Circuito del Porto - Trofeo Arvedi

Circuito del Porto - Trofeo Arvedi 2021
Circuito del Porto - Trofeo Arvedi 2021
Datum Rit Winnaar Leider Punten Berg
02.05 Eindstand Gleb Syritsa
Startlijst Circuito del Porto - Trofeo Arvedi 2021
Coureur Nat Geboortedatum Team Deelnames
Samuele Zambelli ITA 02 Apr 1998 1
Giovanni Lonardi ITA 09 Nov 1996 Bardiani - CSF - Faizane 3
Davide Boscaro ITA 13 Jul 2000 Team Colpack - Ballan 1
Davide Persico ITA 01 Apr 2001 Team Colpack - Ballan 1
Nicolas David Gomez Jaramillo COL 27 May 2000 Team Colpack - Ballan 2
Riccardo Bobbo ITA 10 May 1999 Work Service - Marchiol - Dynatek 1
Gleb Syritsa RUS 14 Apr 2000 Lokosphinx 1
Ivan Smirnov RUS 14 Jan 1999 Lokosphinx 1
Luca Coati ITA 30 Nov 1999 Team Qhubeka 1
Simon Daniels BEL 23 Jan 1997 X-Speed United Continental 1
Erelijst
Jaar Datum UCI Eerste Tweede Derde
2024 05.05 1.2 ITA Jakub Mareczko ITA Simone Buda ITA Alessio Portello
2023 01.05 1.2 ITA Mattia Pinazzi ITA Davide Persico ITA Nicolas Dalla Valle
2022 01.05 1.2 ITA Davide Persico ITA Mattia Pinazzi ITA Matteo Fiaschi
2021 02.05 1.2 RUS Gleb Syritsa COL Nicolas David Gomez Jaramillo ITA Giovanni Lonardi
2019 05.05 1.2 ITA Luca Mozzato COL Nicolas David Gomez Jaramillo ITA Yuri Colonna
2018 06.05 1.2 ITA Giovanni Lonardi ITA Moreno Marchetti MAR Amine Ahmed Galdoune
2017 08.05 1.2 ITA Imerio Cima ITA Giovanni Lonardi ITA Michael Bresciani
2016 01.05 1.2 ITA Marco Maronese ITA Riccardo Minali ITA Simone Consonni
2015 03.05 1.2 ITA Riccardo Minali ITA Luca Pacioni ITA Matteo Malucelli
2014 04.05 1.2 ITA Jakub Mareczko ITA Rino Gasparrini ITA Nicolas Marini
2013 05.05 1.2 ITA Paolo Simion ITA Liam Bertazzo ITA Davide Martinelli
2012 06.05 1.2 ITA Paolo Simion ITA Nicola Ruffoni ITA Davide Martinelli
2011 01.05 1.2 ITA Cristian Rossi ITA Cristian Delle Stelle ITA Edoardo Costanzi
2010 02.05 1.2 ITA Marco Amicabile BRA Rafael Andriato UZB Ruslan Karimov
2009 03.05 1.2 ITA Filippo Baggio ITA Edoardo Costanzi ITA Andrea Guardini
2008 04.05 1.2 ITA Michele Nodari ITA Marcello Franzini ITA Samuele Marzoli
2007 06.05 1.2 ITA Jacopo Guarnieri ITA Davide Tortella ITA Edoardo Costanzi
2006 07.05 1.2 ITA Manolo Zanella ITA Marco Cattaneo (1982) UZB Konstantin Volik
2005 15.05 1.2 ARG Maximiliano Ariel Richeze Araquistain VEN Honorio Rafael Machado Perez ITA Marco Frapporti
2004 . ITA Mattia Gavazzi
2003 . UKR Youri Ivanov
2002 . ITA Stefano Bonini
2001 . ITA Juri Alvisi
2000 . BRA Luciano Pagliarini Mendonca
1999 02.05 1.6 ITA Alessandro Romio ITA Cristian Gobbi ITA Mauro Gerosa
1998 03.05 1.6 ITA Nicola Chesini RUS Oleg Grichkine KAZ Serguei Yakovlev
1997 04.05 1.6 ITA Cristian Bianchini ITA Walter Castignola ITA Nicola Chesini
1996 12.05 1.5 ITA Enrico Bonetti ITA Roberto Zoccarato ITA Nicola Chesini
1995 . ITA Alberto Destro
1994 . ITA Michele Zamboni
1993 . ITA Federico Colonna
1992 . ITA Nicola Minali
1991 . ITA Claudio Camin
1990 . ITA Angelo Tameni
1989 . ITA Riccardo Tarlao
1988 . ITA Luigi Tessaro
1987 . ITA Alberto Destro
1986 . ITA Ercole Mores
1985 . ITA Ettore Badolato
1984 . ITA Angelo Tosi
1983 . ITA Umberto Vigano
1982 . ITA Dario Montani
1981 . ITA Luigi Ferreri
1980 . ITA Silvestro Milani
1979 . ITA Maurizio Piovani
1978 . ITA Emanuele Seghezzi
1977 . ITA Mario Noris
1976 . ITA Agostino Bertagnoli
1975 . ITA Roberto Ceruti
1974 . ITA Giuseppe Colombo
1973 . ITA Alessandro Cardelli
1972 . ITA Valerio Lualdi
1971 . ITA Gianfranco Foresti
1970 . ITA Pietro Algeri
1969 . ITA Andrea Ciatti
1968 . ITA Valerio Valenti
1967 . ITA Mauro Landini
Meeste zeges
Aantal Coureur Nat Periode
2 Jakub Mareczko ITA 2014 - 2024
2 Paolo Simion ITA 2012 - 2013
1 Mattia Pinazzi ITA 2023 - 2023
1 Davide Persico ITA 2022 - 2022
1 Gleb Syritsa RUS 2021 - 2021
1 Luca Mozzato ITA 2019 - 2019
1 Giovanni Lonardi ITA 2018 - 2018
1 Imerio Cima ITA 2017 - 2017
1 Marco Maronese ITA 2016 - 2016
1 Riccardo Minali ITA 2015 - 2015
Meeste podiumplaatsen
Aantal Coureur Nat Periode
3 Giovanni Lonardi ITA 2017 - 2021
3 Edoardo Costanzi ITA 2007 - 2011
3 Nicola Chesini ITA 1996 - 1998
2 Jakub Mareczko ITA 2014 - 2024
2 Davide Persico ITA 2022 - 2023
2 Mattia Pinazzi ITA 2022 - 2023
2 Nicolas David Gomez Jaramillo COL 2019 - 2021
2 Riccardo Minali ITA 2015 - 2016
2 Davide Martinelli ITA 2012 - 2013
2 Paolo Simion ITA 2012 - 2013
Meeste keren gefinished
Aantal Coureur Nat Periode
3 Davide Persico ITA 2021 - 2023
3 Giovanni Lonardi ITA 2017 - 2021
3 Edoardo Costanzi ITA 2007 - 2011
3 Nicola Chesini ITA 1996 - 1998
2 Andrea Biancalani ITA 2022 - 2024
2 Filippo Fortin ITA 2022 - 2024
2 Francesco Della Lunga ITA 2023 - 2024
2 Jakub Mareczko ITA 2014 - 2024
2 Mattia Pinazzi ITA 2022 - 2023
2 Nicolas David Gomez Jaramillo COL 2019 - 2021
Jongste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
19-174 Marco Amicabile ITA 2010
19-191 Imerio Cima ITA 2017
19-208 Paolo Simion ITA 2012
19-239 Cristian Rossi ITA 2011
19-266 Jacopo Guarnieri ITA 2007
20-004 Jakub Mareczko ITA 2014
20-014 Riccardo Minali ITA 2015
20-207 Paolo Simion ITA 2013
20-332 Filippo Baggio ITA 2009
21-018 Gleb Syritsa RUS 2021
Oudste winnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
30-005 Jakub Mareczko ITA 2024
24-318 Alessandro Romio ITA 1999
24-105 Nicola Chesini ITA 1998
22-069 Maximiliano Ariel Richeze Araquistain ARG 2005
22-027 Mattia Pinazzi ITA 2023
21-203 Cristian Bianchini ITA 1997
21-178 Giovanni Lonardi ITA 2018
21-127 Marco Maronese ITA 2016
21-079 Luca Mozzato ITA 2019
21-030 Davide Persico ITA 2022
Meeste deelnames
Aantal Coureur Nat Periode
3 Davide Persico ITA 2021 - 2023
3 Giovanni Lonardi ITA 2017 - 2021
3 Edoardo Costanzi ITA 2007 - 2011
3 Nicola Chesini ITA 1996 - 1998
2 Andrea Biancalani ITA 2022 - 2024
2 Filippo Fortin ITA 2022 - 2024
2 Francesco Della Lunga ITA 2023 - 2024
2 Jakub Mareczko ITA 2014 - 2024
2 Mattia Pinazzi ITA 2022 - 2023
2 Nicolas David Gomez Jaramillo COL 2019 - 2021
Jongste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
18-340 Davide Martinelli ITA 2012
18-343 Nicolas David Gomez Jaramillo COL 2019
19-174 Marco Amicabile ITA 2010
19-191 Imerio Cima ITA 2017
19-208 Paolo Simion ITA 2012
19-239 Cristian Rossi ITA 2011
19-266 Jacopo Guarnieri ITA 2007
19-325 Andrea Guardini ITA 2009
19-331 Andrea Cocca ITA 2024
19-339 Davide Martinelli ITA 2013
Oudste deelnemer
Leeftijd Coureur Nat Jaar
35-093 Filippo Fortin ITA 2024
33-089 Filippo Fortin ITA 2022
30-089 Francesco Lamon ITA 2024
30-005 Jakub Mareczko ITA 2024
27-199 Attilio Viviani ITA 2024
26-250 Walter Castignola ITA 1997
26-034 Matteo Donega ITA 2024
25-230 Nicolas Dalla Valle ITA 2023
25-061 Elia Menegale ITA 2024
24-318 Alessandro Romio ITA 1999
Meeste ritzeges
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste ritwinnaar
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Meeste ritzeges in één jaar
Aantal Coureur Nat Jaar
Meeste leiderstruien
Aantal Coureur Nat Periode
Jongste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar
Oudste leider
Leeftijd Coureur Nat Jaar