Giro del Trentino

Giro del Trentino 2005 | Rit 2
20 Apr 2005
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 ITA Giuseppe Muraglia ITA 25-261
2 ITA Sergio Ghisalberti ITA Domina Vacanze 25-132
3 MEX Julio Alberto Perez Cuapio MEX 27-264
Startlijst Giro del Trentino 2005
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Alexander Arekeev RUS 12 Oct 1982 1
Francesco Casagrande ITA 14 Sep 1970 5
Giuseppe Muraglia ITA 03 Aug 1979 2
Janez Brajkovic SLO 18 Dec 1983 1
Julio Alberto Perez Cuapio MEX 30 Jul 1977 2
Luca Mazzanti ITA 04 Feb 1974 1
Przemyslaw Niemiec POL 11 Apr 1980 1
Ruggero Marzoli ITA 02 Apr 1976 1
Sergio Ghisalberti ITA 10 Dec 1979 Domina Vacanze 1
Serhiy Honchar UKR 03 Jul 1970 Domina Vacanze 2
Andrus Aug EST 22 May 1972 Fassa Bortolo 1
Evgeni Petrov RUS 25 May 1978 Lampre - Caffita 1
Daniele Colli ITA 19 Apr 1982 Liquigas - Bianchi 1
Enrico Gasparotto ITA 22 Mar 1982 Liquigas - Bianchi 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 19.04 2.PS SPA Juan Pedro Lopez Perez AUS Ben Alexander O'Connor ITA Antonio Tiberi
2023 21.04 2.PS GBR Tao Geoghegan Hart GBR Hugh Carthy AUS Jack Haig
2022 22.04 2.PS FRA Romain Bardet AUS Michael Storer NED Thymen Arensman
2021 23.04 2.PS GBR Simon Yates SPA Pello Bilbao Lopez de Armentia RUS Aleksander Vlasov
2019 26.04 2.HC RUS Pavel Sivakov GBR Tao Geoghegan Hart ITA Vincenzo Nibali
2018 20.04 2.HC FRA Thibaut Pinot ITA Domenico Pozzovivo COL Miguel Angel Lopez Moreno
2017 21.04 2.HC GBR Geraint Thomas FRA Thibaut Pinot ITA Domenico Pozzovivo
2016 22.04 2.HC SPA Mikel Landa Meana EST Tanel Kangert DEN Jakob Fuglsang
2015 24.04 2.HC AUS Richie Porte SPA Mikel Landa Meana CZE Leopold König
2014 25.04 2.HC AUS Cadel Evans ITA Domenico Pozzovivo POL Przemyslaw Niemiec
2013 19.04 2.HC ITA Vincenzo Nibali ITA Mauro Santambrogio FRA Maxime Bouet
2012 20.04 2.HC ITA Domenico Pozzovivo ITA Damiano Cunego POL Sylwester Szmyd
2011 22.04 2.HC ITA Michele Scarponi POR Tiago Machado ITA Luca Ascani
2010 23.04 2.1 KAZ Alexandre Vinokourov ITA Riccardo Riccò ITA Domenico Pozzovivo
2009 25.04 2.1 ITA Ivan Basso SLO Janez Brajkovic POL Przemyslaw Niemiec
2008 25.04 2.1 ITA Vincenzo Nibali ITA Stefano Garzelli ITA Domenico Pozzovivo
2007 27.04 2.1 ITA Damiano Cunego ITA Michele Scarponi ITA Luca Mazzanti
2006 21.04 2.1 ITA Damiano Cunego ITA Luca Mazzanti ITA Eddy Ratti
2005 22.04 2.1 MEX Julio Alberto Perez Cuapio RUS Evgeni Petrov ITA Sergio Ghisalberti
2004 23.04 2.2 ITA Damiano Cunego SLO Jure Golcer ITA Gilberto Simoni
2003 27.04 2.2 ITA Gilberto Simoni ITA Stefano Garzelli SLO Tadej Valjavec
2002 28.04 2.2 ITA Francesco Casagrande MEX Julio Alberto Perez Cuapio ITA Gilberto Simoni
2001 03.05 2.2 ITA Francesco Casagrande ITA Leonardo Piepoli LTU Raimundas Rumsas
2000 27.04 2.2 ITA Simone Borgheresi ZWE Niklas Axelsson ITA Paolo Savoldelli
1999 29.04 2.2 ITA Paolo Savoldelli ITA Gilberto Simoni ITA Marco Pantani
1998 30.04 2.2 ITA Paolo Savoldelli ITA Dario Frigo ITA Francesco Casagrande
1997 01.05 2.2 FRA Luc Leblanc RUS Pavel Tonkov ITA Leonardo Piepoli
1996 12.05 2.2 ITA Wladimir Belli ITA Enrico Zaina COL Serna Nelson Rodriguez Cacaitoserna
1995 29.04 2.2 ZWI Heinz Imboden ITA Mariano Piccoli ITA Francesco Frattini
1994 13.05 2.2 ITA Moreno Argentin RUS Evgeni Berzin ITA Francesco Casagrande
1993 14.05 2.2 ITA Maurizio Fondriest ITA Claudio Chiappucci VEN Leonardo Sierra Sepulveda
1992 15.05 2.2 ITA Claudio Chiappucci ITA Roberto Conti POL Zenon Jaskula
1991 17.05 2.2 VEN Leonardo Sierra Sepulveda ITA Massimiliano Lelli AUS Stephen Hodge
1990 10.05 2.2 ITA Gianni Bugno Piotr Ugrumov VEN Leonardo Sierra Sepulveda
1989 10.05 Cat 4 ITA Mauro Antonio Santaromita ITA Claudio Chiappucci ITA Luca Gelfi
1988 06.05 ZWI Urs Zimmermann ZWI Tony Rominger OOS Helmut Wechselberger
1987 09.05 ITA Claudio Corti ITA Gianbattista Baronchelli ZWI Tony Rominger
1986 28.06 ITA Marco Franceschini ITA Giuseppe Calcaterra (1964) Primoz Cerin
1985 09.05 OOS Harald Maier ITA Silvano Contini OOS Gerhard Zadrobilek
1984 10.05 ITA Franco Chioccioli ITA Emmanuelle Bombini ITA Luciano Loro
1983 05.05 ITA Francesco Moser ITA Bruno Leali ITA Emmanuelle Bombini
1982 06.05 ITA Giuseppe Saronni ITA Francesco Moser ITA Gianbattista Baronchelli
1981 07.05 ITA Roberto Visentini ITA Francesco Moser ITA Giovanni Mantovani (1955)
1980 10.05 ITA Francesco Moser ZWE Tommy Prim ITA Gianbattista Baronchelli
1979 01.03 NOR Knut Knudsen ITA Francesco Moser BEL Roger De Vlaeminck
1963 23.06 ITA Guido De Rosso ITA Franco Cribiori ITA Ercole Baldini
1962 27.06 ITA Enzo Moser ITA Alcide Cerato ITA Gaetano Sarazin
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Damiano Cunego ITA 2004 - 2007
2 Vincenzo Nibali ITA 2008 - 2013
2 Francesco Casagrande ITA 2001 - 2002
2 Paolo Savoldelli ITA 1998 - 1999
2 Francesco Moser ITA 1980 - 1983
1 Juan Pedro Lopez Perez SPA 2024 - 2024
1 Tao Geoghegan Hart GBR 2023 - 2023
1 Romain Bardet FRA 2022 - 2022
1 Simon Yates GBR 2021 - 2021
1 Pavel Sivakov RUS 2019 - 2019
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
6 Domenico Pozzovivo ITA 2008 - 2018
5 Francesco Moser ITA 1979 - 1983
4 Damiano Cunego ITA 2004 - 2012
4 Gilberto Simoni ITA 1999 - 2004
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2002
3 Vincenzo Nibali ITA 2008 - 2019
3 Paolo Savoldelli ITA 1998 - 2000
3 Claudio Chiappucci ITA 1989 - 1993
3 Leonardo Sierra Sepulveda VEN 1990 - 1993
3 Gianbattista Baronchelli ITA 1980 - 1987
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
8 Domenico Pozzovivo ITA 2008 - 2021
5 Damiano Cunego ITA 2004 - 2015
5 Francesco Moser ITA 1979 - 1983
4 Hermann Pernsteiner OOS 2019 - 2024
4 Hugh Carthy GBR 2021 - 2024
4 Mikel Bizkarra Etxegibel SPA 2019 - 2024
4 Romain Bardet FRA 2015 - 2024
4 Pavel Sivakov RUS 2019 - 2023
4 Gilberto Simoni ITA 1999 - 2004
4 Francesco Casagrande ITA 1994 - 2002
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-234 Enzo Moser ITA 1962
21-289 Pavel Sivakov RUS 2019
22-216 Damiano Cunego ITA 2004
22-219 Leonardo Sierra Sepulveda VEN 1991
22-268 Guido De Rosso ITA 1963
23-162 Vincenzo Nibali ITA 2008
23-339 Roberto Visentini ITA 1981
24-173 Harald Maier OOS 1985
24-214 Damiano Cunego ITA 2006
24-226 Giuseppe Saronni ITA 1982
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-070 Cadel Evans AUS 2014
36-219 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
33-147 Moreno Argentin ITA 1994
33-115 Heinz Imboden ZWI 1995
32-069 Claudio Corti ITA 1987
31-321 Francesco Moser ITA 1983
31-269 Simone Borgheresi ITA 2000
31-246 Gilberto Simoni ITA 2003
31-226 Francesco Casagrande ITA 2002
31-210 Michele Scarponi ITA 2011
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Domenico Pozzovivo ITA 2008 - 2023
8 Gilberto Simoni ITA 1997 - 2008
7 Stefano Garzelli ITA 2001 - 2010
6 Damiano Cunego ITA 2004 - 2016
6 Gianni Bugno ITA 1987 - 1996
6 Francesco Moser ITA 1979 - 1987
5 Romain Bardet FRA 2015 - 2024
5 Mikel Landa Meana SPA 2014 - 2022
5 Michele Scarponi ITA 2002 - 2017
5 Przemyslaw Niemiec POL 2005 - 2014
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-189 Andrew August USA 2024
18-266 Markel Beloki Fernandez SPA 2024
18-283 Lenny Martinez FRA 2022
19-006 Johannes Kulset NOR 2023
19-050 Cian Uijtdebroeks BEL 2022
19-135 Igor Arrieta Lizarraga SPA 2022
19-151 Giulio Pellizarri ITA 2023
19-191 Emil Herzog DUI 2024
19-295 Robbe Dhondt BEL 2024
19-298 Matteo Scalco ITA 2024
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
40-177 Nariyuki Masuda JPN 2024
40-140 Domenico Pozzovivo ITA 2023
40-027 Luis Angel Mate Mardonas SPA 2024
39-033 Dario Cataldo ITA 2024
38-270 Alessandro Bertolini ITA 2010
38-164 Hubert Dupont FRA 2019
38-144 Domenico Pozzovivo ITA 2021
37-335 Alessandro De Marchi ITA 2024
37-329 Geraint Thomas GBR 2024
37-290 Paolo Tiralongo ITA 2015
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Damiano Cunego ITA 2004 - 2012
4 Tao Geoghegan Hart GBR 2019 - 2023
4 Stefano Garzelli ITA 2003 - 2008
4 Franco Chioccioli ITA 1983 - 1992
4 Francesco Moser ITA 1980 - 1987
3 Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 2018 - 2022
3 Domenico Pozzovivo ITA 2010 - 2015
3 Paolo Savoldelli ITA 1998 - 2000
3 Gianni Bugno ITA 1987 - 1996
3 Adriano Baffi ITA 1990 - 1994
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-251 Flavio Zappi ITA 1981
21-286 Pavel Sivakov RUS 2019
21-288 Mark Padun UKR 2018
22-145 Ben Alexander O'Connor AUS 2018
22-213 Damiano Cunego ITA 2004
22-214 Damiano Cunego ITA 2004
22-218 Leonardo Sierra Sepulveda VEN 1991
22-288 Walter Delle Case ITA 1982
23-053 Marco Velo ITA 1997
23-065 Raul Alcala Gallegos MEX 1987
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
38-270 Alessandro Bertolini ITA 2010
37-332 Alessandro De Marchi ITA 2024
37-290 Paolo Tiralongo ITA 2015
37-205 Michele Scarponi ITA 2017
37-069 Cadel Evans AUS 2014
36-216 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-322 Francesco Moser ITA 1987
35-302 Andreas Klöden DUI 2011
35-238 Jan Svorada CZE 2004
34-292 Serhiy Honchar UKR 2005
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
11 Damiano Cunego ITA 2004 - 2007
11 Francesco Moser ITA 1980 - 1987
7 Francesco Casagrande ITA 2001 - 2002
7 Paolo Savoldelli ITA 1998 - 1999
6 Tao Geoghegan Hart GBR 2019 - 2023
4 Pello Bilbao Lopez de Armentia SPA 2018 - 2022
4 Simon Yates GBR 2021 - 2021
4 Pavel Sivakov RUS 2019 - 2019
4 Thibaut Pinot FRA 2017 - 2018
4 Michele Scarponi ITA 2011 - 2017
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-340 Josef Cerny CZE 2013
20-168 Ivan Ramiro Sosa Cuervo COL 2018
20-251 Flavio Zappi ITA 1981
21-286 Pavel Sivakov RUS 2019
21-294 Taylor Phinney USA 2012
22-213 Damiano Cunego ITA 2004
22-218 Leonardo Sierra Sepulveda VEN 1991
23-126 Acacio Da Silva Mora POR 1984
23-161 Vincenzo Nibali ITA 2008
23-262 Davide Rebellin ITA 1995
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
37-205 Michele Scarponi ITA 2017
37-070 Cadel Evans AUS 2014
36-219 Alexandre Vinokourov KAZ 2010
35-324 Francesco Moser ITA 1987
35-302 Andreas Klöden DUI 2011
35-177 Stefano Casagrande ITA 1998
33-305 Andreas Klöden DUI 2009
33-147 Moreno Argentin ITA 1994
33-121 Guido Bontempi ITA 1993
33-115 Heinz Imboden ZWI 1995