La Tropicale Amissa Bongo (Tabo)

La Tropicale Amissa Bongo (Tabo) 2014 | Rit 7
19 Jan 2014
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 BEL Frederique Robert BEL
2 BEL Roy Jans BEL
3 ERI Meron Amanuel Mengstab ERI
Startlijst La Tropicale Amissa Bongo (Tabo) 2014
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Bonaventure Uwizeyimana RWA 04 Jan 1993 1
Egoitz Garcia Etxegibel SPA 31 Mar 1986 1
Frederique Robert BEL 25 Jan 1989 3
Freqalsi Debesay Abrha ERI 10 Jan 1983 2
Jérôme Baugnies BEL 01 Apr 1987 1
Luis Leon Sanchez Gil SPA 24 Nov 1983 1
Marco Minnaard NED 11 Apr 1989 1
Meron Amanuel Mengstab ERI 06 Oct 1990 1
Mouhcine Lahsaini MAR 23 Aug 1985 1
Roy Jans BEL 15 Sep 1990 1
Tarik Chaoufi MAR 26 Feb 1986 2
Tim De Troyer BEL 11 Aug 1990 1
Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 05 Jan 1991 Europcar 2
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
3 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
2 Yohann Gène FRA 2013 - 2017
1 Geoffrey Soupe FRA 2023 - 2023
1 Jordan Levasseur FRA 2020 - 2020
1 Niccolo Bonifazio ITA 2019 - 2019
1 Joseph Areruya RWA 2018 - 2018
1 Adrien Petit FRA 2016 - 2016
1 Rafaâ Chtioui TUN 2015 - 2015
1 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014 - 2014
1 Mathieu Ladagnous FRA 2009 - 2009
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
2 Nikodemus Holler DUI 2017 - 2018
2 Yohann Gène FRA 2013 - 2017
2 Adil Jelloul MAR 2011 - 2012
2 Pierre Rolland FRA 2007 - 2009
2 Frédéric Guesdon FRA 2006 - 2007
2 Jussi Veikkanen FIN 2006 - 2007
1 Geoffrey Soupe FRA 2023 - 2023
1 Hamza Amari ALG 2023 - 2023
1 Emmanuel Morin FRA 2020 - 2020
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
2 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014 - 2023
2 Damien Gaudin FRA 2018 - 2020
2 Youcef Reguigui ALG 2019 - 2020
2 Nikodemus Holler DUI 2017 - 2018
2 Yohann Gène FRA 2013 - 2017
2 Adil Jelloul MAR 2011 - 2012
2 Pierre Rolland FRA 2007 - 2009
2 Frédéric Guesdon FRA 2006 - 2007
2 Jussi Veikkanen FIN 2006 - 2007
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
7 Yohann Gène FRA 2010 - 2019
4 Joseph Areruya RWA 2016 - 2020
4 Adrien Petit FRA 2013 - 2019
3 Azzedine Lagab ALG 2019 - 2023
3 Henok Mulueberhan ERI 2019 - 2023
3 Lorrenzo Manzin FRA 2019 - 2023
3 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2011 - 2023
3 Damien Gaudin FRA 2018 - 2020
3 Youcef Reguigui ALG 2018 - 2020
3 Tesfom Okubamariam Issak ERI 2015 - 2017
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-362 Merhawi Kudus Ghebremedhin ERI 2013
20-099 Pierre Rolland FRA 2007
20-243 Natnael Tesfatsion ERI 2020
22-017 Joseph Areruya RWA 2018
22-275 Mario Aparicio Munoz SPA 2023
22-309 Geoffrey Soupe FRA 2011
23-014 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014
23-094 Attilio Viviani ITA 2020
23-213 Lucas Carstensen DUI 2018
23-213 Andrea Palini ITA 2013
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-007 Frédéric Guesdon FRA 2007
35-253 Yohann Gène FRA 2017
34-363 Frédéric Guesdon FRA 2006
34-313 Geoffrey Soupe FRA 2023
32-330 Anthony Charteau FRA 2012
32-000 Lilian Jégou FRA 2008
31-240 Anthony Charteau FRA 2011
31-209 Yohann Gène FRA 2013
30-303 Yohann Gène FRA 2012
30-234 Anthony Charteau FRA 2010
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
7 Yohann Gène FRA 2010 - 2017
5 Yauheni Hutarovich BLR 2009 - 2016
4 Adrien Petit FRA 2013 - 2016
4 Andrea Palini ITA 2013 - 2016
4 Frederique Robert BEL 2013 - 2014
3 Biniam Girmay Hailu ERI 2019 - 2020
3 Lorrenzo Manzin FRA 2019 - 2020
3 Niccolo Bonifazio ITA 2019 - 2019
2 Geoffrey Soupe FRA 2011 - 2023
2 Jason Tesson FRA 2023 - 2023
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
10 Anthony Charteau FRA 2010 - 2012
8 Geoffrey Soupe FRA 2011 - 2023
8 Andrea Palini ITA 2013 - 2016
7 Niccolo Bonifazio ITA 2019 - 2019
7 Rafaâ Chtioui TUN 2015 - 2015
6 Yohann Gène FRA 2012 - 2017
6 Luis Leon Sanchez Gil SPA 2014 - 2014
6 Mathieu Ladagnous FRA 2009 - 2009
5 Natnael Tesfatsion ERI 2020 - 2020
4 Joseph Areruya RWA 2018 - 2018
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-099 Pierre Rolland FRA 2007
20-243 Natnael Tesfatsion ERI 2020
22-017 Joseph Areruya RWA 2018
22-309 Geoffrey Soupe FRA 2011
23-014 Natnael Teweldemedhin Berhane ERI 2014
23-094 Attilio Viviani ITA 2020
23-213 Lucas Carstensen DUI 2018
23-213 Andrea Palini ITA 2013
23-275 Mikel Aristi Gardoki SPA 2017
23-354 Frederique Robert BEL 2013
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
36-007 Frédéric Guesdon FRA 2007
35-253 Yohann Gène FRA 2017
34-363 Frédéric Guesdon FRA 2006
34-313 Geoffrey Soupe FRA 2023
32-330 Anthony Charteau FRA 2012
32-000 Lilian Jégou FRA 2008
31-240 Anthony Charteau FRA 2011
31-209 Yohann Gène FRA 2013
30-303 Yohann Gène FRA 2012
30-234 Anthony Charteau FRA 2010