Coppa Placci (Imola)

Coppa Placci (Imola) 2002
07 Sep 2002
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Matteo Tosatto ITA Fassa Bortolo 28-116
2 ITA Gianluca Bortolami ITA Tacconi Sport - Vini Caldirola 34-010
3 ITA Davide Rebellin ITA Gerolsteiner 31-029
Coppa Placci (Imola) 2002
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
07.09 Eindstand Matteo Tosatto
Startlijst Coppa Placci (Imola) 2002
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Matteo Tosatto ITA 14 May 1974 Fassa Bortolo 1
Davide Rebellin ITA 09 Aug 1971 Gerolsteiner 2
Gianluca Bortolami ITA 28 Aug 1968 Tacconi Sport - Vini Caldirola 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2008 06.09 1.HC ITA Luca Paolini ITA Enrico Gasparotto ITA Mauro Finetto
2007 08.09 1.HC ITA Alessandro Bertolini BLR Andrei Kunitski UKR Volodymyr Zagorodny
2006 02.09 1.HC ITA Rinaldo Nocentini ITA Emanuele Sella ITA Raffaele Ferrara
2005 03.09 1.HC ITA Paolo Valoti LUX Kim Kirchen UKR Mikhaylo Khalilov
2004 04.09 1.1 ITA Leonardo Bertagnolli ITA Davide Rebellin ITA Filippo Simeoni
2003 06.09 1.1 ITA Danilo Di Luca ITA Davide Rebellin ZWI Oscar Camenzind
2002 07.09 1.1 ITA Matteo Tosatto ITA Gianluca Bortolami ITA Davide Rebellin
2001 08.09 1.1 ITA Paolo Bettini ITA Gianni Faresin ITA Eddy Mazzoleni
2000 02.09 1.1 ITA Francesco Casagrande ITA Davide Rebellin ITA Michele Bartoli
1999 04.09 1.1 ITA Mirko Celestino ITA Sergio Barbero ITA Francesco Casagrande
1998 05.09 1.1 ITA Mauro Zanetti ITA Mirko Celestino ITA Massimo Donati
1997 06.09 1.1 ZWI Beat Zberg ITA Mirko Celestino ITA Alessandro Baronti
1996 29.09 1.1 ITA Andrea Tafi FRA Luc Leblanc FRA Richard Virenque
1995 19.09 1.1 ITA Francesco Casagrande ITA Davide Cassani ITA Massimo Donati
1994 25.09 1.1 ITA Angelo Lecchi ITA Francesco Casagrande ITA Giorgio Furlan
1993 26.09 1.1 ITA Maximilian Sciandri ITA Giorgio Furlan LAT Piotr Ugrumov
1992 27.09 1.2 BEL Johan Bruyneel ITA Claudio Chiappucci ITA Davide Cassani
1991 22.09 1.2 ZWI Laurent Dufaux ITA Ivan Gotti FRA Eric Caritoux
1990 07.08 1.3 ZWI Mauro Gianetti ITA Bruno Cenghialta ITA Maurizio Piovani
1989 01.08 Cat 4 ITA Claudio Chiappucci ITA Franco Ballerini ITA Camillo Passera
1988 . ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Giuseppe Saronni ITA Maurizio Fondriest
1987 08.08 Cat 1 ITA Massimo Ghirotto ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA Gianni Bugno
1986 31.07 Cat 1 ITA Guido Bontempi ITA Bruno Leali ITA Gianbattista Baronchelli
1985 07.09 Cat 1 ITA Silvano Contini ITA Bruno Leali ITA Tullio Cortinovis
1984 18.08 POR Acacio Da Silva Mora ITA Vittorio Algeri ITA Franco Chioccioli
1983 30.07 Cat 1 ITA Marino Amadori ITA Davide Cassani ITA Alfio Vandi
1982 13.08 Cat 1 ITA Alfredo Chinetti ITA Bruno Leali ITA Emmanuelle Bombini
1981 08.08 ITA Alfio Vandi ITA Palmiro Masciarelli ITA Marino Amadori
1980 13.08 ITA Giovanni Battaglin ITA Wladimiro Panizza ITA Silvano Contini
1979 11.08 ITA Giovanni Battaglin ITA Stefano D'Arcangelo ZWE Bernt Johansson
1978 23.09 ITA Gianbattista Baronchelli ITA Roberto Ceruti ITA Carmelo Barone
1977 05.03 ITA Marino Basso ITA Giuseppe Saronni ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1976 25.08 ITA Fausto Bertoglio ITA Francesco Moser ITA Pier Mattia "Pierino" Gavazzi
1975 27.04 ITA Francesco Moser ITA Franco Bitossi ITA Felice Gimondi
1974 25.04 BEL Roger De Vlaeminck ITA Francesco Moser BEL Eddy Merckx
1973 13.05 ITA Italo Zilioli ITA Fabrizio Fabbri ITA Enrico Maggioni
1972 05.09 BEL Roger De Vlaeminck ITA Marcello Bergamo ITA Davide Boifava
1971 01.09 ITA Ugo Colombo ZWE Tomas Pettersson ITA Giancarlo Polidori
1970 14.05 ITA Ugo Colombo ITA Giacinto Santambrogio ITA Franco Bitossi
1969 03.05 ITA Roberto Ballini BEL Roger Kindt ITA Gianfranco Bianchin
1967 25.03 ITA Luciano Armani ITA Michele Dancelli ITA Adriano Durante
1966 29.10 ITA Felice Gimondi ITA Aldo Pifferi ITA Italo Zilioli
1965 19.08 ITA Michele Dancelli ITA Italo Zilioli ITA Adriano Passuello
1964 27.09 ITA Guido De Rosso ITA Adriano Durante ITA Bruno Fantinato
1963 10.03 ITA Ercole Baldini ITA Graziano Battistini ITA Alcide Cerato
1962 01.07 ITA Franco Cribiori ITA Alcide Cerato ITA Vendramino Bariviera
1950 . ITA Giacomo Zampieri ITA Leo Castellucci ITA Andrea Carrea
1949 . ITA Renzo Soldani ITA Virgilio Salimbeni ITA Danilo Barozzi
1948 . ITA Luigi Casola ITA Italo De Zan ITA Ubaldo Pugnaloni
1946 . ITA Nedo Logli ITA Ezio Cecchi ITA Pietro Ferrari
1928 . ITA Pietro Fossati ITA Allegro Grandi ITA Adolfo Martelli
1927 . ITA Alcardo Simoni ITA Aristide Cavallini ITA Giuseppe Pancera
1926 . ITA Ermanno Vallazza ITA Enéa Dal Fiume ITA Mario Pomposi
1925 . ITA Emilio Petiva ITA Domenico Piemontesi ITA Giovanni-Battista Gilli
1924 . ITA Emilio Petiva ITA Enéa Dal Fiume ITA Antonio Candini
1923 . ITA Enéa Dal Fiume ITA Giuseppe Poresini ITA Antonio Montevecchi
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Francesco Casagrande ITA 1995 - 2000
2 Giovanni Battaglin ITA 1979 - 1980
2 Roger De Vlaeminck BEL 1972 - 1974
2 Ugo Colombo ITA 1970 - 1971
2 Emilio Petiva ITA 1924 - 1925
1 Luca Paolini ITA 2008 - 2008
1 Alessandro Bertolini ITA 2007 - 2007
1 Rinaldo Nocentini ITA 2006 - 2006
1 Paolo Valoti ITA 2005 - 2005
1 Leonardo Bertagnolli ITA 2004 - 2004
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
4 Davide Rebellin ITA 2000 - 2004
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2000
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1976 - 1988
3 Mirko Celestino ITA 1997 - 1999
3 Davide Cassani ITA 1983 - 1995
3 Bruno Leali ITA 1982 - 1986
3 Francesco Moser ITA 1974 - 1976
3 Italo Zilioli ITA 1965 - 1973
3 Enéa Dal Fiume ITA 1923 - 1926
2 Massimo Donati ITA 1995 - 1998
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Davide Rebellin ITA 2000 - 2004
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2000
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1976 - 1988
3 Massimo Donati ITA 1995 - 1999
3 Mirko Celestino ITA 1997 - 1999
3 Claudio Chiappucci ITA 1989 - 1995
3 Davide Cassani ITA 1983 - 1995
3 Bruno Leali ITA 1982 - 1986
3 Francesco Moser ITA 1974 - 1976
3 Italo Zilioli ITA 1965 - 1973
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-125 Laurent Dufaux ZWI 1991
22-277 Franco Cribiori ITA 1962
23-103 Michele Dancelli ITA 1965
23-228 Acacio Da Silva Mora POR 1984
23-313 Francesco Moser ITA 1975
23-364 Guido De Rosso ITA 1964
24-030 Felice Gimondi ITA 1966
25-005 Francesco Casagrande ITA 1995
25-012 Roger De Vlaeminck BEL 1972
25-017 Gianbattista Baronchelli ITA 1978
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-043 Alessandro Bertolini ITA 2007
34-137 Paolo Valoti ITA 2005
33-033 Alfredo Chinetti ITA 1982
31-277 Marino Basso ITA 1977
31-232 Luca Paolini ITA 2008
31-231 Italo Zilioli ITA 1973
31-192 Ugo Colombo ITA 1971
30-145 Andrea Tafi ITA 1996
30-082 Ugo Colombo ITA 1970
30-043 Ercole Baldini ITA 1963
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
4 Davide Rebellin ITA 2000 - 2004
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2000
4 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1976 - 1988
3 Massimo Donati ITA 1995 - 1999
3 Mirko Celestino ITA 1997 - 1999
3 Claudio Chiappucci ITA 1989 - 1995
3 Davide Cassani ITA 1983 - 1995
3 Bruno Leali ITA 1982 - 1986
3 Francesco Moser ITA 1974 - 1976
3 Italo Zilioli ITA 1965 - 1973
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-164 Giuseppe Saronni ITA 1977
22-086 Gianfranco Bianchin ITA 1969
22-125 Laurent Dufaux ZWI 1991
22-173 Carmelo Barone ITA 1978
22-178 Ivan Gotti ITA 1991
22-210 Davide Cassani ITA 1983
22-210 Silvano Contini ITA 1980
22-277 Franco Cribiori ITA 1962
22-278 Luca Belluomini ITA 1999
22-289 Adriano Passuello ITA 1965
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-037 Massimo Podenzana ITA 1999
36-247 Pier Mattia "Pierino" Gavazzi ITA 1987
36-054 Gianni Faresin ITA 2001
36-043 Alessandro Bertolini ITA 2007
35-172 Mauro Gianetti ZWI 1999
35-069 Wladimiro Panizza ITA 1980
34-262 Roberto Conti ITA 1999
34-261 Davide Cassani ITA 1995
34-241 Marcello Siboni ITA 1999
34-220 Franco Bitossi ITA 1975
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar