Tour de Bulgarie

Tour de Bulgarie 2017 | Rit 3
04 Sep 2017
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ARG German Nicolas Tivani Perez ARG 21-309
2 BLR Stanislau Bazhkou BLR 25-305
3 UKR Vitaliy Buts UKR 30-315
Startlijst Tour de Bulgarie 2017
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Aleksandar Aleksiev BUL 05 Nov 1992 2
Eduard Vorganov RUS 07 Dec 1982 1
German Nicolas Tivani Perez ARG 31 Oct 1995 1
Nicolae Tanovitchi MDA 23 Dec 1993 1
Radoslav Konstantinov BUL 31 Oct 1983 3
Sergiy Lagkuti UKR 24 Apr 1985 4
Stanimir Cholakov BUL 17 Dec 1991 1
Stanislau Bazhkou BLR 04 Nov 1991 1
Vitaliy Buts UKR 24 Oct 1986 4
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
5 Ivailo Gabrovski BUL 2003 - 2011
1 Michal Schuran CZE 2023 - 2023
1 Kyrylo Tsarenko UKR 2022 - 2022
1 Immanuel Stark DUI 2021 - 2021
1 Patryk Stosz POL 2020 - 2020
1 Sergiy Lagkuti UKR 2017 - 2017
1 Marco Tecchio ITA 2016 - 2016
1 Stefan Hristov Koychev BUL 2015 - 2015
1 Rémy Di Grégorio FRA 2013 - 2013
1 Maxat Ayazbayev KAZ 2012 - 2012
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
5 Ivailo Gabrovski BUL 2003 - 2011
2 Krassimir Vassiliev BUL 2003 - 2010
2 Danail Andonov Petrov BUL 2006 - 2008
1 Felix Stehli ZWI 2023 - 2023
1 Michal Schuran CZE 2023 - 2023
1 Michele Gazzoli ITA 2023 - 2023
1 Francesco Di Felice ITA 2022 - 2022
1 Alexis Guérin FRA 2022 - 2022
1 Kyrylo Tsarenko UKR 2022 - 2022
1 Georg Steinhauser DUI 2021 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
5 Ivailo Gabrovski BUL 2003 - 2011
2 Lukas Kubis SVK 2021 - 2023
2 Jakub Kaczmarek POL 2021 - 2022
2 Martin Haring SVK 2020 - 2021
2 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2001 - 2011
2 Krassimir Vassiliev BUL 2003 - 2010
2 Vladimir Koev BUL 2001 - 2009
2 Danail Andonov Petrov BUL 2006 - 2008
2 Slawomir Kohut POL 2000 - 2001
1 Felix Stehli ZWI 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-232 Maxat Ayazbayev KAZ 2012
21-323 Kyrylo Tsarenko UKR 2022
22-002 Marco Tecchio ITA 2016
24-155 Seweryn Zenon Kohut POL 2000
25-028 Ivailo Gabrovski BUL 2003
26-016 Patryk Stosz POL 2020
26-268 Immanuel Stark DUI 2021
27-062 Michal Schuran CZE 2023
28-016 Ivailo Gabrovski BUL 2006
28-036 Rémy Di Grégorio FRA 2013
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-166 Krassimir Vassiliev BUL 2010
33-018 Ivailo Gabrovski BUL 2011
32-363 Tomasz Kloczko POL 2004
32-134 Sergiy Lagkuti UKR 2017
31-351 Evgueni Gerganov BUL 2007
31-012 Ivailo Gabrovski BUL 2009
30-053 Stefan Hristov Koychev BUL 2015
30-014 Ivailo Gabrovski BUL 2008
29-330 Martin Prazdnovsky SVK 2005
28-036 Rémy Di Grégorio FRA 2013
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
8 Ivailo Gabrovski BUL 2003 - 2011
8 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2001 - 2011
5 Georgi Petrov Georgiev BUL 2007 - 2015
5 Krassimir Vassiliev BUL 2003 - 2010
4 Sergiy Lagkuti UKR 2009 - 2017
4 Vitaliy Buts UKR 2013 - 2017
4 Ivan Stevic SRB 2010 - 2015
4 Danail Andonov Petrov BUL 2005 - 2011
4 Evgueni Gerganov BUL 2006 - 2010
3 Patryk Stosz POL 2020 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-291 Justas Volungevicius LTU 2004
19-055 Phil Bauhaus DUI 2013
19-072 Alessandro Baroni ITA 2020
19-079 Dimitar Jovanoski MKD 2022
19-102 Javier Serrano Rodriguez SPA 2020
19-188 Denis Galimzyanov RUS 2006
19-197 Mihajlo Stolic SRB 2023
19-220 Matyas Kopecky CZE 2022
19-229 Maxat Ayazbayev KAZ 2011
19-249 Matteo Pongiluppi ITA 2020
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-297 Pavel Chumanov BUL 2009
38-336 Valentin Georgiev BUL 2001
38-306 Pavel Chumanov BUL 2007
38-046 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2011
37-207 Marcin Sapa POL 2013
37-142 Mikos Rnjakovic YUG 2001
37-069 Robert Radosz POL 2012
36-218 Marcin Sapa POL 2012
36-166 Krassimir Vassiliev BUL 2010
36-038 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2009
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
12 Ivailo Gabrovski BUL 2003 - 2011
5 Martin Gerardo Garrido Mayorga ARG 2005 - 2006
4 Radoslav Konstantinov BUL 2004 - 2017
4 Valentin Iglinskiy KAZ 2007 - 2009
3 Patryk Stosz POL 2020 - 2023
3 Marceli Boguslawski POL 2021 - 2022
3 Sergiy Lagkuti UKR 2009 - 2017
3 Danail Andonov Petrov BUL 2006 - 2008
3 Normunds Lasis LAT 2008 - 2008
2 Michele Gazzoli ITA 2023 - 2023
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-291 Justas Volungevicius LTU 2004
19-055 Phil Bauhaus DUI 2013
19-188 Denis Galimzyanov RUS 2006
20-002 Alexey Lutsenko KAZ 2012
20-101 Yevgeniy Gidich KAZ 2016
20-323 Radoslav Konstantinov BUL 2004
21-171 Yovcho Yovchev BUL 2012
21-180 Arman Kamyshev KAZ 2012
21-240 Michel Aschenbrenner DUI 2021
21-283 Filippo Fiorelli ITA 2016
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-336 Valentin Georgiev BUL 2001
38-302 Pavel Chumanov BUL 2007
37-207 Marcin Sapa POL 2013
36-165 Krassimir Vassiliev BUL 2010
35-175 Ivan Stevic SRB 2015
34-352 Evgueni Gerganov BUL 2010
34-207 Filippo Fortin ITA 2023
33-323 Martin Prazdnovsky SVK 2009
33-309 Radoslav Konstantinov BUL 2017
33-018 Ivailo Gabrovski BUL 2011
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
4 Martin Gerardo Garrido Mayorga ARG 2005
3 Normunds Lasis LAT 2008
3 Ivailo Gabrovski BUL 2003
2 Michele Gazzoli ITA 2023
2 Marceli Boguslawski POL 2022
2 Szymon Rekita POL 2022
2 Patrik Tybor SVK 2015
2 Timofey Kritskiy RUS 2011
2 Ivailo Gabrovski BUL 2009
2 Valentin Iglinskiy KAZ 2009
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
27 Ivailo Gabrovski BUL 2003 - 2011
11 Tomasz Kloczko POL 2004 - 2004
6 Martin Grashev BUL 2011 - 2011
6 Evgueni Gerganov BUL 2007 - 2007
5 Sergei Pomoshnikov RUS 2012 - 2012
5 Tomas Buchacek CZE 2010 - 2010
5 Thomas Bouteille FRA 2008 - 2008
4 Michal Schuran CZE 2023 - 2023
4 Immanuel Stark DUI 2021 - 2021
4 Sergiy Lagkuti UKR 2017 - 2017
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-055 Phil Bauhaus DUI 2013
19-072 Alessandro Baroni ITA 2020
20-101 Yevgeniy Gidich KAZ 2016
20-230 Maxat Ayazbayev KAZ 2012
21-283 Filippo Fiorelli ITA 2016
21-320 Kyrylo Tsarenko UKR 2022
21-364 Marco Tecchio ITA 2016
22-054 Sergei Pomoshnikov RUS 2012
22-271 Alan Banaszek POL 2020
23-119 Valentin Iglinskiy KAZ 2007
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-166 Krassimir Vassiliev BUL 2010
34-207 Filippo Fortin ITA 2023
33-018 Ivailo Gabrovski BUL 2011
32-363 Tomasz Kloczko POL 2004
32-194 Tomas Buchacek CZE 2010
32-134 Sergiy Lagkuti UKR 2017
31-351 Evgueni Gerganov BUL 2007
31-012 Ivailo Gabrovski BUL 2009
30-053 Stefan Hristov Koychev BUL 2015
30-053 Svetoslav Tchanliev Kirilov BUL 2003