Czech Tour

Startlijst Czech Tour 2023
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Daniel Turek CZE 19 Jan 1993 ATT Investments 2
Jakub Otruba CZE 30 Jan 1998 ATT Investments 4
Jiri Petrus CZE 18 Jun 1996 ATT Investments 1
Karel Camrda (2001) CZE 08 Jun 2001 ATT Investments 1
Marton Dina HUN 11 Apr 1996 ATT Investments 1
James Oram NZL 17 Jun 1993 Bolton Equities - Black Spoke 1
Josh Burnett NZL 26 Oct 2000 Bolton Equities - Black Spoke 1
Paul Wright NZL 03 Feb 1998 Bolton Equities - Black Spoke 1
Anton Palzer DUI 11 Mar 1993 BOHA - Hansgrohe 1
Ben Zwiehoff DUI 22 Feb 1994 BOHA - Hansgrohe 2
Florian Lipowitz DUI 21 Sep 2000 BOHA - Hansgrohe 2
Jonas Koch DUI 25 Jun 1993 BOHA - Hansgrohe 3
Luis-Joe Lührs DUI 20 Jan 2003 BOHA - Hansgrohe 1
Patrick Gamper OOS 21 Feb 1997 BOHA - Hansgrohe 1
Aaron Van Der Beken BEL 13 Nov 2000 Bingoal - Pauwels - WB 1
Floris De Tier BEL 20 Jan 1992 Bingoal - Pauwels - WB 1
Karl Patrick Lauk EST 09 Jan 1997 Bingoal - Pauwels - WB 1
Lennert Teugels BEL 09 Apr 1993 Bingoal - Pauwels - WB 1
Nathan Vandepitte FRA 30 Mar 2000 Bingoal - Pauwels - WB 1
Rémy Mertz BEL 17 Jul 1995 Bingoal - Pauwels - WB 1
Alexander Konyshev ITA 25 Jul 1998 Team Corratec 1
Etienne van Empel NED 14 Apr 1994 Team Corratec 1
German Nicolas Tivani Perez ARG 31 Oct 1995 Team Corratec 1
Karel Vacek CZE 09 Sep 2000 Team Corratec 1
Matteo Amella ITA 26 Oct 2001 Team Corratec 1
Francesco Busatto ITA 01 Nov 2002 Circus - Re-uz - Technord 1
Kevin Kuhn ZWI 18 Aug 1998 Circus - Re-uz - Technord 1
Henrik Teslo Fjellheim NOR 01 Jan 2001 EF Education - Nippo Development Team 1
Tobias (Toby) Perry GBR 10 Mar 2000 EF Education - Nippo Development Team 1
Yuhi Todome JPN 18 Jun 2002 EF Education - Nippo Development Team 1
Diego Enrique Tivani ARG 09 Nov 1985 Gremios por el Deporte - Cutral Co 1
Adam Toupalik CZE 09 May 1996 Elkov - Kasper 3
Dominik Neumann CZE 23 Oct 1995 Elkov - Kasper 4
Filip Reha CZE 12 Mar 2001 Elkov - Kasper 1
Jan Barta CZE 07 Dec 1984 Elkov - Kasper 5
Matej Zahalka CZE 04 Dec 1993 Elkov - Kasper 1
Thomas Pridal CZE 02 Feb 2004 Elkov - Kasper 1
Giovanni Carboni ITA 31 Aug 1995 Equipo Kern Pharma 1
Jon Agirre Egana SPA 10 Sep 1997 Equipo Kern Pharma 1
Jose Felix Parra Cuerda SPA 16 Jan 1997 Equipo Kern Pharma 1
Martin Marquez Roman SPA 09 Feb 1996 Equipo Kern Pharma 1
Andrea Garosio ITA 12 Jun 1993 Eolo - Kometa Cycling Team 2
Andrea Pierobon ITA 11 Mar 1999 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Giovanni Lonardi ITA 09 Nov 1996 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Mattia Bais ITA 19 Oct 1996 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Samuele Rivi ITA 11 May 1998 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Simone Raccani ITA 02 Mar 2001 Eolo - Kometa Cycling Team 1
Alessandro Santaromita Villa ITA 11 Dec 1999 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Alessio Nieri ITA 13 Apr 2001 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Alex Tolio ITA 30 Mar 2000 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Luca Covili ITA 10 Feb 1997 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 3
Omar El Gouzi ITA 16 Aug 1999 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Riccardo Lucca ITA 24 Feb 1997 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Samuele Zoccarato ITA 09 Jan 1998 Green Project - Bardiani - CSF - Faizanè 1
Daniel Lima POR 12 Dec 2004 Israel - Premier Tech Academy 1
Niccolo Bonifazio ITA 29 Oct 1993 Intermarché - Circus - Wanty 1
Rein Taaramäe EST 24 Apr 1987 Intermarché - Circus - Wanty 3
Tom Paquot BEL 22 Sep 1999 Intermarché - Circus - Wanty 1
Itmar Einhorn ISR 20 Sep 1997 Israel - Premier Tech 1
Marco Frigo ITA 02 Mar 2000 Israel - Premier Tech 2
Mason Hollyman GBR 25 Jun 2000 Israel - Premier Tech 1
Rick Zabel DUI 07 Dec 1993 Israel - Premier Tech 1
Taj Jones AUS 26 Jul 2000 Israel - Premier Tech 1
Johannes Staune-Mittet NOR 18 Jan 2002 Jumbo - Visma Development Team 2
Owen Geleijn NED 14 Jan 2001 Jumbo - Visma Development Team 1
Per Strand Hagenes NOR 10 Jul 2003 Jumbo - Visma Development Team 1
Tijmen Graat NED 10 Jan 2003 Jumbo - Visma Development Team 1
Jakob Gessner DUI 01 Feb 2000 Team Lotto - Kern Haus 1
Jan Hugger DUI 10 Jul 1998 Team Lotto - Kern Haus 2
Leon Eduard Brescher DUI 11 Apr 2001 Team Lotto - Kern Haus 1
Luca Dressler DUI 08 Jan 2002 Team Lotto - Kern Haus 2
Mathieu Kockelmann LUX 31 Jan 2004 Team Lotto - Kern Haus 1
Romet Pajur EST 26 Sep 2004 Team Lotto - Kern Haus 1
Andrej Liska SVK 04 Oct 2000 RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol 1
Daniel Vysocan CZE 17 Jul 2004 RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol 1
Emanuel Zangerle OOS 24 Sep 2000 Team Felbermayr - Simplon - Wels 1
Josef Dirnbauer OOS 27 Jun 1998 Team Felbermayr - Simplon - Wels 1
Michael Kukrle CZE 17 Nov 1994 Team Felbermayr - Simplon - Wels 5
Riccardo Zoidl OOS 08 Apr 1988 Team Felbermayr - Simplon - Wels 4
Elias Maris BEL 05 Oct 1999 Team Flanders - Baloise 1
Kamiel Bonneu BEL 01 Aug 1999 Team Flanders - Baloise 2
Milan Fretin BEL 19 Mar 2001 Team Flanders - Baloise 1
Ruben Apers BEL 25 Aug 1998 Team Flanders - Baloise 1
Vincent Van Hemelen BEL 02 Nov 2000 Team Flanders - Baloise 1
Michel Hessmann DUI 06 Apr 2001 Jumbo - Visma 2
Milan Vader NED 18 Feb 1996 Jumbo - Visma 1
Tim van Dijke NED 15 Mar 2000 Jumbo - Visma 2
Quinten De Graeve BEL 24 Oct 2000 Team Novo Nordisk Development 1
Hamish Beadle NZL 02 Apr 1998 Team Novo Nordisk 1
Callum Thornley GBR 05 Aug 2003 Trinity Racing 1
Dean Harvey IRL 15 Apr 2003 Trinity Racing 1
Kevin McCambridge IRL 30 Oct 2001 Trinity Racing 1
Lukas Nerurkar GBR 14 Nov 2003 Trinity Racing 1
Luke Lamperti USA 31 Dec 2002 Trinity Racing 1
Arthur Kluckers LUX 15 Mar 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Jacob Eriksson ZWE 01 Oct 1999 Tudor Pro Cycling Team 1
Lucas Eriksson ZWE 10 Apr 1996 Tudor Pro Cycling Team 1
Mika Heming DUI 06 Apr 2000 Tudor Pro Cycling Team 1
Roland Thalmann ZWI 05 Aug 1993 Tudor Pro Cycling Team 3
Hannes Wilksch DUI 30 Oct 2001 Tudor Pro Cycling Team U23 1
Anders Halland Johannessen NOR 23 Aug 1999 Uno-X Pro Cycling Team 2
Erik Nordsaeter Resell NOR 28 Sep 1996 Uno-X Pro Cycling Team 1
Fredrik Dversnes NOR 20 Mar 1997 Uno-X Pro Cycling Team 1
Jacob Hindsgaul Madsen DEN 14 Jul 2000 Uno-X Pro Cycling Team 2
Magnus Kulset NOR 18 Aug 2000 Uno-X Pro Cycling Team 1
Stian Edvardsen-Fredheim NOR 23 Mar 2003 Uno-X Pro Cycling Team 1
William Blume Levy DEN 14 Jan 2001 Uno-X Pro Cycling Team 1
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
1 Florian Lipowitz DUI 2023 - 2023
1 Lorenzo Rota ITA 2022 - 2022
1 Filippo Zana ITA 2021 - 2021
1 Damien Howson AUS 2020 - 2020
1 Daryl Impey ZAF 2019 - 2019
1 Riccardo Zoidl OOS 2018 - 2018
1 Josef Cerny CZE 2017 - 2017
1 Diego Ulissi ITA 2016 - 2016
1 Petr Vakoc CZE 2015 - 2015
1 Martin Mortensen DEN 2014 - 2014
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
2 Jan Barta CZE 2015 - 2017
1 Florian Lipowitz DUI 2023 - 2023
1 Ben Zwiehoff DUI 2023 - 2023
1 Jakub Otruba CZE 2023 - 2023
1 Anthon Charmig DEN 2022 - 2022
1 Kevin Colleoni ITA 2022 - 2022
1 Lorenzo Rota ITA 2022 - 2022
1 Filippo Zana ITA 2021 - 2021
1 Rein Taaramäe EST 2021 - 2021
1 Tobias Halland Johannessen NOR 2021 - 2021
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
4 Jan Barta CZE 2015 - 2023
4 Riccardo Zoidl OOS 2018 - 2023
3 Jakub Otruba CZE 2019 - 2023
3 Luca Covili ITA 2021 - 2023
2 Adam Toupalik CZE 2020 - 2023
2 Michael Kukrle CZE 2019 - 2023
2 Rein Taaramäe EST 2021 - 2023
2 Filippo Zana ITA 2021 - 2022
2 Petr Vakoc CZE 2015 - 2020
1 Andrea Pierobon ITA 2023 - 2023
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
22-143 Filippo Zana ITA 2021
22-312 Florian Lipowitz DUI 2023
23-036 Petr Vakoc CZE 2015
24-094 Josef Cerny CZE 2017
24-164 Frantisek Padour CZE 2012
25-242 Leopold König CZE 2013
27-030 Diego Ulissi ITA 2016
27-076 Lorenzo Rota ITA 2022
27-361 Damien Howson AUS 2020
29-257 Martin Mortensen DEN 2014
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
34-255 Daryl Impey ZAF 2019
31-031 Stanislav Kozubek CZE 2011
30-126 Riccardo Zoidl OOS 2018
29-257 Martin Mortensen DEN 2014
27-361 Damien Howson AUS 2020
27-076 Lorenzo Rota ITA 2022
27-030 Diego Ulissi ITA 2016
25-242 Leopold König CZE 2013
24-164 Frantisek Padour CZE 2012
24-094 Josef Cerny CZE 2017
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
5 Jan Barta CZE 2015 - 2023
5 Michael Kukrle CZE 2018 - 2023
4 Dominik Neumann CZE 2019 - 2023
4 Jakub Otruba CZE 2019 - 2023
4 Riccardo Zoidl OOS 2018 - 2023
4 Karel Hnik CZE 2014 - 2019
3 Adam Toupalik CZE 2020 - 2023
3 Jonas Koch DUI 2021 - 2023
3 Luca Covili ITA 2021 - 2023
3 Rein Taaramäe EST 2021 - 2023
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-230 Daniel Lima POR 2023
18-253 Rick Pluimers NED 2019
18-294 Olav Kooij NED 2020
18-304 Romet Pajur EST 2023
19-013 Daniel Vysocan CZE 2023
19-014 Andris Vosekalns LAT 2011
19-047 Tim Torn Teutenberg DUI 2021
19-051 Josef Cerny CZE 2012
19-123 Michel Hessmann DUI 2020
19-157 Max Poole GBR 2022
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
45-005 Davide Rebellin ITA 2016
39-249 Domenico Pozzovivo ITA 2022
39-018 Dariusz Baranowski POL 2011
38-235 Jan Barta CZE 2023
37-263 Diego Enrique Tivani ARG 2023
37-100 Maros Kovac SVK 2014
36-357 Robert Radosz POL 2012
36-244 Jan Barta CZE 2021
36-217 Giovanni Visconti ITA 2019
36-126 Aleksejs Saramotins LAT 2018
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Tobias Halland Johannessen NOR 2021 - 2021
2 Jordi Meeus BEL 2020 - 2020
2 Sam Bennett IRL 2017 - 2017
2 Leopold König CZE 2013 - 2015
2 Maurits Lammertink NED 2011 - 2014
1 Adam Toupalik CZE 2023 - 2023
1 Florian Lipowitz DUI 2023 - 2023
1 Itmar Einhorn ISR 2023 - 2023
1 Johannes Staune-Mittet NOR 2023 - 2023
1 Alexis Guérin FRA 2022 - 2022
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-262 Luka Pibernik SLO 2013
20-089 Emiljano Stojku ALB 2011
20-313 Maurits Lammertink NED 2011
20-360 Fernando Gaviria Rendon COL 2015
21-003 Petr Vakoc CZE 2013
21-145 Alberto Dainese ITA 2019
21-192 Johannes Staune-Mittet NOR 2023
21-350 Tobias Halland Johannessen NOR 2021
21-351 Tobias Halland Johannessen NOR 2021
22-037 Jordi Meeus BEL 2020
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
39-017 Dariusz Baranowski POL 2011
35-080 Maros Kovac SVK 2012
30-195 Shane Archbold NZL 2019
30-124 Riccardo Zoidl OOS 2018
30-062 Alexis Guérin FRA 2022
29-255 Martin Mortensen DEN 2014
29-248 Zdenek Stybar CZE 2015
29-192 Filippo Fortin ITA 2018
29-054 Sacha Modolo ITA 2016
27-361 Damien Howson AUS 2020
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
2 Tobias Halland Johannessen NOR 2021
2 Jordi Meeus BEL 2020
2 Sam Bennett IRL 2017
1 Adam Toupalik CZE 2023
1 Florian Lipowitz DUI 2023
1 Itmar Einhorn ISR 2023
1 Johannes Staune-Mittet NOR 2023
1 Alexis Guérin FRA 2022
1 Kamiel Bonneu BEL 2022
1 Lorenzo Rota ITA 2022
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
3 Florian Lipowitz DUI 2023 - 2023
3 Lorenzo Rota ITA 2022 - 2022
3 Luke Durbridge AUS 2019 - 2020
3 Daryl Impey ZAF 2019 - 2019
3 Riccardo Zoidl OOS 2018 - 2018
3 Stanislav Kozubek CZE 2011 - 2012
2 Filippo Zana ITA 2021 - 2021
2 Josef Cerny CZE 2017 - 2017
2 Diego Ulissi ITA 2016 - 2016
2 Petr Vakoc CZE 2015 - 2015
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
20-360 Fernando Gaviria Rendon COL 2015
21-228 Kaden Groves AUS 2020
21-282 Sean De Bie BEL 2013
22-048 Ike Groen NED 2014
22-135 Kristian Haugaard Jensen DEN 2013
22-142 Filippo Zana ITA 2021
22-310 Florian Lipowitz DUI 2023
23-035 Petr Vakoc CZE 2015
23-092 Brian van Goethem NED 2014
24-008 Rune Herregodts BEL 2022
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-080 Maros Kovac SVK 2012
34-255 Daryl Impey ZAF 2019
34-114 Tomas Buchacek CZE 2012
32-019 Stanislav Kozubek CZE 2012
31-120 Pawel Cieslik POL 2017
31-031 Stanislav Kozubek CZE 2011
30-263 Christoph Pfingsten DUI 2018
30-126 Riccardo Zoidl OOS 2018
29-257 Martin Mortensen DEN 2014
29-245 Zdenek Stybar CZE 2015