G.P. Pascuas

G.P. Pascuas 1956
01 Apr 1956
Pos Coureur Nat Team Leeftijd
1 SPA Miquel Bover Pons SPA 28-047
2 SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA 31-083
3 SPA José Escolana Sànchez SPA 29-137
G.P. Pascuas 1956
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
01.04 Eindstand Miquel Bover Pons
Startlijst G.P. Pascuas 1956
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Bernardo Ruiz Navarrete SPA 08 Jan 1925 2
José Escolana Sànchez SPA 15 Nov 1926 1
Miquel Bover Pons SPA 14 Feb 1928 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
1983 02.04 SPA Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA José Recio Ariza SPA Modesto Urrutibeazcoa Valencia
1982 03.04 SPA Faustino Ruperez Rincon SPA Eulalio Garcia Pereda SPA Federico Echave Musatadi
1981 04.04 SPA Juan Fernandez Martin SPA Eulalio Garcia Pereda SPA José Luis Viejo
1980 . SPA Enrique Martinez Heredia SPA Jesus Suarez Cueva SPA Miguel Maria Lasa
1979 13.04 SPA Manuel Esparza Sanz SPA Jesus Suarez Cueva SPA Miguel Maria Lasa
1978 25.03 SPA Domingo Perurena ITA Daniele Tinchella SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia
1977 18.04 SPA José Antonio Gonzalez Linares SPA Juan Pujol Pages SPA Antonio Menendez Gonzalez
1976 18.04 SPA Domingo Perurena SPA Agustin Tamames Iglesias SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia
1975 30.03 SPA Miguel Maria Lasa SPA Domingo Perurena FRA Jean-Jacques Fussien
1974 14.04 SPA Domingo Perurena SPA Miguel Maria Lasa SPA Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia
1973 22.04 SPA Jesus Esperanza Salcedo SPA José Grande Sanchez SPA Luis Balague Carreno
1972 02.04 SPA Santiago Lazcano SPA José Luis Abilleira Balboa SPA Francisco Galdos Guana
1971 11.04 SPA Domingo Perurena SPA José Manuel Lopez Rodriguez SPA Ramon Saez Manzo
1970 29.03 SPA Luis Zubero Aldecoa SPA Antonio Gomez del Moral SPA Domingo Perurena
1969 06.04 SPA Domingo Perurena SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Manuel José Lasa
1968 14.04 SPA Domingo Perurena SPA Jaime Alomar Florit SPA José Perez Frances
1967 26.03 SPA José Antonio Momene Campo SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Juan-Maria Azcue Vidaurrazaga
1966 . SPA Juan José Sagarduy SPA Domingo Perurena SPA Fulgencio Sanchez Montesinos
1965 18.04 SPA Carlos Echeverria Zudaire SPA Eusebio Velez Mendizabal SPA Antonio Blanco Martinez
1964 29.03 SPA Luis Otano SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia SPA Carlos Echeverria Zudaire
1963 14.04 SPA Juan José Sagarduy SPA Robert Morales Erostarbe SPA José Perez Frances
1962 23.04 SPA José Segu Soriano SPA José Perez Frances SPA Antonio Barrutia Iturriagoitia
1961 02.04 SPA Vicente Iturat Gil SPA Robert Morales Erostarbe SPA Juan-Manuel Menendez
1959 29.03 SPA Antonio Bertran Panades SPA Carmelo Morales Erostarbe SPA Miguel Pacheco Font
1958 06.04 SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Jesus Galdeano Portillo SPA Francisco Moreno Martinez
1957 21.04 SPA René Marigil Domingo FRA Robert Gibanel SPA Carmelo Morales Erostarbe
1956 01.04 SPA Miquel Bover Pons SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA José Escolana Sànchez
1955 10.04 SPA Vicente Iturat Gil SPA Gabriel Company Bauzà SPA Emilio Rodriguez Barros
1954 22.04 SPA Andrés Trobat Garcías SPA Bernardo Ruiz Navarrete SPA Miguel Poblet Orriols
1953 . SPA Mariano Corrales Lausín SPA Vicente Iturat Gil SPA Pedro Sant i Alenta
1952 . SPA Antonio Gelabert SPA Vicente Iturat Gil SPA Julian Aguirrezábal Gallastegui
1951 . SPA Pedro Sant i Alenta SPA Pablo "Cozco" Coscolluela Baigorri SPA Jaime Montana Pascual
1950 . ARG Jorge Vallmitjana SPA Vittorio García SPA Victor Ruiz
1949 . SPA José Serra Gil SPA Hortensio Vidaurreta García SPA Vicente Marin
1948 . SPA Miguel Poblet Orriols SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Antonio Martín Eguia
1947 . SPA Miquel Gual Bauzà SPA Bernardo Capó Plomer SPA Antonio Gelabert
1946 . SPA Dalmacio Langarica Lizasoain SPA Miguel Poblet Orriols SPA José Escolana Sànchez
1945 . SPA Ignacio Orbaiceta SPA Joaquín Olmos Forés SPA Cipriano Aguirrezábal Gallastegui
1944 . SPA Ignacio Orbaiceta SPA Vicente Carretero SPA Francesco Campos
1943 . SPA José Lahosz SPA Benito Cabestreros Rodríguez SPA Ignacio Orbaiceta
1942 . SPA Ignacio Orbaiceta SPA Jesús Dermit Saralegui SPA Benito Cabestreros Rodríguez
1941 . SPA José Lahosz SPA Martin Abadia SPA Benito Cabestreros Rodríguez
1940 . SPA Federico Ezquerra Alonso SPA Fermin Trueba Perez SPA Antonio Escuriet San Pedro
1936 . SPA Antonio Escuriet San Pedro SPA Jesús Dermit Saralegui SPA Fermin Apalategui
1935 . FRA Paul Larrouy SPA Severino Hevia SPA Antonio Escuriet San Pedro
1930 . SPA Vicente Trueba Perez SPA José "Fanfan" Garcia" SPA Valeriano Riera
1929 . SPA Francisco Cepeda Nistal SPA Luciano Montero Hernández SPA Jesús Dermit Saralegui
1928 . SPA Ricardo Montero Hernández SPA Manuel Lopez (1924-1932) SPA Enrique Aguirre
1927 . SPA Ricardo Montero Hernández BEL Léon Devos BEL Florent Vandenberghe
1926 . SPA Jesus Garcia (1926-1930) SPA Segundo Barruetabena SPA Cesareo Sarduy
1925 . SPA Domingo Gutierrez SPA Cesareo Sarduy SPA Salvador Artaza
1924 . SPA Remigio Lorono SPA Segundo Barruetabena SPA José Saura Celdrán
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
6 Domingo Perurena SPA 1968 - 1978
3 Ignacio Orbaiceta SPA 1942 - 1945
2 Juan José Sagarduy SPA 1963 - 1966
2 Vicente Iturat Gil SPA 1955 - 1961
2 José Lahosz SPA 1941 - 1943
2 Ricardo Montero Hernández SPA 1927 - 1928
1 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983 - 1983
1 Faustino Ruperez Rincon SPA 1982 - 1982
1 Juan Fernandez Martin SPA 1981 - 1981
1 Enrique Martinez Heredia SPA 1980 - 1980
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
9 Domingo Perurena SPA 1966 - 1978
4 Miguel Maria Lasa SPA 1974 - 1980
4 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1964 - 1969
4 Vicente Iturat Gil SPA 1952 - 1961
4 Ignacio Orbaiceta SPA 1942 - 1945
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1978
3 José Perez Frances SPA 1962 - 1968
3 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1954 - 1958
3 Miguel Poblet Orriols SPA 1946 - 1954
3 Benito Cabestreros Rodríguez SPA 1941 - 1943
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
9 Domingo Perurena SPA 1966 - 1978
4 Miguel Maria Lasa SPA 1974 - 1980
4 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1964 - 1969
4 Vicente Iturat Gil SPA 1952 - 1961
4 Ignacio Orbaiceta SPA 1942 - 1945
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1978
3 José Perez Frances SPA 1962 - 1968
3 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1954 - 1958
3 Miguel Poblet Orriols SPA 1946 - 1954
3 Benito Cabestreros Rodríguez SPA 1941 - 1943
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-136 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983
21-304 Juan José Sagarduy SPA 1963
22-011 Luis Zubero Aldecoa SPA 1970
24-089 Juan Fernandez Martin SPA 1981
24-121 Domingo Perurena SPA 1968
24-165 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1965
25-025 Santiago Lazcano SPA 1972
25-037 Jesus Esperanza Salcedo SPA 1973
25-113 Domingo Perurena SPA 1969
25-131 Antonio Bertran Panades SPA 1959
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-101 Domingo Perurena SPA 1978
33-088 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1958
32-223 Vicente Iturat Gil SPA 1961
32-125 Domingo Perurena SPA 1976
31-052 José Antonio Gonzalez Linares SPA 1977
30-121 Domingo Perurena SPA 1974
30-062 Luis Otano SPA 1964
28-179 René Marigil Domingo SPA 1957
28-139 Andrés Trobat Garcías SPA 1954
28-047 Miquel Bover Pons SPA 1956
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
9 Domingo Perurena SPA 1966 - 1978
4 Miguel Maria Lasa SPA 1974 - 1980
4 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1964 - 1969
4 Vicente Iturat Gil SPA 1952 - 1961
4 Ignacio Orbaiceta SPA 1942 - 1945
3 Javier Francisco Elorriaga Iturriagagoitia SPA 1974 - 1978
3 José Perez Frances SPA 1962 - 1968
3 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1954 - 1958
3 Miguel Poblet Orriols SPA 1946 - 1954
3 Benito Cabestreros Rodríguez SPA 1941 - 1943
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
21-136 Julio Alfonso Gutierrez Gutierrez SPA 1983
21-257 Federico Echave Musatadi SPA 1982
21-304 Juan José Sagarduy SPA 1963
22-011 Luis Zubero Aldecoa SPA 1970
23-069 Jean-Jacques Fussien FRA 1975
23-145 Carlos Echeverria Zudaire SPA 1964
23-155 Juan-Maria Azcue Vidaurrazaga SPA 1967
23-186 Modesto Urrutibeazcoa Valencia SPA 1983
24-007 Robert Morales Erostarbe SPA 1961
24-034 Jesus Suarez Cueva SPA 1979
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-101 Domingo Perurena SPA 1978
33-088 Bernardo Ruiz Navarrete SPA 1958
32-223 Vicente Iturat Gil SPA 1961
32-125 Domingo Perurena SPA 1976
31-181 Agustin Tamames Iglesias SPA 1976
31-161 Miguel Maria Lasa SPA 1979
31-153 José Luis Viejo SPA 1981
31-134 Emilio Rodriguez Barros SPA 1955
31-108 José Perez Frances SPA 1968
31-106 Domingo Perurena SPA 1975
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar