Tour of Rwanda

Startlijst Tour of Rwanda 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Achraf Ed Doghmy MAR 19 Nov 1999 2
Daniel Teklehaimanot Girmazion ERI 10 Nov 1988 2
Jean-Bosco Nsengimana RWA 04 Nov 1993 7
Joseph Blackmore GBR 23 Feb 2003 1
Kent Main ZAF 08 Jan 1996 5
Dawit Yemane ERI 01 Jan 1998 Bike Aid 2
Eric Muhoza RWA 01 Jan 2002 Bike Aid 2
Oliver Mattheis DUI 24 Apr 1995 Bike Aid 1
James Oram NZL 17 Jun 1993 Bolton Equities - Black Spoke 1
Logan Currie NZL 24 Jun 2001 Bolton Equities - Black Spoke 1
Mark Stewart GBR 25 Aug 1995 Bolton Equities - Black Spoke 1
Ryan Christensen NZL 12 Sep 1996 Bolton Equities - Black Spoke 1
James Piccoli CDN 05 Sep 1991 China Glory Continental Cycling Team 2
Lucas De Rossi FRA 16 Aug 1995 China Glory Continental Cycling Team 1
Aklilu Arefayne ERI 07 Jun 2004 Circus - Re-uz - Technord 1
Dylan Hicks GBR 05 Apr 2004 Development Team DSM - Firmenich 1
Henrik Teslo Fjellheim NOR 01 Jan 2001 EF Education - Nippo Development Team 1
Jakub Toupalik CZE 17 Jul 2001 EF Education - Nippo Development Team 1
Marc Oliver Pritzen ZAF 11 Aug 1999 EF Education - Nippo Development Team 1
Asier Etxeberria Zafra SPA 19 Jul 1998 Euskaltel - Euskadi 1
Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 21 Aug 1989 Euskaltel - Euskadi 1
Mikel Iturria Segurola SPA 16 Mar 1992 Euskaltel - Euskadi 1
Unai Iribar Jauregi SPA 12 Jun 1999 Euskaltel - Euskadi 1
Xabier Berasategi Garmendia SPA 08 Apr 2000 Euskaltel - Euskadi 1
Alex Tolio ITA 30 Mar 2000 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Davide Gabburo ITA 01 Apr 1993 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 2
Filippo Fiorelli ITA 19 Nov 1994 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Henok Mulueberhan ERI 11 Nov 1999 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 4
Manuele Tarozzi ITA 20 Jun 1998 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Callum Ormiston ZAF 02 Aug 2000 Global 6 Cycling 2
Nadav Raisberg ISR 29 Mar 2001 Israel - Premier Tech Academy 1
Roi Weinberg ISR 20 Nov 2000 Israel - Premier Tech Academy 1
Felicien Hakizimana RWA 03 Sep 2001 May Stars 1
Matteo Badilatti ZWI 30 Jul 1992 Q36.5 Pro Cycling Team 2
Walter Calzoni ITA 08 Aug 2001 Q36.5 Pro Cycling Team 1
Nahom Zerai ERI 13 Sep 2002 Q36.5 Continental Cycling Team 2
Ethan Vernon GBR 26 Aug 2000 Soudal - Quick Step 1
Gil Gelders BEL 16 Dec 2002 Soudal - Quick Step Devo Team 1
Pepijn Reinderink NED 04 May 2002 Soudal - Quick Step Devo Team 1
William Junior Lecerf BEL 15 Oct 2002 Soudal - Quick Step Devo Team 1
Alekss Krasts LAT 22 Aug 2001 Tartu2024 Cycling Team 1
Joonas Kurits EST 15 Apr 2002 Tartu2024 Cycling Team 1
Markus Pajur EST 23 Sep 2000 Tartu2024 Cycling Team 1
Siim Kiskonen EST 16 Jan 1997 Tartu2024 Cycling Team 1
Emilien Jeanniere FRA 26 Sep 1998 TotalEnergies 1
Fabien Grellier FRA 31 Oct 1994 TotalEnergies 1
Mattéo Vercher FRA 26 Jan 2001 TotalEnergies 1
Thomas Bonnet FRA 13 Sep 1998 TotalEnergies 1
Victor De La Parte Gonzalez SPA 22 Jun 1986 TotalEnergies 1
Charles Planet FRA 30 Oct 1993 Team Novo Nordisk 2
Peter Kusztor HUN 27 Dec 1984 Team Novo Nordisk 1
Aiman Cahyadi INA 16 Nov 1993 Terengganu - Polygon Cycling Team 1
Anatoliy Budyak UKR 29 Sep 1995 Terengganu - Polygon Cycling Team 2
Jeroen Meijers NED 12 Jan 1993 Terengganu - Polygon Cycling Team 1
Metkel Eyob ERI 04 Sep 1993 Terengganu - Polygon Cycling Team 8
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Natnael Tesfatsion ERI 2020 - 2022
2 Valens Ndayisenga RWA 2014 - 2016
1 Joseph Blackmore GBR 2024 - 2024
1 Henok Mulueberhan ERI 2023 - 2023
1 Cristian Rodriguez Martin SPA 2021 - 2021
1 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2019 - 2019
1 Samuel Mugisha RWA 2018 - 2018
1 Joseph Areruya RWA 2017 - 2017
1 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2015 - 2015
1 Dylan Girdlestone ZAF 2013 - 2013
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Metkel Eyob ERI 2013 - 2017
3 Dylan Girdlestone ZAF 2011 - 2013
2 Natnael Tesfatsion ERI 2020 - 2022
2 Joseph Areruya RWA 2015 - 2017
2 Valens Ndayisenga RWA 2014 - 2016
2 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2014 - 2015
1 Ilkhan Dostiyev KAZ 2024 - 2024
1 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2024 - 2024
1 Joseph Blackmore GBR 2024 - 2024
1 Henok Mulueberhan ERI 2023 - 2023
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Metkel Eyob ERI 2013 - 2024
4 Kent Main ZAF 2020 - 2023
3 Eric Manizabayo RWA 2020 - 2024
3 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2020 - 2024
3 Joseph Areruya RWA 2015 - 2024
3 Henok Mulueberhan ERI 2020 - 2023
3 Dylan Girdlestone ZAF 2011 - 2013
2 Dawit Yemane ERI 2023 - 2024
2 Joseph Blackmore GBR 2023 - 2024
2 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2019 - 2024
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-250 Samuel Mugisha RWA 2018
20-283 Natnael Tesfatsion ERI 2020
20-326 Valens Ndayisenga RWA 2014
21-002 Joseph Blackmore GBR 2024
21-323 Joseph Areruya RWA 2017
22-015 Daniel Teklehaimanot Girmazion ERI 2010
22-018 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2015
22-280 Natnael Tesfatsion ERI 2022
22-323 Valens Ndayisenga RWA 2016
23-107 Henok Mulueberhan ERI 2023
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-097 Darren Lill ZAF 2012
27-133 Adil Jelloul MAR 2009
26-067 Cristian Rodriguez Martin SPA 2021
25-178 Kiel Reijnen USA 2011
25-039 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2019
24-044 Dylan Girdlestone ZAF 2013
23-107 Henok Mulueberhan ERI 2023
22-323 Valens Ndayisenga RWA 2016
22-280 Natnael Tesfatsion ERI 2022
22-018 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2015
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Metkel Eyob ERI 2013 - 2024
7 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2013 - 2023
7 Valens Ndayisenga RWA 2013 - 2019
6 Joseph Areruya RWA 2015 - 2024
6 Patrick Byukusenge RWA 2015 - 2024
5 Azzedine Lagab ALG 2013 - 2024
5 Didier Munyaneza RWA 2017 - 2024
5 Eric Manizabayo RWA 2019 - 2024
5 Moise Mugisha RWA 2018 - 2024
5 Kent Main ZAF 2017 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-163 Abner Santiago Umba Lopez COL 2021
18-232 Nahom Zerai ERI 2021
18-258 Aklilu Arefayne ERI 2023
18-300 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2012
18-321 Dylan Hicks GBR 2023
18-329 Biniam Girmay Hailu ERI 2019
19-107 Henok Mulueberhan ERI 2019
19-241 Yacob Abraha Debesay ERI 2019
19-271 Nil Aguilera Jorba SPA 2024
19-302 Ronan Auge FRA 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
44-222 Oscar Sevilla Ribera SPA 2021
39-294 Guy Smet BEL 2011
38-295 Guy Smet BEL 2010
38-281 Chris Froome GBR 2024
38-144 Julien Simon FRA 2024
38-061 Peter Kusztor HUN 2023
37-247 Yohann Gène FRA 2019
37-160 Azzedine Lagab ALG 2024
37-147 Timo Scholz DUI 2009
37-067 Jonathan Clarke AUS 2022
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2020 - 2024
5 Metkel Eyob ERI 2013 - 2017
5 Valens Ndayisenga RWA 2013 - 2017
4 Alan Boileau FRA 2021 - 2022
4 Azzedine Lagab ALG 2013 - 2018
4 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2015 - 2017
4 Mekseb Abraha Debesay ERI 2014 - 2015
4 Kiel Reijnen USA 2011 - 2011
3 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2012 - 2019
3 Timothy Rugg USA 2016 - 2018
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-300 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2012
18-332 Biniam Girmay Hailu ERI 2019
19-247 Yacob Abraha Debesay ERI 2019
19-322 Valens Ndayisenga RWA 2013
19-322 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2010
20-007 Yevgeniy Fedorov KAZ 2020
20-080 Metkel Eyob ERI 2013
20-244 Samuel Mugisha RWA 2018
20-279 Natnael Tesfatsion ERI 2020
20-321 Joseph Areruya RWA 2016
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-294 Guy Smet BEL 2011
34-209 Pierre Rolland FRA 2021
33-326 Abdelatif Saadoune MAR 2009
33-323 Abdelatif Saadoune MAR 2009
33-314 Alexandre Geniez FRA 2022
33-310 Alexandre Geniez FRA 2022
33-269 Bruno Langlois CDN 2012
33-265 Bruno Langlois CDN 2012
32-257 Timothy Rugg USA 2018
31-328 Azzedine Lagab ALG 2018
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2020
4 Kiel Reijnen USA 2011
3 Alan Boileau FRA 2021
3 Jean-Bosco Nsengimana RWA 2015
2 Itmar Einhorn ISR 2024
2 Joseph Blackmore GBR 2024
2 Ethan Vernon GBR 2023
2 Henok Mulueberhan ERI 2023
2 Alexandre Geniez FRA 2022
2 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2019
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
9 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2012 - 2019
8 Natnael Tesfatsion ERI 2020 - 2022
7 Adil Jelloul MAR 2009 - 2009
6 Valens Ndayisenga RWA 2014 - 2014
5 Kiel Reijnen USA 2011 - 2011
4 Dylan Girdlestone ZAF 2013 - 2013
4 Darren Lill ZAF 2012 - 2012
3 Joseph Blackmore GBR 2024 - 2024
3 William Junior Lecerf BEL 2023 - 2024
3 Henok Mulueberhan ERI 2023 - 2023
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-164 Abner Santiago Umba Lopez COL 2021
18-303 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2012
19-322 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2010
19-329 Biniam Girmay Hailu ERI 2020
20-007 Yevgeniy Fedorov KAZ 2020
20-131 William Junior Lecerf BEL 2023
20-279 Natnael Tesfatsion ERI 2020
20-316 Axel Laurance FRA 2022
20-321 Valens Ndayisenga RWA 2014
21-000 Joseph Blackmore GBR 2024
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
33-311 Alexandre Geniez FRA 2022
33-209 Angel Madrazo Ruiz SPA 2022
30-097 Darren Lill ZAF 2012
27-244 Metkel Eyob ERI 2021
27-221 Jay Robert Thomson ZAF 2013
27-133 Adil Jelloul MAR 2009
27-086 Jhonatan Restrepo Valencia COL 2022
26-336 Brayan Stiven Sanchez Vergara COL 2021
26-152 Itmar Einhorn ISR 2024
26-067 Cristian Rodriguez Martin SPA 2021