiano Fontanelli UKR Alexandre Gontchenkov ITA Davide Rebellin
1995 25.02 1.4 ITA Stefano Colage ITA Adriano Baffi ITA Paolo Fornaciari
1994 26.02 1.4 ITA Giorgio Furlan POL Zbigniew Spruch ITA Gianni Bugno
1992 29.02 1.3 RUS Dimitri Jdanov ITA Stefano Colage FRA Christophe Manin
1991 02.03 1.3 AUS Scott Sunderland (1966) ITA Giorgio Furlan FRA Luc Leblanc
1990 24.02 1.3 ITA Adriano Baffi BEL Jozef Lieckens Asiate Saitov
1989 25.02 Cat 4 DEN Rolf Sörensen NED Teun van Vliet ITA Enrico Galleschi
1988 27.02 CDN Steve Bauer ITA Rodolfo Massi ITA Camillo Passera
1987 01.03 Cat 1 ITA Daniele Caroli ITA Franco Chioccioli ITA Silvano Contini
1986 31.03 ITA Francesco Cesarini POR Acacio Da Silva Mora ITA Francesco Moser
1985 25.03 ITA Giuseppe Saronni BEL Guido Van Calster NED Johan van der Velde
1984 26.03 ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi BEL Rudy Pevenage ITA Davide Cassani
1983 29.03 ITA Francesco Moser ITA Alfredo Chinetti ITA Giovanni Mantovani (1955)
1982 30.03 ITA Giuseppe Saronni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Mario Beccia
1981 31.03 ZWE Tommy Prim ITA Wladimiro Panizza ITA Silvano Contini
1980 25.03 ITA Giuseppe Saronni ITA Francesco Moser NOR Knut Knudsen
1979 27.03 ITA Giovanni Battaglin ITA Palmiro Masciarelli ITA Gianbattista Baronchelli
1978 31.03 ITA Giuseppe Saronni ITA Wladimiro Panizza NOR Knut Knudsen
1977 29.03 ITA Giuseppe Saronni ITA Enrico Paolini ITA Wilmo Francioni
1976 30.03 ITA Francesco Moser BEL Roger De Vlaeminck ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1975 25.03 BEL Roger De Vlaeminck ITA Francesco Moser ITA Costantino "Tino" Conti
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Giuseppe Saronni ITA 1977 - 1985
2 Stefano Colage ITA 1995 - 1998
2 Francesco Moser ITA 1976 - 1983
1 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2003 - 2003
1 Fabio Baldato ITA 2002 - 2002
1 Roberto Petito ITA 2001 - 2001
1 Danilo Di Luca ITA 2000 - 2000
1 Andrea Ferrigato ITA 1999 - 1999
1 Michele Coppolillo ITA 1997 - 1997
1 Fabiano Fontanelli ITA 1996 - 1996
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1975 - 1986
5 Giuseppe Saronni ITA 1977 - 1985
3 Giuliano Figueras ITA 1999 - 2003
3 Davide Rebellin ITA 1996 - 2000
3 Stefano Colage ITA 1992 - 1998
3 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1976 - 1984
2 Adriano Baffi ITA 1990 - 1995
2 Giorgio Furlan ITA 1991 - 1994
2 Silvano Contini ITA 1981 - 1987
2 Wladimiro Panizza ITA 1978 - 1981
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1975 - 1986
5 Giuseppe Saronni ITA 1977 - 1985
4 Giuliano Figueras ITA 1999 - 2003
4 Davide Rebellin ITA 1996 - 2001
3 Stefano Colage ITA 1992 - 1998
3 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1976 - 1984
2 Francesco Casagrande ITA 1995 - 2001
2 Mirko Celestino ITA 1999 - 2000
2 Massimo Donati ITA 1998 - 1999
2 Michele Coppolillo ITA 1995 - 1997
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-188 Giuseppe Saronni ITA 1977
20-190 Giuseppe Saronni ITA 1978
22-132 Dimitri Jdanov RUS 1992
22-184 Giuseppe Saronni ITA 1980
23-311 Rolf Sörensen DEN 1989
24-007 Francesco Cesarini ITA 1986
24-062 Danilo Di Luca ITA 2000
24-094 Scott Sunderland (1966) AUS 1991
24-189 Giuseppe Saronni ITA 1982
24-285 Francesco Moser ITA 1976
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-235 Stefano Colage ITA 1998
33-269 Fabio Baldato ITA 2002
33-112 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1984
32-232 Stefano Colage ITA 1995
31-284 Francesco Moser ITA 1983
30-313 Fabiano Fontanelli ITA 1996
30-146 Miguel Angel Martin Perdiguero SPA 2003
30-037 Roberto Petito ITA 2001
29-227 Michele Coppolillo ITA 1997
29-179 Andrea Ferrigato ITA 1999
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Francesco Moser ITA 1975 - 1986
5 Giuseppe Saronni ITA 1977 - 1985
4 Giuliano Figueras ITA 1999 - 2003
4 Davide Rebellin ITA 1996 - 2001
3 Stefano Colage ITA 1992 - 1998
3 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1976 - 1984
2 Francesco Casagrande ITA 1995 - 2001
2 Mirko Celestino ITA 1999 - 2000
2 Massimo Donati ITA 1998 - 1999
2 Michele Coppolillo ITA 1995 - 1997
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-188 Giuseppe Saronni ITA 1977
20-190 Giuseppe Saronni ITA 1978
20-302 Roberto Visentini ITA 1978
22-132 Dimitri Jdanov RUS 1992
22-163 Rodolfo Massi ITA 1988
22-184 Giuseppe Saronni ITA 1980
22-228 Mario Beccia ITA 1978
22-340 Camillo Passera ITA 1988
23-034 Giuliano Figueras ITA 1999
23-075 Silvano Contini ITA 1981
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-193 Franco Bitossi ITA 1978
35-299 Wladimiro Panizza ITA 1981
35-235 Stefano Colage ITA 1998
34-286 Francesco Moser ITA 1986
33-269 Fabio Baldato ITA 2002
33-261 Alfredo Chinetti ITA 1983
33-112 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1984
32-299 Wladimiro Panizza ITA 1978
32-276 Ruben Alveiro Marin Valencia COL 2001
32-232 Stefano Colage ITA 1995
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar